HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Ďalšia
Autor Správa

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
job. Weerty, tak mas pod 18 ci ne?


Sklamem ťa Bro... Mám o pár gramov viac


Hore
 Profil ICQ  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Neviem či si hodný, vzhľadom na tvoju neformálnosť a neslušnú expresívnosť, obávam sa že ťa musím upozorniť na niekoľko záležitostí. Čotak vyraziť si so mnou? Porozprávať sa ako chlap s chlapom a neuhýbať? Pozývaj na pivo v miestnom lokále... Čotak pozrieť si hokej ? Zapáliť si?

len ma upozorni, rad si vypocujem. pivo si dam rad, ale pijem iba so skutocnymi chlapmi a ty mas k nim zrejme daleko. hokej je az v stredu, to su dva dni. a nefajcim


Patria napísal:
Nie som si istá vašim návrhom Mr. Crow. Ani ste sa mi nepredstavili.A navyše ako sa zdá máte zvláštnu záľubu preberať ženu inému mužovi. Aj keď musím povedať, že s Weertym nie sme v uzavretom vzťahu. Som ešte mladá a rada sa zabávam. Počula som ale že Weerty je žiarlivý.... budete si to najprv musieť vybaviť s ním.
Skúste si ma nakloniť nejakým darčekom a možno vám ukážem skryté miestečko v našom arborétu. :wink:

och, pardon. volam sa Booth, Seeley Booth. nie, to nie je ziadna zaluba, iba som chcel vediet, co je medzi vami a weertym. prepacte mi, ze som vam doteraz tykal, vidim, ze ste slusne vychovana, aspon v tomto


Dead Boss napísal:
Joj a ešte Juro hľadá maloletých na nejakú prácičku na piaty deň. Dočítal sa totiž v novinách, že deti sú super hackery. Čo za prácu to chce vykonať neviem, ale znie to minimálne podozrivo.

aj ja som to cital. preto sa mi zda juro viac ako podozrivy
vina: juro
a moj hlas vdaka GM a jej hlasu navyse, ktory som ziskal za 20 zmysluplnych postov, ma teda skutocnu silu

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No :) proste po troch dnoch v tom vazeni skape a dovtedy nic realne nevyriesi. Nic nepovie a nic v noci nezakuzli a nic sa o nom nedozvies, kym si ho nebudes v noci preverovat; pravdepodobne ani nebude sanca ho spoznat v nejakych novinovych titulkoch alebo co, lebo sa nebude zucastnovat diania mesta, a zaroven s nim ani nemozes ist von a zistit o nom nieco, nic. A pokial schopnost vytahovat z vazenia ma co ja viem jeden-dvaja ludia, tak neni az tak vysoka sanca ze sa niekto ulutosti a vytiahne ho odtial (najma ak hlasoval proti nemu). Ci da sa aj nejako inak dostat z vazenia? Povedzme hlasovanim?

Je to uplne ine ako s beznou standard mafiou :). Keby platilo ze uvazneny hrac = mrtvy hrac jak pises, o to vacsia kravina by bolo niekoho neuvazene obvinovat v prvy den :) navyse v tejto mafii, kde obcan chce aby idealne prezili vsetci do konca hry. Obcan musi svoje schopnosti vyuzit na balancovanie situacie (aby v noci mohol povedzme ochranit hentoho, bloknut druheho, alebo barsco), preto potrebuje co najrobustnejsie informacie, preto neobvinuje ludi len tak, a uz vobec nie tych ktori su aktivni. Na druhu stranu mafian chce obvinit systemaka (aby v noci nemohol kuzlit) alebo obcana (aby nemohol drzat balance), a systemak naopak. Obcanovi sa oplati zacat davat ludi do basy az ked ma aspon nejaku istotu ze niekto je mafian/systemak, cize az vo vyssich dnoch. Inac kludne sa v tejto hre moze aj stat ze o niekom bude zname ze je zly, akurat nikto nebude vediet ci je mafian alebo systemak.

Weerty a ved vravim ze alef0 je swath tedder :D

A k tomu co hovori alef o mne: hehe ;) alef hra svoju vlastnu hru, necham ho hrat ju

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pán Čierny / Vrana, Čo tak pozvať ma na západ slnka? Vymeniť si kontakt?
+ Určite nevešať meno na stenu, pretože Boh je v tomto nevyspitatelný ...


Naposledy upravil Weerty dňa St. 06. Apr 2011, 10:06, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach a este jedna vec. Poprosim kazdeho, kto ma zaujem ma obvinit, aby sa najprv vyjadril k mojim predchadzajucim dvom prispevkom a k tomu preco vlastne obvinuje niekoho prvy den. Ziadne take, ze vina:henten a bez rozmyslania tuna obvinovat. Mozete mat barjake osobne dovody a pocity, v pohode - ale chcem pocut od vas logiku obvinovania v prvom dni. Potom kludne hadzte do basy :) Dakujem

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Ach a este jedna vec. Poprosim kazdeho, kto ma zaujem ma obvinit, aby sa najprv vyjadril k mojim predchadzajucim dvom prispevkom a k tomu preco vlastne obvinuje niekoho prvy den. Ziadne take, ze vina:henten a bez rozmyslania tuna obvinovat. Mozete mat barjake osobne dovody a pocity, v pohode - ale chcem pocut od vas logiku obvinovania v prvom dni. Potom kludne hadzte do basy :) Dakujem


Juro má pravdu... Ja som obviňoval pána s menom .marty. , pretože mi tu robí peklo- je to osobné...

Takže bohužial, keďže nemôžem odvolať hlas... nechávam

VINA: .marty.


Hore
 Profil ICQ  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Pán Čierny / Vrana, Čo tak pozvať ma na západ slnka? Vymeniť si kontakt?
+ Určite nevešať meno na stenu, pretože Boh je v tomto nevyspitatelný ...

na zapad slnka? to myslis vazne?
ale no tak, ved aj jay prezradila svoje meno, nasa mila barmanka

juro, obvinit aj tak niekoho musime, ak tomu spravne rozumiem; nazory sa miestami rozchadzaju a este vela ludi v tom nema jasno

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr. Crow napísal:
Weerty napísal:
Pán Čierny / Vrana, Čo tak pozvať ma na západ slnka? Vymeniť si kontakt?
+ Určite nevešať meno na stenu, pretože Boh je v tomto nevyspitatelný ...

na zapad slnka? to myslis vazne?
ale no tak, ved aj jay prezradila svoje meno, nasa mila barmanka

Kašlať už na to...


Naposledy upravil Weerty dňa St. 06. Apr 2011, 10:26, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
weerty, obaja dobre vieme, ze damu treba zaujat, vsak? jedna sa hra s kvetinkami, druha s kostami. no obom chyba poriadny chlap

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr. Crow napísal:
weerty, obaja dobre vieme, ze damu treba zaujat, vsak? jedna sa hra s kvetinkami, druha s kostami. no obom chyba poriadny chlap


Ja som verný slečne Patrii. Ajkeď vidieť že ku mne nič necíti. Prajem šťastie priateľu.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
juro, obvinit aj tak niekoho musime, ak tomu spravne rozumiem; nazory sa miestami rozchadzaju a este vela ludi v tom nema jasno

ty vobec citas co pisem? :)
nie, obvinit nemusis v prvy den nikoho
stale si sa nevyjadril ze aku motivaciu ma obcan obvinovat niekoho v prvy den
prestan sa coraz viac sam zakopavat a skus mi konecne zareagovat :)

ste chceli moju reakciu a vyjadrenie, ale naco, ked potom neviete odpovedat a trieskate vinu rovnako ako predtym? :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Mr. Crow napísal:
weerty, obaja dobre vieme, ze damu treba zaujat, vsak? jedna sa hra s kvetinkami, druha s kostami. no obom chyba poriadny chlap


Ja som verný slečne Patrii. Ajkeď vidieť že ku mne nič necíti. Prajem šťastie priateľu.

neboj, chcem sa s nou iba porozpravat

Juro napísal:
Citácia:
juro, obvinit aj tak niekoho musime, ak tomu spravne rozumiem; nazory sa miestami rozchadzaju a este vela ludi v tom nema jasno

ty vobec citas co pisem? :)
nie, obvinit nemusis v prvy den nikoho
stale si sa nevyjadril ze aku motivaciu ma obcan obvinovat niekoho v prvy den
prestan sa coraz viac sam zakopavat a skus mi konecne zareagovat :)

ste chceli moju reakciu a vyjadrenie, ale naco, ked potom neviete odpovedat a trieskate vinu rovnako ako predtym? :)

na toto snad najdes odpoved tu:
Citácia:
Hlasovania sa nemozte zdrzat, aby sa predislo zbytocnemu natahovaniu hry, ked polovica hracov nikoho neobvini. Uvedomte si, ze toto je tvrda a krvava hra a ludia na seba hadzu hnoj ako sa len da, tak do toho

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Citácia:
juro, obvinit aj tak niekoho musime, ak tomu spravne rozumiem; nazory sa miestami rozchadzaju a este vela ludi v tom nema jasno

ty vobec citas co pisem? :)
nie, obvinit nemusis v prvy den nikoho
stale si sa nevyjadril ze aku motivaciu ma obcan obvinovat niekoho v prvy den
prestan sa coraz viac sam zakopavat a skus mi konecne zareagovat :)

ste chceli moju reakciu a vyjadrenie, ale naco, ked potom neviete odpovedat a trieskate vinu rovnako ako predtym? :)


Pravda, len som už obvinil toho chudáka... :doh:


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:doh: :doh: :doh:
Mr Crow tak pre velky uspech este raz pre teba (a aj pre teba Weerty)
Citácia:
Den konci, ked sa vacsina hracov dohodne na jednom obvinenom, alebo po 72 hodinach ked bude uvazneny obvineny s najvacsim poctom hlasov.
Vynimkou je prvy den, ak sa nadpolovičná vacsina zhodne na tom, aby nik nesiel do basy, bude to den bez strát.


samozrejme ze hlasovania sa nemozte zdrzat. Ale v prvy den mozete hlasovat za nikoho. Tak ako som to urobil ja.

Takze do tretice mi zacnes argumentovat? :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
:doh: :doh: :doh:
Mr Crow tak pre velky uspech este raz pre teba (a aj pre teba Weerty)
Citácia:
Den konci, ked sa vacsina hracov dohodne na jednom obvinenom, alebo po 72 hodinach ked bude uvazneny obvineny s najvacsim poctom hlasov.
Vynimkou je prvy den, ak sa nadpolovičná vacsina zhodne na tom, aby nik nesiel do basy, bude to den bez strát.


samozrejme ze hlasovania sa nemozte zdrzat. Ale v prvy den mozete hlasovat za nikoho. Tak ako som to urobil ja.

Takze do tretice mi zacnes argumentovat? :)

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun