HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Ďalšia
Autor Správa

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
počkať, takže dobre to chápem?

-Marty napíše, bez toho, aby niekoho menoval to, že ak niekto obviní niekoho iného, pravdepodobne len odvracia vinu od seba. Je viac menej jasné,
že myslí Alefa

-Alef mu odpovie tým, že tvrdí, že je to s odvracaním viny v podstate nemá nič spoločné, pretože je začiatok hry.

-Na to Marty nereaguje a bez iných argumentov obviní Alefa.

-Alef mu vytkne, že neargmuentuje

-Marty odpovie, že ani nemusí, ale že vlastne argumentuje, len to treba nájsť v jeho príspevku.

-Potom pre istotu povie, že vyniká v logike a analýze

-Keď poukážem na tento rozpor, odvoláva sa na pravidlá a mrzí ho, že vytrhujem z kontextu a nechápem.

Marty,
pravidlá napísal:
uvedomte si vsak ze bezhlave obvinovanie bez argumentacie na vas moze vrhnut tien podozrenia


možno robím somarinu a áno, netvrdím, že to čo robím je správne, lebo je začiatok hry a ja žiadne dôkazy ani nemôžem mať, ale môj tieň podozrenia je vrhnutý.

vina: .marty.

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Simplemente María:

1. pred zaciatkom hry som reagoval preto, lebo bolo 8 minut do zaciatku hry a chcel som to nakopnut, oficialny zaciatok hry je formalita.

2. na zaciatku nie je mozne odrazit sa od nicoho, a tak sa odrazam od skusenosti z inych hier. V hre s Dafne bola Patria realne nefunkcna hracka, lebo bud neprispievala alebo bluznila a teda je to rovnake, ako keby v hre nebola.
Cize ked si das dohromady ,,koho odbachnut v prvom kole, ked nemame racionalne argumenty?" vs ,,ako urobit co najmensiu skodu", vyjde ti jedine to, ze najmensie riziko podstupis vtedy, ak obvinis niekoho, kto je pasivny. Bud sa pasivnik zobudi (cau Marty!), co je pozitivne, lebo prispeje k h re alebo nezobudi a v takom pripade sme nic nestratili jeho smrtou a mozeme na druhy den kontemplovat nad vycinmi mafianov.

Citácia:
taký skúsený hráč by podľa mňa nereagoval emotívne po viacerých skúsenostiach s ňou.. prečo to ale urobil?

Nereagoval som emotivne, vid explicitne vysvetlenie vyssie.

A este: tichi hraci alebo bluznivi hraci su na prd, lebo velmi casto strielaju do vlastnych radov. Aktivni hraci su casto odstrelovani len preto, ze su aktivni, lenze to je kontraproduktivne, lebo hra potom ide do kytek a historicky sa velmi casto stalo, ze hyperaktivny Annun bol pravidelne kynozeny obyvatelmi bez ohladu na to, ze bol bud nevinny, alebo policajt.

Ak ma odbachnete, feel free, ja nemam co stratit a kedze nemam co stratit hram bez zabran. Jediny, kto ma co stratit, su obyvatelia, lebo som v pozicii Annuna.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Simplemente María:

1. pred zaciatkom hry som reagoval preto, lebo bolo 8 minut do zaciatku hry a chcel som to nakopnut, oficialny zaciatok hry je formalita.

2. na zaciatku nie je mozne odrazit sa od nicoho, a tak sa odrazam od skusenosti z inych hier. V hre s Dafne bola Patria realne nefunkcna hracka, lebo bud neprispievala alebo bluznila a teda je to rovnake, ako keby v hre nebola.
Cize ked si das dohromady ,,koho odbachnut v prvom kole, ked nemame racionalne argumenty?" vs ,,ako urobit co najmensiu skodu", vyjde ti jedine to, ze najmensie riziko podstupis vtedy, ak obvinis niekoho, kto je pasivny. Bud sa pasivnik zobudi (cau Marty!), co je pozitivne, lebo prispeje k h re alebo nezobudi a v takom pripade sme nic nestratili jeho smrtou a mozeme na druhy den kontemplovat nad vycinmi mafianov.

Citácia:
taký skúsený hráč by podľa mňa nereagoval emotívne po viacerých skúsenostiach s ňou.. prečo to ale urobil?

Nereagoval som emotivne, vid explicitne vysvetlenie vyssie.

A este: tichi hraci alebo bluznivi hraci su na prd, lebo velmi casto strielaju do vlastnych radov. Aktivni hraci su casto odstrelovani len preto, ze su aktivni, lenze to je kontraproduktivne, lebo hra potom ide do kytek a historicky sa velmi casto stalo, ze hyperaktivny Annun bol pravidelne kynozeny obyvatelmi bez ohladu na to, ze bol bud nevinny, alebo policajt.

Ak ma odbachnete, feel free, ja nemam co stratit a kedze nemam co stratit hram bez zabran. Jediny, kto ma co stratit, su obyvatelia, lebo som v pozicii Annuna.


a nemas pocit ze poodobna abalyza akosi sedi aj na mna? som prilis aktivny, ok.. :)) odstrelte si ma, bud hra pojde do kytek ako si naznacil ty alebo pridete o zdroje prijmov, budiz vasa volba :)


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vsak iste, ze sedi, preto si myslim, ze ked sa zobudis a argumentujes, tak pre mna prestanes byt kandidatom.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alef. Registruješ môj post na predošlej strane?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vobec sa mi nepaci ze .marty ma strasne podobny nick mojmu :D dost to irituje ked citam citam a zrazu WUT? preco ma niekto spomina a nakoniec ma aj tak nikto nespomina...ale co uz Show must go on :ikonka16:
Alef0 nemas co stratit :shock: co takto zivot? alebo zeby si bol samovrazebny mafian? :twisted:

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
počkať, takže dobre to chápem?

-Marty napíše, bez toho, aby niekoho menoval to, že ak niekto obviní niekoho iného, pravdepodobne len odvracia vinu od seba. Je viac menej jasné,
že myslí Alefa

-Alef mu odpovie tým, že tvrdí, že je to s odvracaním viny v podstate nemá nič spoločné, pretože je začiatok hry.

-Na to Marty nereaguje a bez iných argumentov obviní Alefa.

-Alef mu vytkne, že neargmuentuje

-Marty odpovie, že ani nemusí, ale že vlastne argumentuje, len to treba nájsť v jeho príspevku.

-Potom pre istotu povie, že vyniká v logike a analýze

-Keď poukážem na tento rozpor, odvoláva sa na pravidlá a mrzí ho, že vytrhujem z kontextu a nechápem.

Marty,
pravidlá napísal:
uvedomte si vsak ze bezhlave obvinovanie bez argumentacie na vas moze vrhnut tien podozrenia


možno robím somarinu a áno, netvrdím, že to čo robím je správne, lebo je začiatok hry a ja žiadne dôkazy ani nemôžem mať, ale môj tieň podozrenia je vrhnutý.

vina: .marty.


mrzi ma ze si sice vymenoval tvoju myslienkovu postupnost, ale napriek tomu nepochopil moje myslienkove pochody, skoda, moja chyba..


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Boss napísal:
Alef. Registruješ môj post na predošlej strane?

Hej, registrujem, len v tejto faze hry to este pre mna nie je relevantne, lebo z toho neviem nic odvodit a kedze si na to upozornil sam, je to este menej relevantne :-)

Citácia:
Alef0 nemas co stratit co takto zivot?

Samozrejme, ze zivot, ale: vela ludi uvazuje stylom, ze ,,som ticho, snad prezijem", lenze naozaj sa velmi casto stavalo, ze aktivni obyvatelia hynuli a obvykle boli zabijani ti, ktori boli nevinni. Cize je to uplne jedno.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Vsak iste, ze sedi, preto si myslim, ze ked sa zobudis a argumentujes, tak pre mna prestanes byt kandidatom.


argumenty som uviedol.. viem ze som v hre neskuseny, za co sa vsetkym ospravedlnujem.. ale kto nechce byt presvedceny, snaha je zbytocna.. :) je len sa tesim az zistite co zistite.. :))


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na Jayov tien podozrenia je so called Bandwagon effect ..."nikto nic neviem niekto zacal obvinovat tak sa k nemu pridam vsak lepsie zabit niekoho ineho aspon to nebudem ja" taktika
tam vela myslienkovych pochodov nehladaj

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
2 Alef0: vsak ja viem ze to tak je, ze aktivny sa dostanu do hadky a najvacsia sanca ze umru a tichy potom naskacu na wagon... vsak na to som tu odohral dost hier aby som to vedel ...len co ja viem je prvy den tento tu .Marty je tu new blood ...co takto taky cerebro co je potichu a pri tom ostrielany hrac....

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Boss napísal:
Alef. Registruješ môj post na predošlej strane?


ale da sa odvodit, smerovalo to na mna - kedze mi ponukal sancu byt polisom, cakal sko sa chytim.. ak by som nim bol, neozval by som sa.. ak by som bol mafianom, chytil by som sa tejto rpilezitsoti a spoliehal sa ze vas ukecam..
len ma alef pravdu, asi to nebdue relevantne, pretoze opakujem sa tretikrat - zapor zaporu moze byt aj pravda, ale aj dvojity zapor :)))


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tie psychoanalytické postupy, či jak to nazvať si myslím, že môžu zavádzať. Neviem, podobne ako marti, plu pár ďalších, sme ešte neskúsený :lol:


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Po dlhej nočnej smene vykopol dokorán dvere z izby, vstal, otvoril okno, pozrel sa na mesto prehovoril: "A som tu..."
Po rýchlej sprche a zhltnutí raňajok sa nahodil do spoločenského oblečenia a vyrazil do práce. Cestou niekoľkokrát zanadával na zápchy, neumožňujúce mu poriadne dupnúť na plyn a vychutnať si rýchlu jazdu a vietor vlajúci vo vlasoch.
Zastal pred obrovskou budovou, pozrel na ňu, zamrmlal si niečo o tom, že aj túto prácu niekto musí robiť a vošiel dnu...


zatial teda po mojom napoly pricetnom precitani setkeho co som tu zaspal, by som to zhrbul na tusim nejake dve ci tri obvinenia martyho s tym ze chaosi, jedno obvinenie mna, nech sa branim, jedno patriine (chaos a neaktivita) a to bolo asi tusim asi aj vsetko
marty chaosi, ale pise pozehnane, cize jeho by som este tu nechal, ale nezaregistroval som zatial nejak posty od Täysikuua, takze
vina: Täysikuu
prave som dosiel domov od vcera, cize som nemal cas, trochu sa rozpisem, preto bude celkom mozno edit :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Naposledy upravil Cerebro dňa Ne. 03. Apr 2011, 23:39, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A na konci toho editu bude vina: Dead Boss :D Cítim to v kostiach.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 52 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun