HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mam pocit, ze sa nesmieme zdrzat hlasovania. Takze musim za niekoho zahlasovat.

vina: Cerebro

Je to len z formalnych dovodou, nema to ziadny skutocny dovod :ikonka17:


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pozri, Kleriker, mne je uplne jedno za koho dnes zahlasujem. Ja by som kludne hlasoval aj za to aby nezomrel nikto, lenze hlasovat musim. Som fakt zvedavy na zajtrajsie zistenia.
Vravis, ze v noci tak ci tak zomries, takze do zajtra tak ci tak vieme ci si klamal alebo nie. Mozno prave toto pouziju mafiani aby zabili niekoho ineho a hodili na teba spinu ;)

ale akoze ak s tym ma byt nejaky problem ja zahlasujem aj za seba, tak ci tak je dokazov/argumentov malo a je lepsie nezabit ako zabit nevinneho.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Opat kecas, nevieme, ci nie je doktor, za sancu to stoji, ak vravim pravdu, ak nie, ako vravis, nemas co stratit, ibaze ja som cennejsi potom ako lilla. A spinu na mna tazko hodia, ked Lilla umrie a je mafian. Ale myslim ze je to jedno uz. Neviem co si mam mysliet o tvojej aktualnej hre.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nekecam, vravim ze mi je to jedno, pretoze argumentov je rovnako malo pre teba aj pre Lillu. Sanca ze ked zabijeme teba, tak trafime mafiana, je rovnaka ako ta, ze zabijeme Lillu a trafime mafiana. Ano, mas pravdu, ze tvoje povolanie je trosku vyhodnejsie pre mesto. Na druhu stranu, Lilla mestu v niecom pomohla, ak je Jay obcan (a pochybujem ze aj Lilla aj Jay su mafiani, kedze Lilla bola hned ochotna Jaya aj odsudit - v tom pripade ak vravis ze Lilla je mafian, Jay je pravdepodobne mestan). Cim nam pomohla viac ako ty, ktory vytahujes argument ze si detektiv az ako predsmrtny vykrik (aj ked to je pochopitelne).

Dalej hovoris ze je tu nejaka sanca ze je doktor. Ano je, ale ja si myslim ze Jayove povolanie je este vyhodnejsie ako tvoje a teda je lepsie ochranovat jeho. Okrem toho, to ze zomries tak ci tak si povedal sam ;)
Takisto mozme zaratavat vselijake povolania, blokerov a neviem koho, ktori mozu ovplyvnit hru.

Plus dalsi fakt, kolko hlasov ma Lilla a kolko mas ty?
Neviem, co sa ti zda na mojej hre nepochopitelne. Z mojho pohladu su jednoducho sance rovnake, argumenty su rovnako slabe, jediny rozdiel je v tom ze ty mas trosku silnejsie povolanie, ale Lilla nam potencialne pomohla, a ty mas viac hlasov. Co ti z tohto vychadza?

boha mne je jedno
nevina: kleriker
vina: juro

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ono v mafii to je tak, ze na kazdy cin sa da pozerat stylom "ak urobil toto, je velmi hlupy" a takisto stylom "ak urobil toto, je velmi dobry". preto aj moj argument stoji len na jednom z tychto pohladov a keby ste sa na to pozreli z druheho pohladu, je to hlupost.

ale : Lilla vytiahla svoju schopnost skor ako Kleriker. a prave to mi pride viac mafianske. Je celkom bezpecne odvratit od seba pozornost faktom, ze mam schopnost hned na zaciatku. a ak aj mafiani maju odhalovaca, celkom by sedelo, ze ich odhalovac vie preverit hocikoho ale dojdu mu len utrzky..pretoze mafiani nepotrebuju zistovat kto je mafian. ale to ake ma dany clovek schopnosti ("vie si overit, ze som ho preverovala") pripadne, ci je saso ("a nie je saso"). preto Lilla kludne mohola napisat Jurovi, ze ho v noci preveri a napise mu, co jej doslo.

Kleriker, zda sa, vytiahol svoju schopnost uz ked mu horelo pod zadkom, takze neviem, co si mam o tom mysliet. Ale od zaciatku ide po Lille aj ked bol obvineny, neutoci nejako velmi nikoho, stale hovori o Lille. Preto mu (mozno to je chyba) verim viac (a vobec to nie je preto, lebo Lilla sa snazila hodit to na mna)

vina: Lilla

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro, nic v zlom, ale Lilline argumenty by v normalnej mafii neobstali, hral si normalne mafie, vies to, tak sa trocha cudujem. Dalej, mylis sa, to ze Lilla nieco povedla o Jayovi, neznaci, ze Jay je naozaj nevinny, alebo ze nie je saso. Preto sa nezda tvoj styl hry, ze v mafii predsa nikdy nesmies povolit od opatrnosti, nevies, ci tvoj doteraz najlepsi spojenec nie je len agent protistrany. A ty si ochotny uznat, ze ak Lilla je mafian, tak Jay je mestan, a ZAROVEN tvrdis, ze ak Lilla umrie a ja v noci neumriem, tak to ma mafia moze chciet pospinit. uplatnujes dvojaky meter, jednu situaciu beries ako fakt, nieco zo smrti vyplynie a je to proste tak, a na druhej strane, o dalsje smrti pochybujes. V com to je pytam sa.

Inac, kedze asi odvisnem, pozrite sa na zubky aj Specterovi, najprv podozrieva Lillu a potom sa vrha telom ju chranit.
Pri Jayovi mi nieco nesedi neviem co, ale nieco nie je uplne s kostolnym poriadkom
Majo hra ako vzdy individualne, dava hlasy ako mu pride, napr sa hada este bezomna o jayovi a lille a on da hlas mne, lebo mam jeden a tak, ale on to robi tusim casto, takze nic pozodrive.
Juro, no, jeho testy su prilis metaherne a nemaju sancu realne fungovat, argumentuje zcestne a viem, ze si to uvedomuje...
No a Lilla, no comment :lol:

Zvysok sa mi nechce komentovat, ci neviem, par ludi hra divne ale ma malo postov a aj malo skusenosti s mafiou, takze tak

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hlasovanie, zatial:
Kleriker - 4 (Lilla, Specter, Vincent, Morti)
Lilla - 3 (Kleriker, Cerebro, Jay)
Juro - 1 (Juro)
Majo - 1 (Cerebro)

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No pozor, nic neberiem ako fakt.
Citácia:
Dalej, mylis sa, to ze Lilla nieco povedla o Jayovi, neznaci, ze Jay je naozaj nevinny, alebo ze nie je saso.

Nic take som ani nekomentoval. Ale mi povedz, aku to ma logiku, najprv mu akoze odhalit povolanie, a potom nanho rychlo nakydat a obvinit ho (a ozaj bola uz vcelku dost velka sanca ze jay odvisne, ak si to nevykeca). Cize vravim, ze ak je Lilla mafian, je nepravdepodobne, ze aj Jay je mafian. Lebo hadzat rychlo vinu na svojho kumpana za cielom zachranit si vlastnu kozu sa robi na konci dna, ked uz nie je ina moznost, nie hned zo zaciatku.
Takze to, ze aspon jeden z dvojice Lilla-Jay nie je mafian mi pride velmi pravdepodobne. Mylim sa?

Nehladaj za mojim hlasovanim dneska nejake argumenty, poviem este raz: podozrivi ste rovnako vela, pravdepodobnost ze trafime mafiana je tiez rovnako velka. Jediny rozdiel je v tom ze ty mas vacsiu sancu zomriet (viac hlasov). Alebo chces stihnut presvedcit ludi aby zahlasovali za Lillu? Kludne, hockedy ju obvinim tak ako teba.

Podstatne je, ze na konci skoncime s jednym mrtvym mafianom a pravdepodobne s jednym mrtvym obcanom. Ty pochopitelne vravis ze sa da vyhnut tomu mrtvemu obcanovi (teda to si ty podla teba), ak zahlasujeme za Lillu. Ja vravim, ze je tu aj rovnaka sanca, ze si mafian ty a chces sa este pred smrtou zbavit Lilly, lebo vidis, ze ma istu formu preverovania. Pretoze narozdiel od tvojho tvrdenia (ja som detektiv, a Lilla je mafian), Lilline tvrdenie aj niekto potvrdil (Jay, a uz som spominal, ze sa mi nezda aby Jay a Lilla boli naraz mafiani), aj ked to nic nemusi hovorit o jej frakcii. Pravdepodobnost, ze ty klames, je podla mna minimalne rovnaka ako ze Lilla klame, ak nie vacsia. A prave preto ze tu sa neda verit nikomu, neviem preco by som mal verit prave tebe.


edit: aha konecne tu je pocet hlasov. Dobre teda:
nevina: Juro
vina: Lilla

nech rozhodnu ostatni :) je to vyrovnane

ANO a teraz ma obvinte ze som zmenil hlasovanie v priebehu hodiny trikrat. Super, to je to co clovek dostane, ked nie je ochotny uverit hockomu, a ked musi hlasovat :S
:)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pozri, ak umrie Lilla a ak je mafian, potvrdi sa podla tvojho uvazovania, ze ja som neklamal a Jay je asi nevinny
Ak nebude mafian, tak podla tvojho uvazovania sme my dvaja mafiani.


AK umriem ja a som nevinny, tak Lill je asi mafian a Jay asi nie
Ak budem vinny, tak Lilla asi nie je mafian, ale Jay je, lebo preveroval Annuna a Lille sa nepacilo, ze nie je Saso ci co? Tu mi to unika

Mojou smrtou ostane visiet vo vzduchu Jay, lebo pohnutky Lilli voci nemu su pofiderne. NAVYSE, LIlla zahlasovala za mna, ked sa nakopili hlasy a jej hlas presne prevazil mna nad nu, zvlastne, ked cely cas ide po Jayovi, nemyslis?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, mne na tom skorej vadi to, ze tu Lilla nie je, aby sa obhajovala, ... ale to sa netyka len teba, ale i Maja, ktori obvinil Cerebra... takze to znova neber ako nejaky utok alebo cokolvek co nelogicka osoba ako ja vymysla...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som potvrdil Lilline tvrdenie, co neznamena ze je nevinna
jay napísal:
a ak aj mafiani maju odhalovaca, celkom by sedelo, ze ich odhalovac vie preverit hocikoho ale dojdu mu len utrzky..pretoze mafiani nepotrebuju zistovat kto je mafian. ale to ake ma dany clovek schopnosti ("vie si overit, ze som ho preverovala") pripadne, ci je saso ("a nie je saso").

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
*Pri rovnosti hlsov pojdu obaja, davam Vam este 2 hodiny*
Presvedcte koho mozte ...

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to bude celkom zaujimave ked pojdu obaja...aspon sa nebudeme musiet bat co ak trafime zrovna obcana ...a do konca su mozno obaja mafiani...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v hlasovani je chyba v poslednom riadku

Citácia:
Hlasovanie, zatial:
Kleriker - 4 (Lilla, Specter, Vincent, Morti)
Lilla - 3 (Kleriker, Cerebro, Jay)
Juro - 1 (Juro)
Majo - 1 (Cerebro)


ma byt (uz som aj updatol)
Hlasovanie, zatial:
Kleriker - 4 (Lilla, Specter, Vincent, Morti)
Lilla - 4 (Kleriker, Cerebro, Jay, Juro)
Cerebro - 1 (Majo)


E'lune nam nehlasoval :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
to bude celkom zaujimave ked pojdu obaja...aspon sa nebudeme musiet bat co ak trafime zrovna obcana ...a do konca su mozno obaja mafiani...


Strange thinking indeed :lol:

A mozno si nim ty :wink:

Ja teraz budem obvinovat naokolo kazdeho, neverim nikomu, ani tomu, co hlasuje za lillu okamzite. Viem, ze Lilla je mafian, zistite to aj vy. No a samotni mafiani uz vedia, ze nech umrie ktokolvek z nas, Lilla je odpisana, takze uz aj oni nie su k Lille viazani lojalnostou.

Elune inac bol online a aj v tejto teme pred 14tou

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun