HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 96 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alefo tu nie je :D
osobne skor DB ako Lilla... samozrejme sa mozem mylit... a Maso... hmmm... stary harcovnik, rozprudzuje hru, imo lepsie hrat agresivne a skapat ako nehrat a skapat :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
a Maso... hmmm... stary harcovnik, rozprudzuje hru, imo lepsie hrat agresivne a skapat ako nehrat a skapat :D

Súhlas. Áno viem, Mäso má môj malý bezvýznamný hlas, ale aj tak sa mi páči ako hrá. Určite lepšie ako E'lune, ktorý bol v tejto téme a nič nenapísal!
EDIT: Aha, aj teraz tu sliedi!

Cerebro napísal:
osobne skor DB ako Lilla... samozrejme sa mozem mylit...

Samozrejme sa aj mýliš. :wink:

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune sa dostal k tejto téme až teraz a teraz si to všetko prečítal. Celý deň som bol mimo internetu a ohľadom zajtrajška to vidím podobne.. iba ak újdem o dosť skôr zo školy, inak mám pred sebou cez víkend chatu.

Tento boj slovo proti slovu mi je proti srsti, pretože sa vlastne dokopy nič poriadne nepovedalo a fast feeling obvinenia bez hocičoho.. buď tam fakt nič nie je, alebo som slepý :( ( hodil by sa nejaký citát :D )
Nevidel som ešte posty od rebra, spectera, erunera...

Ja by som sa skôr priklonil k Lille, ale uvidím, ako dopadne ďalej boj medzi ňou a DnB. Dosť nechápem lillin postup a taktika luku, keď predhodil vlastného skončila failom...


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Nevidel som ešte posty od rebra, spectera, erunera...

Specter má toho teraz veľa. Nestíha. :lol:
Eruner zhynie za neaktivitu.
Cerebro postuje. Dokonca sa mi vyhráža smrťou! :P

E´lune napísal:
Ja by som sa skôr priklonil k Lille, ale uvidím, ako dopadne ďalej boj medzi ňou a DnB. Dosť nechápem lillin postup a taktika luku, keď predhodil vlastného skončila failom...

Do tretice všetko dobré!

E´lune napísal:
DnB
E´lune napísal:
rebra

To máš bežne vo zvyku komoliť mená? :)

EDIT: Ak by si chcel niekto rýpnuť tak si prosím všimnite, že tento post je písaný nie tak celkom vážne. Dosť ma štve táto, ehm, neaktivita.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, prešiel som si to tu celé ešte raz a našiel som niečo od neho.. nuž.. n/c :D ako vždy.
Nie, myslím si, že proste toto bude možno ďalší zbytočný krik.. veľká snaha spraviť z ničoho silný argument.
Ach, ak som ťa tým urazil, tak sa ospravedlňujem ( bez irónie ), len ma to teraz napadlo, keďže v poslednej dobe mi tu hráva skoro len DnB.

Dead Boss napísal:
EDIT: Ak by si chcel niekto rýpnuť tak si prosím všimnite, že tento post je písaný nie tak celkom vážne. Dosť ma štve táto, ehm, neaktivita.


Celkovo toto je dosť nevážne. :)


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Boss napísal:
Cerebro napísal:
osobne skor DB ako Lilla... samozrejme sa mozem mylit...

Samozrejme sa aj mýliš. :wink:

ako neviem ako Ty, ale ja som rozpraval o austronautoch, nie mimozemstanoch xD
inac dik, ze citujes Elunu, DB, lebo inac by som ani nevidel, co pise :D
E´lune napísal:
a taktika luku, keď predhodil vlastného skončila failom...
preco taktika luku? to som nepochopil... :D
a skoncilo o vtedy fejlom koli prvotnemu zahlasovaniu jedneho hraca za klerikera a potom neaktivite na forach, hoci by menil nazor (ako som sa neskor pytal ;) ) a nahodnemu vystrely tusim Lilly, ktora dobre tipla zvysneho mafiana :)
taze az taky fejl to nebol... a tahal za nos dva tri dni cele osadenstvo ;)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som si to na prvých stranách pokazil neuváženými výrokmi a ešte k tomu tá Lilla... No a teraz namiesto toho aby som sa tu s niekym bil na život a na smrť, tak len čakám a čakám a čakám...

Ale už som unavený z večného čakania, tak radšej idem spať. Dobrú nox.

Citácia:
ako neviem ako Ty, ale ja som rozpraval o austronautoch, nie mimozemstanoch xD
inac dik, ze citujes Elunu, DB, lebo inac by som ani nevidel, co pise :D

Aha. Tak v tom prípade máš pravdu.
Prosím.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dobrú... Keďže sem neprišiel ďalší nový post, okrem tvojho, tak sa sťahujem aj ja.
Lille vonkoncom ešte moc neverím, počkám, s čím výjde a čo napíše mäsotron a ostatok osadenstva.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Dobrú... Keďže sem neprišiel ďalší nový post, okrem tvojho, tak sa sťahujem aj ja..
made my day... :ikonka42: entertejner nambr uan... ked niekto nezareaguje do par minut, tak je pomaly... imho omg rofl lol :D
mna caka este apr hodin robenia kostymu, cize tu budem kludne flejmovat s kym budem mat moznost, treba mi dosit kostym, cize... lets flame ;)
a kandidat numero dva mi azcina byt Eluna... popripade Eruner/Franz (moc ticho)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
a kandidat numero dva mi azcina byt Eluna... popripade Eruner/Franz (moc ticho)

sak vis...uz neskora nocna hodina tak uz spia :D ... a po tom co som to este raz precital tak hlasujem za Lillu
vina: Lilla ..a aj keby bola nevinna tak na dalsi den picneme Dead Bossa a potom sa uvidi :ikonka18:

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dokelu, mám asi tri posty :) ale nebol som tu, mal som mega dlhe cakanie na skusku(do piatej) a potom oslavu urobenia skusky(ktora este trva :) )
kazdopadne, zatial nemenim len nazor, beriem tvoje argumenty, DeadBoss, len mi pride, divne ze
Citácia:
No len si zabŕdaj do Lilly, ale vravím ti, že je nevinná.
a potom
Citácia:
Lilla: Čím ďalej, tým viac ma presviedčaš o tom, že si mafián.


a Lilla mi pride, ze (zatial) nejako ocividne neprevracala kabat :) jasne, ze sa mozem mylit, ale tot moj nazor :)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla bola na grupen hostincovskom rande.

no takze zatial ma takmer obvinil dead boss, o ktorom viem na 1000% ze je mafian, a dalsi moji top podozrivi - tj. cerebro a morti,
to som pisala uz niekde na prvej strane tusim.
a hovorim, dead boss vie ze som nevinna, a preto sa chcel nevinne kryt - ked poviem ze je nevinna, tym padom budu povazovat mna za nevinneho a este mozno aj policajta.
ano ja som nevinna a hovorim vam ze dead boss je mafian. a skuste vsetci tu porozmyslat, ci vazne vazne nemoze byt ta vynechana moznost E z dead bossovho 'rozmyslania'
pripadne moznost a z masovho 'rozmyslania', tie dve moznosti su uplne rovnake, aj ked dead boss tu moznost takticky zamlcal. a inac ak odpalime/te teraz nevinneho tak to uz pani dead boss, cerebro a morti vyhrali.
a ak su vazne 4 tak to uz tym duplom, lebo Eruner zrejme neraci prispievat, takze ten zomrie tak ci tak, cize to bude na konci dna (ratam ze su len traja) 3mafiani na 4 poctivi, v noci jeden pojde (ak nepojdem cez den, tak idem v noci), dalsi den je 3:3 a to uz maju veeelmi lahke.
ak su mafiani 4, tak hra konci dnestnou nocou, ak pojde niekto nevinny teraz dole...

EDIT: budem tu zas az niekedy poobede bo praca slachti

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bud su mafiani obaja(Lilla a aj DB).
Bud je mafian len jeden z nich.
Moze byt ze aj nikto, ale to zacinam povazovat za nepravdepodobne.
Tazko povedat, mozu tu byt este tazke komploty nad ktorymi sa mi teraz nechce rozmyslat, ale tjeto su najzakladnejsie(a v podstate jedine).
Fakty:
Lilla ma prax s obetovanim vlastnych mafianov.
Boli tahanice za nos, vid majster Kleriker.
Boli ine komploty, mafianske cirkusy, klucky a tak(predhodeneie, rozhadanie, natahovanie sa medzi sebov .. )
Mafiani byvaju najaktivnejsi a vacinou prvy rano. (Ano, toto ukazuje aj na mna, noa ..???)
Jo a bandwagon, uz to zacina a serie ma to, na dotycnych si posvietim (zdravim Franz EDIT1: a Jay)
Haha, a moji oblubeni Eruner s E'lunem, bud vobec abo posty mimo misu. Mnam.

Hej a k mojej aktivite, sry, ale davam tu posty, snazim sa o nieco, narozdiel od ludi ktori bud lurkuju abo davaju posty plne peral ducha a uplne mimo misu.
Noa k tomu staremu harcovnikovi, niekedy mam pocit, ze to je skvor na skodu, clovek prekombinuje tie veci az tak ze to nie ej ani mozne .. :D, hejze Cerebro.

Inak, k super(star)fightu Lilla vs DB sa vyjadrim neskvor.

Alef0, prosim ta, ako je to s tym Katanim/Detektorom tienov/Talentovanim astronautom, ak umrie, dozvieme sa to? Dakujem. (Ak nemienis odpovedat, tak aspon napis, ze nech idem do teplych krajin, danke.)

_________________
.


Naposledy upravil Mäsotron dňa Št. 25. Jún 2009, 1:41, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hned sa vyjadrim, len dozapletam :-)
Mäsotron napísal:
Bud su mafiani obaja(Lilla a aj DB).
Bud je mafian len jeden z nich.
Moze byt ze aj nikto, ale to zacinam povazovat za nepravdepodobne.

metagame odignorujem ;)
rozoberme si vsetky moznosti:
Obaja vinny - nie je co riesit, popravme oboch
Lilla vinna, DB nevinny - nesedi, DB by v tom pripade nemal dovod klamat o Lillinej nevine (kedze vyhlasil, ze je nevinna), Lilline tvrdenie irelevantne (kedze je mafian a obvinit nevinneho... sak o to ide mafianom ;)) vylucujem tuto moznost z hry
Lilla nevinna, DB vinny: DB si svojim vyhlasenim chce istit kozu, Lilla nema dovod klamat o DB, obesme DB
obaja nevinny: zase nevidim dovod preco by Lilla klamala o DB, vylucujem tuto moznost

cize zo styroch moznosti su dve pravdepodobnostne velmi nepravdepodobne... za predpokladu ze DB a Lilla nespadli z visne... co prepokladam, ze nie...
z ostatnych dvoch moznosti je DB stale vinny a u Lilly je to 50:50
preto vravim
odkraglujme DB
[b]Nevina:Lilla
vina: Dead Boss[/b]
(aby sa to nestratilo, kedze je tu toho tolko zvyrazneneho :)

Morti napísal:
vina: Lilla ..a aj keby bola nevinna tak na dalsi den picneme Dead Bossa a potom sa uvidi :ikonka18:
sprav to radsej naopak... ak predpokladame aspon rpiemernu inteligenciu Lilly a Dead Bossa a aspon minimalnu tuzbu vyhrat, tak Dead Boss je vinny na 100%


Lilla napísal:
Spoiler! :
no takze zatial ma takmer obvinil dead boss, o ktorom viem na 1000% ze je mafian, a dalsi moji top podozrivi - tj. cerebro a morti,
to som pisala uz niekde na prvej strane tusim.
a hovorim, dead boss vie ze som nevinna, a preto sa chcel nevinne kryt - ked poviem ze je nevinna, tym padom budu povazovat mna za nevinneho a este mozno aj policajta.
ano ja som nevinna a hovorim vam ze dead boss je mafian. a skuste vsetci tu porozmyslat, ci vazne vazne nemoze byt ta vynechana moznost E z dead bossovho 'rozmyslania'
pripadne moznost a z masovho 'rozmyslania', tie dve moznosti su uplne rovnake, aj ked dead boss tu moznost takticky zamlcal. a inac ak odpalime/te teraz nevinneho tak to uz pani dead boss, cerebro a morti vyhrali.
a ak su vazne 4 tak to uz tym duplom, lebo Eruner zrejme neraci prispievat, takze ten zomrie tak ci tak, cize to bude na konci dna (ratam ze su len traja) 3mafiani na 4 poctivi, v noci jeden pojde (ak nepojdem cez den, tak idem v noci), dalsi den je 3:3 a to uz maju veeelmi lahke.
ak su mafiani 4, tak hra konci dnestnou nocou, ak pojde niekto nevinny teraz dole...

imo su mimozemstania traja... preco? staci si nalistovat co som uz pisal a znovu si to precitat. po racionalnej uvahe som dospel k tomu, ze u Teba si nie som isty vinou... u DeadBossa je ale viac ako pravdepodobna :)

Mäsotron napísal:
Noa k tomu staremu harcovnikovi, niekedy mam pocit, ze to je skvor na skodu, clovek prekombinuje tie veci az tak ze to nie ej ani mozne .. :D, hejze Cerebro.

a kto mal sakra vediet, ze Lilla moze jednorazovo v noci vrazdit a picne akurat mafiana? :D inac by sme sme boli vyhrali... avsak co uz, nahoda je blbec
a tak ako vtedy, tak i teraz: "My logic is undeniable, my logic is undeniable, my logic is undeniable, my logic is undeniable, my logic is..." :D :D

inac viem, ze nemam pocet prispevkov nad 5, zato mam mega prispevok :) je len prvy den a a o deviatej odchadzam z mesta a na net sa dostanem asi az v nedelu vecer... preto reagujem na vsetko co tu bolo v jednom poste, lebo v 5. postoch sa mi to fakt nechce posielat a navyse je to zakazane :) snad ma zato nesejmete ;) a vydrzite az do dalsieho dna a snad uznate to, ze logicky som odovodnil, rpeco by ste mali picnut pocas tohto herneho dna DB a nikto ma nebude dnes uz chciet zachlostit ;)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mate este take 4 hodky, aby som dopovedal na posty :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 96 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun