HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vina: Kleriker ved to je jasne...ked to uz vyzeralo ze to schyta za neaktivitu hned sa vyrutil a snazi sa vsetkych presvedcit o tom ze vinna je Lilla...co ako som zhodnotil je dost nepravdepodobne...lebo ako prva vysla s tym ze nieco zistila(sice je to divne ale ako vysvetlovala chcela rozpruit hru), dalej nepovedala nic extra...ako ze Jay nie je saso je dost nanic...a ze si vie zistit ze si ho preverovala moze znamenat ze clovek ktoreho si preveri dostane pm ze niekto si ho preveroval...Jay je podivny hlavne s tym ze preveroval annuna...a akoze podla mna velmi nesedi jeho vyhlasenie ze preveril Annuna s tym ze by vedel zistit ze ho Lilla preverovala...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nechce sa mi prehrabavat sa 4 stranami textu a citovat vsetky vyroky na ktore by sa dalo odpovedat, tak napisem len to, co mi utkvelo v pamati a k comu je podla mna najakutnejsie sa vyjadrit.

chapter 1 : "jay hra cudnu hru, ak nie je mafian"
boli tu vyroky o tom, ze ak som mafian, hram hlupo, ak som saso, tiez nie najmudrejsie. ako hram ak som obcan? mudro? najhlupejsie? co je mafianske na mojich postoch? to, ze ked som si vedomy, ze moj post tak moze vyzniet, editnem ho, priznam to a snazim sa dopisat nieco, na zaklade coho pochopite ako som to myslel? to je to, co je priehladne, lacne a alibisticke? snazim sa pisat pravdu a nazory ktore su podla mna spravne (zaoberat sa sasom, nezabijat prvy den). skuste si precita posty a pripustit, ze by to mohla byt pravda..su stale mafianske? su stale hlupe?

intermezzo 1 : "to, ze o sebe vyhlasis, ze si mafian, ta nezachrani"
sorry, toto je asi profesionalna deformacia z realnej mafie, kde jeden pohlad do oci a takyto vyrok oddeluju zrno od pliev, poker faces od sviatocnych klamarikov, profesionalov od deti :) budem sa snazi pisat viac argumentacne.

chapter 2 : "je nechutne alibisticke tvrdit ze si preveroval Annuna a zistil, ze je nevinny "
preco dokelu? mal som sam otvorit ako prvy novu temu, a napisat to, aby ste mi verili, ze neopakujem?
skusme si zasa pripustit ze to je pravda, nie je to vobec nelogicke..skuste sa na to pozriet z mojho pohladu :
-som nevinny a Annun ma obvinil. je do dostatocny dovod na preverenie? je.
-zistim, ze je nevinny a napisem to hned ako masotron otvori temu.co ine som mal robit? vobec to nespominat? klamat, ze som preveroval niekoho ineho?
myslim, ze Annun preveroval mna, myslim ze bol detektiv (vyplyva z 3 Jurovych pravidiel na zaciatku) a myslim ze sa dozvedel pravdu o mne. ak mate este niekto schopnost preverovanie, kludne si ma preverte.

chapter 3 : "klasicka ci neklasicka mafia?"
myslim ze toto je klasicka mafia v zmysle ze tu niesu nejake rando povolania a nahodne moznosti ako v sanatoriu.(30 percent, ze ho zabijes, ak ho preverujes) zaroven si myslim, ze kazdy ma nejaku abilitu, pretoze forumova mafia by bola nuda, ak by boli mestania bez povolani, v reale je to o inom, pretoze tam je medzi hracmi fyzicky mozny kontakt.

intermezzo 2 : "watcher?"
Lilla to o mojom povolani napisala presne. nemozem sa na niekoho zavesit a zistit ci sa on zavesil na mna. mam moznost overit si ci ma niekto preveroval (okrem ineho) a mozem si vela inych veci overit. Overit je to spravne slovo..v akom zmysle? blizime sa do velkeho finale...

chapter 4 : grande finale : "moje povolanie"
co je to overit si? zistit ci je to pravda. zistit ci je pravda nieco konkretne. nieco co bolo napisane. skratka dokazem si overit pravdivost postu. samozrejme asi nie typu "dnes som vstal o tretej, preto pisem az teraz". kazdopadne moja schopnost moze pomoct mestu a nemusi uskodit mafianom, ked proste podozrive posty nebudu pisat. ak chcete dokaz, annun niekde na prvej strane napisal nieco v zmysle "nasim cielom je zabit mafianov". na to som sa spytal a dostal som odpoved, ze ano, Annunovym cielom je zabit mafianov. preto som vedel ze je nevinny. aj ked som mozno teraz stratil eso v rukave a mafiani si mozno budu davat pozor na jazyk, je tu dost materialu, ktory stale mozem pouzit, pozor na toho, kto bude editovat stare prispevky :)

epilogue : "moje domienky"
aj ked sa Lilla mozno sprava podozrivo, podla mna sa len zlakla, ze je obvinena ona, a preto sa zamotala v snahe dostat sa z toho a hodit to na mna. verim jej z toho dovodu, ze o mne vedela pravdu a to by si len tak z prstu nevycucala. mozte si samozrejme mysliet ze sme obaja mafiani, ale myslim, ze vymysliet tieto ability podporujuce jedna druhu a navyse vysvetlujuce aj toho Annuna nie je az take jednoduche :) samozrejme najdu sa experti, ktory toto vsetko vyvratia, na tych by som si dal pozor :)
dalej si myslim ze je dost podozrive toto :
E'lune napísal:
Majo napísal:
E'lune napísal:
...Lilla môže umrieť ďalší deň, ak jay nebude mafián...
Tiez si myslim.


mafiani nemozu spravit nic lepsie nez presadit navrh: jedneho obcana dnes, druheho zajtra.
navyse Majo obvinil Klerikera prvy den preto, ze nepisal. E'lune mal tiez jeden biedny post ale Majo si to, zda sa, vobec nevsimol.
teraz chalani cakam kopu utokov na to aky som transparentny, obvinujem tych, co ma obvinili, a vobec neviem hrat, navyse pisem posty ako Joki (za co by sa urazil snad kazdy :))

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
haha vidim najjednoduchsiusi sposob vyhratia tejto hry...kazdy napiste ze nieste mafiani a jay na presne povie kto je a kto nie je :lol:
inak Jay neni to tvoje povolanie nejake uber...ved vlastne dokazes preverovat ludi a este k tomu dokazes zistit ci ta niekto preveril? ...to je nejake divne

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, Morti, tvoja teoria ma jednu zasadnu nevyhodu, predpokladam ze moze preverit jedineho cloveka, pocas noci, a nedozvie sa vsetko, len to ci je jeho vypoved pravdiva.... ak vobec vravi pravdu...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie, vazne :) vyzyvam vsetkych aby napisali vetu "ja niesom mafian" :) uvidime kto tu ma a kto nema co skryvat... :)
ak dnes v noci skoncim, chcem len aby si ma historia nezapamatala ako hraca co nevedel hrat, ale ako hraca, co vravel pravdu..

EDIT : Vincent, ak klamem nemas co stratit.. :) tak..? napises?

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Naposledy upravil jay dňa Ne. 08. Feb 2009, 18:50, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no hej ze si nemoze preverit viacerych...ale aspon bude mat co preverovat...ak hovori pravdu samozrejme...cim nie som si uplne isty ...
inak este som chcel preco sa mi zda ze Majo vzdy dobehne obvini neaktivneho a uz viac nepise? ...podla mna dost dobry styl pre hranie mafiana...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pockaj jay, a ako je potom mozne, ze mne prislo, ze si vies overit ze som ta preverovala? to akoze maso vedel, ze to napisem??

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
co je to overit si? zistit ci je to pravda. zistit ci je pravda nieco konkretne. nieco co bolo napisane

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
O a este ma cosi napada.... i ked zavriem vsetky oci, a budem akceptovat ze ma Jay naozaj tu schopnost, ktoru sam opisuje, nevypoveda to nic o tom, ci je, alebo nie je mafian... kedze neviem ako ostatny hraci, ale minimalne ja vychadzam z toho, ze i mafiani maju urcite nejake schopnosti... a popravde, jeho "schopnost" je podla mojho nazoru ako stvorena na to, aby pomocou nej inteligentny mafian manipuloval hracov pocas dna...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
jay napísal:
co je to overit si? zistit ci je to pravda. zistit ci je pravda nieco konkretne. nieco co bolo napisane

ja sa pytam ako je mozne, ze mi prislo, ze si to vies overit, ked maso nemohol vediet, ze to napisem hned dalsi den, ze som ta preverovala.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mozno to bral iba teoreticky....teoreticky (ak vsetkym verim co neverim = ) )si jay vie preverit ze si ho preverovala...ale je tam podmienka ze ty to musis napisat ...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to je poodla mna blbost. maso predsa nemoze vediet, co napisem alebo nenapisem. a ak by som to nikdy nenapisala, jay si to nema ako overit (ak je ravda to co hvori o svojom skille)

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla, nechapes? :) nemozem si OVERIT nieco, co niekde nebude tvrdit...nemozem to zistit z brucha. mozem si to len OVERIT, ak to ty najprv napises..to maso nemohol vediet, ale je to pravda. ...rozumies ??

Vincent, preco streckujes? to ci som mafian alebo niesom teraz nie je podstatne. ak som, davno viem ci si alebo niesi obcan a nepotrebujem to zistovat. teda mafianovi by tato vlastnost bola na nic.. co by zistoval, ci je pravda "Ja neverim Mortimu?" alebo "dnes som sa nevyspal dobre?"

Ak nemas co skryvat, napis vetu : Ja nie som mafian. Lilla detto. Kazdy rozmyslajuci clovek uzna, ze mam pravdu. Alebo mi ukaz, kde moje tvrdenie kriva..teraz, ked som vysiel z kozou na trh, aspon cakam ze mi uverite..

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
TYVOLEEEE ja nehovorim ze som si ta overoval. co ti napisal maso? ze si mozem overit ci si ma preverovala
teda : ak vyhlasis (co si aj urobila) preverila som si ta v noci, jay, ja si mozem overit, ci vravis pravdu.
ja som v noci preveroval annunov post. nie tvoj.

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no uz ten skill sam o sebe je dost diskutabiliny...lebo vsetky posty su subjektivne...tak ako moze GM presne vediet co tym clovek myslel.jay ///ono to ma vyznamp pre mafiu ...co ak by som napisal ze mam povolani ezlaty drak a kazdopadne vyhram ale aj tak preistou viem zabijat mafianou popri tom ako ich preverujem?
tak keby nejaky "ty" bol mafian tak si overi ci hovorim pravdu a potom asi skor zabiju niekoho kto ich moze zabijat ako len tak nahodne....

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 46 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun