HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sorry ze tak neskoro, ale prave vstavam...

nevidiim dovod, preco nezabit aj v prvy den, ak trafime sasa, nic sa nedeje, hra pokracuje dalej. ak su vase poctu spravne, tak mame docela fajn sancu trafit mafiana, co by bolo super...

a Juro a Majo, bojite sa niecoho, ze nechcete, aby sa v prvy den zabijalo?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to vobec nemusi byt pravda, ze to bude najaktivnejsi clovek, mudry saso potrebuje len v spravny cas na spravnom mieste napisat spravny post :) imho..resp prave ma napada..ked chce niekto zit, staci aby vzbudil podozrenie, ze je saso :) pozor na to..toto bude celkom tazka mafia, ked chceme ako mesto skoncit prvy :)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla napísal:
a Juro a Majo, bojite sa niecoho, ze nechcete, aby sa v prvy den zabijalo?

eh? :D Kde som nieco take povedal? Nauc sa citat s porozumenim ;)

Lilla napísal:
nevidiim dovod, preco nezabit aj v prvy den, ak trafime sasa, nic sa nedeje, hra pokracuje dalej. ak su vase poctu spravne, tak mame docela fajn sancu trafit mafiana, co by bolo super...

nahoda je blbec, co ked trafime detektiva? :)
ale ano, statisticky je nizka pravdepodobnost trafit prave jedneho z jedenastich...taktiez ale troch z jedenastich nie je tak velka sanca :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sorry juro, beriem spat, precitala som si este raz...

ale pri majovi mam ten pocit stale, ze sa niecoho boji, a preto nechce v prvy den zabijat, bo ce keby sme jeho odpraskli...

aj ked.. ked nad tym tak uvazujem - mozno sa len tvari, ze sa boji, a je to saso ...

safra aj so sasom...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla napísal:
safra aj so sasom...

tak !! :)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len hovorim podobne ako Juro: ze ak su 3 mafiani a 7 obcania tak je o dost vacsia pravdepodobnaost ze trafime obcana, a nie mafiana.

EDIT: Napada mi jedna zaujimava vec: preco sa dedina vola Kultikov. Ze by to nieco znamenalo?


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja neviem, majo je jedna vec, a annun druha, mne su vzdy podozrive dve skupiny hracov, priliz aktivny a rozpisujuci vsetko do najvacsich podrobnosti, ktori potrebuju rozpisat kazdy svoj myslienkovy pochod a na druhej strane su tu hraci ako spominany majo, ktori sa boja ze oni by mohli byt ty prvy na zozname... (samozrejme, uplne chapem i jeho obavu, ze je neprijemne vysoka pravdepodobnost, ze sa prvy den trafi obcan mesta a nie mafian).
Kazdopadne, tyto dvaja su moje osobne a ciro subjektivne typy na Sasa, a preto, myslim za nikoho z nich dnes v ziadnom pripade nebudem obvinovat..

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
*ja len ze odchadzam a vratim sa az niekedy vecer, urcite este pred koncom herneho dna, ak bude trvat do 23:40*

(aj ked teraz som a bit confused, ci 23:40 na slovaci, abo tu u mna na ostrovoch - mam tu o hodinu menej a neviem aky cas mi ukazuje tu na forach = Masotron, prosim objasni :) )

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
*Hracov je 11. Nazvy, mena, a sposoby umrtia su cisto nahodne a nezodpovedaju realite. ;).*
*Hra sa podla stredoeuropskeho casu, na fore ti ukaze o hodinu menej.*

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dakujem. vecer tu uz na 100% budem a vyjadrim sa. zatial hre zdar

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Ja suhlasom z myslienkou zacat obvinovat uz prvy den, a na druhej strane sa obavam pristupu niektorich hracov, ktori sa ako v kazdej mafii zacnu navazat domna, zesom malo aktivny, co vobec nie je pravda! Ja som sa len teras zobudil, a respektujte prosim vas i to, ze clovek v istom veku ma i svoje povinnosti a nie len hratky a radosti... Dakujem.

Neviem preco si hned taky defenzivny, tvoje meno este ani nebolo spomenute. Take it easy man. :)

VINCENT napísal:
Neviem neviem ci by bolo vhodne zabijat prvy den, moj nazor vplyvom institucie Sasa troska pokrivkáva na hrane... mozno by bolo vhodnejsie zistit kto nim je, a takto sa vyvarovat nevhodnym zabitiam hned v prvy den, ked su hraci este nerozbehnuty, nevyprofilovany.

Budem sa asi opakovat, ale nemyslim si, ze je mudre prilis sa na sasa zameriavat. Nasim cielom je zabit MAFIANOV, nie nezabit sasa. Ak budeme prilis opatrni a zakazdym, ked sa niekto zacne profilovat, ho oznacime za sasa a neobesime, vela toho nedosiahneme.

Urcite opatrnost je samozreme na mieste, ale nesmieme dovolit, aby nam existencia sasa samotneho zviazala ruky, to to mozme rovno zabalit a prehlasit mafianov za vitazov uz prvy den.
Juro napísal:
No len ako zistime kto je saso? To by sa musel sam priznat, alebo prerieknut, alebo by ho niekto musel odhalit schopnostou, alebo az po smrti :) to asi nikdy nezistime na 100%...kaslat na sasa
Co mozme robit? Random sa obvinovat, heh

Zacnem dake uvahy:
To, ze si Annun mysli, resp. argumentuje tym ze toto je pravdepodobne standardna mafia, znamena ze:
1. je mestan a nema ziadnu schopnost
2. je klasicky mafian a nevie ci su aj nejake specialne schopnosti
3. je detektiv (catani), teda jedna z klasickych postav

Nevyplyva z toho ku ktorej strane patri, ale vyplyva z toho, ze nema ziadnu netradicnu schopnost, inak by daco take nepovedal (alebo blafuje). Podla tejto logiky Majo, naopak, ma nejaku netradicnu schopnost. Taktiez z tohto mojho postu vyplyva, ze sam si myslim ze to nie je uplne najklasickejsia mafia a dovolim si tvrdit, ze kazdy ma nejake povolanie. V tom pripade je Annun bud detektiv, alebo mafian.
Samozrejme je tu moznost ze annun len blafuje aby daco vyprovokoval, daku diskusiu ;). Su to len kravinky, ale sak aby sme dacim zacali.

S tebou sa mi dobre bude hrat mafia. :)

Moja uvaha o tom, ze toto je jednoduchsia mafia, vychadzala cisto z toho, ako sa vyjadroval sam maso pred jej zacatim. To, ci ja sam mam alebo nemam nejaku schopnost by som v prvy den len velmi nerad riesil. :) Byt oznaceny za detektiva / mafiana hned v prvy den je zvacsa zaciatok prijemnej cesty pod pat metrov zeminy.

To, ze nejake specialne postavy existuju (saso) este stale nemusi znamenat, ze vacsina hracov ma specialnu vlastnost. Bolo by velmi pozitivne co najskor sa pokusit vydedukovat, aku hru vlastne hrame.

Majo napísal:
Ja by som si vedel predstavit, ze saso je niekto co tu bude stale pobehovat, bude vela pisat, a stale niekoho provokovat aby za neho zahlasoval, niekto velmi aktivny.

Saso sa moze chovat milionom roznych sposobov, netrufal by som si povedat, ze to bude prave niekto aktivny.

Ak by som bol saso ja, asi by som vsetku energiu sustredil do toho, "aby sme nasli toho hajzla sasa", ale taky som ja. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
nemyslim si, ze je mudre prilis sa na sasa zameriavat. Nasim cielom je zabit MAFIANOV, nie nezabit sasa
ja by som k 3 Jurovym moznostiam pridal 4tu : Annun je saso, teda ma specialnu schopnost o ktorej sa ale vedelo dopredu a nevie ci su aj ine.
Ak by som bol saso ja, snazil by som sa presvedcit ludi, ze nevadi, ked zabijeme sasa.

Juro napísal:
alebo prerieknut, alebo by ho niekto musel odhalit schopnostou
ale ved (iba) takto isto sa daju odhalit aj mafiani. Moj nazor: ti, co nejakym sposobom mozu preverovat, nech sa okrem mafianov snazia najst aj sasa. Ked bude znamy, jedine, co ostava, je ho do konca hry nezabit, co radi splnia obe frakcie vo vidine prveho miesta.

Nehovorim "Nezabijajme", hovorim "Zabijajme s rozumom a s dovodom."
Prvy den podla mna dovod nepride.

EDIT: sam si uvedomujem, ze tento post moze vyzniet mafiansky("najprv musime najst sasa a mafianov az potom"), preto zdoraznujem: hladajme mafianova a zároveň sasa

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
ja by som k 3 Jurovym moznostiam pridal 4tu : Annun je saso, teda ma specialnu schopnost o ktorej sa ale vedelo dopredu a nevie ci su aj ine.
Ak by som bol saso ja, snazil by som sa presvedcit ludi, ze nevadi, ked zabijeme sasa.

Juro napísal:
alebo prerieknut, alebo by ho niekto musel odhalit schopnostou
ale ved (iba) takto isto sa daju odhalit aj mafiani. Moj nazor: ti, co nejakym sposobom mozu preverovat, nech sa okrem mafianov snazia najst aj sasa. Ked bude znamy, jedine, co ostava, je ho do konca hry nezabit, co radi splnia obe frakcie vo vidine prveho miesta.

Nehovorim "Nezabijajme", hovorim "Zabijajme s rozumom a s dovodom."
Prvy den podla mna dovod nepride.

EDIT: sam si uvedomujem, ze tento post moze vyzniet mafiansky("najprv musime najst sasa a mafianov az potom"), preto zdoraznujem: hladajme mafianova a zároveň sasa


Toto je dost mafiansky post.

V mafii prvych par dni NIKDY nemas skutocny "dovod". Vzdy mas len nejaku uroven podozrenia.

Cakat kym nebudem mat dostatocny dovod niekoho obesit je absolutne nelogicke, lebo zatial co my budeme cakat, mafiani nas budu noc co noc pinkat. Nasa nevola vesat mafianom vzdy hra len do karat, stavia ich do pozicie, kedy sa nemusia nicoho bat pod podmienkou, ze budu odmerani.

Nasim cielom musi byt dostat mafianov pod co najvacsi TLAK, a to aj za tu cenu, ze si obesime zopar vlastnych (nepocul som este o mafii, kde by neumreli aj nevinni).

To, ci vysetrovatel detekuje aj sasa, alebo len to, ci je dotycny vinny / nevinny, je dalsia vec, podla mna vobec nie je iste, ze mame ako mestania vobec schopnost sasa nejako normalne vysetrit.

vina: jay

Tvoj edit na tom nic nemeni.

Ak sa ludia nezacnu obvinovat uz v prvy den, nikam sa nikdy nedostaneme.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je jasné, že sa teraz rieši skoro iba šašo, keď je to asi jediná konkrétna vec, čo nám bola na začiatku povedaná, ale podľa mňa by sme ho mohli úplne ignorovať. Aspoň zatiaľ. Fakt môže použiť kopu metód, ako by na seba uvrhol podozrenie. Isté je len, že sa bude chcieť správať, čo najpodozrivejšie (čo môže aj znamenať, že bude ticho a jediné, čo povie bude jeden retardovaný post, aby len nasral ostatných).

Annun robí dobre, že ide hneď takto tvrdo, tiež myslím, že treba zistiť, čo naviac aj keď nie najlepšími spôsobmi. Čím viac času zaberieme ničnerobením, tým viac to bude strata pre mesto.
Jay, uveď dobrý dôvod, prečo by sme sa mali šašom vôbec zaoberať. Vyhráme, ak odstránime všetkých mafiánov. Ak zomrie šašo znamená to, že vyhral tiež - klasickí neutráli boli, že mohli vyhrať spolu s ďalšou frakciou. Alebo ak vyhrá šašo, tak sme ostatní prehrali, len jedni môžu prehrať menej? :lol: Tuto to máš inak nepríjemné, lebo nevieme ako sa v mafii bežne správaš. Annun si nerobil starosti, že naňho padlo obvinenie, ak rýpal do ostatných ani v minulosti a Majo sa tiež správal podobne, takže im to u mňa slúži zatiaľ trochu ako ochrana.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Konečne vyleziem spod periny a ako sa nám to tu pekne rozbehlo :)
Jay - v mafiánskych postoch sa snažíš presvedčiť, že niesi mafián. Máloktorý hráč by ti toto neuveril a ihneď by ťa označil ako uja zlého, ale predsalen je toto asi tvoja prvá, tak nenasadnem k annunovi a počkám, čo bude ďalej.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 57 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun