HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
osobne som z citania v tuto rannu hodinu pochopil v skratke toto
Kleriker, Jay, Lilla maju po jednom hlase
Lilla tvrdi o Jayovi ze je mestan a ze si to ten vie overit
Jay tvrdi, ze preveroval Annuna (v noc, ked ho zabili)
o Klerikeroze sa neda povedat nic ine, ako ze konecne otvoril usta (zacal pisat)
picol by som z tohto Lillu... je na "vrchole retazca", aspon podla mna, cize
vina:Lilla

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Priznam sa ze mam v tom trochu gulas co sa tyka toho watchera a kto koho preveruje. Ale ak si mam vybrat medzi Lilou a Jayom, tak si urcite zvolim Jaya
vina: jay
Pripada mi byt ovela podozrivejsi ako Lilla. To ci pise Lilla mi nepripada az take nerealne.
Ale este si vypocujem co povie zajtra jay, a ak ma presvedci, tak mozno zmenim hlasovanie.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ach, kde zacat? Po poriadku, vie si overit. Myslis, ze GM je totalny debil? Taka vetna konstrukcia v tvojej situacii nacrtnutej, to potom Lilla nie len ze ma schopnost, ktora je na nic, ale je priam pro mafianska, lebo matie kazdeho naokolo.

Dozvedela sa, že jay si vie overiť, či ho preverovala + že nie je šašo. Podľa mňa celkom užitočné. Aj v mojej situácii.
Citácia:
WTF? Zda sa to len mne, alebo tato veta.... Co sa budem rozculovat.

Dopln si do tej vety namiesto Lilla JAy. Potom si to precitaj. Este raz si to precitaj. NEPODVADZAJ, este raz vravim,citaj, NAHLAS. Uz rozumies? To iste plati o Jayovi, navyse, Jay ak neklame, ma uzitocnu abilitu, zatial co ja neklames ty a Lilla, tak mafiani ju nechaju zit uz len pre ten zmatok.

To boli dve nesúvisiace vety, mal som ich dať asi ako samostatné odstavce. Jay mi je podozrivejší zatiaľ, lebo sa ešte nevyjadril a lebo si myslím, že klame o Annunovi. V druhej vete by mohol byť aj jay, znova - musí sa najprv vyjadiť, ako to bolo s tým Annunom.

A stále nechápem, kde vidíš taký ohromný zmätok.
Citácia:
Vies, ako sa snazim, tak sa snazim, ja akosi neviem, co vlastne mam vyvracat.(este chvilu a bude to vecera) No ale takto, tvoje obvinenie je, ze som za prvy den nic nenapisal, wau, za prvy den sa toho da vela pisat. A v dalsej mafii zas nic nenapisem, zabi ma za to, nebudem staviat na nejakom davano style obvinovani. No a podobne som v minulych hrach ako presmerovaval? Tu mas dve osoby, ktore su jasne podozrive, aspon jedna z nich, ty vehementne obvinujes Lillu, cim sa u mna stavas mafianom. Vtedy som odvracal pozornost, dnes nemam co odvracat, jedina pozornost bola tak Majova, aj na tu sa kaslalo.

Na ten post si mi už odpovedal, neodpovedal si na druhý po tom. Neobvinil som ťa len za to, že si mlčal celý prvý deň, ale to som tiež napísal v poste potom. A povedz mi prosím ťa, kde bolo teraz v prvý deň nejaké davano obviňovanie.

Odvracanie pozornosti nebol dôvod, prečo som ťa obvinil, myslel som to tak, že si vôbec neodpovedal na ten druhý post, aj keď si myslím, že by nebol pre teba žiaden problém naň odpovedať. Obvinil som ťa preto, lebo si sa ukázal akurát teraz s postom, kde si prehnane naznačil, že sú jay a Lilla podozriví (za chvíľu z toho mohol byť pekný vozík), keď predtým si napísal akurát jeden naozaj provokatívny post a jeden post, ktorý neskutočne smrdí krytím sa.

A hovoril som o hre na lodi, kde Majo nebol, pokiaľ ma pamäť neklame, ale na tom nezáleží.

Navrhujem ale toto odložiť, kým sa nevyjadrí jay - bez neho sa asi moc nepohneme.

Cerebro - Lilla jaya obvinila, takže asi nezistila, že je mešťan :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dozvedela sa, ze Jay si vie overit, na tejto formulacii sme sa uz pohadali a zda sa, ze mohla byt akokolvek myslena, takze tak. A este ide o to, ci jej veris.


V kazdom pripade, vysvetlim vam, preco idem po Lille. Pretoze davam sancu tomu, ze vsetko co vravia je pravda a Lilla je mafianka. Nebolo by to prvy krat, co mafiani mali vlastnu osobu, co detekuje schopnosti, da sa to krasne zneuzit.

Tazko povedat, v kazdom pripade, ak zabijeme Jaya, nedozvieme sa nic, pretoze samotna Lilla nepovedala, ze je vinny alebo nevinny. No ak zabijeme Lillu a ukaze sa, ze je mafian, vieme, ze jej zistenie o Jayovi moze byt riadny podvrh. Ako povedal Cerbero, je na vrchole retazca, jej smrtou sa dozvieme viac ako Jayovou.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nevravím, že poprava je zlý nápad, možno sa z toho naozaj veľa dozvieme, ale keby boli nevinní, nielenže môžme prísť o mešťana, ale aj o policajta, čo by bola nenahraditeľná strata. Ešte sa aj sami uvrhli do svetla a s takým podozrivým plánom - neviem, aký mafián by také niečo robil.

Alebo by sme mohli počkať na Jurov plán, nech sa dozvieme, či sú naozaj preverovači. Aj keby bolo riziko, že je niekto z nich mafiánsky policajt, vedeli by sme či klame alebo nie. A možno má Juro aj nejaký spôsob, ako zistiť, či sú nevinný. Okrem toho, keď nie sú mafiáni, tak sú asi jasná voľba pre mafiánov na zabitie v noci.

Takže - popravíme ich: môžme zabiť mafiána (možno ešte aj preverovača), ale môžme si odpáliť aj policajta.
nepopravíme ich: prídeme o dobrú príležitosť odstrániť mafiána (možno aj policajta), ale môžme vyskúšať Jurov plán. A asi sa aj tak jeden z nich nedožije rána.

Nebudem tu teraz asi až niekedy do večera, tak dúfam, že dovtedy sa jay vyjadrí :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Niekoho musime popravit. A na co tapat v tme a zabit niekoho nahodne, ked mam dva podozrive subjekty, ktore nam aj nieco povedali. A pozri, pokial je tolko povolani, tak je aj doktor, ak sa ukaze sanca, ze druhy je nevinny, doktor ho isto ochrani. Ak nie, tak ci tak si podpisali rozsudok smrti ak neklamali, takze je to skutocne bezpredmetne. Ale uvazujuc v rovine, za je sanca zachranit v noci preverovaca, tak potom necht o je Jay, lebo on zistuje frakciu, co je rozhodne viac.

A navyse, vazne verim v mafiana preverovaca.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kleriker, mozes mi prosim citovat, kde jay pise, ze zistuje FRAKCIU????
pretoze to nikde ale vazne nikde nevidim. povedal ze moze preverovat, ale ma to nejake obmedzenia. mna zaujima ake to ma obmedzenia a co moze preverovat.

a ano, my sme aspon nieco povedali, zatial co vy ostatny nic a len sa vacsinou do mna navazate. co je dost nefer, pretoze len ja som poskytla nejake info - jaya neratam, pretoze ten nepovedal dokopy nic nove, len si urobil aliby, ze 'preveroval' annuna.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ze je nevinny, nevinny v kazdej mafii je NEMAFIAN.

Ako vravim, Jaya sa neoplati zabit, sama tvrdiz, ze nic nove nepovedal, takze jeho smrtou nic nezistime, za to tvojou budeme nieco o jayovi vediet. A jednoducho, vase preverovania tak ci tak smrdia, ale tvoje jednoznacne viac. A nevidim dovod, preco by Jay nepreveroval Annuna, Annuna preveruje rado vela ludi prvy den, to je dalsia tradicia po jeho vrazdeni. Vlastne, som prekvapeny, ze ty si sa zamerala na Jaya.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
cituj prosim, kde jay tvrdi, ze zistuje frakciu

povedal o annunovi ze je nevinny, co nam bolo vsetkym jasne, kedze to maso napisal hned v uvodnom poste, kde oznamoval jeho smrt aj to, ze bol nevinny dedincan.

jay sa len chytil navnady, a ty ho velmi pekne kryjes a branis.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ked je nevinny, nie je mafian. Keby bol vinny,je mafina. Takze mame FRAKCIU, len nie po lopate napisane


Nemozes vediet, preco naozaj nemohol preverit?

Mafian si ty, tak mi tu nevyhadzuj hluposti na oci, ak mas nieco proti mne, obvin mna a nie Jaya.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale to, ze je annun nevinny napisal masotron, a Jay sa toho len chytil. jay nam nepovedal nic nove - pozri si prvy post - masotron oznamuje smrt annuna a hovori ze bol dedincan cize nevinny.
jay nikde nepovedal ze zistuje frakciu a tebe zrejme dosli argumenty na jeho obhajobu. a uz nevies co nove by si nam tu povedal. mne to pride, ze mafiani ste obaja a ty nechces prist o svojho kumpana.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:roll:

3 strany pracujeme s tym, ze Jay vie odhalovat, ci je niekto vinny ci nie. Vyvraciame to, alebo zvazujeme, ze vravi pravdu. A po 3 stranach, kde sa sama dopleties pri watcherovi, kde sebe das schopnost, ktoru ti potvrdil len samotny Jay, ktory je podla teba mafian, bohorovne vyhlasis, ze Jay je isto mafian a isto klame, pricom predtym sa to este zvazuje co a ako. Takze, komu dochadzaju argumenty? Mam jeden krk a aj ten dam za to, ze si mafian. Mozno aj Jay, to neviem, mozno ktokolvek dalsi, mozno Specter, kedze ta tak obhajuje, ale ty jednoducho si mafian. Crystal clear.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vina: Jay

Smrdí mi jeho zázračné chytenie sa toho, že lilla poskytla info a jeho transparentné posty. Ak bude jay nemafián, aspoň viem, kam mam kopať, zatiaľ idem len podľa jeho vyjadrení.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
cituj, kde jay pise, ze vie odhalovat ci je niekto vinny, alebo nevinny. este raz hovorim CITUJ

to ze si vie overit, ze ja som ho preverovala, pravda byt moze, ale to nic nemeni na tom, ze uz vcera (rozumej predosly herny den) mal mafianske posty a isiel proti annunovy, ktory sa rano zobudil mrtvy.

uvodny post dnesneho dna - maso ohlasuje annunovu smrt a v ktorej bol frakcii.

prvy post od hraca - Jay, hovori ze ho nezabil. niekde dalej ale hovori, ze sa zameral prave na annuna a zistil ze annun je nevinny (to nam bola vsetkym novinka) - co je podla mna prehladne a alibisticke.

ja jedina poskytnem informaciu, ktoru som dostala v noci. aj ked je to neuplne a nekonkretne, da sa s tym aspon trochu pracovat.

idem proti jayovi prave koli tomu, ze on isiel na annuna, a annun je teraz mrtvy. preeverovala som jaya rave preto, ze vcera isiel poo annunovi.

ty jaya strasne moc kryjes a branis, ale pokial nie ste obaja mafiani, tak ti to moze byt uplne jedno, ci zhebne.

ja vravim, ze pokial jay aj nie je mafian, tak hra strasne cudnu hru a nechapem co tym chce dosiahnut.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
preveroval som Annuna a zistil som, ze je nevinny..ake prekvapenie :D ale fakt to bolo tak, preveroval som ho, kedze ma obvinil.



Tu mas tu citaciu.

Odkedy rozoznavas mafianske posty? Odkedy sa vlstne rozoznavju mafianske posty a este k tomu prvy den? Zalezi mi na tom, aby si umrela ty, nie Jay, pretoze Jay je slepa ulicka.

Tvoja informacia moze byt loz az sa prasi.

Hra cudnu hru? Tym, ze preveril Annuna a priznal to?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun