HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Ďalšia
Autor Správa

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
stačí, vyhovuje? teraz pre zemnu, skús prosím objasniť prečo TY nepíšeš konkrétne obvinenia? prečo sedíš, každý chvíľu sa odhlásiš a potom prihlásiš? pdoľa mňa to nie je kóšer a mimoriadne podozrivé.. :)

Okrem mafie robím ešte asi sto vecí... nie to je veľa. Asi päť ďalších vecí. Musím multitaskingovať ako viem.
A nehádžem konkrétne obvinenia, lebo nemám v rukách nič konkrétne. Teda obvinil som Cerebra, ale to som ešte naivne veril, že sa odhalí a začne sa brániť. Teraz čakám a pozorujem, že čo sa stane.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neveriacky sa pozerám na toho chlapíka, ktorý tu len sedí, "objednal" si pohár vody a zjavne mu nedochádza, že som žena..

som si povedal, že keď budem písať kurzívou rp časti, že to bude ľahšie pre pochopenie, asi som sa mýlil :)

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Marty zacina presahovat Patriu.

Ano, marty, cakal som, ze ma obvinis, ale vies, opat to chce argumenty.

Tesim sa, ze konecne si nieco napisal :-)


pokial viem, pravidla hovoria cosi ine, argumenty nepotrebujem :))

a k tomu, pokial si precitas jeden z mojich prvych prispevkoch, tam som dovod celkom presne napisal -.staci sa len v nom najst - a y si dokonca nan aj reagoval.. :))
prepac, vazne to neber osobne, ale za vinou trvam, som presvedceny ze mam pravdu :)


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
Neveriacky sa pozerám na toho chlapíka, ktorý tu len sedí, "objednal" si pohár vody a zjavne mu nedochádza, že som žena..

som si povedal, že keď budem písať kurzívou rp časti, že to bude ľahšie pre pochopenie, asi som sa mýlil :)


naznaky nikdy neboli moja silna stranka, vynikal som skor v logike a priamych suvislostiach a analyzach založených na fakjtoch, nie domnienkach, prepáč :))


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 20.11.2008
Príspevky: 639
Body: 2
Bydlisko: tv/ba/anywhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
otázka je: čo znamená byť v tejto mafii vinný, všakáno....

každopádne, .marty., wtf
Citácia:
argumenty nepotrebujem

keď
Citácia:
naznaky nikdy neboli moja silna stranka, vynikal som skor v logike a priamych suvislostiach a analyzach založených na fakjtoch, nie domnienkach, prepáč

_________________
chcem tvoriť, načo
teória umenia, chcem
kričať!


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay to vyjadroval zretelne :)


Hore
 Profil  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
Neveriacky sa pozerám na toho chlapíka, ktorý tu len sedí, "objednal" si pohár vody a zjavne mu nedochádza, že som žena..

som si povedal, že keď budem písať kurzívou rp časti, že to bude ľahšie pre pochopenie, asi som sa mýlil :)

chapem, ze si zena. len ma to.. udivuje

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jay napísal:
otázka je: čo znamená byť v tejto mafii vinný, všakáno....

každopádne, .marty., wtf
Citácia:
argumenty nepotrebujem

keď
Citácia:
naznaky nikdy neboli moja silna stranka, vynikal som skor v logike a priamych suvislostiach a analyzach založených na fakjtoch, nie domnienkach, prepáč


prosím, prečítaj si celý rpispevok a nevytrhuj z kontextu..
zopakujem pre rýpavejších - podľa pravidiel argumenty nepotrebujem, iste ste si tu cast v pravidlach precitali vsetci..
a dalej som v príspevku pokračoval že aj napriek tomu že podľa pravidiel argumenty nepotrebujem, aj napriek tomu som ich uviiedol..

myslim že som to vyjadril celkom jasne a mrzí ma že niektorí to nechcú správne reprodukovať.. :)


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty. napísal:
naznaky nikdy neboli moja silna stranka, vynikal som skor v logike a priamych suvislostiach a analyzach založených na fakjtoch, nie domnienkach, prepáč :))
nechcem alefa obhajovať, nemám na to momentálne žiaden dôvod (aby som kohokolvek obhajoval, keďže ešte sme sa moc neprejavili), ale jeho obvinenie podla mňa bolo na základe domienky :wink:


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Milujem, ked sa hraci zobudia, lebo zacina priharat, vyborne, vyborne Morti, zacinas sa mi pacit :-)

Citácia:
zopakujem pre rýpavejších - podľa pravidiel argumenty nepotrebujem, iste ste si tu cast v pravidlach precitali vsetci..

Len drobna rada, pravidla su jedna vec, aby drzala hracov na uzde, su to mantinely. Ty si myslis, ze ked medzi pravidlami nie je ,,argument je nutny", ze to nemusis robit, ale to je omyl, ktory ti uskodi.

Ked zacnes sekat obvinenia zlava-sprava bez argumentov alebo zdovodneni, tak to znie dost chaoticky a pre mna si dobry kandidat na odstrel, lebo bud nedokazes uvazovat (a vtedy nemas problem urobit nam obcanom skodu), alebo si mafian. Ale chapem, ze sa potrebujes zorientovat a ako som pisal vyssie, na zaciatok je tazke najst nejake racio.

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Ne. 03. Apr 2011, 23:03, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Täysikuu napísal:
.marty. napísal:
naznaky nikdy neboli moja silna stranka, vynikal som skor v logike a priamych suvislostiach a analyzach založených na fakjtoch, nie domnienkach, prepáč :))
nechcem alefa obhajovať, nemám na to momentálne žiaden dôvod (aby som kohokolvek obhajoval, keďže ešte sme sa moc neprejavili), ale jeho obvinenie podla mňa bolo na základe domienky :wink:


ja som reagoval na zákalde pozorného sledovania - ako prvý príspevok na fŕe bol alefov, ešte rped termínom začiatku hry.. to síce nevadí, ale naušlo mi že si dal tú námahu hneď okamžite navrhnúť -
"A druha otazka: co takto zatknut potencialne najpasivnejsieho hraca?"

Hneď jeho nasledujúci príspevok, ešte na prvej strane bolo obvinenie - ako prvý niekoho obvinil, po pár minútach hrania -.

"Ja hovorim, ze treba ist na istotu, killnut pasivnych hracov a zo skusenosti vieme, ktori to su, ergo vravim obvinena: Patria"

nezastávam sa Patrie, aj keď ste ma obvinili že som s ňou akosi spriaznený, čo nie ej pravda, ale alef v ďalšom kontexte ako prvý obviňoval
práve Patriu, ešte predtým ako vôbec reagovala na prvé obvinenie..

budiž, možno v tom boli osobné antimaptie, ale podľa alefovho profilu sa mi to nezdalo pravdepodopobné - taký skúsený hráč by podľa mňa nereagoval emotívne po viacerých skúsenostiach s ňou.. prečo to ale urobil?

ako som už nazančil skôr, na psyvchológii ma kedysi dávno učili že zápor záporu je buď pravda ale dvojitý zápor.. dvojitý zápor pretlmočím na "naivný na hlúpy", čo si o ňom skutočne nemyslím, naopak, verím že je rpefíkaný.. preto ako najpravdepodobnejšie východisko bolo že sám potrebuje od seba odviesť pozornosť, čo sa mu vcelku aj podarilo - najskôr odviedol pozornosť na Patriu, teraz na mňa.. :)

Tak si to prečítajte a uvedomte si že aj keď píšem ako píšem, že ma ešte nepoznáte, ale moje obvinenie bolo na rozdiel od väčšiny váa nie založené na domnienkach, ale naopak, na psychoanalýze.. howgh, prepáčte za dlhý príspevok.. :) preto opakujem, podľa mňa je vina na alefovi


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Milujem, ked sa hraci zobudia, lebo zacina priharat, vyborne, vyborne Morti, zacinas sa mi pacit :-)

Citácia:
zopakujem pre rýpavejších - podľa pravidiel argumenty nepotrebujem, iste ste si tu cast v pravidlach precitali vsetci..

Len drobna rada, pravidla su jedna vec, aby drzala hracov na uzde, su to mantinely. Ty si myslis, ze ked medzi pravidlami nie je ,,argument je nutny", ze to nemusis robit, ale to je omyl, ktory ti uskodi.

Ked zacnes sekat obvinenia zlava-sprava bez argumentov alebo zdovodneni, tak to znie dost chaoticky a pre mna si dobry kandidat na odstrel, lebo bud nedokazes uvazovat (a vtedy nemas problem urobit nam obcanom skodu), alebo si mafian. Ale chapem, ze sa potrebujes zorientovat a ako som pisal vyssie, na zaciatok je tazke najst nejake racio.



ako si si rpecital o prispevok vyssie, na rozdiel od väcsiny vas velmi presne viem co robim :)) aj ekd sa tvarim ako sa tvarim, pisem ako pisem, nepodcenujte (ani neprecujte) nikoho len preogt ze je pre vas neznamy :)


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...kolko krat sa vam to stalo, ze sa zobudite a divite sa, ze ste zena? No mne asi uz viac kratt... Ale tak som sa s tym zase zmierila a upravila si vlasy...
Musela som zaspat, lebo ked som sa dostala na mestsku schovdzu, celkom jasne som meskala...
ludia tu uz diskutovali o zivot, niektori sedeli pri bare a divili sa ci je dana osoba muz ci zena ( co by som povedala, ze je celkom zaujimava zhoda okolnosti, kedze sa to dnes stalo aj mne...ale antropologia hadam neklame...
...diskusia sa postupne stupnovala... najskor som sa dozvedela, ze ako prvy sa postavil Alef0 a zacal vykrikovat aby sme niekoho zavreli pod zamok...
dalej som sa dozvedela, ze v gotheme je vela novych tvari a mozno budu mat chvilu problem si tu zvyknut, naucit sa pravidla ako spravne niekoho obivinit a ako zmenit obivinenie aby v tom nebol nakoniec chaos
Sama sa povazujem za jednu z tych skusenejsich kedze som sa uz zucastnila nejedneho dobrodruzstva...a taktiez Alef0 nie je novacik a podla skusenosti suhlasim s jeho taktikov kill the silent one... (co mozno nie je ten najlepsi napad kedze som sama prisla neskoro a zatial nic nepovedala...
takze ...

Vitam sa tu a vitam aj ostatnych ...vazne som sa uz strasne dlho tesil na mafiu (hru) :ikonka17: dufam ze sa bude vsetkym pacit

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ked zacnes sekat obvinenia zlava-sprava bez argumentov alebo zdovodneni, tak to znie dost chaoticky a pre mna si dobry kandidat na odstrel, lebo bud nedokazes uvazovat (a vtedy nemas problem urobit nam obcanom skodu), alebo si mafian.

Alef, a len tak, čisto hypoteticky, nemohol by byť ja neviem, trebárs, skorumpovaný policajt? :wink:

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Este raz som sa ospravedlnila ze som prisla neskoro na schodzu, ale vazne to nebolo mozne skor, na moje BlackBerry mi nedosla message, ze kedy sa zacina...cize ziadne take ze zacina prihorievat zacina sa pisat = )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 47 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun