HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 77 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Celú noc si nemohol spať. Bal si sa. Mal si pocit , že si na rade. Že to budeš dnes kto zomrie. No únava ťa premohla. Už si nedokázal bdieť. Sny ......, nie nočné mory. Zobudil si sa celý spotený a pichalo ťa pri srdci. Pomaly si sa obliekol, ani nevieš prečo ale skoro cely do čierneho. Pri dverách si zastal. Zaváhal, zazeral na klučku. Naozaj sa oplati isť von. No nakoniec si sa sa pohol. Radsej zomrieť vonku než v dusnote tejto izby. Isiel si ako vzdy potiahnut dennu tlač, no ked uz si ju mal v rukach si sa zarazil. Vsade na vokol ludia len stali a citali coraz ztensujuce sa vydanie novin. S neprijemnym pocitom si sklonil hlavu nad noviny. Slzy v ociach..... Ma vobec toto mesto nadej ?


Dnes rano v miestno parku pri jazere mala jedna stara pani sok. Pohrebna sluzba pracu , policia zahadu a spisovatelia namet na roman.
Gothem ma svoj vlastny pribeh Romea a Julie tiez znamy ako tojomny pribeh Klerikera a Baelary.


Citácia:
Obe obete boli zranene strelnou zbranou smrtelne. Bez okamzitej zdravotnej pomoci by bohuzial i tak zomreli. Najhroznejsie natom bolo to ze boli zraneny tak aby umierali velmi pomaly a v bolestiach. Prestrelene pluca , zaludok , oblicka. Bohuzial nemali nadej. Vysetrovanie pokracuje, bohuzial ale nemame nic coho by sme sa mohli chytit, ak nahodou niekto nieco videl nech sa nam ozve ....." Nacelnik policajneho stabu.

Klerikera a Baelaru nasli spolu na brehu jazera. Mlady chlapec zvieral dievcinu v naruci. Podla jeho roztrhanej kosele ktora bola cela od krvi sa predpoklada ze sa snazil slecne zastavit krvacanie. Baelara zomrela 2:5O rano Kleriker desat minut po nej. Kto mohol toto urobit ? Kto mal srdce zabit lasku ?


Citácia:
Kleriker bol univerzitny profesor umenia. Vedcami uznavany a studetami milovany. Toto je dalsia rana pre miestnu univerzitu a studentou Gothemu. Vravi sa ze umenie a lasku nezabijes no v Gotheme je mozne asi vsetko.

" Pan profesor bol velky clovek, on ................ " Zniceny studenti.
" Moj brat miloval umenie , je pravda ze nie vsetko co robil si podavalo ruku so zakonom ale rozhodne si nezasluzil takyto koniec ...." Brat.
" Bol dobry. Bol moj najlepsi ale aj najhorsi pripad. Mal srdce zo zlata ale este vacsmi miloval umenie a rad ho vlastnil. Ked bol mensi par krat ho chytili a tak sa dostal ku mne. Ale potom sa zmenil. Tvrdo studoval. Zacal ucit. Hoci neverim ze so svojim konickom prestal verim ze ked bol natoko sokovny ze sa nato neprislo tak si to zasluzil. Je to velka strata." Kurator.
" Bol umelec , student , a zlodej srdc ." Ex snubenica .


Citácia:
Baelara. Bola spisovatelka. V jej knihe Mesto zlocinu. Hlavna hrdinka tajna agentka zomrela v naruci cloveka ktoreho milovala. Mala ho zatknut no srdce ju zradilo. Druha hlavna postava ....... viac v knihe. Zeby v tom bol symbolizmus ??? Nejaky pometeny fanusik ???
" Bea, blaznive dievca a unikatna spisovatelka. Nikto nevedel vytvorit taku atmosferu tajomna a zahady ako ona. Vsetky jej knihy sa stali bestcelermi. Jej smrt ..... , preklinam toho kto to urobil." Redaktor.
" Bea bola proste Bea . Mala rada ked o nej nikto nic nevedel. Ale vrucnejsieho cloveka om este nestretol. Ked sa vratila do mesta radil som jej aby odisla , ze pojdem s nou no ona mi povedala ze nadej je vzdy. Mal som pocit akoby ..... nie neviem to opisat .... akoby mala moc to zmenit. Ani som nevedel ze si uz stihla najst priatela , ale t bola ona musela mat tajomstva...." Kamarat.
" Po zazneni signalu prosim zanechajte odkaz." Linka Belearinych rodicou.


Pop star napísal:
Len tak daľej, občania! Jeden skorumpovaný úradník je dole, už ostávajú iba dvaja! Samozrejme, nesmieme zabúdať ani na organizovaný zločin, ktorý sa v našich radoch ukrýva pod maskou nevinnosti. Dávajte dobrý pozor, kto najviac štve proti nevinným...

Vaša popstar


Budu pochovany spolu. Spolocny pohreb sa uskotocny dnes naobed. Kazdy je pozvany. Prosim ucitmme si ich pamiatku.Mesto privolilo aby boli pochavany na mieste kde zkonaly.

V meste este ziju 10 hraci - Specter , Velitel , Lilla , Patria , Morti , Peekay , E`lune, Juro, Quicky, Cerebro
den trva do nedele do 23 hodiny. ak sa teda nerozhodne skor.

Kto nedostal pmku a mal nech sa ozve.


ak chcu Romeo a Julia nieco zabucar na rozlucku maju poslednu moznost

S laskou vas GM.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Klerikera a Baelaru nasli spolu na brehu jazera. Mlady chlapec


Citácia:
Kleriker bol univerzitny profesor umenia.


hmm. ALe som duchom mlady

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Citácia:
Klerikera a Baelaru nasli spolu na brehu jazera. Mlady chlapec


Citácia:
Kleriker bol univerzitny profesor umenia.


hmm. ALe som duchom mlady



A na jeho nahrobnom kameni - Vecny rypak :lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Môj drahý nemal ani tušenia, s kým spával...

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm este :

Tajny agent odkazuje :
Citácia:
Patria je cista patri k obcanom

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak sa zdá, že Baelara patrila k systému.

A včera cez deň ochraňovala Peekaya, čo mi aj sedí s teóriou, že Lilla bola zachránená mojou zabudnutou PM a nie Peekayom.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A ako si prisiel na to ze patrila k systemu? Mne sa to teda tak nezda. Navyse odisla za mesta a po dlhej dobe sa vratila a hned potom sa dostala na vysoke miesta vo vedeni mesta?

A nechcem rypat, ale mne sa skor zda ze Klerik bol mafian... mal rad umenie, ktore casto kradol (ak som dobre pochopil) a nie vsetko co robil bolo zakonne....

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
A ako si prisiel na to ze patrila k systemu?


Baelara napísal:
Môj drahý nemal ani tušenia, s kým spával...

Toto mi príde ako nejaké posmrtné priznanie. A popstar vraví, že jeden zomrel.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
specter tvoju logiku nechapem... podla vsetkeho je peekaz dobry, a baelara bola podla toho vykriku do tmy a podla toho co pise JuK-i o knihe, tajny agent, ale na strane mesta....ale ved ten jeden mrtvy systemak bol silver nie? popstar nevravi ze dnes jeden zomrel...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ten výkrik podľa mňa skôr vyzerá ako priznanie. A jeden tajný agent tu už je, tak že by bol ďalší? a ešte Juro? :? Ja tu nehádžem obvinenia, iba vravím, že mi to akosi do seba zapadá.

Aha Silver mohol byť tiež ten systemák. Pardon, už som pomaly aj pozabúdal, čo sa včera udialo. Asi si to idem prejsť nech tu netrepem.

A podľa čoho všetkého je Peekay dobrý? veď iba podľa Baelarinej výpovede, nie?


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a podla mojej vypovede je baelara dobra.... takze bud klameme vsetci traja, alebo len jeden z nas, alebo mal peekay alebo baelara nejake maskovanie.... ja si vsak stojim za tym, ze Baelara bola na strane mesta... a mimochodom jurovi neverim ani za mak..




a pre vsetkych, odchadzam na koncert takze sa tu zjavim asi az zajtra (sobota)....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hehe, to je sranda toto :D no mam tiez pocit ze Baelara bola systemacka
Dosla mi totiz sprava, v ktorej sa pisalo, ze som v noci "siel nebojacne ulicou" domov, ked tu zrazu z postrannej ulicky vystupila "maskovana postava" a "usilovala o moj zivot". Po kratkom suboji a niekolkych vystreloch postava potacavo utiekla z miesta cinu, pricom "po sebe zanechala kus papiera a osuchane pero, co vyzera ako nastroj, ktorym sa clovek zivi".

No a rano je Baelara mrtva a ja som zivy :) mne to pride celkom jasne...nakolko Baelara bola spisovatelka.
To vsak nutne neznamena ze bola zla. Vravela tusim tiez, ze jej schopnost sa vybera nahodne, cize mohla byt kludne aj obcan, a v noci dostala schopnost strielat. Potom vsak nechapem jej vcerajsie vyhlasenia typu "mozno robim chybu a skocim Jurovi na lep, ale ja mu verim". Potom by asi tazko po mne strielala. Cize skor to vidim tak, ze bola systemacka, a hento malo byt pekne krytie.

Kazdopadne som rad, ze niekto prijal moju vyzvu si zastrielat :D good job.

Este jedna vec mi vrta v hlave. Juki pise, ze Baelara zomrela s Klerikerom v naruci. To vyzera ako keby boli postreleni naraz v case, ked boli spolu. Ale skor tiez je tu moznost povedal, ze Baelara odisla zo suboja so mnou postrelena, tak zavolala svoju lasku Klerikera (ktory sa jej snazil zastavit krvacanie), ktoreho v tu chvilu tiez stihol jeho osud. Pride mi to ako vcelku logicky scenar.
Zaujimalo by ma teda, kto a preco strielal po Klerikerovi - kedze minuly den, ako som tak sledoval, napisal minimum prispevkov. Bud teda niekto strielal naslepo (mafia/systemaci/randomizeri), alebo si ho niekto v noci preveril a strielalo sa na zaklade toho (v tom pripade je ale jasne, ze Kleriker bol mafian/systemak, comu nasvedcuju aj tie posmrte infoze. Skor teda mafian.).

Popstar vravi, ze zomrel jeden systemak (ak teda neklame). No ako vravim, mne z toho vychadza Baelara. Este ked tu sama napisala takmer priznanie.
Baelara napísal:
Môj drahý nemal ani tušenia, s kým spával...


Takze na zaklade tohto vsetkeho mi pridu dost podozrvie prispevky od Quickyho a Lilly. Este ked si precitam toto:

Cool-Lilla napísal:
a baelara bola podla toho vykriku do tmy a podla toho co pise JuK-i o knihe, tajny agent, ale na strane mesta....

sleduj toto:
Juk-I napísal:
Tajny agent odkazuje :
Patria je cista patri k obcanom

:P cize ty vlastne vravis, ze Baelara je tajny agent. Lenze potom je tajny agent mrtvy, a nemoze nam nic odkazovat. :D
Dost si Baelaru branis a zastavas sa jej. Nechapem na akom zaklade. Ano, aj keby si ju preverila a zistila ze je spisovatelka (co naozaj bola), znamena to ze nie je systemak? Nie.
popstar napísal:
Samozrejme, nesmieme zabúdať ani na organizovaný zločin, ktorý sa v našich radoch ukrýva pod maskou nevinnosti.


Cool-Lilla napísal:
a mimochodom jurovi neverim ani za mak..

ano? zaujimave, pretoze hned po mojom prispevku si mi vyjadrila takmer absolutnu doveru a bola si schopna ma nechat zit az do konca hry :) zrazu aka zmena? Alebo to bolo len krytie, podobne ako u Baelary? ;)


Quicky napísal:
Navyse odisla za mesta a po dlhej dobe sa vratila a hned potom sa dostala na vysoke miesta vo vedeni mesta?

Tejto vete celkom nerozumiem. To akoze vravis ze sa dostala na vysoke miesta, ci akoze vyvracias ze sa dostala na vysoke miesta? Nechapem. Tak ci tak, ak bola systemak, neni problem odist a potom sa vratit, a u kamaratov si vyzdvihnut stary post ;). Dokonca by som aj chapal preco odisla na par rokov z mesta - vsak to robia aj slovenski politici, ked vytuneluju nieco velke. Zduchnu na par rokov na Bahamy.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
som zase tu...
no ja som nakloneny verzii ze Baelara bola systemacka....uz len koli tomu ze ked bola Lila otravena mohla dostat zlu odpoved....

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
som zase tu...
no ja som nakloneny verzii ze Baelara bola systemacka....uz len koli tomu ze ked bola Lila otravena mohla dostat zlu odpoved....

Pokial si dobre pamätám, Lilla vravela, že Baelara je spisovateľka a aj bola. No to neznamená, že nie je systemáčka.

Inak, podľa zápiskov od GM sa mi nezdá, že by pop star bol niekto z hráčov - porovnajte s odkazom od tajného agenta.. Takže ďalší dôvod, prečo si myslieť, že Peekay klamal.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A čo ak baleara bola dobrá a kleriker bol pán zlý?
Asi to nebol odkaz na seba, ale na neho.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 77 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun