HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia
Autor Správa

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
navrhujem aby den skoncil tak ako mal a elune na tych 9,5 hodiny nedostal imunitu... s tym, ze ho nezabijes za to, ze nehalsoval...

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
1. Bud su spolu vo frakci a dohodli sa a tym si sami zachovali vpodstate cisty stit. Aj ked bola bloknuta.
2. Bud ju niekto chranil, alebo mna niekto blokoval (blokovat blokovaca to je pekne :D )

alebo klames, a robil si v noci nieco uplne ine ;)
Nakolko Lilla o Baelare tvrdi veci, ktore smeruju k tomu, ze je obcan. Uprimne, Baelare a Lille verim trochu viac :)

No anyway, niet za koho hlasovat :S
predlzenie dna sa mi moc nepaci, kedze aj tak nic neporiesime, ale co sa da robit? som za predlzenie

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm ako klamstvo by to bolo dost zufale imho. Je uz koniec dna a mozno to naozaj vyzera ze chcem v poslednej chvili nieco zmenit alebo co, ale nenutim ta verit tomu, ja ti tiez na 100% neverim :D ...

Ja verim Lille a preto sa priklanam k tomu ze niekto Baelaru ochranoval, alebo mna niekto blokoval. A preto si myslim ze niekto nieco zamlcal ohladom tohto...

A tiez som za predlzenie.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Som proti imunite. Navrh jednoducho nezabit Eluneho za nehlasovanie a inak pokracovat mi pride najlepsi.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V tejto chvíli netuším, za koho hlasovať, keďe E'lune sa nemôže dať...

A Veliteľ príde mne expendable, takže

Vina: Velitel

PLUS (meta) ako Davano player moze byt JuK-inmu srdcu bližší a mohla mu zveriť zaujímavú úlohu mafiána/systemáka - preáčte, ale keď nefunguje samoprezradzovanie, musí sa siahnuť o úroveň vyššie.

BTW: o blokovaní nič neviem - položila som otázky, dostalo sa mi odpovedí. Schopnosť sa mi vyberá random z viacerých možností (čo mám dnes nemusím mať zajtra).
Kleriker preveroval Lillu, Lilla mňa, ja Peekaya a Peekay zachránil život Lille - zamyslíme sa, a vylezie nám, že
A) buď sme všetci v jednej frakcii (4 ľudia zo 16 v jednej frakcii, keď sú dve zlé by bolo strašne overpowered)
B) hoci niektorí z nás môžu (ale nemusia) byť v zlých frakciách, čo sa povedalo je pravda a teda medzi nami štyrmi nie sú žiadni dvaja z rovnakej frakcie (ak o sebe členovia frakcie vedia) a takisto nikto z nás netuší, kam patria ostatní (občan/mafián/systém). Usudzujem, že je to pravda, keďže by si asi niekto nenavymýšľaľ také veci, že mám psa, ktorý sa volá Holmes - duplom keď som o tom ja nevedla.

Som proti predĺženiu.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Naposledy upravil Baelara dňa St. 28. Máj 2008, 17:56, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja netvrdim ze Lilla klame, ja tvrdim ze bud ta niekto ochranoval, alebo niekto blokoval mna (ale to by mi hadam Juk-i oznamila ze nemozem pouzit schopnost).
A to B) som absolutne nepochopil :( moc zlozite na mna asi...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Všimni si ten uzavretý kruh :)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
...a teda medzi nami štyrmi nie sú žiadni dvaja z rovnakej frakcie


Inymi slovami, ze existuju aspon 4 frakcie. Zaujimava moznost.



Baelara napísal:
Usudzujem, že je to pravda, keďže by si asi niekto nenavymýšľaľ také veci, že mám psa, ktorý sa volá Holmes - duplom keď som o tom ja nevedla.


Praveze, vymysliet si meno psa mi pride easy, kedze to je informacia, ktora tu uz bola (inymi slovami, okopirovane zo Silverovho "nekrologu", zamenene meno psa). To, ze si o tom nevedela, robi vymyslanie jednoduchsim, nie zlozitejsim.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Áno, ale je to aj veľmi riskantné, keďže nik nevie, čo o sebe druhá osoba vie. Silver možno vedel, že má psa Dolára, čo ty vieš?

Peekay napísal:
Baelara napísal:
...a teda medzi nami štyrmi nie sú žiadni dvaja z rovnakej frakcie


Inymi slovami, ze existuju aspon 4 frakcie. Zaujimava moznost.


Preformulujem: ...a teda medzi nami štyrmi nie sú žiadni dvaja z rovnakej ZLEJ frakcie (teda po jednom byť môžu, dvaja alebo viacerí občania byť môžu, keďže o sebe nevedia)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Naposledy upravil Baelara dňa St. 28. Máj 2008, 18:00, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Áno, ale je to aj veľmi riskantné, keďže nik nevie, čo o sebe druhá osoba vie. Silver možno vedel, že má psa Dolára, čo ty vieš?


Kedze som o sebe nevedel, ze som v minulosti drogoval, tak mi pride velmi nepravdepodobne, ze by Silver vedel o psovi ;)



Baelara napísal:
Preformulujem: ...a teda medzi nami štyrmi nie sú žiadni dvaja z rovnakej ZLEJ frakcie (teda po jednom byť môžu, dvaja alebo viacerí občania byť môžu, keďže o sebe nevedia)


Pracujes na predpokladoch, ze:

1) zle frakcie su homogenne (nepotvrdene, viz legenda o zradcoch v ramci frakcie)
2) clenovia zlej frakcie o sebe navzajom vedia (nepotvrdene - ano, bolo by logicke to predpokladat, ale... you never know)

Ako do tvojho kruhu zapada Kleriker?

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara: To je pekne, ale stale nevidim dvovod preco by ta nemohol niekto chranit :D

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Pracujes na predpokladoch, ze:

1) zle frakcie su homogenne (nepotvrdene, viz legenda o zradcoch v ramci frakcie)
2) clenovia zlej frakcie o sebe navzajom vedia (nepotvrdene - ano, bolo by logicke to predpokladat, ale... you never know)

Ako do tvojho kruhu zapada Kleriker?


Odflákla som to, čo?

Pracujem na pracovných predpokladoch - zradcovia vrámci frakcie pravda byť môžu, ale nemusia, a pravdupovediac si nemyslím, že by sa zradca vo frakcii chcel prezradzovať v prvý deň (teda hoci by aj zradca bol, pracoval by buď tak, aby sa neprezradil, alebo ak by sa mal prezradiť, tak až v momente, kedy z toho niečo môže vyťažiť - napríklad smrť istého nepriateľa, čo teraz nie je ten prípad).

Členovia frakcie sa poznať nemusia, iste, ale opäť predpokladám, že sa poznajú, lebo predpokladám, že ich nie je veľa.

Kleriker nesie kruh na svojich statných ramenách :D (zdá sa mi, že podporuje Lillu, a teda dáva váhu celému kruhu - ak by jej neveril, zrejme by za ňu hlasoval).

Quicky: Ak ma niekto chránil, tak o tom neviem. Podobne som sa spýtala Peekaya, prečo on zachraňoval Lillu - dôvod bol pocitový a herne účelný.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro, ak máš naozaj povolanie každú druhú noc tak je to vporiadku. Mne vyšla možnosť, že si mohol chcieť otráviť Lillu preto, lebo práve u mňa sa vyskytol problém s PMkou. Takže to mohol byť práve môj blok, čo zachránil Lillu. Ale to by musel klamať aj Peekay a vlastne aj Baelara a všetci z tohto uzavretého kruhu - to by sme tu mali akosi veľa klamárov. :D No pokojne mohol byť takisto niekto z kruhu oklamaný (okrem Lilly, keď mala aj v PMke ospravedlnenie za chybu).

K hlasovaniu - okrem tohto čudného kruhu dnes asi nemáme nič iné, na základe čoho obviňovať. Ale ja z neho nedokážem vyčarovať nič, čo by mi pomohlo.
Veliteľ sa zdá ako pekný ciel, keď sa nevie koho iného obesiť. Ale opäť ma prenasleduje ten pocit ako pri Majovi - a vtedy neklamal.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Elune by mal normalne seriozne odvisnut. Toto je utek hrobarovi z lopaty a nie imunita

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baleara - už na začiatku som napísal, že som preveroval Lillu a že som sa nedozvedel nič viac ako vy.
Baelara napísal:
PLUS (meta) ako Davano player moze byt JuK-inmu srdcu bližší a mohla mu zveriť zaujímavú úlohu mafiána/systemáka


Podla mňa Juk-i nerozdeľovala povolania a schopnosti podľa osobnej (ne)simpatie k jednotlivým hráčom. (nepoužívala náhodou kocky? :ikonka15: )
nájdite iného na šibenicu...

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun