HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok mame citat. lenze ja sa stale drzim toho, ze to bolo az potom, ako nam to oznamil maso, ze annun je nevinny. a stale tvrdim ze je to nechutne alibisticke. a tiez stale tvrdim, ze to nic nedokazuje o tom, ci jay hovori pravdu o tom, ze annuna len preveroval - ak uverime tomu, ze sa nanho zameral.

a mafianske posty sa obcas daju rozoznat. a citaj prvy den, kde aj annun vavi, ze jay ma mafianske posty.

a preco myslis, ze moja info je loz? myslim, co na tej info moze byt loz?
to ze si vie overit, ze som ho preverovala, alebo to ze nie je saso? pokial je saso a ja o tom viem a aj tak po nom idem, tak som asi blazon co sa snazi o vyhru niekoho ineho.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
*Ak nikto nedosiahne nadpolovicnu vacsinu hlasov, tak tento den konci v Pondelok(9.2.2009) o 14:10 SET.*

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ze si ho nemusela preverit vobec, ze si mozno zistila len polovicu z toho, etc.

No v tom pripade mas mafianske posty ty, nevraviac, ze uz sme ta dva krat prichytili pri zamotani sa, raz watcher a raz ako vravis jayovi, ze je saso.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
moj prvy post bol ucelny, cakala som, ze sa jay spamata. nestalo sa tak. toho wathera ste nacali vy, ja som sa len pytala, ci to funguje tak ako si myslim, a potom som to aj napisala, ze som sa len zle vyjadrila.
preco ho tak strasne moc branis?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zle si sa vyjadrila, ucelny post, to druhe sa da zakceptovat, to prve je strasne slaba obhajoba.

Pretoze tebe neverim, nie ze by on mal moju nehynucu doveru, ale mam par mafii za sebou a viem, z coho sa da vytazit. A tvoja smrt ponuka viac rieseni.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker - túto útočnú stratégiu si použil v poslednej mafii, v ktorej som bol s tebou a bol si mafián, takže momentálne neviem, čo si mám o tomto všetkom myslieť.
Viem len, že jay by už mohol odvisnúť pre dobro všetkých, nech niečo vysvitne. Dúfam, že nakoniec sa nestanem Brutusom, keď tak idem po jeho hlave. Lilla môže umrieť ďalší deň, ak jay nebude mafián.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ty si hral vtedy tiez rovnako, co si ja mam o tebe mysliet?:D Utocit zacala Lilla na Jaya, ked jje lepilo, ze pojde o jej hlavu, takze tak.

Ja padam, pridem vecer, dovtedy hadam odvisne lilla, ja odvisnem v noci, caute

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:lol: :lol: klerik dobre davas :lol:
na jaya utocim od zaciatku dnestneho herneho dna, a este som niekde povedala, ze kludne aj mna obeste. cize mi podla mna vobec nelepi...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
...Lilla môže umrieť ďalší deň, ak jay nebude mafián...
Tiez si myslim.
Nevidim, v com by bolo take super, keby sme najprv zabili Lillu a az potom jaya. Ved to je jedno. Ci nie?


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
E´lune napísal:
...Lilla môže umrieť ďalší deň, ak jay nebude mafián...
Tiez si myslim.
Nevidim, v com by bolo take super, keby sme najprv zabili Lillu a az potom jaya. Ved to je jedno. Ci nie?


Je, ale ak mám byť úprimný, keď napísala, že keď jej nelepí, tak že by som ju zalepil.. ach keby jay nepíše posty ako joki, tak by som dal hlas jej, ale som zmätený.
Zatiaľ to je - Jay:3, Lilla:2, Kleriker:1.

Stále mi ale nejde do hlavy, že ľudia zvyknú sa čo najskôr odhaliť s tým, že majú preverovaciu schopnosť a nenechať si to pre seba aspoň pre začiatok, aj keby sa mali ostatní trošku potrápiť. Vyšla s ňou v domienke, že ju nechajú ľudia ( to tu už niekde bolo.. dokonca si myslím, že som to spravil raz ja :ikonka17: ). Jay výjde s tým, že preveril Annuna a že nebol bad guy, čo bolo zbytočné a kleriker tu attackuje na lillu. Nie je to tá brutusácka stratégia, ktorú ste použili na mňa v domienke, že vás nechajú, keď im podhodíte jednu mafiánsku hlavu zadarmo a nevydalo nakoniec? :D


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
az na to, ze ja som neratala s tym, ze ma nechate. ratala som s tym, ze sa hra rozbehne, co sa aj stalo - ucel splnen. a povedz, preco by mi malo lepit? ved smrt je len dalsi krok v zivote :)

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak uz by som sa mal rozhodovat koho z dvojice Jay/Lilla obvinit, asi by som sa tiez priklonil k Jayovi, a to z jedineho dovodu. Lila nech uz pisala cokolvek, rozbehla hru ktora zacinala stagnovat... je fajn, ze sa rozbehol i klerik, a preto mi ani on nepipada do uvahy i ked jeho utocna strategia je dost podozriva, no beriem to tak, ze konecne sa rozbehol, a ja nie som s tych, kto by obvinoval ludi len preto, aky styl hry si volia. Ale odbehol som od temy... chyba mi tu akesi Jayove vyjadrenie, snaha branit sa, ako by tu vobec nebol, alebo ako by sa snazil skrivat za Klerikovu argumantaciu... A preto, aby hra isla plynule dalej, vina : Jay... snad nam to pomoze dalej, a akokolvek to dopadne, snad z toho cosi vydedukujeme, ...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som fest zvedavy, kto je ten saso. Lebo momentalne nemam sajn, ze kto by to mohol byt.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kasli na sasa, to mas fuk

Pani a damy, keby ste sa tu nehadali na troch stranach o nedorozumeniach (to s tym watcherom mi prislo ako nepochopenie skladby vety vo viacerych pripadoch), a radsej pockali na to co povie jay...tym ze to tu rozoberate, jay si uz asi vytvoril presnu predstavu o tom co ma povedat o svojom povolani aby to do vsetkeho zapadalo. Preto som bol radsej doteraz ticho. Mohol trepnut daku kravinu a na tom sme ho mohli nachytat :)

Ale nie no. Pokial ide o to komu dat hlas. Som zvedavy na Lilline odhalenia zajtra, ako som uz povedal. (pravda ak ma v noci neodkragluju mafiani, cim by pekne hodili spinu aj na Lillu aj na Jaya - ale prosit pripadneho doktora o protekciu je trosku egoisticke :D)

Kleriker, pozri. Mas vcelku silne tusenie/si presvedceny ze Lilla je mafian, a ze jej smrt nam ukaze ci sa mame zaoberat Jayom. Ako nam to ukaze? Myslis tym, ze ak Lilla je mafian, aj Jay je mafian? V tom pripade ti ale nemoze robit problem obvinit rovno Jaya, kedze mas tusenie ze Lilla je mafian.
Ja mam skor pocit, ze ani Lillina ani Jayova smrt nam nepovie nic o tom druhom. Zas aka je sanca, ze su obaja mafiani? Takto sa zviditelnit...
Taktiez ale mam pocit ze tu daco nesedi a jeden z nich mafian je.

Som ochotny vsadit na Jaya. Jednak ma "mafianske posty" (co je ale velmi slaby argument). Jednak sa dnes hned zacal vehementne obhajovat ze nie je mafian. Dalej rychlo naskocil na Lillinu prilezitost, ale zanechal pritom vselijake pochybnosti o svojom povolani.

edit: ale zas jak nad tym uvazujem...ak je Jay mafian...zabit Annuna po tom ako ho mal v spotlighte v prvy den, a potom este na seba upozornit hned prvym dnom...bud by bol hlupy alebo naopak prevelice prefikany.

Ziadam Jayovu vypoved. Nebudem hlasovat kym sa nevyjadri. (na druhu stranu ak sa nevyjadri vobec, je to pre mna jasne)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prepacte, nebol som tu od vcera vecera. je to moja chyba, viem. idem spisat nejake ucelene vyhlasenie, bude to chvilku trvat :) len aby ste vedeli, ze je to in progress

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 39 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun