HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
Ok, vyjadrim sa asi prvy,

Annun siel dost proti mne, teda jeho z terajsej situacie sa daju usudzovat rozne veci napriklad, ze ja som mafian, na co hovorim : nie som. Myslel som si ze podozrivy, pretoze z vlastnej skusenosti viem, ze mafiani sa najviac snazia zabijat cez den, pretoze je to pre nich ulahcenie hry, navyse nemaju pochybnosti, kedze vedia kto je a kto nie je mafian. Ja takuto istotu nemam, preto som prvy den nechcel zabijat.

Boli tu narazky na moj "mafiansky" post a takisto obhajoba, ze toto je moja prva mafia. Aj ked je toto moja prva "forumova" mafia, napisal som ten post presne tak ako som chcel. Chcem vyhrat, nie byt druhy. Ale ak to vsetci vidite tak, ze je to jedno, tak kludne mozme na sasa kaslat. A k tomu editu : to ze som post editol, nahrava len a len tomu, ze som chcel lepsie vysvetlit to, ze nie som mafian. keby som bol, rovno by som ten post editaciou zmenil, nie pridaval vysvetlenie.

Teraz nasleduju len moje domienky, navyse vas skutocne nepoznam, tak neviem aky ste v inych mafiach..
Obvinit a zabit toho co je neaktivny a teda sa nebrani hraje do karat len mafianom
Mäsotron napísal:
Kleriker (Majo, Lilla)


takisto, Cerebro ma obvinil a pritom nemal nejaky velky dovod, zda sa mi ze sa len zacitil prilezitost a zviezol sa bez toho aby bral na seba riziko argumentacie a prvotneho obvinovania. a je mi automaticky podozrivy clovek, ktory ma obvini, kedze viem o sebe, ze som nevinny.

teda uberal by som sa tadeto.


podla mna to mafianom vobec nepomoze, ak sa budu navazat do neaktivnych cez den. ak by som bola mafian, tak cez den sa sustredim na tych co pisu a co dokazu manipulovat, a neaktivnych si s kludom pinkam v noci...

a vcera som nemala za koho za hlasovat a klerik ma zrovna tak spravne vytocil....
Citácia:
vina: Kleriker

za toto

Citácia:
A just nebudem pisat


a ten tvoj post mi pripada - bud si mafian a si velmi hlupy, alebo si naozaj saso, ale tiez nie najmudrejsi.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach, nemám čo povedať, idem tliachať.
Jay píše posty ako Joki básne. Mafióso post, hláška, že nie je mafián, konflikt s mortim ( aj ten mi príde podozrivý ). Už mi tu len chýbajú posty na pol strany s krásnym poetickým textom - Ja niesom mafián!!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
ak by som bola mafian, tak cez den sa sustredim na tych co pisu a co dokazu manipulovat, a neaktivnych si s kludom pinkam v noci...
...toto je divne...ved je vyhodnejsie zabit aktivnych v noci...a cez den urobit hon na nepisucich...lebo ak sa zacnes cez den hadat s aktivnym...tak je sanca ze on presvedci ostatnych aby ta dali dole...cize mafiani mozu byt zrovna ty co chcu likvidovat neaktivnych ...ze Lilla :roll: = )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti má pravdu. Načo by mafián riskoval a púšťal sa do konfliktu s aktívnym, keby sa mohol radšej pekne zbaviť niekoho, kto sa ani nebude brániť?


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok asi mam cudne zmyslanie... len ma napadlo, ze ak by som ako mafian odstranovala aktivnych v noci, potom by nebolo s kym hrat, pretoze z neaktivneho nic nedostanete... ak by som bola mafian, volim taktiku aku som povedala...

inac, uz je cas podelit sa s informaciami, nemyslite?
ja som sa zamerala na Jaya a zistila som ze ma docela zaujimavu alibitku, a urcite nie je saso.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, lepsie by bolo venovat sa hre, lebo ked takto budete dalej rozoberat co bz ste robili ako mafiani, len sa stavate podozrivimi, a este sa vami menovanej taktiky nejaky mafijan chyti, a zneuzije to proti vam.... Ako fakt, ak zacnu miznut zrazu neaktivny hraci, tak Lilla sa stane podozriva cislo jedna, nadalej sa vsak drzim svojho a podozrivy je mi Morti

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...akoze Lilla nerozumiem ...ty tvrdis ze mas schopnost zistovat schopnosti a vytiahnes to len tak na druhy den?...akoze podla mna blufujes...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak si nevinná, tak si práve sama sebe vykopala hrob.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ee ja mam taku cudnu schopnost, napisane je ze mozem preverit kohokolvek, ale dojdu mi len take ciastocne odpovede. napriklad pri tom Jayovi som dostala
vie si overit, ze si ho preverovala a nie je saso.

cize je to podla mna zaujimave, ale co presne ma za schopnost, to vobec netusim. takze neviem do akej miery to je napomocne, pretoze ani neviem, ci mi pri kazdom cloveku pride info o tom, ci je alebo nie je saso...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj tak je somarina, že si to povedala. Ak teraz v noci zomrieš, my by sme prišli o preverovača a nič by sme z toho ani nezistili.


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pozrime sa na to takto... nevieme presne co zistila ani aku ma schopnost a ani ci vravi pravdu... pri mafii som sa stretol uz i z povolaniami, ktore vraveli uplne nezmysli, a boli presvedceny ze vravia pravdu... Jedine Jay nam moze potvrdit alebo vyvratit jej tvrdenie...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
lila preco si napisala toto
Citácia:
a ten tvoj post mi pripada - bud si mafian a si velmi hlupy, alebo si naozaj saso, ale tiez nie najmudrejsi.
a par postov dalej toto :
Citácia:
ja som sa zamerala na Jaya a zistila som ze ma docela zaujimavu alibitku, a urcite nie je saso.


kazdopadne, lila ma pravdu, snad len dodam, ze mozem zistit viac nez len to, ci ma dotycny preveroval. ale je to niecim obmedzene samozrejme..asi som odsudeny, ze kazdy dalsi post znie mafiansky, ale preveroval som Annuna a zistil som, ze je nevinny..ake prekvapenie :D ale fakt to bolo tak, preveroval som ho, kedze ma obvinil.

ale ak stratime lilu, viem preverovat este (minimalne) ja a naopak.

viem ze vety typu "nie som mafian" mi nezachrania kozu, ale aspon som dal konkretne tvrdenie na papier, namiesto toho, ako by som mal behat okolo horucej kase..ci mi verite alebo nie, to je druha vec :)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Pozrime sa na to takto... nevieme presne co zistila ani aku ma schopnost a ani ci vravi pravdu... pri mafii som sa stretol uz i z povolaniami, ktore vraveli uplne nezmysli, a boli presvedceny ze vravia pravdu... Jedine Jay nam moze potvrdit alebo vyvratit jej tvrdenie...

tak tak, nech sa vyjadri Jay :D :ikonka17:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
asi preto, ze som nechcela hned na zaciatku tahat von, ze som sa na teba zamerala... ale potom uz ma to tu zacalo nudit, kedze nic nove nevyslo najavo. a kedze si to mozes overit, tak nemam co stratit... a ano ako hovoris, nemame co stratit, ak vies aj ty preverovat a ak nie si mafian. pretoze ja som si ista len v tom, ze nie si saso.

a inac na zaciatku som aj ja rozmyslala, ze poviem ze som sa zamerala na annuna, ale to by bolo - aj je- moc priehladne a alibisticke.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla napísal:
pretoze ja som si ista len v tom, ze nie si saso

tak neviem, ked hrame klasicku mafiu, v ktorej mafiani mozu len vrazdit, tak uz to ze mam abilitu mi dava alibi
nech sa vyjadria mafiani :)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun