HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozval sa tvoj digitalny radiobudik. Luce slnka dopadli na prazdnu postel. V polosere dychal byt mrtvolnou prázdnotou. Dnes si nelezal na posteli s otvorenymi ocami , nerozmyslal si ci sa vobec oplati niekam ist , nevybral si sa pozicat si dennu tlac, ne..... nerozmyslal si kto dnes zomrel. Zeby ta to prestalo trapit ? ...Kde si ? .... Kam si isiel? ....
Radiobudik prepol. Bolo pocut vysielanie stanice z mesta Dedinka.


Citácia:
" Dnes rano sa nasla najzvlastnejsia vec v mojej kariere....." Hovori detektiv ." Nasli sa tri telaaa. Vsetky tri muzskeho pohlavia. Kazdy mal v ruke zbran a kazdy o jednu dierku v hlave viac. Tela boli usporiadane do rovnosraneho trojuholnika. Divne , nikdy som nic take nevidel."

Pre nase radio sa podarilo zistit viac . Dnes zomreli Specter , Morti , Eruner alias Velitel.
Specter miestny postar , oblubeny hlavne u postarsieho obyvatelstva ked nosil dochodky. Morti ako miestny zbohatlik oblubeny hlavne u neznejsieho pohlavia a predajcom aut. A Eruner slavny ucitel tanca . Na oko nemali nic spolocne ale je tomu naozaj tak ? Pokusali sme sa dovolat do meskeho uradu Gothem , alebo napoliciu no z neznameho dovodu to tam nikto nezdvyha. Skusali sme vsetky cisla na roznych ludi z mesta, ale nic. Tak mame tu dalsiu zahadu...."



.... aha .... uz chapem. Odisiel si z mesta a uz sa nikdy nevratis.

Citácia:
Tak už vidíte, že som to ja. Ospravedlňujem sa za nečitateľný formát včerajšej kolonky, bolo treba demonštrovať, že ja som ja a že obvinenia zákerných štváčov, platených skorumpovaným systémom, boli iba dymom a zrkadlami. Mesto je už takmer vyčistené, naša pozornosť nesmie ochabnúť!

Vaša popstar


Este ziju :Peekay, Lilla, Juro , Cerebro
:P
den skoncil
S laskou vasa G.M.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ty jo... tak to je iny masaker.

Chapem text spravne, ze systemaci vsetci pochcipali?

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dnes na obed sa uskutocni hromadne rande :twisted: :P

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no cica, trochu viac si to mohla rozpisat... :D trosku som z toho nepochopil, ze ci skoncila hra alebo co... ;)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fuha. Tak teraz sa len modlim, aby Lilla bola obcan :D

Kokoz preco tak vela ludi...este som nestihol vyuzit svoje schopnosti :D

Hehehe alebo pockat...chcem zastrelit tuna Peekaya...:P

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ech Juro, ze majitelo del restauranto stupido... nekradni mi napady... :D ale chapem, ze to bola asi jedina moznost, ako nas upozornit... :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No chlapci mam na vas hutnu hromadu vycitiek :D
som aj riadne penil zo zaciatku, vsak juki moze potvrdit...ste ma uplne potapali :) rozkladali...
ale zeby vas napadlo pozret ci nahodou niekto necita diskusie...alebo stacilo pozriet hlasovanie co bolo pred prvou nocou, vsak keby kazdy zahlasoval by ste videli ze je jeden hlas naviac, ach jo...

A potom cez den...tolke narazky som sa snazil... "mafiani, som vas exekutor", ach boze :)
Nakoniec som to musel dat cervenym hrubym pismom do podpisu :D to som dost riskoval. A ty to v noci Peekayovi ani nepovies!!!!

Btw s tym PK to myslim vazne, ze ho zastrelim. Hra je uz rozhodnuta aj bez neho, a drzim voci nemu iste podozrenie. Od zaciatku taji, ze je popstar, nechcel ani prezradit skill tuto noc...v spojeni s vyhlasenim, ze v jednej frakcii je zradca, som za prevenciu...
Som mu sice vdacny za hru, volil dobre ciele na odstrel (ktore som btw vykonaval ja a mal moznost odmietnut), ale vsak on to pochopi :twisted:

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
A ty to v noci Peekayovi ani nepovies!!!!
ech, to ze som to nenapisal do fora neznamena, ze som mu to nepovedal... jak jeden, tak druhy o tom vedeli... PKovmu spravaniu som sa az sam cudoval.... teoreticky je to mozne, ze je zradca... :-) dost divne to hral na mafiana... a mozno to bola taktika... :)
ale jak Kleriker, tak PK vedeli o Tebe... :-) a ospravedlnuje sa za svoju slepotu,, ale nelsedujem jak podpisy, tak ludi ktori su zaroven na fore so mnou... mne pomohol az ten cerveny napis, elbo to sa tak casto nevidi a vtedy mi trklo... :-D
a ked si uvedomim, ze ako som planoval odkraglovat Ta... :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nechcel som povedat preto, ze Cerebro nam holil hlavu, co sa zaciatku hry tykalo - podozrieval som ho, ze je zradca. Z toho vyplyva aj moje "divne mafianovanie".

Juro, sice som dostal echo od Cerebra, ale chcel som si to empiricky overit... co mi promptne Juki pokazila prvou stratenou PMkou :D - vedel som totiz spravit, ze "vyber si dvoch ludi, ti svoje powery pouziju proti sebe bez toho, aby o tom vedeli" - planoval som redirectnut tvoje zabijanie inam. Podla identity mrtvoly by som tym padom zistil, ci kecas alebo nie :D)

(a power tuto noc som mal kill, preto to "uvidis" :P )

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dobre no. Vsak ja ti vcelku verim. Dufam ze sa nenahnevas ked ta teraz zabijem :D

Cerebro: takze si im to povedal na icq alebo PM. No vidis. Aj prave pre toto sa to nesmie :) ked vy sa bavite na icq co ja z toho mam? Z tych nocnych konverzacii.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Dobre no. Vsak ja ti vcelku verim. Dufam ze sa nenahnevas ked ta teraz zabijem :D

Cerebro: takze si im to povedal na icq alebo PM. No vidis. Aj prave pre toto sa to nesmie :) ked vy sa bavite na icq co ja z toho mam? Z tych nocnych konverzacii.

ale je to rychlejsie... :-) a lehasie sa drzia myslienky ucelene... :D
inac ekd je Lilla poctivy obcan, tak to bude mat tazke... uzivit troch mafianov... bude musiet maknut... :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nahnevam! Urazim! etc

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Nahnevam! Urazim! etc

smola :D :twisted:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj tak ste obaja spinavi zradcovia.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
len Ty si lietadlo... :D :ikonka42:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun