HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslim, ze by sme sa mohli zaujimat o tie vyroky. Co pise Morti je celkom zaujimave.
Inac ja som jednoznacne za to aby sme tento den nezabijali nokoho.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ok nejak nevidim rozdiel medzi tesit sa na koncert a tesit sa na popstar ...ale ked v tom rozdiel je tak sorry :) ...inak k tvojmu prvemu postu...podla mna sa clovek viac vyprofiluje ked bude rozoberat nejake veci ktore nam teoreticky nieco povedia ako ked si budeme pisat o tom ze kto si co vezme na koncert... OT: a inak ja pop nejak nemusim :)....akoze som si vedomy ze nejak vela pisem ale napr ja netravim noci(realne) pri nete co je vas oblubeny cas na burlive debaty tak sa nemozem vtedy zapajat....tak to nahrazdam cez den(realny):) :ikonka17:

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no lenze ty zabudas na to, ze to cele moze byt blud.. zabudas, ze teraz je GM JuK-i... takze ja sa drzim toho ze toto bude lot of fun alenemienim prvy den riesit nieco co je len na teoreticken rovine a aj tak nam to nepomoze, lebo pochybujem ze v prvy den zistime co je pravda a co nie...
a ano rozdiel v tom tesim sa na koncert a 'tesim sa na popstar' je.... ako podotkla baelara, na tom koncerte sa moze stat nieco zaujimave...

OT za chvilu pojdem do prace a zjavim sa az v neskorych nocnych hodinach, to aby niekto nezacal riesit to, ze som zrazu stichla... OT

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
cize este 1 post for now (potom musim este nieco porobit) ...
Citácia:
zabudas, ze teraz je GM JuK-i
podla mna mafia viac zavisi od hracov ...cize to ze Juk-i je Gm podla mna znamena najviac tolko ze poriadne bude zapletene zistovanie informacii ale nejak neviem perco by to malo znizovat vaznost tejto hry...ja to beriem ako hocijakú inu mafiu co som doteraz hral...
-ked neches riesit veci na toretickej rovine tak to mozes preskocit cely prvy den ...a podla mna ani tie dalsie sa nebudu velmy lisit
-dalej ja nehovorim ze zistime co je pravda a co nie ale aspon mozme zistit postoj hracov k tymto tvrdeniam
-next co sa moze take zaujimave stat na koncerte?...zaujimave pre koho? co nam to moze povedat? daj nejaky priklad co cakas ze sa stane a ako nam to pomoze

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Inac ja som jednoznacne za to aby sme tento den nezabijali nokoho.


aj ja som za.
pre zaujímavost pôjdem aj ja na koncert...

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Myslim, ze by sme sa mohli zaujimat o tie vyroky. Co pise Morti je celkom zaujimave.

Myslim ze zaujimat sa o tie vyroky je volovina az to boli.
Citácia:
3 tieto trvdenia klamu
ked beriem, ze samotne toto tvrdenie moze byt klamstvo, tak pravdive je opacne tvrdenie, cize Najviac dva alebo aspon 4 tvrdenia klamu... cize vsetky tvrdenia mozu byt totalne bullshity, ktorymi nas JuK-ica iba chce zmiast
Majo napísal:
Inac ja som jednoznacne za to aby sme tento den nezabijali nokoho.

ja som zato, ze to je blbost na mraky (a vobec som nepochyboval, ze za aketo cosi budes)... nezistime nic ked niekoho zabijeme... ale bolo to uz rozoberane asi milionkrat, takze kto chce vediet moje argumenty za vrazdenie, nech si precita argumenty prvych dni z poslednych 5-6 mafii ;)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Analogicky ako Cerebro - podebatujeme, vyrobia sa nejake väzby a potom niekoho zabijeme (hoci random alebo na zaklade osobnej nevraživosti), a to nás možno posunie o niečo ďalej. Určite nás to ale posunie viac, než keď nič neurobíme.

Koncert sa tu spomína preto, že je to jediná komentovateľná vec z tvrdení, lebo je v podstate jedno, či to pravda je alebo nie - inými slovami asi ako šalátik v pirátoch. Ale môže to mať nejaký skrytý význam, a možno sa tam fakt stane niečo, napríklad že korporáti vybehnú na občanov s mafiánmi aj batmanom a vládni agenti ich nakoniec všetkých postrieľajú - to nik nevie.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Analogicky ako Cerebro - podebatujeme, vyrobia sa nejake väzby a potom niekoho zabijeme (hoci random alebo na zaklade osobnej nevraživosti), a to nás možno posunie o niečo ďalej. Určite nás to ale posunie viac, než keď nič neurobíme..
nechapem co tym ziskame ked niekoho zabijeme len random alebo na zaklade osobnej nevrazivosti. To ti o nikom nepovie na akej je v skutocnosti strane.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Analogicky ako Cerebro - podebatujeme, vyrobia sa nejake väzby a potom niekoho zabijeme (hoci random alebo na zaklade osobnej nevraživosti), a to nás možno posunie o niečo ďalej. Určite nás to ale posunie viac, než keď nič neurobíme.


Toto je tá dôležitá časť. Okrem toho v pravidlách je stanovené, že musí hlasovať každý, čiže sa nedá zdržať hlasovania. (Mohla by sa vyjadriť JuK-i, či je možné hlasovať za deň bez zabíjania.)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
metagame: taka jedna vec podla mna je hra pre obcanou nevyhratelna (teda ak som spravne pochopil kedy kto vyhrava) ved si to zoberte ze ked prezije co i len jeden mafian a policajti zomru...mafia wins ked prezije nejaky policajt a mafijani umru ....system wins ....ked pozabijaju obcanou ....neviem kto wins ale obcania to urcite nebudu...z toho usudzujem ze by musel umriet posledny policajt aj mafian naraz aby obcania vyhrali...
neni to nemozne?.
edit: obcania vyhraju ked perziju?(to by davalo zmysel ale co som cital JuK-i napisala ze sa musia zbavit zla v meste )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
caves : ja som si pri tycht titulkoch vsimla jednu mozno nesuvisiacu skutocnost ze ta popstar sa znovu vratila a podla mna ten kocert bude nejaka sifra , inak nie je to zvlastna nahoda ze novinari vedia o tajnom agentovi ? a tiez ze tajny agent prisiel do mesta v rovnaky den ako superstar hmmm

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Baelara napísal:
Analogicky ako Cerebro - podebatujeme, vyrobia sa nejake väzby a potom niekoho zabijeme (hoci random alebo na zaklade osobnej nevraživosti), a to nás možno posunie o niečo ďalej. Určite nás to ale posunie viac, než keď nič neurobíme.


Toto je tá dôležitá časť. Okrem toho v pravidlách je stanovené, že musí hlasovať každý, čiže sa nedá zdržať hlasovania. (Mohla by sa vyjadriť JuK-i, či je možné hlasovať za deň bez zabíjania.)


ano v pravidlach je mozme hlasovat aj za den bez vrazdenia , a inak naopak som si nevseimla zeby niekedy v mafii pomohlo ked sa v prvy den niekto zavrazdil nejako to neprinieslo stopu

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Hlasovania sa nemozte zdrzat, aby sa predislo zbytocnemu natahovaniu hry, ked polovica hracov nikoho neobvini. Uvedomte si, ze toto je tvrda a krvava hra a ludia na seba hadzu hnoj ako sa len da, tak do toho
Den konci, ked sa vacsina hracov dohodne na jednom obvinenom, alebo po 72 hodinach ked bude popraveny obvineny s najvacsim poctom hlasov.
Vynimkou je prvy den, ak sa nadpolovičná vacsina zhodne nato aby nik nezomrel budem bude to den bez strát.

.

staci takto ci viac po hrablickach
napr. clovek XZ nechce za nikoho hlasovat a tak nehlasuje : Vina - ....... / pan X
clovek XX chce zabit cloveka XZ : Vina - clovek XZ

nenazbieral sa nadpolovicny pocet hlasov a tak umiera clovek s najvyssim poctom hlasom . Clovek XZ je mrtvi.
Este nejake otazky k pravidlam :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Naposledy upravil JuK-i dňa Št. 22. Máj 2008, 23:58, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Naopak, keď sa lynčuje, stále niečo vypláve - prečo kto hlasoval tak ako hlasoval, prečo nehlasoval inak, kto s ním ešte hlasoval a podobné veci. Prvý deň je súčasťou širšieho obrazu, keď sa nikto nezabije v prvý deň, tak sa všetko len o deň posunie, ale nič sa neporieši.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Este nejake otazky k pravidlam :)
ja ja to co som pisal vyssie ....vyhra obcan aj ked prezije ale z frakcii mafia/system zostane len jedna?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 40 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun