HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wau, co sa clovek nedozvie. Takze takto, mala to byt normalna mafia a hned mame dve schopnosti, ktore sa rozhodne vymykaju normalnej mafii, pripocitajme sasa a mame tolko individui, ze az az. Kedze verim ze Masotron chcel v nejakej rovine udrzat normalnost, verim tomu, ze niekto klame. A vlastne, verim tomu, ze klamu obaja :lol:

Len oni dvaja dali akesi informacie, z ktorymi sa da pracovat. Preco? Lebo mafiani musia konat skor, ako bude konat ochranca tejto diery ci co to tento krat je. Navyse, pokryli sa navzajom, az tak, ze je to takmer neuveritelne, preverovac narazi na dalsieho preverovaca, ktory este dokaze potvrdit aliby aj tomu prvemu. A jedine info, ktore realne nam vedia podat, je nieco, co uz vsetci vieme a teda ze Annun bol nevinny. Akoze, nie len ze statisticky je to takmer nemozna, to by bola nahoda vsetkych nahod. Ich pribehy do seba zapadaju tak okato, az mi ta mafia pride gycovita.

Nebudem chodit okolo horucej kase, sundajme Lilu, ak sa ukaze ze je mafian(potvrdi), neskor Jaya, dovtedy ho niekto moze naozaj preverit. Ale proste, kto uz hral mafiu a ma 5 pokope, vie, ze na nich nieco smrdi.

vina:Lilla

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som nikdy nepovedala, ze jay je preverovac. povedala som ze si vie overit, ze som ho ja preverovala, a ze nie je saso.
tiez neverim tomu, ze ak bol zamerany na annuna, tak ho len 'preveroval' skor sa priklanam k tej verzii, co nacrtol specter, ze toto presne pouzil v inej mafii ked zabil alefa, tak povedal ze ho preveroval. jay - priehladne a alibisticke. tiez od zaciatku ma prudko mafianske posty a dost na annuna utocil. a rano ahaho annunko zomrel.

dovod, preco som sa podelila s nocnymi zisteniami som uz povedala dvakrat, poviem este raz - hram mafiu lebo sa hrat chcem.to znamena hra je dynamicka a ma spad a nie ze stojime na mrtvom bode....

ale
vina:Jay

ak si nahodou tiez mestan tak potom netusim co za hru hras.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obesit Jaya je nevyhodne, z vas dvoch ako subjektov. Pretoze Ak obaja vravite pravdu, tak stratit Jayvu schopnost by mrzelo ovela viac ako tvoju, pretoze on vie zistit stranu, ty utrzky.

Inac, nejako rychlo si sa vrhla na Jaya, ked stranu dozadu si este mierne voci nemu vystupovala.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prosim? on povedal ze vie preverovat ale ze to ma nejake obmedzenia. nikde nepovedal, ze vie zistit stranu. ak ano tak mi ukaz kde

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To, čo Lilla hovorí, sedí na povolanie z diskusie prieskumu záujmu "watcher- ak sa na niekoho zamera, tak zisti na koho sa on zameral". S týmto by tá ich verzia mohla fungovať. Ale stále im neverím, lebo do toho nezapadá ten Annun.

Ale už by bolo fakt na čase začať s hlasovaním.

vina: Kleriker

Je ticho, napíše iba jeden provokatívny post a teraz sa chopil situácie a ide namieriť ľud na Lillu. A znova sa odvolám na minulé hry, kde chcel podobne presmerovávať pozornosť nevinných.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nevies prehltnut to ako som ta lovil co:D. No, ak chces porovnat minule hry, najdi a nacitaj, zistis, ze ked som bol mafian, mal som najviac postov, ked som bol nieco ine, mal som dost malo. V kazom pripade, stojim si za svojim, no a pokial nebudes mat aj nejake rozumnejsie obvinenie...

Neviem co je watcher, ale z tvojho opisu mi vyplyva, ze ak by nim bola, tak by zistila, ze sa Jay zameral na Annuna. nie ze nie je saso. Zle si sa vyjadril? Nevies co pises? Alebo si mafian?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
podla mna skor jay asi bude watcher - ak by sa na mna zameral, tak by zistil ze ja som sa nanho? tak si myslel specter?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Išlo o to, že si zveličil menej dôležitý prípad (na lodi, aby sa zamerali na neutrála) a dával si ho do popredia. S prehltnutím problém neni, veď som vás nakoniec odpráskol a vyhral som :lol: . Nechcel by som inak vyťahovať podobné obvinenia, ale teraz je to jediné, o čom sa môžem oprieť. To, že používaš podobnú metódu. Na tom koľko máš príspevkov nezáleží, teraz bola pre teba jednoducho najlepšia príležitosť vyliezť. A tvoj prvý post v tento deň o tom, ako sa ti hnusia mafiáni tiež vyzerá ako krytie

A s watcherom som to myslel tak, že Lilla zistila, že jay je watcher.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla napísal:
podla mna skor jay asi bude watcher - ak by sa na mna zameral, tak by zistil ze ja som sa nanho? tak si myslel specter?


Prave si sa zamotala.

V druhej vete definujes Watchera podla Specterovej definicie. Teda, ze ked sa na niekoho zameria, tak zisti, koho preveri. ALE Jay sa predsa zameral na Annuna nie?

Ovsem, mame tu ovela vacsi problem, vlastne ty. Druha veta jasne naznacuje, ze Jay by sa musel zamerat na teba, no on tvrdi, ze na Annuna. ALe prva veta vravi, ze POVAZUJES Jaya za Watchera. A teda si protirecis. Ak je Jay Watcher, s pravidlom, ako ho sama preberas v druhej vete, tak potom nemohol zistit, ze po nom ides. A ty predsa len veris tomu, ze je skutocne watcherom, to nedava ziadnu logiku

Dalej, ak je watcher podla definicie, ktoru si prijala, ba napisala, aby si obhajila nazor, tak potom by si o nom nezistila to co pises. Lebo on nezistuje toho, kto ho preveri.

Navyse, na jednej strane je Jay, ok, na dalsej je mafian a o post nizsie je uz Watcher,

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla preverila Jaya a dostala neúplnu odpoveď, že môže zistiť, že ho ona preverovala - toto sedí sa watchera pekne. Jay ale tvrdí, že preveroval Annuna a zistil, že bol nevinný - podľa mňa klame. A vlastne keby povedal, že "áno aj ja som si ťa preveroval a naozaj si si ma preverovala, hovoríš pravdu" znelo by to riadne okato.

Tak ako to bolo, Jay?


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som reagovala na spectera a na teba. nevravim ze je watcher, ale ze ak jeden z nas, tak potom asi skor on ako ja, lebo ak by som ja bola, tak o tom za prve viem, a za druhe by som vedela ze bol zamerany na annuna
a pytala som sa ci povolanie watcher funguje tak ze ked on sa zamera na mna a ja na neho, tak on zisti ze ja som bola na neho - zle som sa vyjadrila, sorry.
verim tomu ze na 100% nie je saso a nejakym sposobom si vie overit, ze som bola nanho zamerana. a ze ma prudko mafianske posty. a pouziva taktiku ktoru pouzil aj specter a tusim sme mu to ani vtedy moc neverili...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Post Spectera
Citácia:
Lilla preverila Jaya a dostala neúplnu odpoveď, že môže zistiť, že ho ona preverovala

Post Lilly
Citácia:
vie si overit, ze si ho preverovala a nie je saso


Z toho jasne vyplyva, ze sa mylis Specter, Nepovedala moze, ale vie. Hadam nemusim vysvetlovat vyznam jednotlivych slovicok a ako byvaju myslene v takychto vetach.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Z toho jasne vyplyva, ze sa mylis Specter, Nepovedala moze, ale vie. Hadam nemusim vysvetlovat vyznam jednotlivych slovicok a ako byvaju myslene v takychto vetach.

Veru by si mohol vysvetliť. Bola jej daná odpoveď, že si vie overiť, že ju preveroval. Neviem, prečo by to malo znamenať, že sa to dozvie automaticky.

A ak by som hlasoval, tak dám hlas zatial určite skôr jayovi. Ak je Lilla nevinná a vie preverovať, mafiáni ju v noci odpália. Ak ju neodpália, bude im tu pobehovať preverovač a budú v nebezpečí.

Preto trvám na svojom obvinení, ktoré mi mimochodom ešte stále nebolo vyvrátené - odvádzaš od neho pozornosť.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ja by som si rozhodne rad pockal na zajtrajsie Jayove a Lilline odpovede :)
Ale pokial bude chybat nejaky jeden hlas alebo co, tak pohoda, podozrivi su. A hlasovania sa nemozno zdrzat.
Zatial ale nic, cakam co povie Jay este dnes.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach, kde zacat? Po poriadku, vie si overit. Myslis, ze GM je totalny debil? Taka vetna konstrukcia v tvojej situacii nacrtnutej, to potom Lilla nie len ze ma schopnost, ktora je na nic, ale je priam pro mafianska, lebo matie kazdeho naokolo.

Citácia:
A ak by som hlasoval, tak dám hlas zatial určite skôr jayovi. Ak je Lilla nevinná a vie preverovať, mafiáni ju v noci odpália. Ak ju neodpália, bude im tu pobehovať preverovač a budú v nebezpečí.


WTF? Zda sa to len mne, alebo tato veta.... Co sa budem rozculovat.

Dopln si do tej vety namiesto Lilla JAy. Potom si to precitaj. Este raz si to precitaj. NEPODVADZAJ, este raz vravim,citaj, NAHLAS. Uz rozumies? To iste plati o Jayovi, navyse, Jay ak neklame, ma uzitocnu abilitu, zatial co ja neklames ty a Lilla, tak mafiani ju nechaju zit uz len pre ten zmatok.

Citácia:
Preto trvám na svojom obvinení, ktoré mi mimochodom ešte stále nebolo vyvrátené - odvádzaš od neho pozornosť


Citácia:
Je ticho, napíše iba jeden provokatívny post a teraz sa chopil situácie a ide namieriť ľud na Lillu. A znova sa odvolám na minulé hry, kde chcel podobne presmerovávať pozornosť nevinných.


Vies, ako sa snazim, tak sa snazim, ja akosi neviem, co vlastne mam vyvracat.(este chvilu a bude to vecera) No ale takto, tvoje obvinenie je, ze som za prvy den nic nenapisal, wau, za prvy den sa toho da vela pisat. A v dalsej mafii zas nic nenapisem, zabi ma za to, nebudem staviat na nejakom davano style obvinovani. No a podobne som v minulych hrach ako presmerovaval? Tu mas dve osoby, ktore su jasne podozrive, aspon jedna z nich, ty vehementne obvinujes Lillu, cim sa u mna stavas mafianom. Vtedy som odvracal pozornost, dnes nemam co odvracat, jedina pozornost bola tak Majova, aj na tu sa kaslalo.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun