HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 71 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr. Crow napísal:
myslim, ze mohli, ja som tiez v obraze len minimalne


Tak potom I am In!


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, sokujuco sa nakoniec niekto nasiel :shock: , takze uz mi zostava odchytit si alefinu alebo anunaka a prediskutovat s nim jednu malu vec ohladom koordinacie urcitych tajnych spolocenstiev v mafii , ( ak mate radu na ucinu navnadu tak pm smer JuK-i thx) , naskrabat si vas na natrhane papieriky a rukou osudu vam pridelit osud , pokial mate nejake vyhrady voci zaciatku mafii kt. by bol vo stvrtok po obede ( v strredu a v stvrtok rano mam skusky tak budem predstierat ze sa venujem studiu ak nemate nic proti) tak sa treba ozvat , s tym ze do toho casu by som kazdemu poslala pmku ( to znamena ze kto do stvrtku obeda nedostane svoju uvodnu pmku ma sa mi ozvat.)

Taktiez tymto davam poslednu sancu sa prihlasit do mafie ( hra je zatial napisana pre 16 hracov takze miesto este je) , odhlasovanie je zakazane :D

a asi posledna vec je ze keby ste boli taky drahy a vyjadrili by ste sa ci chcete taku ehm povedzme zaujimavejsiu mafiu alebo staru , prudko jednoduchu mafiu aku poznate odomna :) , sice si to aj tak rozhodnem sama ale kto vie, ludia hovoria ze som blba ked chcem ludom robit radost :D

to je tak vsetko

1. Cerebro
2. Juro
3. .marty,
4. jay
5. BossDead
6. Täysikuu
7. Morti
8. Mr.Crow
9. Quicky
10. Patria
11. Alefina s nulou
12. Weerty
13. ...
.....
.....258.



a uplne nakoniec tymto chcem privitat Weertyho do nasej milej vrazednej rodinky, nase objatie je trvrde a noze ostre, dufam ze sa ti mafia zapaci a pokial nie , tak to ber tak ze ja som velmi ehm svojsky GM :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Super, tesim sa, a stvrtok je v pohode

Fuha no sak aj ta "stara" nebola uplne tradicna :D co znamena este zaujimavejsiu? sak zvol zlatu strednu cestu no a koriguj to za behu. Ked to bude moc chaos a wtf tak skludnime a ked to bude nuda tak tam nahadz vselijake psychedelie :)

Zatial novopriselcom odporucam pokukat stare thready ze ako to asi funguje, minimalne pravidla :) (ktore si uz ani ja nepamatam)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
znamena to ze by ste mali urcite moznosti aj cez den, ako priklad co ja viem je obed a cerebro sa rozhodne pozvat patriu na obed ( patria noc predtym niekoho zabila a v titulke sa pisalo ze coroner vyhlasil ze sa obet pred smrtou tvrdo branila) a cerebro si vsimne ze ma patria obviazanu ruku a tak :) by ste hrali na takych malych detektivov ( pretoze som si vsimla ze v poslednej mafii aj ked som vam skoro vsetko napisala medzi riadky tak okrem teba juro to nikto nepochopil , dokonca som mala niekedy z tvojich sprav pre mna pocit ze si sa niekedy za mna logol a vsetko si precital :D, keby som niekedy bola vrah , tak ta zabijem , spalim na popol a rozprasim do rieky :D )

bolo by to aj o trosku viac realnejsie, ked cokolvek urobis je sanca ze to niekto uvidi :D nie velka ale taka malicka , samozrejme ze nie tak ze niekto vidi ako annun podrezava jurovi hrdlo, ale trebars nieco na ten sposob ze na mieste cinu sa nasla stopa od pneumatik specialne len pre auta ferari, predtym trebars niekto zistil ze je annun miliardar , tak zalezi len na vas ci si spojite tieto dve informacie :D , predsa len ferari si nemoze dovolit taky predavac rozkov a tak :)
tiez su aj zaujimavejsie povolania a so zaujimavymi schopnostami

nikto by sa nemohol vyhovarat ze nic nezistil ( aj keby nepouzil svoju schopnost) pretoze ma oci aj usi a ak nespal celu noc pod perinou tak nieco zistil, napovedy si bude losovat kazde rano ( mate len 7 hracich dni ) tak prve rano si losuje zo 7 , druhe zo 6 atd ...., ale skutocne zalezi len a len na vas ci poviete pravdu ( juro pravda je to ked sa to aspon obklukou cez moskvu priblizuje k faktom :D ,alebo bude klamat :D ako mate vsetci vo zvyku :D , ale ako sa hovori loz ma kratke nohy :D )


zabitie hraca bude tiez komplikovanejsie , len si to priznajme teoreticky je schopny zabit kazdy, obycajny obcan si nato moze najat nejakeho vraha ( mafiana) , policia si tiez na spinavu pracu moze niekoho najat,

noc by mala nove pravidla: priklad mafianom bude trvat 3 realne dni rozhodnut sa koho zabit , ale policajti sa rozhodnu tu istu osobu chranit od prveho dna noci, v tom pripade sa vrazda nevydari , ale keby to bolo naopak napriklad mafiani sa behom 15 minut rozhodnu koho sejmut tak ta osoba bude mrtva skor ako sa ju vobec policajti rozhodnu chranit :), samozrejme ak do tej chvile ta osoba nestihla pouzit svoju schopnost tak ju uz ako mrtvola velmi nepouzije :), ale samozrejme nepremyslene vrazdy zanechaju viac dokazov a tak :) ( nechcem vsetko povedat ale je to premyslene aby vsetko bolo viac menej fer :) )

vrahovia si budu moct vyberat z roznych sposobov smrti ( kazda ma inu sancu na neuspech a inu sancu ze vas u toho niekto uvidi) , povedzme si to rovno ak sa niekoho rozhodnete otravit , tak si vonkoncom nemozete byt isty ze otravite spravnu osobu ale zas je mensia sanca ze by vas niekto videl ci podozrieval, ak sa rozhodnete niekoho uskrtit tak si zas stopercentne budete isty ze ta osoba je mrtva ale zas je vacsia sanca na svedkov zlocinu :D, o vsetky tieto moznosti si hadzete kockou a kedze by to bola prva taka mafia tak by bol samozrejme vacsi pomer k tomu ze vas nikto neuvidi ako uvidi :)

tiez by ste nezacinali prvy den tak uplne na prazdno
budete si moct kupovat hlasy za sluzby na hlasovanie cez den ( samozrejme o obchode by vedel len ten co predaval a ten co kupoval :) )

samozrejme novinove titulky su samozrejmostou :D

pribeh bude taky ze dej sa odohrava po prvej mafii, takze ty co sa rozhodli zostat alebo tak povediac vratit do gothemu , su zivotom vyskusany a ostrielany ludia :D

na zaciatok vam dam tiez rady , kt. si dufam zoberiete k srdcu a snad sa vam podari GM konecne porazit GM nieje vas nepriatel GM vas ma rad ale to este nezname ze ho budete moc bez dosledkov dlho srat :D ( verte tomu ze pri 12 ludoch mate sancu 85:15 ze GM prehraje, vsetko som si odskusala na pokusnych kralikoch na intraku a prehrali len v prvej hre ked bezhlavo vrazdili a pobili si hned druhy den vsetkych obcanov :D )

tiez v tej novej by bola zmena v hracom dni taka ze ten kto ma najviac hlasov neumieraje ale je zatknuty , do hry sa opet moze vratit len vtedy ak ho niekto z basy prepusti atd ( pravidla samozrejme tajto moznosti dostanete )

a oproti starej mafii som sa rozhodla tam dat to co ste tak velmi chceli :D , to tam bude bez ohladu nato kt. mafia nakoniec bude

to je tak v skratke asi vsetko, aby som priliz neprezradila a aby ste mali aj nejake prekvapenie, ale neviem neviem , nedokazali ste porazit GM ani v jednoduchej verzii tak neviem , ono je skutocne zaklad to aby obe frakcie zistili kto su obcania , aby si ich nezabili a teoretiky sa starali o to aby prezili :), ked toto zvladnete tak bud vyhra ,mafia alebo system ina moznost nieje :D

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kontaktuj prosim Alefa, najlepsie asi PMkou, ja som uz toto zavesil na klinec.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
po precitani Juk-inho postu sa vazne neviem dockat = ) = )
...ak to bude aspon z polovice take premakane tak to bude truly epic :ikonka17:

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ma to len dve chyby vacsina nema rada ani naznak rp a druha - vsetci...... vzdy..... chcete len bezhlavovrazdit :D a ak nie bezhlavo tak aspon minimalne vrazdit :D

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som za rp = )... i ked z predchadzajucich hier pokusy o rp boli klasifikovane ako bezpredmetne somariny :D...

noa ved predsa je to mafia ... vsetci chcu litre umelohmotnej krvi :twisted:

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
čo je rp?


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
roleplay

hmm Juki, znie to vsetko fajn, akurat sa obavam viacerych veci: jednak, ze niekto nikdy nezomrie, lebo tam budu vsade pravdepodobnosti; alebo ze ked niekto zomrie, tak z toho aj tak nebude nikto nic vediet, lebo ho mohol zabit hocikto a hocijako :D. Dalej co vravis, ze ak sa mafiani hned dohodnu a zabiju niekoho tak uz sa neda chranit atd - toto je trosku problem, pretoze to potom predpoklada ze vsetci su na pocitaci a vsetci cakaju na zaciatok noci a to sa pri 12 ludoch urcite neporadi, aby kazdy mal moznost zacat narovnako tu noc.

Tento problem je aj s tym roleplayom: vacsina ludi ma cez svoj realny den nejake veci, a ked dojdu vecer a citaju si mafiu tak uz mozno zmeskali tisic veci :) ale mozno nie, neviem. Kazdopadne co chcem povedat, ze na tu realtimeovu zlozku by som si dal pozor. Na to boli v starej mafii priority, aby nikto nemusel riesit kedy dosla aka PMka a kedy kto co spravil, ale len samotne akcie. Lebo chapes, tym sa aj vyrazne znizili vselijake spekulacie (pretoze teraz to bude ze "preco policajti nechranili jaya? a co ked ho chranili, ale neskoro? ja som policajt a chranil som jaya ale nemam to ako dokazat lebo jay je mrtvy uz...") atd

Takisto vymyslat vyvazeny :!: roleplay pre 12 ludi je fest tazke :)

Ale ak to vsetko zvladas, tak to moze byt fakt super :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
realtimeovost by som aj ja zrusil asi... juro ma pravdu ze v tom bude chaos... nechcem do toho almighty GMovi kecat ale poradie ucinosti skillov by bolo asi jednoduchsie...nieco ako prever,ochran, zabi....
no v kazdom pripade vsetkymi desiatimi za roleplay = )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
budeme hrať text hej? v oštvrtok budem online cca 19:00 ok?


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
potom vás upozorňujem že som under 18, a možno sa stane že nebudem občas môcť (ak to bude v noci a tak) fakt... dám do celého gameplayu všetko, ale nezaručujem že budú na to podmienky (či už poveternostné, rodičovské, etc)


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no, tým som myslel že ten realtime by sa ma nejak domysleť, ak samozrejme chcete aby som hral s vami... ak nie tak stačí povedať: nie weertynko, my sa nechceme spoliehať na tvojich rodičov... :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nemaj strach Weerty... herny den trva 2-3 dni mozno aj viac realne ...cize ziaden problem,ze by si tu nebol o druhej rano :D ... rano proste precitas, okomentujes a je to :ikonka16: hlavne ENJOY 8)

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 71 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun