HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria napísal:
Ahojte!
Takže ďakujem . Hned prvý den a idete na mňa. Fajn nemám nič proti tomu, ale na druhej strane ma popraviť len za to ze mi ujde pravopis a nepíšem tu poetické texty to je dost slabý argument. Nemyslíte?
hmm a o tom či chaosím alebo nie - no dobre v minulej mafií som teda pravidlám nedala veľa .. :D
ale v tejto zatiaľ to nebolo až také zlé a navyše neuvidíte ten rozdiel keď ma vykopnete v prvý deň. Hmm
keď už ma chcete obesiť či zoťať mi hlávku uprostred námestia, poprosím serióznejšie dôvody. A navyše ani netušíte kto som či mafián, občan alebo policajt. Toť pár námetov na uvažovanie.

lol ked neni uplne jasne proti komu stojime (asi proti vsetkym) nie je to velky namet na uvazovanie :) ...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
no bez toho aby som vedel kedy vyhram je mi asi jedno okoho obvinim ...a s Patriou mozno bude este sranda ....vina:Majo

ďakujem Morti . neboj ojoj to teda bude ale švihnite si o chvíľu mám štátnice tak do vtedy by sme mohli Gothem vyčistiť od zla.

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nehcem rypat no ked to uz mas statnice ten pravopis by si vazne mala zvladat :) alebo najvyssi cas ucit sa po slovensky :)

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
nehcem rypat no ked to uz mas statnice ten pravopis by si vazne mala zvladat :) alebo najvyssi cas ucit sa po slovensky :)

kľudne si rypni . :D
hehe prečo mysliš že neviem po slovensky :oops:

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria napísal:
Morti napísal:
nehcem rypat no ked to uz mas statnice ten pravopis by si vazne mala zvladat :) alebo najvyssi cas ucit sa po slovensky :)

kľudne si rypni . :D
hehe prečo mysliš že neviem po slovensky :oops:


Vidíme...


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Cool Lilla: V pravidlach je ze prvy den mozes obvinit nikoho. A ak viac ako polovica hracov obvini nikoho, tak den skonci bez zabijania.

nie zlato v pravidlach je toto
Citácia:
Den konci, ked sa vacsina hracov dohodne na jednom obvinenom, alebo po 72 hodinach ked bude popraveny obvineny s najvacsim poctom hlasov.
Vynimkou je prvy den, ak sa nadpolovičná vacsina zhodne nato aby nik nezomrel budem bude to den bez strát.

nikde nieje napisane, ze mozes zahlasovat za nikoho takze neprekrucaj...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale je tam napisane, ze v prvy den, ak sa nadpolovicna vacsina zhodne aby nikto nezomrel, tak nikto nezomre. To znamena ze kazdy moze napisat, ze je za moznost aby nezomrel v prvy den nikto.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano mozeme sa dohodnut ze nikoho nezabijeme (co sa ale asi nedohodneme) ale to nevyzera tak ze budeme hlasovat tak ako si to predviedol ty... to znamena ze kazdy (vacsina) vyjadri nazor, tuzbu za den bez strat a nebude hlasovat vobec...a neprekrucaj stale

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
K tomu by sa mala vyjadrit Juki.
Mozno som zle pochopil pravidla.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nema sa k comu vyjadrovat, jasne to napisala v tych pravidlach, mozes si ich znovu precitat a to podstatne o com sa bavime som ti hodila aj sem.... neviem co na tom nechapes... za NIKOHO sa hlasovat neda.. je to tak ako som napisala vyssie, ze kazdy moze len vyjadrit nazor ze je za den bez strat alebo ze je za nezabijanie.... aj to len prvy den... ale kedze vela ludi uz hlasovalo, nemozes hlasovat za 'nikto' lebo taky tu nehra...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja Ta asi privediem do sialenstva :lol:
Nie je to nahodou to iste, ked sa vyjadrim, ze som za den bez zabijania a ked napisem ze obvinujem nikoho?


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Citácia:
Hlasovania sa nemozte zdrzat, aby sa predislo zbytocnemu natahovaniu hry, ked polovica hracov nikoho neobvini. Uvedomte si, ze toto je tvrda a krvava hra a ludia na seba hadzu hnoj ako sa len da, tak do toho
Den konci, ked sa vacsina hracov dohodne na jednom obvinenom, alebo po 72 hodinach ked bude popraveny obvineny s najvacsim poctom hlasov.
Vynimkou je prvy den, ak sa nadpolovičná vacsina zhodne nato aby nik nezomrel budem bude to den bez strát.

.

staci takto ci viac po hrablickach
napr. clovek XZ nechce za nikoho hlasovat a tak nehlasuje : Vina - ....... / pan X
clovek XX chce zabit cloveka XZ : Vina - clovek XZ

nenazbieral sa nadpolovicny pocet hlasov a tak umiera clovek s najvyssim poctom hlasom . Clovek XZ je mrtvi.
Este nejake otazky k pravidlam :)



majo :wink: ale prezila bz som aj to tvoje hlasovanie za nikoho lebo to ma ten isty ucinok

s laskou tvoj GM :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie nie je to to iste lebo ked pises 'vina:obvineny' a hlasujes za 'nikto' tak davas hlas.. a ked uz davas hlas tak ho mas dat niekomu z hracov... clovek s nickom 'nikto' jednoducho nehra takze mu ani nemozes dat hlas...
a vacsina sa nezhodla na dni bez strat takze hlasovat musis. a musis hlasovat za niekho kto aj hra

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuz, precital som si zapisnicu z desathodinoveho sedenia obcanov, kde sa rozoberali osudy jednotlivca v meste, existencia boha a same uzitocne veci. Ja som tiez za to, aby sa v tento den nezabil nikto a to z dvoch dovodov:
a) je to strelba naslepo - z taktickeho hladiska maju skorumpovani policajti velku sancu zabit niekoho ako bonus k vrazde z druhej noci (tymto pozdravujem Peekaya, ktory to obhajuje najvehementnejsie zo vsetkych)
b) uz to aj tak nestihneme
Ktosi vyssie argumentoval, ze "to rovno ukoncime den", ale to nie je celkom pravda, pretoze za ten cely den, sa niektori ludia vyprofiluju.

Ale davam do pozornosti toto:
Specter napísal:
My sa musíme čo najskôr zbaviť jednej frakcie, inak nám zničia mesto, alebo čo. Takže sa musíme snažiť pomáhať tým, čo vyhrávajú, aby sme sme to za tých sedem dní stihli. Ak by sa však skóre presunulo v prospech druhej frakcie, najlepšie bude, prevrátiť kabát.*

Prevracaci kabatov su jedna z tych najhorsich veci, co sa v historii (detaily mozno vidiet v kniznici) stali a ked uz, tak by som sa zameral na nich.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No...

Je tu dobrá šanca, že keďže teraz aj mafiánom ide o to, aby občania prežili, tak niektorí z tých, čo hlasujú za nezabitie sú sami mafiáni. Dole s tou špinou!

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun