HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Úprimne, ja neviem, čo mám v tejto hre robiť :D Keby máme aspoň niečo, čoho sa dá chytiť.
Mohli by sme zájsť za Brucom, čo on na to.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čaute nooo o tom žeby to nemohli občania vyhrať v pravidlách nie je zmienka, ale keď sa pozrieme na odstavec v novinach o tom že nie všetci policajti sú skorumpovaní - v preklade znamená že občania to môžu vyhra,ť pokiaľ najdu neskorumpovaného policajta čo im pomôže odstrániť tých skorumpovaných a naopak. Sú tu tri frakcie - teda mafiáni, ktorí strieľajú ako obvykle občanov a teraz už aj policajtov kedže s nimi neťahajú za jedno lano. Potom sú tu policajti , ktorí sú skorumpovaní, ale nestačili im prachy čo dostavali tak začali zabijať mafiánov a ak sa im do cesty pritrafí nejaký ten občan, neva predsa len občan.
A potom sme tu my občania a jediná moznosť ako preziť a očistiť naše mestečko, je sa zbaviť mafiánov a zároveň skorumpovaných policajtov. Pretože klasika raz zhreší, zhreší znova a potom by zaujali miesta mafiánov . no však usúdťe, kto je ochotný obetovať život človeka, ktorého ma za úlohu brániť ak nedostane zaplatené, tak je podľa mňa mafiánozo- tak toť len pár mojich myšlienok. prečo aj nie som proti lyncu v prvý deň pretože nevieme koľko je občanov a vahy dobra a zla tu nie sú len dve, ale dve od zla a jedna od dobra. Takže odbachnúť si občana hned v prvý deň by nebol až tak skvelý nápad a nevieme o aký skill by sme prišli.
Čo vy na to ??? :)

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Naposledy upravil Patria dňa Št. 22. Máj 2008, 21:55, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
boooze clovek pride z prace o trochu skor a tu uz je 6 stran?

zatial tu vladne nadherny zmatok a ja uz si ani nie som ista, ci hrame v meste abo v dalsom sanatoriu :) myslim ze do konca mafie sa setci zblaznime :lol:

co som bola schopna vstrebat - vidim to tak, ze (uz to tu asi bolo aj spominane, nechce sa mi to zase hladat) zabijanie nas obcanov neprospeje ani mafikom ani skorumpovanym floydom... ale tak ma napada, kym su floydi skorumpovani, ked mafici zbroja proti nim a obcanom je vlastne jedno s kym vyhraju...

v kazdom pripade nesuhlasim s myslienkou ' dnes nikoho nevesajme' to by sa to len zbytocne natahovalo. ked niekoho obesime aj v prvy den, nastane to co spominala uz tusim baelara, tada ludia sa aspon trochu vyfarbia.... aj ked - to moze asi nastat len v pripade, ak v aspon jednej frakcii o sebe ludia vedia, ze su spolu.... ale ak je tu situacia ze v ziadnej frakcii sa ludia navzajom nepoznaju, to bude maso potom :lol:


a patria, to co pises moc nedava zmysel.. JuK-i jasne napisala ze dobro tu nie je... je zlo, druhe zlo a neutrali, ktori sa dokonca mozu pridat k jednym zlim...ano odbachnut obcana nikomu neprospeje, ale na druhej strane ani jednej zlej frakcii moc neuskodi...

ak som to pochopila spravne, tak mafiozom ako aj policajtom moze stacit aj len jediny z nas obcanov a vyhravaju...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ked som videl 6 stran, tak som si povedal, ze to moze byt plodne... pokracoval som v citani 2 strany, ktoru som aml nacatu este z poobedia, no ked som zistil, ze 4 strany sa dohadujete kto je zly, kto je dobry a kto je este horsi, tak ma nejak aj presla chut citat zvysok... cize som len preletel pohladom, ci sa este stale hadate, az po koniec piatej strany som nic rozumne na prvy pohlad nevidell (az na obcasne vykriky á la som z toho magor atp)
Cool-Lilla napísal:
v kazdom pripade nesuhlasim s myslienkou ' dnes nikoho nevesajme' to by sa to len zbytocne natahovalo. ked niekoho obesime aj v prvy den, nastane to co spominala uz tusim baelara, tada ludia sa aspon trochu vyfarbia.... aj ked - to moze asi nastat len v pripade, ak v aspon jednej frakcii o sebe ludia vedia, ze su spolu.... ale ak je tu situacia ze v ziadnej frakcii sa ludia navzajom nepoznaju, to bude maso potom :lol:

suhlasim
vina:majo
lezies mi na nervy s hranim mafie stylom "len aby sa nikomu nic nestalo" :twisted:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fiha. Co blaznis? Ved ma nemas na zaklade coho obvinit. :ikonka15:
Vina: nikto

Rozmyslal som, a som za to aby sme v prvy den nezabili nikoho.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ako tak nad tym rozmyslam je jedno ci obesime mafiana alebo systemaka....a podla mna mafanov spolu so systemom bude asi polovica hracou....cize 50% ze sa zbavime neobcana...co je dost dobre...ked ze treba nadpolovicnu vacsinu tak este chvilu pockam a potom asi naskocim vozik (hrozne tazko sa da taktizovať ked nie su jasne podmienky vyhry :D )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Rozmyslal som, a som za to aby sme v prvy den nezabili nikoho.


Ehm... toto mi pride take hodne... nekonstruktivne. Na co mame akoze cakat? Jedine co sa stane v noci je, ze nejaki ludia pomru. Ticho sediet a spoliehat sa na to, ze mafiani a "mafiani" sa vytlcu navzajom... meh.

To uz fakt radsej skusat trafit evilaka...

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dobre ok chcete niekoho dat dole ale nejako mi chyba dovod cerebro preco prave majo ??? to ze ti lezie na nervy to je nic pockaj ako ti zacnem ja :D

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tot problem s prvym dnom v mafii - niekoho dat dole treba (preco, bolo vysvetlovane na predoslych stranach), ale zial niet velmi podla coho rozhodnut.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK.
Tak zabijajte. Ale nie mna!


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Fiha. Co blaznis? Ved ma nemas na zaklade coho obvinit. :ikonka15:

Majo napísal:
Rozmyslal som, a som za to aby sme v prvy den nezabili nikoho.

obvinujem Ta presne tym
Patria napísal:
dobre ok chcete niekoho dat dole ale nejako mi chyba dovod cerebro preco prave majo ??? to ze ti lezie na nervy to je nic pockaj ako ti zacnem ja :D

ma velmi velky naskok ;) Tvoj styl hrania mafie ma neirituje az tak velmi ako Majov... cize preto on

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A vies co? U mna dobre.

vina: Majo

(pristup "Nezabijajte! Ak uz musite, mna z toho vynechajte!" ma irituje)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To ze mam pud sebazachovy Ta irituje?


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie, irituje ma nekonstruktivnost, s akou ho manifestujes. Kedze niekoho treba obesit, a zatial nemame ako rozhodnut, kto za koho kope, je rozumne vybrat si cloveka, ktory bude chybat najmenej :D

(Zadel nejakeho vhodnejsieho kandidata, s rozumnym odovodnenim, a moj hlas mas)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som sa teda rada obula do tých, ktorí nič nepíšu/píšu minimálne. Menovite: Alef, Saimon, Velitel, Kleriker.

Tým nehovorím, že Majo alebo Patria mi nelezú na nervy, ale aspoň niečo píšu.

Majo svojím postojom robí presne to čo obvykle, ťažko súdiť.
Cerebro sa rozbehol o niečo skôr, prvý niekoho obvinil, to je námet na premýšľanie.
Peekay sa rýchlo pridal, tiež námet na premýšľanie.

Ale aby som len nerozprávala:

Vina: Alef0

snáď ho to prinúti niečo napísať.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 53 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun