HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria napísal:
caves : ja som si pri tycht titulkoch vsimla jednu mozno nesuvisiacu skutocnost ze ta popstar sa znovu vratila a podla mna ten kocert bude nejaka sifra , inak nie je to zvlastna nahoda ze novinari vedia o tajnom agentovi ? a tiez ze tajny agent prisiel do mesta v rovnaky den ako superstar hmmm


Wow, toto je zaujimavy postreh, ale momentalne nam to asi nic platne nebude...a mozno to bude len nahoda....ale clovek nikdy nevie (ked je GM JuK-i :D )

No a ako to ze novinary vedia o agentovi...sak su to predsa novinari, ti vycuchaju vsetko nie?:)

Inak ja som za aby sme niekoho zabili... Neviem, podla mna sa toho dozvieme viac. Pri lyncovani sa vela ludi vyfarbi atd... A zda sa mi ze tato otazka sa riesi skoro pri kazdom zaciatku mafie...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
-ked neches riesit veci na toretickej rovine tak to mozes preskocit cely prvy den ...a podla mna ani tie dalsie sa nebudu velmy lisit

hehe tak sa niekedy hravaju realne mafie (kde su ludia pritomni v jednej miestnosti v kruhu) - hned sa ide spat, aby sa mafiani nestihli dohodnut a katany daco zistil :) ale je to potom nuda

Patria napísal:
popstar sa znovu vratila a podla mna ten kocert bude nejaka sifra

to je zaujimava myslienka, takto som nad tym neuvazoval. hmm :)
v tom pripade ta popstar je bud ten agent, alebo ten volaky batman, ktory sa tu spomina medzi riadkami. Z toho usudzujem, ze existuje nejake povolanie batmana :) co bude mat nejake uber schopnosti. A rozbehne tu "koncert".

Inak je to volakesi mrte chaoticke. Mafia ide len po policajtoch, policajti idu len po mafii, a obcania chcu odstranit oboch. Kto je dobry? A existuje aj nejaky renegat, ktory na vsetkych kasle? :D

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
Citácia:
Este nejake otazky k pravidlam :)
ja ja to co som pisal vyssie ....vyhra obcan aj ked prezije ale z frakcii mafia/system zostane len jedna?


Bohuzial na tvoju otazku nemozem odpovedat jasne bez toho aby som velmi neovplivnila hru. Takze ti radsej neodpoviem. Nikomu never , ver len sebe . :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale ked si zoberieme ze obcania musia prezit aby vyhrali, tak ich mozeme povazovat za neutralov... a v ktorej mafii mohli neutrali jednoznacne vyhrat? V ziadnej.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak to je drsne....uff...toto je nejaka asi high-inteligent mafia...mozno este viac ako sanatorium :)
to quicky ale tato mafia je ina.... potom tu vznikaju 3 strany zly ,tak isto zly a neutrali :) ....no to som zvedaf

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak som to dobre pochopil, tak obcania musia zabit aj policajtov aj mafiu. Iba vtedy vyhraju, to maju dost tazke.

Baelara: Asi trochu chapem. ak budeme chciet niekoho zabit prvy den, je sanca ze sa niekto prejavi ako mafian, alebo policajt. Ale mam pocit, ze to bude dost tazke odhalit, kedze su tu tri samostatne frakcie.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale akonahle obcania znicia jednu stranu, tak druha strana automaticky vyhrava nie?... Takze je nemozne, aby obcania znicili obe strany... Ja to vidim tak, ze obcania v tejto hre zastupuju vpodstate neutralov...
To znamena ze oficialne sme vsetci neutrali, lebo sa vsetci prehlasujeme za slusnych obcanov mesta :D

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Ale akonahle obcania znicia jednu stranu, tak druha strana automaticky vyhrava nie?...
to je mozno pravda. Ale v pravidlach je jasne napisane:
Citácia:
Občania. Snazia sa vymietit zlo z ich mesta za pomoci vlady.
Takze podla mna musime zabit aj policajtov aj mafianov. a mal by nam v tom pomoct niekto z vlady.
Neexistuje neutraly


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
From where I stand to vyzerá tak, že občania sú dobrí, korporáti su zlí a tajní sú neutráli - či mám ešte stále zmätok?

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vydím zatiaľ jediné riešenie pre ozajstných občanov, pridať sa k mafiánom alebo policajtom :)

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aha vlastne Majo to co hovoris dava asi vacsi zmysel ako to co hovorim ja.... som zmateny teda...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
majo ale to je nemozne...chapes....predstav si ze je situacia 3obcania 1 mafian 1 skorumpovany polis ...je den cize su 3 moznosti 1. zabije sa obcan noc bude 2ob 1m 1sp 2.zabije sa m=vyhra sp 3.zabije sa sp=vyhra m ....a takto to moze ist stale dalej az pokym bud neskonci hra v prospech mafie/skorumpovanych ....keby to bola vazne nahoda moze sa stat ze sa vyvrazdia vsetci obcania ale aj tak to neskonci inak ako keby nejaky zostal bud m alebo sp ...dufam ze su skratky jasne ....(nechcem pouzivat termin policajt...to vo mne vyvolava niekoho kto je na strane dobrych co teraz nemoze byt lebo dobry nesu) :D:D
edit
Velitel napísal:
vidím zatiaľ jediné riešenie pre ozajstných občanov, pridať sa k mafiánom alebo policajtom :)
jasne ze to vyzera ako riesenie ale mne sa zda (ako som uz asi po 5 krat cital pravidla) ze ked sa pridas k niekomu napr mafii (a mafia vyhra) tak ty nevyhras lebo si obcan a mafia sa konecne zbavila skorumpovanych a moze ti vladnut ako sa jej zachce....

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je jasné, že občanom ide o to aby prežili. Lebo, keby ostali proti jednej zlej frakcii po vyvraždení tej druhej, žijúca zlá frakcia by prehrala, keby zabila občanov. Vlastne, keď zomrú občania, prehrávajú všetci. Obe zlé frakcie potrebujú občanov, to je napísané v pravidlách.

Občania vyhrali (výhra = mesto bez špiny), po vyhladení jednej frakcie, lebo tá, čo prežila automaticky prehrala. Ale zároveň aj vyhrala, lebo jej cieľom je vyhladiť druhú špinavú frakciu.

:ikonka09:

edit: aha, tak bolo objasnené, že musíme prežiť.. Ale potom je naša utópia nedosiahnuteľná!


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie, občania prežijú ak vyvraždia všetkých, ktorí chcú vyvraždiť ich. Tajní nemajú záujem vraždiť občanov, priam do 7 dní musia urobiť poriadok so skorumpovancami, inak bude ka-boom (alebo iné nezvratné riešenie). Čiže (zrejme) občania sa občania, tajní asi môžu robiť nejaké kroky k odhaleniu skorumpovancov, a skorumpovanci vraždia - akonáhle skorumpovanci (mafiáni) získajú početnú prevahu nad občanmi+tajnými, tak vyhrali, ak tajní+občania zlikvidujú všetkých skorumpovancov, tak vyhrali. (Ale stále môžem byť zmätená).

EDIT: Ako čítam, asi by bolo dobre si vyjasniť, aké strany vlastne existujú - podľa mňa občania, skorumpovaní policajti a tajní...či nie?

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Naposledy upravil Baelara dňa St. 21. Máj 2008, 17:56, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Omg sak aj sama JuK-i napisala ze obcania su neutrali, takze vyhravaju ked vyhraju bud mafiani, alebo policajti...teda s podmienkou ze oni prezili...

V tejto mafii teda neexistuje dobra frakcia, iba dve zle a neutralna...pricom hraci sa maju tvarit ako ti z neutralnej...
je to zamotane a dost postavene na hlavu, ale hadam sa to bude dat hrat :D...hadam...

Baelara: obcanov nechce vyvrazdit nikto...Co ale potom maju robit obcania nechapem...teda chapem, ale neviem si to predstavit...

inak tieto veci by sme asi mali riesit v teme o pravidlach a tu by sme mali konecne uz hrat...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Naposledy upravil Quicky dňa St. 21. Máj 2008, 18:01, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun