HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak dobre, už som si to trochu premyslel.

V noci preverím Jura, či hovoril pravdu.

Ako vidím, tak tu nikto nikomu neverí... :?

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V ignore? Preboha.. ja tam nikoho nepchám.. len uvažujem o jed :D Cerebro vytiahni ma preč z tade.

Patria neuveríš, ale nie. Inak tebe som dal hlas preto, lebo si chaosila a aj teraz vypisuješ 3 posty za sebou.. a ja nerád spamovaný pohľad na monitor. Dal som ťa preto, ale majo sa klepol po prstoch. Takže som hlas stiahol, ale pokračuj v tom, čo si začala.

Veliteľ - to nie, neverím mu proste. Pri čítaní tej schopnosti som si jura predstavil takto - http://streetknowledge.files.wordpress. ... nator4.jpg


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
V ignore? Preboha.. ja tam nikoho nepchám.. len uvažujem o jed :D Cerebro vytiahni ma preč z tade.

Patria neuveríš, ale nie. Inak tebe som dal hlas preto, lebo si chaosila a aj teraz vypisuješ 3 posty za sebou.. a ja nerád spamovaný pohľad na monitor. Dal som ťa preto, ale majo sa klepol po prstoch. Takže som hlas stiahol, ale pokračuj v tom, čo si začala.

Veliteľ - to nie, neverím mu proste. Pri čítaní tej schopnosti som si jura predstavil takto - http://streetknowledge.files.wordpress. ... nator4.jpg


Vas GM

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skepticke prostredie :) okej, skuste sa na to pozriet este z tejto strany:

Moznost 1: som obcan. Potom som pre obcanov velkou vyhodou a budu si ma chciet udrzat az do konca. Jediny, kto by sa ma chcel zbavit cez den, su policajti / mafiani.

Moznost 2: som policajt / mafian. Potom si predstavte situaciu, ktoru som nacrtol, teda ze zostane jeden policajt, jeden mafian, obcania a ja. Tak odhlasujeme jedneho, ja zastrelim druheho. Kebyze som mafian/policajt, tak koniec hry. Lenze uvedomte si ze obcania neprehrali, vyhrali legitimne s pravidlami! To je opat dovod, preco si ma udrzat nazive - ja som ten pevny bod, o ktory sa mozete opriet, a nemusite pri tom prevracat kabaty. To vsetko za hypotezy, ze by som bol mafian/policajt. Jediny, kto by sa ma cez den chcel zbavit, je teda protichodna frakcia, logicky. Cize mafiani/policajti.

Jednoducho, obcania nemaju co stratit, nech by som bol na akejkolvek strane.

Ja vsak stale tvrdim, ze som obcan. Preco? No lebo kebyze som mafian s takymito schopnostami, asi by bolo dost hlupe sa prezradzat. Kludne som si mohol riesit svoj business v utajeni az do konca hry a hladko to vyhrat. Tak ako Lexington Hotel Blues, ktory som takto riesil aj ked som nemal ziadne schopnosti.

K tomu, ze som si nejaku cast povolania vymyslel. Vravim, kludne si to skuste :) strielajte, preverujte, budem len rad. Myslim ze by bolo dost riskantne, keby som tu machroval s nesmrtelnostou a pritom ju nemal :) v meste plnom zlocinu, kde su navyse dve zle frakcie, cize 2x vacsia sanca ze niekto vie strielat. (btw, nad tymto som sa pozastavil...ako to ze bola dnes v noci len jedna smrt? alebo jedna z frakcii nemoze strielat, alebo strielali na niekoho chraneneho).
K mojej schopnosti strielat. Kedykolvek dokazem :). Tak ktoru cast svojho povolania som si vymyslel?

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juk-i : žiadam ťa, aby si ma necitovala.. dobre? Ďakujem :)


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro netrep ..
Citácia:
.Moznost 1: som obcan. Potom som pre obcanov velkou vyhodou a budu si ma chciet udrzat az do konca. Jediny, kto by sa ma chcel zbavit cez den, su policajti / mafiani.
povedz mi preco by ta chceli dat dole?...ved im nezalezi na obcanoch...a ty si vlastne vyherny listok pre jednu frakciu ....musi zostat aspon 1 obcan....a ty im vyhovujes ved sa ta neda dat dole(teoreticky)
Citácia:
Jednoducho, obcania nemaju co stratit, nech by som bol na akejkolvek strane.
...tazko povedat co ak mame zabit vsetkych okrem dobrych(ty si zly)?....a si nepreveritelno-nesmrtelny...ale podla mna mas zhladiska herneho dost nudne povolanie(ak mas to co tvrdis)....nemas sa coho bat... a k tomu ze by zostal policajt,mafian ,x obcanou +ty ...co ak nebudeme vediet o tom mafianovi(napr)?...odhlasujeme policajta a teoreticky koniec (tazko povedat ci vyherny)pre nas ...ale toto sa mi zda ze uz niekto hovoril


ot: sry teraz vazne vela prace....tak sa budem drzat na minime postou (dufam:D )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm, ked si to tu citam vsetko este raz, tak neviem fakt ci verit Jurovi. Keby bol naozaj to co hovori, tak je vazne terminator. To, ze ked ho vysetrujeme a zistime nieco ine, je pekne krytie na to, ze vpodstate nemusi byt to co hovori ze je (teda nevyjde nam "Judictator", lebo nim nie je). A mozno nevie ani strielat, ale rata s tym ze sme zbabeli to vyskusat (ja teda asi som :D ).
Je sice moznost, ze hovoris pravdu, ale je tu taka ista moznost, ze si si to cele vymyslel (a ja verim ze by si to dokazal :) )

Taktiez to co si pisal ze mozes zabit posledneho policajta/mafiana, tak to plati len v pripade ze by sme vedeli kto je ten posledny policajt/mafian.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jedna vec sa prinajmensom da checknut bez rizika...ci je Juro vysetrovaniavzdorny,... tuto noc tu ale nebudem, lebo od stvrtka rana do nejakeho utorka nemam pristup na net.... JuK-i o tom uz vie

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
povedz mi preco by ta chceli dat dole?...ved im nezalezi na obcanoch...a ty si vlastne vyherny listok pre jednu frakciu ....musi zostat aspon 1 obcan....a ty im vyhovujes ved sa ta neda dat dole(teoreticky)

ano, ked sa im podari ma tak zaviest :) ale na druhu stranu, ak by sa malo stat co som naznacil (uplna vyhra mestecka), som skor neziaduci :)
pre kazdu frakciu je tu risk ze obratim zbran proti nim

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Okaj, zacinam hrat az teraz.

Tusim CL spomenula ze preverovala Baelaru a zistila, ze sa narodila v Gotheme, right? Ako bolo v uvodnom poste naznacene, vlada vyslala sem nejaku svoju tajnu zbran, teda predpokladam ze to bude nejaka osoba, komando/agent? Viem, ze to ze sa "tu" Baelara narodila nevylucuje to ze mohla ist prec, ale je tu taka moznost ze vzhladom na to ze pomoc tu bola POSLANA, Baelara, ktora sa tu narodila, to asi nie je. Opakujem, nemusi to byt tak, a vlastne tym len potvrdzujem ze Baelara je pravdepodobne ten spisovatel a asi patri k "dobrym".

Jurova abilita mi taktiez pripada overpowered, no moze to byt tak ze Juki sa rozhodla vytvorit taky protipol policajtov a mafie, aby obcania mali tiez nejakeho skryteho zolika. Samozrejme, ako poznam Jura, ten by urobil z komara somara (homara), tak si mohol vymysliet polovicu, pripadne zmenit frakciu. Rozhodne by nebolo na skodu vyskusat tie jeho odvazne reci a skusit si vystrelit alebo preverit ho dvakrat. Lenze kto chce minat svoje schopnosti ked "riziko" ze Juro hovori pravdu je dost vysoke a tieto mozu byt zuzitkovane lepsie.

Patria ake "info" mas ze v tomto dni sa nikomu verit neda? Den klamarov? Alebo som zle pochopil? :)

S dakujem ye ma volas Lilla ako vsetci ostatni

ked si spomenul tu baelaru ece, tak ja som zabudla napisat, ze v gotheme sa narodila ale bola adoptovana a vyrastala niekde inde, par krat sa do mesta vratila a teraz sa vratila nastalo. tiez ma rada hlavolamy, napisala detektivku (niekto sa pytal co napisala), jej pes sa volal Holmes, a ma rada horolezectvo, ma panicky strach z chorych ludi a raz usla od oltara.

a ja stale verim ze je obcan, aj ked tu nevyrastala.

ad Patria - ak by bola novinar, asi by ta PM obsahovala aspon zmienku o novinach, ze napriklad obcas pise aj do novin alebo tak, ale nic take tam nebolo. iba ze je spisovatel.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vďaka - konečne viem ako sa volá moj pes, a že vôbec mám psa!

Možno skočím Jurovi na lep, ale verím mu schopnosti. Ak je súčasťou jedného alebo druhého klanu, stále nevie, proti komu stojí. Ak ho niekto preverí dnes v noci, tak budeme vedieť, či je nepreveriteľný, a ak je, tak vieme, že je dobrý.

Bolo by načase hlasovať, ale...neviem za koho. Štandardne motivácia zabiť niekoho prezradí mafiánov, ale tuto ano mafiáni nechcú veľmi zabíjať, lebo nevedia kto je nepriateľ, oproti štandardným mafiám kde to vedia celkom presne.

Obvinení sú Alef a E'lune - myslím si, že Peekay sa trošku zhurta pustil do Alefa (resp. z nesprávnej príčiny), a E'lune...ako som hovorila, každý kto veľmi ľutuje kto zomrel je automaticky podozrivý. Velitel, ako sám napísal, aj keby zomrel, nedostaneme sa ďalej, lebo píše málo.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juki, nemusis re-quotovat nikoho - posty ignorovaneho cloveka sa prejavuju ako taky maly pruzok, kde si mozes kliknut a zobrazi sa ti cely. Rozhodne to nie je take, ze by ti uniklo, ze dany clovek vobec postoval.

Specter napísal:
Ale ja si myslím, že by GM nedal na stranu občanov dvoch ľudí s takým skvelým povolaním (druhý je batman), preto sa skôr prikláňam k tomu, že klameš.


A mas nejakym sposobom potvrdene, ze batman naozaj existuje (v hre)?

(po tomto Jurovom poste mu uz neverim ani za macny mak, mimochodom)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Batman existuje, to je proste fakt, si nikdy nevidel film?

Juro kecaaaaaaaaaaaaaaa.

Inac, Lila ma nudny zivotopis, z casti.

To mam abilitu, ze. Zistujem zivotopis, tromfnite ma, pridem vam na pocet mrtvych domacich milacikov a tot vsetko. Este ze mame ubermenscha Jura.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
blizi sa pomaly koniec dna... treba hlasovat... :ikonka32:
oosbne sa mi najmenej paci asi Eluna... nezda sa mi, ze yb vobec nemal ziadnu vlastnost, vlastne som skor presvedceny, ze v tomto klame... Alef sa mi zda byt doveryhodnejsi (nik iny ma tak nenapada, mozno Juro, ale to, ze si zabijeme niekoho takeho, ak tvrdi pravdu, by imo bola velka rana pre nas... a navyse sa lahko da preverit)... preto
vina: Elune

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jej mna niekto preveroval, to je pocta :D klerik tak nam nieco o mne povedz, rada sa o sebe dozviem viac..... inac ako ste si stihli urcite vsimnut, aj ja zistujem zivotopis...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun