HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ou.. wow... tak na toto nemam slov...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
ou.. wow... tak na toto nemam slov...


Nechce sa mi verit, bude sa testovat.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
este mi povedz, ze ako? ja by som to nechala na podobnu situaciu, aku juro opisal, teda ak je tu moznost, ze taka situacia nastane - par obcanov, jeden policajt a jeden mafian :)

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
...ja by som to nechala na podobnu situaciu, aku juro opisal...


Cim si mu prave udelila efektivnu imunitu na skoro celu hru. Ak si to vymyslel (alebo aspon cast z toho, konkretne tu neoveritelnu), tak je to asi tak najefektivnejsia loz v historii vsetkych mafii vobec.

Nuz a preto mu moc nedoverujem, ze vravi cistu pravdu :D

(nehovoriac o tom, ze to cakanie "na spravny moment" ma napriklad ten problem, ze nevieme kolko je mafianov a kolko policajtov... takze nedokazes urcit ze "teraz je uz iba jeden policajt a jeden mafian")

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no tak to mozeme vyskusat a preverit ho.. ale ja nejak mozem preverovat len kazdu druhu noc, takze ho kludne pocas tretej m=noci preverim, ak na tom trvas.. a mohli by sa ozvat aj dalsi ludkovia..

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
trochu sa mi nechce Jurovi verit.... clovek, ktory je cez noc nepreveritelny a k tomu este aj nezabitelny? +1 free kill? :-D ked to porovnam s tou mizernou schopnostou, co mam akzdy druhy den, tak to je dost imba. inac s uplnym vitazstvom pre nas to vidim biedne... aj keby si vedel, ze je uz len jeden mafian a jeden skorumpovanec, tak Tvojim vystrelom (ktory, ako si vravel, musis pouzit cez den) sa skonci hra, avsak nie den... ked pockas na obesenie, tak uz nemozes pouzit schopnost, ak pouzijes schopnost, tak nedojde k obeseniu... aspon ked to beriem uplne prisne pravidlovo... :) a zatial nemam nikoho vyprofilovaneho, ako podozriveho...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uplne prisne pravidlovo...heh, no, co som ja hral mafie, tak sa vzdy hra koncila az ked skoncil den / noc, a nie instantne, ked uz bolo rozhodnute :)
to zalezi od GM, a predpokladam ze v tomto pripade sa bude dat este nieco zriesit v ten den
alebo mi teda vysvetli zmysel mojho povolania a preco sa vola judicator :)

nuz a ja suhlasim s tym ze to je imba

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neverím, že je jeden policajt a jeden mafián - to by bolo...divné. Ja Jurovi aj verím, ale tieto všetky schopnosti neznamenajú, že musí by´t na strane dobrých - mohol si kľudne nezabiteľného vymyslieť, aby sa ochránil. Príde mi to trochu (dosť) overpowered - čo zase tiež nie je nemožné...

Velitel sa tu vrhol na podporu Jura - chcel aby ho Juro neodstrelil? Má sa Velitel čoho báť?
Alef tu presadzuje svoju politiku "ja nič ja muzikant", a vlastne nevieme ako hrá, lebo chudák stále umrel prvý deň v posledných n mafiách...

Peekay, prečo si vlastne ochraňoval Lillu?

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Peekay, prečo si vlastne ochraňoval Lillu?


Zdalo sa mi, ze sa zacala konecne vyjadrovat rozumne... preto som tipoval, ze by mohla niekomu vadit. Nikoho lepsieho som nemal, a toto bolo take impulzivne rozhodnutie.

(Samozrejme, nevylucujem, ze je v skutocnosti jednou zo zlych, ze hej - budem asi skusat zistovat v buducnosti)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Velitel sa tu vrhol na podporu Jura - chcel aby ho Juro neodstrelil? Má sa Velitel čoho báť?


Ja sa nemám čoho báť a mojou smrtou by som veľmi nepomohol. :ikonka17:
Ja Jurovi verím, lebo by si takú postavu určite nevymyslel a s ním majú občania šancu vyhrať. :D
Aj preto, aby ho mafiáni a policajti hneď neodhlasovali na šibenicu.

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co sa tyka mojej imunity: tu zjavne nastalo nejake nedorozumenie. Cez vikend som bol v Prahe mimo internetu (fotky z Vaclavskeho namesti dodam na poziadanie ;-)) a pisal som o tom JuK-i, a ona mi pridelila imunitu - cize to bol asi dovod, preco si ma preveroval a zistil si nic. Nie je to teda preto, zeby som nieco tajil, ale preto, ze JuK-i to zariadila ako zariadila.

Ad Juro: tiez mi to pride ako prilis silne, ale mozeme to zvalit na to, ze Juro niektore schopnosti ma a niektore si vymyslel.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmmm zaujimave ale podla mna keby ze ma taketo schopnosti nemusi sa vobec odhalovat, sorry ale od zaciatku je na tebe cosik divne - hovorim od tebe Juro !
a inak situacia s velitelom mi trosku pripomina situaciu z minulej mafie kedy sa ten rambo pripojil k mafianovi ktory sa tiez zdal ako slusny obcan a velice vyhlasovali ze oni mestecko zachrania - nakoniec rambo skoncil s lasom okolo krku - tak byt tebou Velitel velmo si rozmyslim ku komu sa hlasim. :D

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Zistila som, že Peekay má nadanie na spev, že v mladosti drogoval, potom šiel do cudziny, potom sa vrátil, robil modelku a teraz pokračuje vo svojom sne (preto si myslím, že asi je Superstar či čo).

Ak je to naozaj tak, a novinové výstrižky sú pravda, tak Peekay zachránil Lille život, ergo je asi dobrý (samozrejme v tejto mafii je dosť dobre možné, že aj zlí budú mať lekárske schopnosti aby chránili seba a občanov).


hmmm ale to este neznamena ze je len superstar mozna je to len krytie

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Mne tiez prijde, ze Silverbow bol skazenec, vsak normalny obcan by si nepomenoval psa Dolar!


podla mna je to jasne z tych ustrizkov ze silver bol sucastou skazeneho systemu a neviem preco mam pocit ze povolanie , ktore tu opisal judicator je napadne podobne tiez systemu tot len na uvazenie .

a inak ze Baleara je spisovatel - je dost mozne ale moze to byt tiez aj novinar a ked si dobre spominam na v novinovych ustrizkoch z prveho dna GM napisala ze nemame verit novinarom
hmm no neviem neviem ci sa ti da verit baleara - alebo mozno zavisi od co sa ti da verit

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Ach silverov avatar mi tu bude chýbať.
Maja sme dali všetci a to sme naskočili na vozík pre ten chaos, ktorým hral.
A teraz v rukách zas nič nemáme, juki nám nič nehodila.
Patria - a čo presne ti prišlo? Možno tam bude niečo, čoho sa chytiť. Alebo ak si niečo všimneš, napíš.


mily E ´lune neviem ci to povedat ci nie bo pm sa niesla v duchu never nikomu. zli chlapci sa do teba pustili
takze ak som spravne pochopila a kedze to bolo v minulom case napisane niekto kto minuly den za mna hlasovali su zli chlapci ... hmm nie si tam aj ty ?? :shock:

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun