HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 9 ] 
Autor Správa

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Okej, boli netradicne povolania, vsetko najdete nizsie.
Treba davat minimalny pocet prispevkov.
Saso sa asi neda hrat v takomto prostredi, musi ta postava sadnut cloveku a trebalo by vymysliet mechanizmus ako ju brat vazne.
Inak sa to podla mna celkom dalo.

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Povolania:
Mafia (1x) - Vincent, Majo*, Lilla*
- Si clenom Mafie. Clenovia su: Vincent, Majo, Lila. Kazdu noc mozete niekoho zabit a zistit povolanie. v Noci sa dohodnite sa a napiste mi kto zabija a koho(v tvare "zabit: meno_ciela - meno_vraha"), kto zistuje povolanie a komu(v tvare: "povolanie: meno_ciela - meno_pozorovatela").

Detektor lzi - Jay*
- Si "detektor lzi", poctivy clen mestecka. Kazdu noc mi mozes poslat PM s citaciou vyroku (aj meno autora, a vo forme ako sa cituje v jednotlivych temach). A ja ti poviem ci ten vyrok bol pravdivy alebo nie.

Policajt - Kleriker*
- Si policajt, poctivy clen mestecka. Kazdu noc mozes zvolit jedneho dedincana, a ja ti poviem, ci je vinny alebo nevinny. PM posielaj v tvare: "policajt: meno_ciela".

Starosta - Annun*
- Si starosta, poctivy clen mestecka. Mozes zastavit lync, nesmies byt vsak cielom lynca ty a mozes tak urobit iba 2x za hru. PM posielaj co najskvor v tvare: "Zastav lync!", pretoze po zapisani obete sa to uz neda zmenit.

Doktor - Cerebro
- Si doktor, poctivy clen mestecka. Kazdu noc vyberies jedneho dedinca o ktoreho sa staras. Tohto dedincana nemoze v noci zabit mafia. Pm posielaj v noci v tvare: "doktor: meno_ciela".

Zrkadlo - e'lune
- Si "zrkadlo", poctivy clen mestecka. Ak si cielom utoku v noci, tak utok odrazas a umiera ten kto na teba utocil. Tato schopnost plati iba raz.

Vojensky veteran - Specter
- Si vojensky veteran, poctivi clen mestecka. Ak umries cez den(zlyncuju ta), umrie aj ten, kto ti dal posledny platny hlas.

Reporter - Juro
- Si reporter, poctivi clen mestecka. Pocas noci vies zistit, ci sa dedincan nachadza doma, alebo nie. PM posielaj v noci v tvare "reporter: meno_ciela"

Saso - Morti*
- Si Šašo, neutral. Tvojou ulohou je umriet co najskvor. Tvojou smrtou vsak hra nekonci, bojuje sa o druhe miesto :).

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Noc

Mafia noc 1.:
- Vinco -> Sedi doma
- Majo -> Zabija Annuna
- Lilla -> prevruje Jaya
Detektor Lzi
- Jay -> Pyta sa na Annunove "Nasim cielom je zabit MAFIANOV" -> Odpoved je ANO
Policajt
- Klerik -> preveruje Lillu
Doktor
-Cerebro -> ochranuje Lillu
Reporter
-Juro -> Kontroluje Annuna

Mafia noc 2.:
- Vinco -> zabija Jaya
- Majo -> preveruje Jura
Detektor Lzi
- Jay -> Pyta sa na Jurove "Moje povolanie je reporter" -> Odpoved je ANO
Policajt
- Klerik -> preveruje Maja
Doktor
-Cerebro -> ochranuje Klerikera
Reporter
-Juro -> Kontroluje Jaya


Mafia noc 3.:
- Vinco -> zabija Klerikera
Doktor
-Cerebro -> ochranuje Klerikera
Reporter
-Juro -> Kontroluje Vincent


Mafia noc 4.:
- Vinco -> zabija Jura
Doktor
-Cerebro -> ochranuje Jura
Reporter
-Juro -> Kontroluje Vincent

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som sice nehral, ale sledoval.

Moje poznatky:
* Annun umiera zjavne z tradicie :-)
* opat bolo zopar ludi, ktora nepovedala nic. Podla mna hrat mafiu stylom, kde za pat dni mam desat postov, v ktorych mam po jednej vete, i tej v duchu "hm, suhlasim, vina: Masotron", je pomerne o nicom.

Napr.
Citácia:
Hra sa vážne vydarila a páčila sa mi, aj keď som zvolil radšej úlohu tichého pozorovateľa, keďže som chcel skúsiť taktiku s tým, že kto kedy umrie a zbytočne som sa nechcel hádať.

Toto je podla mna kontraproduktivna taktika. Ludia, uvedomte si, ze cim viac sa hadate, tym je vacsia sranda. To nevadi, ze vas zastrelia, to sa spravi tak ci tak!

* prava zabava je vtedy, ked sa utesene flejmuje. (Pozdravujem Juro-Kleriker kombinaciu).

Ale dobre inak :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mna ta hra tiez bavila.
Len dufam, ze Lilla na mna nebude moc nastvana, ze som v ten druhy den nezahlasoval za Klerikera. :oops: Proste som mal v tej situacii pocit, ze by to bolo prilis napadne, keby som za neho zahlasoval. A bolo tiez skoda ze vtedy Mäsotrom predlzil den. Dost tym ovplivnil hru .
Holod musim uznat, ze my mafiani sme si v podstate ani neskrtli, davam klobuk dole pred vsetkymi obcanmi. :ikonka19:
Ale troschu mali aj podla mna stastie. Dost nechapem preco Kleriker vtedy preveroval prave mna. Vo sne by mi nenapadlo, ze si vyberie prave mna. A asi ani nikomu z nas mafianov by to nenapadlo. A tiez mali obcania stastie ze sme vela krat trafili v noci prave toho, koho ochranoval Cerebro.
Doteraz som vzdy hral obcana, zistil som ze hrat mafiana je ovela zabavnejsie, ale aj trochu tazsie. Az ked si clovek zahra mafiana, tak pochopi niektore zakonutosti hry.

Ad povolania: Mam pocit ze niektore su naozaj neni moc vhodne. Napr ten saso je diskutabilny, je tazke ho odhalit. Mozno by bolo dobre ho obmedzit: Ze vyhra iba ak ho zlincuju pocas prvych dvoch dni, inak sa stava obcanom. Aj ten veteran je diskutabilny, mozno je to skor vhodne povolanie pre mafiana.

Bolo to dobre.
Kedy sa hra dalsia M? :)


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som sa straaaaaasne moc bavila. o jyovi som samozrejme dostala uplnu info, ale nedalo mi - mam rada chaos :D a ked som umrela tak to s vami slo pekne dole vodou :D
ale inak pohodka a kedy dame dalsiu mafiu?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
A tiez mali obcania stastie ze sme vela krat trafili v noci prave toho, koho ochranoval Cerebro.
priznavam, ze som tuto mafiu nesledoval nejak pozorne, ale aspon trochu som ju sledoval... preto som ochranoval Klerikerozu, lebo sa niekde priznal k tomu, ze je policajt a obvinil mafiana z toho, ze je mafian... poctivy clovek by si nevymyslel, ze je policajt aj keby mal to stastie, ze niekoho sejme... i ked neveril som bezvyhrady... ale to bol akurat den, ked sa strasne vela naflejmovalo a ja som bol v biednom stave nato, aby som to cital... len som niekde zazrel, ze kleriker sa priznal ze je fizel, obvinil Lillu, lilla bola mafian, tak som ochranoval Klerikera, elbo som aj tak nemal koho lepsieho (Jaya som vtedy uplne prehliadol... ale jeho schopnost bola imo rovnako dobra, ako Klerikerova, lepsia urcite nie... ale tak ked sejmul uz aj druheho mafiana, tak som si zacinal byt celkom isty, ze nebude mafianom, tak som ho ochranoval a hop, ked som sa rano docital, ze nik nebol sejmuty, bol som isty, ze bol cop... a potom ma nasral tym, ze odstupil... a Juro tiez celkom slusne sa v ten den vyprofiloval, tak som ochranoval jeho... a resne to iste si pomyslel i Vincik, tak sa mi zase podarilo zachranit ho :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
a toho Jaya som si fakt nevsimol, ale to by aj tak asi nezmenilo nic na tom ze bych ochranoval Klerikera...

ty hajzlik :lol:

moja prva mafia, kym som zil bolo to fajn, doma som sa rozculoval nad tym, ze mi neverite a skoro som nezaspal :) sledoval som to, aj ked som zomrel, imho potom nuda..cakal som vacsie flamewars..ale congratulations obcanom, snad som prispel svojou troskou..na dalsi mafiu sa hlasim uz teraz, dufam, ze som si nespravil prilis zle meno a vezmete ma ;)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne sa to celkom pacilo, ani mi nevadilo, ze som zomrel, kedze som to aj tak casovo celkom nestihal. Plus, clovek si zvykne. :)

Nepaci sa mi postava Sasa, rovnako ako povedal Maso si myslim, ze sa do takehoto typu mafie nehodi a nerobi dobrotu. Plus, zda sa mi, ze to ma o dost jednoduchsie, ako ostatni, hlavne ak ho hra relativne neznamy hrac.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun