HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 96 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou

Alef0 bol na velkom hostincovskom rande (Lilla potvrdi). Ak sa v hre nachadza vysetrovatel a ten zomrie, poviem vam to.
Som inak smutny z vyrokov "Bol som na nete, ale nemal som cas odpovedat. Naco potom hrame mafiu?"

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Som inak smutny z vyrokov "Bol som na nete, ale nemal som cas odpovedat. Naco potom hrame mafiu?"

ospravedlnujem sa, ze som neodpovedal hned, ale napisal ze napisem neskor, ale ked som nechcel zase robit pracu, co som uz robil, tak som mohol tukat len jednym prstom... a cely ten post by sa dosti blbo takto pisal :ikonka17:

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla nema skusenosti s obetovanim vlastneho. to ma Kleriker.

a ano potvrdzujem Alefovu ucast na grupen stretku, bolo super, mali ste prist aj vy!


no a k hre, idem sa asi yase opakovat, ale:
dead boss povedal ye som nevinna, ci si chcel urobit aliby - samozrejme ze on vie, ze som nevinna. Ak by som vsak bola aj ja mafian, nemala by som najmensi dovod ho tak z fleku obvinit hned po jeho vyhlaseni.
tak ako on ma 100% istotu, ze ja som nevinna (preto ma ani neobvinil, lebo by si kakal do ust), tak ja mam100% istotu, ze Dead Boss je slizky mafian.

a ako ste si mohli vsimnut, Lille sa podarilo obist blog internetu a nema tu sefa, tak tu chvilu mozem byt :)
edit:nee blog ale blok - uz neviem pisat :D

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla, dost operujes so 100%-tnou istotou, opatrnejsie s tym :)
ad Masotron a jeho EDIT1..prisiel som, videl som, zhodnotil som, obvinil som..to ze som dosiel okolo siestej, kedy uz boli kocky a obvinenia hodene a ze som na vozicek jednoducho chtiac-nechtiac naskocil, neznamena ze som nanho naskocil len kvoli naskoceniu...;) get it ?

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla minule podhodila Maja, spolu s Vincom, ci .. ???

Kua, neviem, dve veci mi nesedia, po prve, DB sa nikto nezastal, aj keby hned aj bol mafian, vacsinou mafiani nie su taky zdrzanlivy, mozno Eruner, mozno E'lune, mozno Morti, ale aj tak.
Zato k Lille naskocili hned Franz a Jay, Franz, ako priznal este aj bez toho zeby docital tri strany(vtedy vsetky), co je teda dooost dobre.

Porozmyslam este, dufam ze pribudnu nejake posty, uvidim podla toho

jay, nie, nedochadza mi to, milujem ked sa niekto zjavy po celom dni, ledva precita co napisali ini a oni zazrakom zodpovedali vsetky jeho otazky a podozrenia a hned sa prida na jednu ci na druhu stranu .. kamo, ja tu sedim uz druhy den nad tym a nedovolim si nic tvrdit, nikoho obvinit este s tym ze som si isty ..

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
kazdopadne, zatial nemenim len nazor, beriem tvoje argumenty, DeadBoss, len mi pride, divne ze
Quote:
No len si zabŕdaj do Lilly, ale vravím ti, že je nevinná.
a potom
Quote:
Lilla: Čím ďalej, tým viac ma presviedčaš o tom, že si mafián.

No, keď niekto s takou istotou otvorene prehlasuje, že som mafián (čo nie som), tak to ma nasrdilo.
Vtedy som Mäsovi normálne povedal, že si len trápne zabŕdal do Lilly kvôli včerajšku a pritom tam nebolo nič, čím by sa ukázala ako mafiánka.

Lilla napísal:
aj ked dead boss tu moznost takticky zamlcal.

Dead Boss tú možnosť zamlčal, lebo vie je že je nesprávna. :wink:

Cerebro napísal:
Obaja vinny - nie je co riesit, popravme oboch
Lilla vinna, DB nevinny - nesedi, DB by v tom pripade nemal dovod klamat o Lillinej nevine (kedze vyhlasil, ze je nevinna), Lilline tvrdenie irelevantne (kedze je mafian a obvinit nevinneho... sak o to ide mafianom ;)) vylucujem tuto moznost z hry
Lilla nevinna, DB vinny: DB si svojim vyhlasenim chce istit kozu, Lilla nema dovod klamat o DB, obesme DB
obaja nevinny: zase nevidim dovod preco by Lilla klamala o DB, vylucujem tuto moznost

K druhému bodu: Ako to že klamať o Lillinej nevine? Šak keď si myslím, že je nevinná tak to poviem.
Tretí bod: DB si svojim vyhlásením istí kožu asi tak ako to teraz vidíš. Pekné istenie, čo povieš? :)
Zvyšok postu: To nejako rýchlo meníš kabát. Či ťa len v noci osvietilo? :wink:

Lilla napísal:
(preto ma ani neobvinil, lebo by si kakal do ust)

Obviním ťa keď to uznám za vhodné. Ak to uznám za vhodné. Šak už sa mi aj zdá, že píšeš trochu mafiánsky (už som to priznal predtým), ale snažím sa "poskladať si veci do súvislostí".

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Masotron, ako sa u nas na vychode hovori, civole !

Mäsotron po prvé napísal:
jay, nie, nedochadza mi to, milujem ked sa niekto zjavy po celom dni, ledva precita co napisali ini..

Dead Boss napísal:
WTF? Sledujem, sledujem džeja, čakám čo napíše a on nič!

jay napísal:
kamosko, ono to niekedy dost trva sa preluskat troma stranami, citat pozorne a nieco z toho doknca vyvodit :)

navyse, vstal som rano o deviatej, siel som na skusku, cakal som na nu do piatej, prisiel som na intrak, a reagoval som, ako som najlepsie vedel.
Mäsotron po druhé napísal:
oni zazrakom zodpovedali vsetky jeho otazky a podozrenia a hned sa prida na jednu ci na druhu stranu

a co sa mam pridat na tretiu stranu? alebo na stvrtu? pozri, dvaja sa tu zacali trochu fightovat, podobne ako inym, aj mne sa zda, ze jeden s nich bude mafian, preto zhodnotim vo svojej jednoduchej hlavke moznosti a vyberiem si cloveka, o ktorom si myslim ze je podozrivy. ved je to celkom normalne..o tom je mafia podla mna.
Mäsotron po tretie napísal:
kamo, ja tu sedim uz druhy den nad tym a nedovolim si nic tvrdit, nikoho obvinit este s tym ze som si isty ..
tak na cloveka, ktory si nedovoli nic tvrdit, celkom miesas karty(kompliment) a uz si aj par ludi poobvinoval (ano, viem, je to taktika, ako ich prinutit hrat (bez akehokolvek ironickeho podtonu)) a navyse, ja netvrdim ze som si isty.

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ne ty lolo, mas si vytvorit nazor. Ale tak tu v mafii je bandwagon normalny. Dvaja sa pohadaju, obvinime sa navzajom, tak je uz velmi nepravdepodobne ze odvisne niekto treti kto sa moze usmievat, chcelo by to normlane ze statisticky spocitat kolko ludi co bolo obvinenych medzi prvymi dvoma aj naozaj umrelo, myslim ze bys me sa dostali k zaujimavemu cislu.

Preto si myslim ze tretia a stvrta strana je celkom OK. Ak si myslim ze mafian je Morti, tak zan budem hlasovat, aj ked teoreticky moj hlas moze vyjst nazmar, imo lepsie neobesit cez den nikoho ako odpratat za den dvoch(pocitam ja noc, kde je istota pri tomto druhu mafie ze umrie obcan), vid priklad Majo, tym ze sme ho odpratali hned v prvy den, ziskali sme dost velku stratu ...

Tak ma napada, kto tlacil na pilu aby Majo posiel ..???

Hej, a ano, preto ze nemam nazor tak tu s tym mavam, ak by som nazor mal, tak len zahlasujem a dalej nezajem, nie .. ???

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mäsotron napísal:
Tak ma napada, kto tlacil na pilu aby Majo posiel ..???

Ja som tlačil na pílu. Veď to bolo úplne normálne, že niekoho treba dať dole. Sám si písal, že by to bol stratený deň keby nikto nezhynul. Minimálne to bolo dobré tým, že ma teraz môžeš obviňovať z Majovej smrti. Ale vidíš aj to je dôvod, prečo niekoho popraviť prvý deň. :wink:

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
DB, ja som to netvrdil, na konci som pisal presny opak, ze zbytocne dakoho vesat prvy den, povedal som zeby to bo lzbytocny den keby sa neobvinovalo(aspon dufam teda, mam post ku koncu ze nech neblaznite, ze zbytocne vesat.).

A neobvinujem ta, skorej som pozeral na ine veci, co sa dialy prvy den.

Zabudame na dolezitu vec, v podstate su uz traja clenovia dole, ak su 4 tiene, tak je to v riti.

Jedna vec ma trapi: Alef0, povies nam ake povolanie bol Juro, ci on sa mieni do hry vratit ci co .. ???

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mäsotron napísal:
DB, ja som to netvrdil, na konci som pisal presny opak, ze zbytocne dakoho vesat prvy den, povedal som zeby to bo lzbytocny den keby sa neobvinovalo(aspon dufam teda, mam post ku koncu ze nech neblaznite, ze zbytocne vesat.).

Tak v tom prípade sa ospravedlňujem. Aj tak zastávam názor, že vešať treba aj prvý deň.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako, z logickeho hladiska nevidim dovod. Je to dobre iba pre mafianov, lebo sa neda argumentovat nicim, ak predpokladame ze su 4 mafiani, tak je 77 percentna sanca ze trafis obcana, co je dost vysoke, navyse pokial vies kto su ostatny mafiani, tak sa percento rapidne zvysuje, lebo 4 si vedia pekne prihravat a vzdy sa najde nejaky tuto(kludne aj ja) ktory sa rad zvezie. EDIT: pripadne priskocia uz k nejakemu obvineniu ... na com sa da potom dalsi den zakladat.

Radsje nech sa popise milion stran bez jednej obete, na ktorych uz mozes druhy den potom zakladat.

Crap, kde je E-ckove duo?

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ze sa tu ohanam so 100% istotou a mam s tym byt opatrnejsia - ak nieco viem, tak som si tym naozaj na 100% ista, tak tu nebudem chodit okolo horucej kase.

k hlasovaniu za maja vcera - priebeh ako to cele s majom zacalo som pisala niekde o dve/tri strany dopredu - dead boss spomenul majovu pasivitu, aj ked na fore bol, cerebro zmenil hlasovanie z mortiho na maja, morti hlasuje za maja, dead boss hlasuje za maja... potom ja daleko po nich a potom dalsi dvaja.

dnes prvy kto sa dead bossa zastavali boli cerebro a morti. cerebro neskor prezliekol kabat a je zrejme ochotny ho obetovat, ak sa moje podozrenie potvrdi a je aj on mafian.

o Dead Bossovi viem ze je mafian, a ze z neho kvapka sliz a jeho mysel sa stale upina k akejsi vyssej matke...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ

Založený: 29.09.2005
Príspevky: 787
Body: 7

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Este nech mi niekto povie, do kedy treba zahlasovat .. :D
(nezmyselny, informativny post .. )

_________________
.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
odpoved na nezmyselny, informativny post: ak ma herny den 48 hodin, ako bolo avizovane, tak do zajtra, 9:13 rano

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 96 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun