HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
cena chaotika hry: JuK-i dockala si sa... ja som paradoxne robil... nic... skill mi zacina az tuto noc... a zatial nemam ponatia, za koho hlasovat... :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Teda...chaos :D
To znamena ze tvrdenie ze nikto nebol otraveny a bolo len jedno bolenie brucha moze byt pravdive...aj ked neviem naco nam to je dobre asi na nic...
To by ale znamenalo teda, ze ak si nebola otravena, tak tvoj vysledok by mal byt spravny a teda Baelara je slusny obcan (ak nebola niekym pouzita nejaka ina podobna schopnost)

A naozaj by ma zaujimalo co zistila Baelara :)

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zistila som, že Peekay má nadanie na spev, že v mladosti drogoval, potom šiel do cudziny, potom sa vrátil, robil modelku a teraz pokračuje vo svojom sne (preto si myslím, že asi je Superstar či čo).

Ak je to naozaj tak, a novinové výstrižky sú pravda, tak Peekay zachránil Lille život, ergo je asi dobrý (samozrejme v tejto mafii je dosť dobre možné, že aj zlí budú mať lekárske schopnosti aby chránili seba a občanov).

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ja som v noci nezistil nic, kedze akosi na to nemam schopnost.


Preco klames? Obaja velmi dobre vieme, ze to nie je dovod, preco si v noci nic nezistil.

alef0 napísal:
Ale nebolo by dobre, keby sa zahovorila smrt nevinneho Maja: kto nastartoval vozicek?


Prvodenny lynch, kde niet velmi na com stavat. Always a hit/miss thing.

Cool-Lilla napísal:
aaa z toho co je o silverovi napisane.... rozmyslajte... uradnik, vzdy pri peniazoch, mal vplyvnych klientov....hm.. uradnik.. byrokracia - pri peniazoch, mne z toho vychadza, ze on bol zo skazeneho systemu mesta.....


Tiez som to tak pochopil. Ale mohlo by byt celkom fajn, keby nam JuK-i povedala, zac je toho loket.

Baelara napísal:
Zistila som, že Peekay má nadanie na spev, že v mladosti drogoval, potom šiel do cudziny, potom sa vrátil, robil modelku a teraz pokračuje vo svojom sne (preto si myslím, že asi je Superstar či čo).

Ak je to naozaj tak, a novinové výstrižky sú pravda, tak Peekay zachránil Lille život, ergo je asi dobrý (samozrejme v tejto mafii je dosť dobre možné, že aj zlí budú mať lekárske schopnosti aby chránili seba a občanov).


Bah, cert aby ta zobral, zenska jedna. Tak ti teda pekne dakujem, ze si vyzvonila moju schopnost a povolanie... som zvedavy, ci prezijem nasledujucu noc.

Lilla - kytice vdaky posielaj na obvyklu adresu :D

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hehe peekay robil modelku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ano tiez by som sa s tym nechvalila na tvojom mieste :lol:

a ak si to bol ty kto mi zachranil zivot tak dakujem

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zaujimave, zaujimave... Pekay je modelkaa Pekay je modelkaa :lol:

A inak by ma VELMI zaujimala ta vec s alefovym klamanim a preco Peekay vie ze alef klamal?

Inak ja som tuto noc nezistil nic... mozno nabuduce...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja vám asi moc nepomôžem, ale preveroval som Lillu. Tiež som zistil, že ju otrávili, bola v nemocnici a nakoniec to bol len skazený žalúdok.
nabudúce sa polepším :wink:

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
A inak by ma VELMI zaujimala ta vec s alefovym klamanim a preco Peekay vie ze alef klamal?


Objasnim, len co bude mat Alef moznost vyjadrit sa. Ale to, ze takto bohapusto klame, v kombinacii s tym, ako sa tu uz druhy den snazi generovat hysteriu, mi minimalne... dviha obocie.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mna by tiez zaujimalo, ake logicke a podlozene argumenty ta viedli k obvineniu?

Resp. akym sposobom ta presvedcim, ze neklamem?

A este: kde generujem hysteriu? Keby som chcel generovat hysteriu, chrlil by som posty jeden za druhym :-) Ak za hysteriu povazujes to, ze som poukazal na ludi, ktori sa vrhli na nevinneho Maja a obesili ho, tak uz neviem.

Hysteriu vidim skor na opacnej strane, ked v tvojom uvodnom poste kydnes hnoj na Baelaru, na mna a bandwagon z prveho dna ospravedlnis prostym "aha, tak sme sa netrafili, aka smola".

Prefikane konanie, povedal by som :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Mna by tiez zaujimalo, ake logicke a podlozene argumenty ta viedli k obvineniu?


To, ze som ta v noci chcel preverovat, a bolo mi povedane, ze ta nemozem preverovat, lebo mas imunitu kvoli nepritomnosti (menovite ze JuKi sa s tebou nevie spojit ci co).

alef0 napísal:
Resp. akym sposobom ta presvedcim, ze neklamem?


Nepresvedcis, kedze GMovi verim viac ako tebe.

alef0 napísal:
A este: kde generujem hysteriu? Keby som chcel generovat hysteriu, chrlil by som posty jeden za druhym :-) Ak za hysteriu povazujes to, ze som poukazal na ludi, ktori sa vrhli na nevinneho Maja a obesili ho, tak uz neviem.


Najprv si v prakticky prvom svojom poste prveho dna zacal brojit proti mne, na velmi pochybnom zaklade, a teraz sa snazis strasne riesit prvonocny lynch, o ktorom kazdy, kto v zivote hral aspon jednu mafiu, velmi dobre vie ze je v drtivej vacsine pripadov prudko nahodny.

Kazdopadne, opat raz si na otazky odpovedal iba otazkami a rozumneho slova nikde, a tak

vina: Alef0


edit: reakcia na tvoj edit ;)

alef0 napísal:
Hysteriu vidim skor na opacnej strane, ked v tvojom uvodnom poste kydnes hnoj na Baelaru, na mna a bandwagon z prveho dna ospravedlnis prostym "aha, tak sme sa netrafili, aka smola".


Kde som na Baelaru kydal hnoj? Iba som skonstatoval, ze vyzvonila veci o mne, co ma pravdepodobne zabije (kedze viem "pozyvat na afterparty" a.k.a. protectovat). A inak este by ma zaujimalo, co mam ja s bandwagonom... pozri si historiu minuleho dna. Vlastne nie, ty nemusis, lebo ty asi velmi dobre vies, ze splietas kraviny.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ehm tak o tomto nieco viem aj ja, chcela som povodne preverit alefa ale mal imunitu, preto som ho nemohla preverit ani... preto som sa rozhodla pre baelaru potom...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
chcem sa vám zveriť... JA NEMÁM NIČ!!!... neviem vôbec nič, nemám na to schopnosť. nemám o čom písať, neprišla mi žiadna pm. obviňujem len na základe vašich postov a aj tak nič nemám.. juk-i - why?


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Okej, takze rozhodol som sa pre radikalnejsi sposob hry. Mozem sa celu hru zaondievat, tak ako som to robil minulu mafiu (a skoro som ju vyhral, kurnik! :D ), ale chcem to skusit z inej strany.

Dost som uvazoval nad svojimi schopnostami a postavenim, a volako mi z toho vyslo, ze sa nemam coho bat. Mozem kludne vyjst von so vsetkym. Posudte sami:

Moje povolanie sa vola "Judicator", ja by som to skor nazval poslovencene "sudca" (ale neviem ci povolanie s takym menom uz nie je). Som na strane obcanov, no mam vcelku zaujimave postavenie. Pracujem vlastne proti zlu v utajeni, ale zistujem, ze je zbytocne sa tajit.

Moje schopnosti:
-odrazam gulky - kto na mna vystreli, skape sam. Kludne si to skuste, vyzyvam mafiu i policajtov, zastrielajte si :D
-som odolny voci vysetrovaniu. Tiez som nevedel presne co sa tymto mysli, JuK-i mi objasnila ze mam "mnoho falosnych pasov", cize pri kazdom preverovani dojde iny vysledok. Opat, kludne si ma preverte viac krat za sebou, alebo viaceri naraz alebo whatever :) ak som dobre pochopil, mal by vam dojst len chaos.
Uz toto samotne sa mi zda ako dost silne povolanie. Cez den vsak mam este jednu schopnost - raz za hru mozem cez den zastrelit jedneho hraca, a ani sa pri tom neodhalim (pokial nechcem teda). Tuto schopnost som pravdaze schopny kedykolvek dokazat - avsak miniem si svoj ultimat :).
Zmysel svojho povolania som pochopil asi takto. Na zaciatku sa tu spominalo, ze obcania vlastne nemoze vyhrat "uplne" - musia sa priklonit k nejakej strane. Pretoze aj ked zostane jeden mafian, jeden policajt a par obcanov, tak ked obcania odsudia mafiana, automaticky vyhrava policia a vice versa. No a ja prave mozem byt ten chybajuci clanok - odsudi sa policajt, ja odstrelim mafiana, obcania vyhrali.

Preco som sa rozhodol toto vsetko povedat?
No z mojho pohladu nemam co stratit. V noci som nesmrtelny a nepreveritelny. Jedine, co mi teda hrozi, je ze ma cez den odsudite, a preto to radsej teraz rovno poviem, ako keby som s tym mal vyjst az ked ma budu vliect na popravisko (pretoze tomu by potom aj tak nikto neveril).
Obcania ma nemaju preco zabit: o mojich slovach sa mozu kedykolvek presvedcit, a som schopny aj dokazat to ze viem strielat raz za hru (a nerobi mi problem strielat na hocikoho). Nuz a mafianov ci policajtov sa nemusim bat, pretoze rozumny mafian ci policajt si da dve a dve dohromady, a dojde mu, ze takisto dobre moze moje schopnosti zneuzit vo svoj prospech (t.j. ma naviest na zastrelenie policajta).
Na druhu stranu su tu aj nevyhody. Ja sam neviem nikoho preverovat. Musim sa teda spolahnut na ostatnych, a to ide tazko ak mam byt tajny :D cize dalsi dovod, preco to vravim.

Je mozne, ze tu je viac takychto povolani. Keby chcel niekto vediet, nie, nie som batman ani spominana popstar :D. Nuz, a teraz je na vas, aby ste nad tym pouvazovali. Podla mna nemate co stratit. Akurat ja mam co stratit. Mozno som spravil chybu, a odhalil sa prilis skoro. Mozno ma teraz ukamenujete s absolutnou nedoverou :) no to je uz na vas. Ratam s tym, ze sa okamzite najde par ludi, co ma obvinia, to v kazdej mafii. Ale skuste trochu pouvazovat a zamysliet sa nad dokazmi.

A kto uz pouvazoval: ak mi verite, tak ja vravim, ze toto moze byt vcelku cista hra, dotiahnuta do konca dost rychlo. Smrt mafii. Smrt policajtom. Som vas exekutor, mafiani :twisted:

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
som s tebou Juro :thumbsup: nedáme si ťa :)
som síce občan, ale môžem preverovať :)

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro - ja by som tú schopnosť nazval terminátor.
Prečo mám taký pocit, že teraz je každý občan? Som z tohto zmätený.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun