HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria napísal:
.marty. napísal:
Morti napísal:
aha dobre... len vzdy to v prvy den byvalo inak a hladal sa spravodlivy funkcny sposob...ale ked si to zoberies ze ludia co chcu novinu su teoreticky proti poprave, alebo zeby sa len spoliehali ze sa niekto odsudi a potom povedia ze krv neni na ich rukach? ... tak preto by som chcel vediet ako to funguje teraz v Gotheme... noviny su novinka s ktorou som este nehral


no priznám sa, rád by som aby to bolo inak, veď momentálne "vediem" ja.. :) k tomu ja som to ešte nehral. ktovie čím nás / Vás pani Boh prekvapí a usmerní.. :)


Marty ak si dobre pamätám tak v tejto mafií mesto navštívil tajný agent a zo starej mafie mal tento ujo schopnosť niekoho ochráňiť. Skús nám dodať nejake zaujímavé info o tebe. A ktovie možno tvoje zatknutie bude len pro forma.


To som tu uz raz daval, proste moj zivot nie je nicim vynimocny, mal som manzelku ktora ma vsak prednedavnom opustila kvoli tomu aby urobila nestastnym a bez penazi niekoho dalsieho a dalsieho.. :) nechala mi ale dcerku, krasnu nadhernu a skvelu, o tu sa rad a s laskou staram, aj ked mi pomaha au-pairka.. ale nemozem uz dlhsie, musim cez den pracovat ako kazdy iny a pomocnicka je proste draha, tak hladam niekoho kto by mi s nou pomohol len za moje krasne oci a mily usmev.. Mas zaujem, pridas sa? :) Ak nezozeniem, bude musiet stacit skolka pre nu, ale to si dievcatko nezasluzi.. :) A som stary, s pretekarskym bruchom (co preteka cez nohavice) a krivymi zubami, s rastucou plesinou.. No moje vysetrovacie skchopnsoti su bohuzial este mensie ako moja pritazlivost pre zeny, jedine co dobre viem je kecat a kecat, do vsetkeho a do nicoho poriadne.. :( A liezt sefovi do zadku.. :) Moje telefonne cislo je 243456, pozves ma na rande? : D


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
[quote="Juro"]nO TakZE

a ano, stale plati ten underage job. Weerty, tak mas pod 18 ci ne? Ked vravis ze mozno nemas len si "obdareny", ci to sa mi len zda?
Ver mi Juro že Weerty je muž v tých správnych rokoch žiaden teeneger :-)

a taxikar? :D nech zdvihne ruku ten kto chce ist so mnou na "jazdu" :P
hmm to znie zaujimavo ale ja už som pozvala Mortiho na nákupy, čomu sa akosi bud zabudol vyjadriť alebo alebo zámerne prehliada moje pozvanie. Som veľmi zvedavá ako sa má, čo má nové a tak celkovo. Ale keby sa náhodou dalo stretnutie uskutočniť v tvojom taxiku (Juki?).

a ze co je alef0? :)
alef0 je swath tedder
čuchár skoseného a to je prosím ťa čo, tým chceš povedať že alef0 tu fajčí marišku či ako???

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
jedine co dobre viem je kecat a kecat, do vsetkeho a do nicoho poriadne................. , pozves ma na rande? : D


1. - Svoje RP hráš priam dokonale
2. - Ideš na Slečnu veľmi rýchlo, resp. zbrklo... neprekvapilo by ma keby ťa jedným slovom odmietla...

PS: Neser sa mi do kšeftov


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
marty, aha takto:
vina:nikto

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
.marty. napísal:
jedine co dobre viem je kecat a kecat, do vsetkeho a do nicoho poriadne................. , pozves ma na rande? : D


1. - Svoje RP hráš priam dokonale
2. - Ideš na Slečnu veľmi rýchlo, resp. zbrklo... neprekvapilo by ma keby ťa jedným slovom odmietla...

PS: Neser sa mi do kšeftov


No bohuzial, nie je to o RP, ja proste taky som naozaj :( A to dufam ze ma slecna odmietne, co by som povedal svojej dcerke? :)


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
k zvysku sa nestiham uz vyjadrit, prepacte

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
marty, aha takto:
vina:nikto


nikto ale nie je hrác :( ale suhlasim, rad, len Nasa Bozska by nam mala povedat ci to ide :)


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chlapci aky zakon o pasivite? Sak normalne hram, ale nemozem za to ze cez den ked ludia nemaju cas hrat mafiu zaplnite 5 stran. Naposledy som postol vcera vecer.
Dokonca som aj zahlasoval a odvovodnil som to. Takze naozaj neviem co riesite :?
Naopak vidim ine suvislosti:
alef a Juro potom ako sa stretli zistili su zevraj sari kamarati --> obvinil som Jura, alef zrazu obvinil mna...anyone?

Chcel som este dokonca zrusit moje obvinenie z Jura a neobvinit nikoho kedze je prvy den, ale po tomto to necham tak, ako to je :wink:

A vazne cut the RP mne sa vazne nechce tymi nezmyslami prehrabavat.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
No bohuzial, nie je to o RP, ja proste taky som naozaj :( A to dufam ze ma slecna odmietne, co by som povedal svojej dcerke? :)


Nepáči sa mi ako hráš Slečne na city, resp. ako sa snažíš zaujať svojou dcérkou... tam ju daj Jurovi, nech vykoná čo potrebuje...

, Alebo chceš aby som ťa opäť obvinil? Ja si ten dôkaz, ktorý Ťa usvedčí nájdem.. Ak nie, vytvorím si ho.


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jo, Quicky, neber to osobne... Len nemám istotu čo je ten čuďas .Marty. zač... Tak pre istotu (aby som neodpratal vlastného) tie hlasy rozdelím tak aby nikto nič nestrpel...


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
.marty. napísal:
No bohuzial, nie je to o RP, ja proste taky som naozaj :( A to dufam ze ma slecna odmietne, co by som povedal svojej dcerke? :)


Nepáči sa mi ako hráš Slečne na city, resp. ako sa snažíš zaujať svojou dcérkou... tam ju daj Jurovi, nech vykoná čo potrebuje...

, Alebo chceš aby som ťa opäť obvinil? Ja si ten dôkaz, ktorý Ťa usvedčí nájdem.. Ak nie, vytvorím si ho.


Svoju dcérku nedám nikomu.. Nedal som si ju exmanželke, nedam ju ani Jurovi.. A márne sa snažíš, ani tebe.. :)


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
Svoju dcérku nedám nikomu.. Nedal som si ju exmanželke, nedam ju ani Jurovi.. A márne sa snažíš, ani tebe.. :)


Vole, o čom točíš? Ja s "týmto" neobchodujem. A dávaj si pozor, čo povieš na slečnu, povieš akoby proti mne!


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
To som tu uz raz daval, proste moj zivot nie je nicim vynimocny, mal som manzelku ktora ma vsak prednedavnom opustila kvoli tomu aby urobila nestastnym a bez penazi niekoho dalsieho a dalsieho.. :) nechala mi ale dcerku, krasnu nadhernu a skvelu, o tu sa rad a s laskou staram, aj ked mi pomaha au-pairka.. ale nemozem uz dlhsie, musim cez den pracovat ako kazdy iny a pomocnicka je proste draha, tak hladam niekoho kto by mi s nou pomohol len za moje krasne oci a mily usmev.. Mas zaujem, pridas sa? :) Ak nezozeniem, bude musiet stacit skolka pre nu, ale to si dievcatko nezasluzi.. :) A som stary, s pretekarskym bruchom (co preteka cez nohavice) a krivymi zubami, s rastucou plesinou.. No moje vysetrovacie skchopnsoti su bohuzial este mensie ako moja pritazlivost pre zeny, jedine co dobre viem je kecat a kecat, do vsetkeho a do nicoho poriadne.. :( A liezt sefovi do zadku.. :) Moje telefonne cislo je 243456, pozves ma na rande? : D

Hmm to je mi veľmi ľúto čo stalo vám a dcérke. Na rande veru nepôjdem, zdá sa mi neveľmi vhodné chodiť s mužom vo veku môjho otca. Ale ak chcete dcérku vám môžem cez deň postrážiť v kvetinárstve. Porozmýšlajte o tom a zastavte sa. Deti milujú kvetiny, v piatky doobeda sprevádzam v našom arborétu skupiny náštevníkov.

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty: Ak sa da neobvinit nikoho sposobom "vina:nikto", tak potom nevidim tvoje hlasovanie za mna vobec ako "rozdelenie hlasov aby nikto neutrpel".
Taktiez som nepochopil tvoj post obranujuci Jura...Co ak chce byt podozrievany? wtf? K comu by to bolo dobre? V tomto celkom suhlasim s martym.

Inymi slovami, ty tiez podla mna nehras extra cistu hru :wink:

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Btw deti , Den predlzujem o jednu hodinu ( idem buvat ) potom sem pridem prepocitam prispevky , hlasy , uzavrem den a pockam na nejakeho moda kt. by nam urobil stoly a spustim den ( sry ze to oddalujem ale varovala som vas ze mam tereny)

btw presne ako povedal juro hlasovat za nikoho sa da

vina - nikto

btw pudem prudko puntickar , hlas ktory nebude napisany tucnym pismom ... ignorujem

a este na zaver s tym RP trochu uvazujte , bolo spomenute ze bude trosku rp trosku rp trosku rp a rozhodne som nepredpokladala ze budete trapat len voloviny ( ja viem ze vacsina z toho su len voloviny GM mi to totiz sepka do uska ) povolila som ho preto lebo som predpokladala ze to budete brat z rezervou a ze vam to ako tak pomoze pri hladani voditok a nie aby ste vypisovali pikacu za pikacum , takze sa trochu umiernite , rp pouzivat ale tak aby to malo zmysel , lebo kludne muzem urobit to same ako s prispevkami , za kazdych 5 prispevkou plnych bez ucelneho rp , strhnem hlas a potom kludne mozme prejst na schopnosti,
a patria pls predtym nez postnes nejaky prispevok tak si klikni na ukazku pac nevies citovat , ked citujes tak radsej uz nezasahuj do textu co je ohraniceny bbkodom a pis len nad nim alebo pod nim ,
marty pls sem tam si skus odpustit sexualne narazky vazne to tu hraju aj 13 rocne deti a nieje to prilis vhodne a tiez skus uz vynechat svoju dceru z postov myslim ze kazdy uz vie ze mas dceru ale tak strasne ma to uz irituje ked to spominas v kazdom prispevku ze mam pocit ze ju vlastnorucne uskrtim :ikonka17: peace
niektorych ktorych zatial nechcem menovat , nech si davaju trochu pozor na svoj prejav to ze si prispevok zmazete alebo upravite este neznamena ze som ho ja nevidela :P

ok to by mohlo byt vsetko , tak zpp
S laskou vasa GM

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun