HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Autor Správa

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som obvineny? nevidim nikde ze by niekto napisal vina : ja, to tvoje posty mi pripadaju stale ucelnejsie.
To ze si sa to pytal presne a prave mna, je velmi mi podozrive, ako by tu nebolo X dalsich hracov co sa este nevyjadrili, nezohladnujes, tiez podozrive :) a vysvetli mi co prave teras robis ty? Nesnazis sa pri obvineni svojej osoby, nie podozrievani, ale obvineni, vypisanom ciernou farbou, oficialnom obvineni, zvadzat pozornost na inu osobu?
S tohoto sa v mojich ociach nevyvlecies, podla mna si mafian a sam si sa usvedcil, a uz si to nevyzehlis.

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, tak dlhsi post, aby som ta zas k dacomu vyprovokoval, kde sa zamotas:

Preco som sa pytal prave a presne na teba? Pretoze prave a presne ty si sa tomu vyhol, po tom co si bol priamo poziadany. Prepac, ale argumentovat stylom "preco ja, ked ostatni nie" je trosku scestne. To je ako ked zlocinec spravi zlocin a povie ze "no a co, sak ostatni tiez pachaju zlocin." To ho ospravedlnuje? Nie.
Plati u mna prezumpcia neviny. Povazujem ta za nevinneho pokial sa sam neusvedcis z niecoho ineho. Preto som ta ani neobvinil, ani nic, ale normalne som sa spytal, z akeho dovodu odmietas povedat hentaku jednoduchu a prostu vec, pokial sa nemas coho bat? Pytas sa, preco som sa to nespytal aj ostatnych? Kludne mozem :) lenze nikto z nich to tak okato neodignoroval (lebo nebol vyzvany, ale to nie je moj problem)
Navyse, spravil som to co sa bezne robi a co mam rad. Vyvinul som nahly tlak istym smerom, a ajhla co sa stalo - praskli nervy a daco sa z teba vyklulo ;) a tu sa prave naskytla zaujimava prilezitost vyvinut tlak istym smerom. To, ze je to prave tvojim smerom, za to mozes len a len ty :)

Dal si mi "argument", preco si to nenapisal. Znie:
Vincent napísal:
ak si mafian ty, a jay je nahodou nevinny obcan, odpravite ho a okamzite padne tien podozrenia na mna

Chybna logika. Ak je jay obcan: Od zaciatku vyzyvam Jaya na skusku, a od zaciatku som ochotny vyhlasit, ze nie som mafian aby ma preveril. Dokonca navadzam doktora na to, aby jaya ochranil. To si kopem vlastny hrob? :D Jay to v pohodke spravi a dalsi den odvisnem, uzasne. Fajn mafianska taktika, mrte na seba upozornovat a nechavat sa preverit. Vyzyvam kohokolvek, kludne si ma preverte v noci :) (ano a teraz som pravdepodobne mafian, ktory vie zistit kto si ho preveril, a pekne si cekujem preverovacov, ze? no bohuzial ma to chybu - hned dalsi den zomriem :D)
Dalsia moznost je, ze sme obaja mafiani. V tom pripade ale henta tvoja veta neplati, lebo by som neodpravoval jaya aby som vrhol na teba podozrenie, to da logika. A dovod, preco nie sme obaja mafiani? No bol by som taky sprosty aby som na seba upozornoval v suvislosti s dvojicou Jay-Lilla? Mohol som byt presne taky anonymny ako prvy den a pekne by som presiel hrou az do konca :)

O tom ci si obvineny. Nie si obvineny, ani to nebolo treba. Stacilo spomenut tvoje meno a vybuchol si.

A prepac, ale aky styl hry sa ti teda vlastne pozdava? Tak hovoris ze sa ti nepaci ked niekto zvadza pri obvineni pozornost na ineho...heh...a potom, ani ta nebolo treba obvinit, hned si odvadzal :)
Problem je v tom ze ked niekto niekoho obvini, automaticky sa brani, to ja chapem a sam robim - lebo je to prirodzene. Nechapem ale preco ti ten styl hrania vadi (navyse ked ho sam pouzivas). Silou mocou sa snazis nakydat hnoj na jaya?

Vincent napísal:
S tohoto sa v mojich ociach nevyvlecies, podla mna si mafian a sam si sa usvedcil, a uz si to nevyzehlis.

vidno ze si muz logiky, chladne uvazujuci a zvazujuci vsetky moznosti.
Po dvoch prispevkoch ochotny prestat kydat hnoj na jaya ale rychlo odsudit cloveka, ktory sa opovazil spomenut tvoje meno a ukazat na tvoju vlastnu chybu.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem co chces docielit tvojim monologom :)
Vyhol som sa?
najprv som napisal
VINCENT napísal:
ja mam totiz ciste svedomie kedze som v tejto hre nic zle nikomu nespravil..

a kedze ti to nestacilo, post na to i tvoje vytuzene
VINCENT napísal:
Nie som mafian :)

Ja fakt neviem co tu riesis? A naozaj sa prave tebe nepotrebujem zodpovedat ziadnym svojim cinom, vyhlasenim, alebo podozrenim...

A na zaver, prosimta, neber hru tak osobne, aby si sa musel uchilovat k takymto ubohym utokom ako je tento, je to hra,
Juro napísal:
vidno ze si muz logiky, chladne uvazujuci a zvazujuci vsetky moznosti.

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ked mas ciste svedomie, co ti branilo to napisat? :) Hento je velmi pekna veta, ale to ze mas ciste svedomie nic nehovori o tom ci si mafian alebo nie. Aj vrah moze mat ciste svedomie, pretoze to je subjektivna vec, po druhe Masotron nema ako zistit ake mas ty svedomie (cize by na to nemohol ani odpovedat). Navyse, je viac mafianov, a to ze ty si nikomu nic zle nespravil, este neznamena, ze ste sa skupinovo na niecom nezhodli :)

Ano, navela navela, az ked som obratil pozornost na teba, si to napisal. Veris, ze si to teraz nikto nevsimne? :)
Ale budis, ja nemam chut to riesit.

A k tym ubohym utokom...neboj sa, neberiem tu hru ani trosku osobne. Vsetko co pisem je v ramci hry - vyvijam tlak. V skutocnosti neviem o tebe takmer nic a tak by som si nikdy nedovolil tvrdit take nieco :) a prepac ak som ta tym urazil.
Akurat ze si spravil (v hre) presny opak toho, co by spravil (v hre) muz logiky a chladneho uvazovania. Tomu by totiz stacilo povedat "neni problem, nie som mafian" a mne by dosli argumenty.
Takisto neschopnost zmenit svoj nazor, ani keby prisli argumenty, to je tiez v rozpore s muzom logiky, uvazovania a zvazovania.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro...mne pripada ze si si az prilis isty ze Jay neklame...akoze mas nejaky dovod preco mu 100% veris?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vobec si nie som isty a nie je pravda, ze mu na 100% verim. Prave preto furt ziadam o nejaku skusku :)

Na druhu stranu, jeho megapost bol vcelku presvedcivy. Veci, ktore mu boli vycitane mi prisli scestne a odvadzajuce od pozornosti. To vsak neznamena ze netrvam na tom aby sme ho poriadne preverili...a vyzyvam znova, vytvorme vetu ktora dokaze ci vravi pravdu alebo nie.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mimochodom kde a kedy som tvrdil ze som muzom logiky? Uz to raz tusim i v niektorej mafii bolo. Ako som vcera pisal Mortimu
VINCENT napísal:
nie je mojim zvykom ani rozpisovat kazdy myslienkovy pochod...

to ma robi menejcennym? Takze sa nabuduce prisimta vyvaruj osobnych narazok...
a teras k tej vete, ako si to predstavujes? (fakt si to neviem predstavit) Ak je nevinny obcan mesta, nebolo by to plytvanie jeho schopnostou, v prospech mafianov, to ze by ju takto vymrhal, a nepouzil v prospech mesta?

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ta veta by asi mala byt zaroven uzitocna ...nieco ako Mafiani su 4 alebo ,,,Mafiani maju superschopnosti ...no figel je v tom ze na kludne moze klamat...ale stale rozmyslam nad tou spravnou vetou = ) ...mozno 42 ;)

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti, ano kritizoval som tych co boli neaktyvny. Ale dnes som obvinil Jaya. Takze nieje pravda ze obvinujem len neaktivnych. A ano dlho som nenapisal post, ale to bolo preto lebo som cakal kedy sa vyjadri Jay a on tu cca 24 hodin nebol, takze som musel cakat

Cital som si Jayov megapost a nepripada mi to nerealne. Zapadalo by to do seba, lebo hentn povolani je v tom zozname povolani o ktorom s a pisalo pred zacatim mafie, kde je aj saso.

Nevina: jay

Jay ma podla mna dobru vlastnost, ktora sa da vyuzit.
Ale teraz neviem koho obvinit


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vincent napísal:
Mimochodom kde a kedy som tvrdil ze som muzom logiky?

:) no ak nim nie si, tak by si sa neurazil, ked som ti to naznacil.
Vobec nenarazam na to kolko, ani ako pises. Narazam na to, co pises :). Este raz, veci, ktore si napisal, by nenapisal muz logiky (v hre!). Priamo tomu odporuju.
Osobne narazky? Vysvetlil som ti, ze ziadne osobne narazky tu nie su. Vsetko co pisem, pisem v ramci hry, a ma to svoj jasny ucel. Plus som sa ti ospravedlnil - ale este raz - rozhodne si o nikom z vas nebudem mysliet nic zle po nejakej hre (najma takej, ktorej jednym z cielov je herectvo a podvadzanie). Prepac, ak to tak vyznelo. Prosim ta, nabuduce to neber ako osobnu narazku.

Ta veta: ano, je pravda, ze jednu noc asi zabijeme tym, ze si budeme overovat, ci Jay hovori pravdu. Lenze ak zapojime mozgy, mozno sa nam podari vyslovit taku vetu, ktora nam povie viac veci o viac ludoch, nielen o Jayovi. Plus ber to ako preverovanie. Tym, ze zistime, ci Jay hovori pravdu, mame isteho jedneho cloveka o ktoreho sa mozme opriet. Takze tam vlastne nevidim vobec ziadne mrhanie :)
Dalej, je ovela lepsie "stratit" jednu noc, ako stratit cloveka v hlasovani, pricom sa potom ukaze, ze sme si prave zabili nastroj na vyhru. Totizto ak Jay neklame, staci ho kazdu noc protektovat (ak ma niekto taku schopnost), a je to, par mafianov pojde dole skor nez stihnu zistit kto je doktor.
Co by mala obsahovat tato veta? No nieco, co Jay nemoze vediet, ale vieme to my. Akurat, ze nevieme nic. Mozem navrhnut vetu, ktoru si viem overit ja. Problem je, ci mi budete verit :)
Takze najlepsie navrhnut nieco, o com Jay nemoze vediet, a zaroven sa da jednoznacne potom dokazat - neviem ale ako. Rozmyslajte :)

Jednoducho si myslim, ze tym ze Jaya neodhlasujeme dnes, nemame co stratit - dalsi den sa ukaze.
Dalej by ma velmi zaujimalo, co Lilla povie o mojom povolani zajtra. To samozrejme este nic nepovie o jej frakcii, ale budeme si vediet overit aspon nieco

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
napadaju ma same mimoherne veci, ktorymi si mozte overit moju doveryhodnost: nieco zo stretavok, nieco z minulych mafii (ale to si mozem percitat) pripadne, kedze som tu na tomto webe novy, nieco notoricky zname, nejaky legendarny stary vyrok, alebo hocico taketo..

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no tak myslim ze som Jayovi zacal verit...lebo takato "hovadina" by ma nenapadla ...sice by nam nijako nepomohla ale myslim ze Jay je nevinny...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Akosi nestiham cele nacitat, hned s ak tomu vratim.

Len na margo Jurovho testu.

Ako vieme, ze sam nie si mafian a nepotvrdis schopnost svojmu kumpanovi, ci uz Lille , Jayovi etc. Cez den nam das len svoje slovo, ze to tak je, ale to slovo, nanestastie, v mafii nic neznamena.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuz ked precitas vsetko co sa popisalo, zistis ze aj toto som spomenul - neviem, ako mi mate verit. Nemate ziadne zaruky.
Len ako som uz raz spominal, zbytocne by som sa takto zviditelnoval. Ale dobre, uznavam ze to nie je prilis argument, mozno sa len snazim o komplikovany druh krytia.

Ako mne je jedno kto vymysli otazku a potom ju potvrdi. Lenze problem je ak si to zoberie nejaky mafian do ruk, moze to zmanipulovat...
Ja neviem kto by to mal byt...ja neverim nikomu, jedine sebe mozem :)

Preto navrhujem vymysliet nieco, co vedia dokazat vsetci, ale jay to nevie (ktovie ci take nieco je), alebo nieco, co vie len GM, a potom to z neho mozme dostat (ale ak to z neho vieme dostat my, tak mozno aj Jay v noci). Alebo nieco, co vie nejaky clovek, a zaroven to moze preverit viac ludi (svojimi schopnostami alebo co, ja neviem).
Taktiez ma napadlo nieco v suvislosti s Annunom - on jediny je istota, mohli by sme nejako vyuzit jeho moznost napisat posledny vykrik (co tam napise, etc).

_________________
Juro alias Archi


Naposledy upravil Juro dňa Ne. 08. Feb 2009, 23:34, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neda sa to, Gm ti nic nepovie, nebude zasahovat do hry predsa a ani sa nikomu neda verit etc. Ja razim stale obesenie Lilly, proste nesedi mi jej schopnost a cele to ako sa zvrtlo, ani to ako ide po Jayovi.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun