HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no myslim ze saimon ma vacsinu hlasov, aj ked je to asi len relativna vacsina....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...are we there yet?

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ludiaaaaa haaaaaloooooooooo nespite :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: tymto svojim neprispievanim a nezaujmom o hru robite smutnou najmenej jednu osobu... teda najmenej dve... clovek pride vecer z roboty a tes sa na mafiu a tam nic. naobed vylezie z postele, zapina pocitac, tesi sa na mafiu a stale nic nove.. dakujem :(

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslím, že nutne potrebujeme ďalšiu noc...

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Stav -

Alef0 (1) - Peekay ,
E`lune (3) - Patria, Cerebro , Kleriker
Velitel (1) - Baelara ,
Juro (1) - Juro ,
Saimon (7) - Juro , Velitel , Morti , Specter, Cool-Lilla, E`lune , Quicky


Nehlasovali - Alef0 :x takze poprosim hlasovat inak bude kaka bum :twisted:

Kedze je vas 14 a na obesenie treba nadpolovicnu vacsinu 8 den konci dnes do 23 hodiny, z rodinych zdrojov vieme ze sa mal E`lune dnes rano vratit a tym padom mu odvolavam imunitu.


S laskou vas GM.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Naposledy upravil JuK-i dňa Pi. 30. Máj 2008, 20:27, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune sa vrátil až teraz, lebo bolo super a trošku sme to tam pretiahli.
Takže podľa hlasovania aspoň viem, kto kam patrí.
Ale zveziem sa túto noc s vami - saimon, volím si teba. Prepáč, ale aj tak nič nespravím ďalej. Unikol mi skoro celý deň a tiež uvažujem, že odídem. Ešte si tu ale na túto noc ohrejem zadoček.

Vina: Saimon


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uzatvaram den. Zacina sa noc . Prosim nech vsetci robia to co maju robit. Zomrel Saimon. A vyhercom instant killu je Alef s nulou. Kedze tu aj tak nik neni vypis vam bude stacit zajtra. :P

Vas GM.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ked myslis

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aktualne udalosti napísal:
Večerné správy :
23:05
Je nám velmi luto že vas musim informovat o dalsej tragendii ktora sa odohrala pred malou chvilou. Dnes par sekund po 23 hodine neznamy clovek alebo organizacia ulozila a nasledne odpalila bombu v miestnej opere. Straty na zivotoch zatial niesu zname. Snazime sa o celej veci nieco viac zistit. Zachovajte hlavne pokoj. Pre svoju vlastnu bezpecnost zostante dnes vecer doma. Budeme vas informovat.

23:15
Konecne sa nam podarilo dostat sa na miesto cinu. Trosky prehladava specialna jednotka pyrotechnikov so psami. Je potvrdene ze do budovi pred 23 hodinou vstupili nejaky ludia. Celkovy zoznam a fotografie budeme pustat na obrazovke , prosime pribuznych abz sa nam ozvali. Dakujem. Ked nieco nove zistime , budeme vas informovat.

23:25
Nocny vybuch v centre mesta vyvolal nepokoje. Vystraseny a nahnevany ludia vysli do ulic a protesovali proti celemu systemu mesta. Policia sa snazila nasilne pochod potlacit , pri ktorom zatial zomreli 30 obcania , 4 policajti a desiatky ludi su zraneny. Mesto kolabuje. Ako dlho vydrzime tento stav???

23:45
Podla hlasenia sefa pyrotechnickej caty bombu nastrazil pre nich znamy profesional. Jeho meno nieje zname. Na celom svete je vsak znamy ako Tentei. Jeho vytvory zodpovedaju jeho menu. Ked to co tam vybuchlo bol vytvor Tentei tak nikto nemohol prezit. Ospravedlntema .....

00:00
V troskach konecne nasli nejake tela ktore su ako tak v celku. Ich identitu stale zistujeme.

02:00
Pravdepodobna identita dvoch mrtvych je Saimon a Alef0. Rodinam posielame nasu uprimnu sustrast. Chlapci nikdy na vas nezabudneme
.


O Saimonovi cest jeho snom napísal:
Saimon bol zamestnanec dorucovatelskej sluzby. Vecer mal doniest kyticu ruzi jednej spevacke. Bohuzial z budovi uz nevysiel.
" Saimon bol najlepsi brat akeho si clovek moze zelat. Vzdy ma ochranoval. Uz od mala ako nam zomrel otec. Ja .. ja .. ja zabijem toho kto to urobil."Sestra.

" Saimon bol profesional. Vzdy vsetko dorucil presne a nacas. Vsetci jeho zakaznici boli s nim spokojny. Ale bol trochu divny. Ako by o vsetkom vedel."Spolupracovnik.

" Velmi ale velmi inteligentny mladik. Nechapem preco po skole siel robit do cateringovej sluzby . Viem ze mal dost hodnotnych ponuk od velmi znamych firiem ale odmietol to." Riaditel skoly.

" Saimon. Poznala som ho 15. Co ono povedat ? ..... . Rodina , priatelia a prvda prenho bolo vsetkym. Uz na strednej mal hrdinsky komplex. Bol redaktorom skolskych novin. Kapitanom lakrosoveho druzstva. Ale hlavne to bol clovek a moj nejlebsi priatel. A to sa nikdy nezmeni." Najlepsia priatelka
.


Alefovi0 cest jeho cinnom napísal:
Alef0 bol pyrotechnik. Svoju profesiu vykonaval svedomito uz 17 rokov. Nikdy nezlihal len raz, no on uz sa preto nemoze trapit.

" Bol to spravny chlap. O bombach vedel viac nez ktokolvek. Mohlo to by HMTD , TNT , Cyklický triperoxid acetónu, Tetramethylendiperoxiddikarbamid mohli tam napchat hocico aj obycajny Molotovov koktail. Ked dotoho isiel on mohla to byt aj bozia moc a nemala by prinom sancu. Nechapem co sa stalo. Musela .... musela to byt jedinne pasca..." Kamarat a spolupracovnik.

" Poznali ste Alefa ? Tak sa tu teda netvarte ze rozumiete tomu co teraz citim. Ziaden chlap nebol ako . Vo vsetkom co robil bol dokonaly. Vo vsetkom. Bez neho ..... bez neho sa uz ne......" Milenka .

" Zato ze som vdacim jemu. Vsetko co viem , viem od neho. Vo svojom fachu bol Boh. Svet ani nevie o co prisiel. No ja pojdem v jeho stopach , vo vsetkych ....." Jeho chranenkina.


Tak ste to poculi. Poprosim uctime si ich pamiatku jednym prazdnym postom. Noc konci v pondelok. Imunitu dostava Cerebro , momentalne sa nachadza v Milane na sutazi tak mu vsetci drzime prst. Ak mi nic nedonese dostane instant kill :twisted: :twisted:

S laskou vas GM.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ludia co boli najdeny v troskach mozu naposledy zaprskat co chcu mat na nahrobnom kameni :wink:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
poprosil by som imunitu do Piatku....idem prec...a pristup k netu nebudem mat

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Deje sa niečo? Či vyhrávame kontumačne? :)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Deje sa niečo? Či vyhrávame kontumačne? :)
sice sem nepatrim, ael Juki je na tyzden na tych terenoch nie? To asi nema pristup k netu

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
Deje sa niečo? Či vyhrávame kontumačne? :)

kto vy? noze dokonci svoje priznanie ;)

no dobre uz koncim OT, len si srandu robim

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vsak chvilku vyckajte prave som sa dokotulala a uz ste mohli mat na zaciatku tyzdna noc keby .... nechcem ukazovat prstom . Dajte mi sekundicku :P

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun