HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 77 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aj ja som zase tu... konečne sa to pohlo...
tak ja som preveroval nepreveriteľného a preveril som ho... hehe... :lol:
dozvedel som sa, že ......nakupoval.......zbalil ženu.....odprevadil ju k taxíku....šiel do baru....odchádzal opitý..... :lol:
ale Juro si to predsa nemôže pamätať, veď sa opil... :ikonka18:

Pozor! Odteraz sa volám Eruner
ale aby som nerobil chaos, moje staré meno je Velitel , áno som to ja. :ikonka21:

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
caute nooo fiha tak to bola rusna noc.
takze je tu cas popremyslat co sa vlastne udialo a co nam z toho vyplyva hmmm
co vieme isto je silver bol systemak to jest o jedneho menej
podla mna zo sprav od GM vyplyva ze kleriker bol mafian - vsak citajte odkaz od kuratora o jeho pochybnej mladickej zabavke .... kto je raz zlodej zostava nim ... aj ked pod ruskou profesora
hmmm okrem toho tu mame jednu smrt obcana
tak to by boli jasne osoby z poslednych dni .... teraz k Baleare --- tie zvlastne odkazy na jej povolanie odchod a prichod do mesta a nazov knihy naznacuju ze ona je ten tajny agent ... a isla po mafii ... co naznacuje aj jej posmrtny vyrok ze jej laska kleriker nevedel s kym spava ... no co klasicky pripad dvaja sa zalubia nic o sebe nevedia a zrazu sa stane nehoda ako baleare v noci ak teda mozme verit rozpravke ktoru nam tu predklada Juro !!!! :roll: jej laska ju objavi a tu baleara zraci v jeho ociach cosi desive ... prekukne jeho masku mafiana a vystreli po nom a potom vedmo spolu zomierajuuu .... hmmm sam GM pouzil slova o Romeovi a Julii --- to jest nieco tragicky zalaskovane ale zaroven moralne na ich smrti muselo byt
takze jurovej rozpravke o Balearinej strelbe na neho velmi neverim, iba ak by bol fakt opity a v posteli s tou buchtou co sbalil sa mu cosi prisnilo :D

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria napísal:
co vieme isto je silver bol systemak to jest o jedneho menej

fakt? to vies odkial, ak sa mozem spytat? ci vies daco viac nez my? :)

Patria napísal:
hmmm okrem toho tu mame jednu smrt obcana

teraz ktoreho myslis? No neviem jak ty, ale ja si fakt nemozem byt isty nikym kto umrel, ze co bol. Pretoze nam to Juki nechce povedat a aj ten najvacsi mafian moze byt kryty najsladsou zivotnou story.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria: zasnem nad tym, co vsetko niekto dokaze vydedukovat z toho, co nasa milovana :) JuK-i popisala
Eruner: Este stastie, ze si napisal ze si velitel, elbo som uz zacal chaosit, kto na lezie do mafie...
tuto noc som nepouzival nic, kedze som ziadal o imunitu uz od minulej stredy a pripadalo mi necestne aby ste ma pokladali za imunitneho :lol: a zaroven aby som vyuzil skill... jeden cheater na hru bohato staci.... :D
Peekay by sa tiez mohol vyjadrit :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zajtra idem na cely den do lesa jest medvede a fajcit hribiky, takze sa tu zjavim az v nedelu. Juki napisem ti aj PMku ak chces :P
A teraz idem vyvencit chobotnicu kym je este svetlo, ospravedlnte ma

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Tak sa zdá, že Baelara patrila k systému.


Podla coho?

Specter napísal:
A včera cez deň ochraňovala Peekaya, čo mi aj sedí s teóriou, že Lilla bola zachránená mojou zabudnutou PM a nie Peekayom.


1) Ako ma ochranovala?
2) Ako to ma relevanciu k danej teorii? Tvrdis snad, ze som systemak, rovnako ako neboha B.?

Ked uz sme pri bode 2:

Specter napísal:
A popstar vraví, že jeden zomrel.


Nerozumiem teraz celkom. Tvrdis, ze nie som popstar? Alebo tvrdis, ze som popstar a sucasne systemak? Tak sa uz rozhodni, ze ci mi veris alebo nie, a argumentuj iba na jednom z tychto predpokladov.

Specter napísal:
Ten výkrik podľa mňa skôr vyzerá ako priznanie.


Ten vykrik do tmy je absolutne, stopercentne vysvetlitelny mnohymi sposobmi. Celkom urcite by som na nom nic nestaval... a rozhodne nie rozsiahle konspiracne komploty o tom, ako su vsetci okrem teba mafiani ;)

Morti napísal:
no ja som nakloneny verzii ze Baelara bola systemacka....uz len koli tomu ze ked bola Lila otravena mohla dostat zlu odpoved....


Hm. Ak prijmeme predpoklad, ze vyhravame v momente, ked ostane iba jedna skorumpovana frakcia, a predpoklad ze popstar nekeca a uz predtym zomrel jeden systemak, a predpoklad, ze Baelara bola systemacka (boze, to je predpokladov ako v skriptach z Matematickej Analyzy II), tak z toho vychadza, ze by sme sa mali zamerat na ulovenie tretieho (a pripadnych dalsich) systemaka*.

* - a ak teda este prijmeme predpoklad, ze Juro keca kraviny, co je naozaj coraz pravdepodobnejsie :D


Specter napísal:
Inak, podľa zápiskov od GM sa mi nezdá, že by pop star bol niekto z hráčov - porovnajte s odkazom od tajného agenta.. Takže ďalší dôvod, prečo si myslieť, že Peekay klamal.


Preco by popstar nemal byt niekto z hracov? Narazas teraz na nejake sukromne info, alebo na toto verejne? Lebo ja tu nic takeho nevidim. Kolonku "vasa popstar" uplne evidentne pise niekto iny ako Juki. Akoze, nic v zlom, ale autor zjavne na rozdiel od nej zvlada aspon rudimenty slovenskej gramatiky.

Ked ti dokazem, ze kolonku pisem ja, uveris, ze som popstar?

Cerebro napísal:
Peekay by sa tiez mohol vyjadrit


Prave sa vyjadril :)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Podla coho?

Podľa vyhlásenia, že zomrel jeden systemák a podľa Baelarinho výkriku, ktorý mi pripadá ako posmrtné priznanie.
Peekay napísal:
1) Ako ma ochranovala?
2) Ako to ma relevanciu k danej teorii? Tvrdis snad, ze som systemak, rovnako ako neboha B.?

1) Tvrdila, že ťa preverila a zistila, že si popstar a na to si sa priznal, že si Lille zachránil život.
2) Verím, že Baelara bola systemák, o tebe klamala a ty si klamal, že si zachránil Lillu - Vraj sa stala chyba, kde GM zabudlo zarátať jednu PM. A mne bola zabudnutá PM, ktorou som blokoval. Žeby JuK-i zabudla na viac PM ako len na moju?
Peekay napísal:
Nerozumiem teraz celkom. Tvrdis, ze nie som popstar? Alebo tvrdis, ze som popstar a sucasne systemak? Tak sa uz rozhodni, ze ci mi veris alebo nie, a argumentuj iba na jednom z tychto predpokladov.

Myslím si , že nie si popstar. Ale ten príspevok asi naozaj nevyzerá ako od JuK-i. Ale zas ty tiež nepíšeš s diakritikou.

Teda, ak mi dokážeš, že si to písal ty, tak ti pravdepodobne budem veriť. Pretože teraz ti síce neverím, ale nie som o tom nejak veľmi pevne presvedčený, takže dokážem zmeniť názor.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Podľa vyhlásenia, že zomrel jeden systemák a podľa Baelarinho výkriku, ktorý mi pripadá ako posmrtné priznanie.


Uvedomujes si, ze to vyhlasenie o smrti jedneho systemaka pochadza odo mna (z kolonky "Vasa popstar"), a napisal som to preto, lebo som z popisu pochopil, ze Silver bol systemak? (co moze a nemusi byt pravda, to v tejto mafii ani srnka netusi).

Specter napísal:
1) Tvrdila, že ťa preverila a zistila, že si popstar a na to si sa priznal, že si Lille zachránil život.


Pretoze som ju chranil. Mozno si ju chranil aj ty, to neviem. Ja viem iba, co som robil ja.

Specter napísal:
2) Verím, že Baelara bola systemák, o tebe klamala a ty si klamal, že si zachránil Lillu - Vraj sa stala chyba, kde GM zabudlo zarátať jednu PM. A mne bola zabudnutá PM, ktorou som blokoval. Žeby JuK-i zabudla na viac PM ako len na moju?


Ano ano, pri Juki vskutku necakane a nepredstavitelne, ze by daco poplietla a/alebo zabudla... ;)

Specter napísal:
Myslím si , že nie si popstar. Ale ten príspevok asi naozaj nevyzerá ako od JuK-i. Ale zas ty tiež nepíšeš s diakritikou.


Oukej, dostal si ma... akože úplne si ma rozdrtil, nemám na to čo povedať, ako sa brániť...

( :twisted: )


Specter napísal:
Teda, ak mi dokážeš, že si to písal ty, tak ti pravdepodobne budem veriť. Pretože teraz ti síce neverím, ale nie som o tom nejak veľmi pevne presvedčený, takže dokážem zmeniť názor.


Ok, tak ti to na buducu noc dokazem.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Áno, vieš písať s diakritikou :) len mňa by zaujímalo, prečo práve v tom vyhlásení, keď inde nepíšeš. Len tak ťa chytila nálada?

Peekay napísal:
Uvedomujes si, ze to vyhlasenie o smrti jedneho systemaka pochadza odo mna (z kolonky "Vasa popstar"), a napisal som to preto, lebo som z popisu pochopil, ze Silver bol systemak? (co moze a nemusi byt pravda, to v tejto mafii ani srnka netusi).

Ak samozrejme hovoríš pravdu a si popstar. Ak pravdu nehovoríš, tak to od teba nie je.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Áno, vieš písať s diakritikou :) len mňa by zaujímalo, prečo práve v tom vyhlásení, keď inde nepíšeš. Len tak ťa chytila nálada?


Nechcel som hned vyzvonit, ze som popstar. Neboha Baelara to zial spravila za mna :P

Specter napísal:
Ak samozrejme hovoríš pravdu a si popstar. Ak pravdu nehovoríš, tak to od teba nie je.


Cisto technicky mozem byt popstar a nebyt autorom kolonky, ak ju pise napriklad novinar... co ale nie je ten pripad, len som upozornoval na jednu moznost co ti zda sa unikla :)

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Nechcel som hned vyzvonit, ze som popstar. Neboha Baelara to zial spravila za mna :P

Veď ona to vyzvonila už včera. Jedine žeby si to písal už predošlú noc, len vtedy sa o Silverovej smrti ešte nevedelo.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem, o com tocis... vsimni si, ze vsetky kolonky "vasa popstar" su s diakritikou, nielen dnesna. O tom som hovoril - pisal som ich od zaciatku s diakritikou, aby nebolo zrejme, ze su odo mna.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dohodnite sa konecne ze je kto je popstar... :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
caute decka hmm zaujimava debata o peekenovi ale mna by viac zaujimal nas super hrdina Juro a jeho zazracne vlastnosti ... kedy uz vytiahne do boja so zlocinom
vcerajsi den sa chvastal co vsetko dokaze a stale nemam pocit ze by nam nieco zo svojich skillov predviedol okrem uzasneho nadania na keci



a inak keby aj vyroky ktore akoze su podpisane pop star pisal novinar tak by bolo logicke ze sa im neda na 100% verit -- zdovodnenie z prveho dna z novinovych uryvkov novinarom sa neda verit
k tomuto povolaniu by som sa velmo nehlasila hmmm
a inak aj ked Juki obcas nieco zapletie a pomota myslim ze jej odkazy maju svoje zvlastne odpovede staci len citat medzi riadkami ... tam sa skryva moja mudrost
:D
:ikonka18:

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
dohodnite sa konecne ze je kto je popstar... :D

Myslím, že dnes sa už nedohodneme. :) Ja to dúfam zistím v noci, keď mi Peekay sľúbil, že mi dokáže svoju pravdu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 77 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun