HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Ďalšia
Autor Správa

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
A ked sa tu takto vsetci svorne pozyvaju na navstevy, tak by som teda aj ja pozval Cerebra na nejaky ten drink.
mozno zajtra, dnes mam na plane skocit si do basy :) cize predpokladma, ze mi nezostane uz na Teba cas :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
Dead Boss napísal:
Patria napísal:
konečne Marty .... a prečo si sa mohol ozvať až tak neskoro ... veď Juro volal z väzenia skôr???

Ako to, ved Juro sa dnes este neozval. Ci som si nevsimol?

Prave teraz som prebehol posty a neozval sa (aj ked som mal strasny pocit, ze pisal)
ozaj, este otazka na Patriu: to myslis ako, ze este za vcerajsie obvinovanie Teba ma hlas? :) chapem spravne? :)
Len este jednu vec - fakt zahlasujte ludia, ench nam to tu nevykape
oznam: idem spat, vidime sa rano (realne) cez den potom skola vola, cize az kolo stvrtej piatej (taze nie, ze ma niekto bude zhanat a nadavat ze tu neni som :D


Citácia:
Zdravim,

pisem vam z basy. Je tu najviac zabava, najma ked sem clovek pride s LSD cipkami v zadku :D podte sa pridat, bude haluz

mam aj nejake to tekute mydlo a uteraky

a nensy, rande stale plati ;)

zatial have fun {:

to písal juro včera cez deň hneď potom čo ho zabásli .... nemyslela som dnešný deň
to s tým alef0 nie nie je to kvôli obvinovaniu nie som malicherná
podľa mňa Alef0 je systemák pri najlepšiom
hlasovať môžem za kohokoľvek, a Weertyho ste si už rozhodli sami ... nebudem ´dalšiou ovcou čo bečí
viem že je mimo pretože ja viem kto je batman ale nie som padlá na hlavu aby som to tu roztrubovala
aj keď dotyčný sa do mňa naváža a už si na mňa brusí kudličku, možno naozaj verí že som mafián a možno sa len bojí že nahlas poviem kto je???
neviem ako vy ale pre toto mestečko sú nebezpeční ako mafiáni tak systemáci
a naozaj aspoň jeden neutrál by mal ostať mimo basy nie som si istá že ak zavrieme všetkých neutrálov, že to Juk-i nebude považovať za koniec hry
a Juro ja som pozvanie prijala, zrejme ale musíme počkať na GM
zaujímavé že si robíš alibi hneď ešte pred tým než ma uvidíš .... bojíš sa snaď niečoho ... ja sa stebou rada stretnem a nemusím si robiť žiadne alibi nemám čo skrývať

a inak Weerty sa mi ozaj ľúbi lebo podľa jeho postov on je v tejto mafií snaď všetkým čo tu možno ani nie je .... ale prečo sa nepobaviť, aspoň sa prejavil
taký taysikuu stále nič prečo stále o ňom nič nevieme či už pravdivé alebo klamlivé???

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Juro: ale ak by si bol obcan, preco by ta chcela Patria odbachnut ak by ona bola mafian/systemak? Ved to by si sama zabijala ovecky. "aby som mohla obvinit alefa" je trochu chabe, lebo o alefovi tiez na 100% nemoze vediet ze nie je obcan. Toto tvoje tvrdenie je skor ako robenie si alibi dopredu keby si bol systemak ty :P heh taxikar...one spead one gear - GO!....aj ked ty mi tu asi uz nemozes odpovedat...nevadi...mozno ta niekto vytiahne von.

Svoje obvinenie Weertyho zatial nezmenim a to kvoli tomu, ze klame o tom kto je. Urcite nie je Batman. Viem to. :wink:
Tym ze sam seba vylucil zo stvorice obcanov sa proste selfpwnol...nemam dovod si teraz nemysliet ze je to bad guy.

A ked sa tu takto vsetci svorne pozyvaju na navstevy, tak by som teda aj ja pozval Cerebra na nejaky ten drink.

Quicky ja som Jurovi svoj hlas nedávala , Juro podľa mňa len dúfa že ho odtial môžem dostať ak ma presvedčí že je občan prípadne ak vám predhodí niekoho ako obetného baránka a ten Alef0 je čímkoľvek len nie občan za tým si stojím a nie je to o nesympatií či o obvineniach z prvého dňa

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria: Precitala si si na co som reagoval a co napisal Juro? Myslel som to tak, ze ak by si po stretnuti s Jurom povedala ze je mafian/systemak (coho sa on ocividne obava) a on by bol obcan a ty by si o tom vedela, tak by to nedavalo zmysel. Hoci aj kvoli tomu aby si potom mohla odrovnat alefa pretoze "su s jurom kamarati". Nehovorim ze si mu dala hlas.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Why so serious... Priznávam sa.. batman nie som... tak ma odsúďte... rozmýšlal som že či by som radšej išiel do basy a žil aspoň tie tri dni a bavil sa s Jurom a mlátil martyho zmotaným uterákom..., alebo nasledujúcu noc zomrel... proste vás chápem že vám príjdem podozrivý - však aj som... ale neuvedomil som si že povedať pravdu (že som občan) by bolo lepšie ako klamať že som ochranca občanov... ale ako batman by som bol silnejší a vy by ste sa báli zaútočiť na mňa...

Volas sa Dade Murphy a si 'poctivy' obcan mestecka gothem. ... Cerstvo si prezil plnoletosti- za chvili budes oslavovat 21 rok tvojho nudneho zivota. Okusil si lasky ale nebolo to ono. ... Takmer nikdy neodchadzas z bytu, lebo stale sedis za pocitacom a si zahrabany v plavajucich cislach az po usi. Od svojej rbustnej macky mau odchadzas len ak si dokupujes suciastky do tvojho stroja, jedlo ti chodi poslikom... Minulost ta sice naucila vela ale ty sa nikdy nevzdas svojho. Peniaze si zaobstaravas roznymi podvodmi v bankovych penaznych databazach ale chytit ta je temer nemozne.... Vo svojom obore si zdatny a preto sa mozes kazdu noc naburat do databazy a zistit o nejakom hracovi viac (posles mi pm napriklad preverujem: Annun , a na zaciatku dna dostanes spatnu pmku z vysledkami)...


A uznajte.. už som odhalil viac než dosť... Stačí dúfam k nevine...


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty, klamať je tá najhoršia vec, lebo ak ťa prichytia pri klamstve, tak je to zlé (ako si si iste všimol). V čom je lepšie povedať, že si batman, než že si občan? Všetci sme občania v tejto hre. Pre mňa ťa odsúdil nie ten epic post, ale to správanie potom. Namiesto toho, aby si sa bránil a bojoval o život, si sa správal ako somár.

Teraz tvrdíš, že si vlastne hacker ak to chápem správne. Si už dospelí, ale povedal by som, že si v tolerancii a si ten koho Juro hľadá na prácu.
Ak predpokladáme, že hovoríš pravdu, tak potom buď trafikant, taxikár, batman, alebo kvetinárka nie je občan. Potenciálne máme dvoch kandidátov: Patria a Alef0. A vlastne možno ani jeden nie je občan. A možno ani ten taxikár. A možno ani ty.

K nevine to podľa mňa nestačí.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Spoiler! :
Why so serious... Priznávam sa.. batman nie som... tak ma odsúďte... rozmýšlal som že či by som radšej išiel do basy a žil aspoň tie tri dni a bavil sa s Jurom a mlátil martyho zmotaným uterákom..., alebo nasledujúcu noc zomrel... proste vás chápem že vám príjdem podozrivý - však aj som... ale neuvedomil som si že povedať pravdu (že som občan) by bolo lepšie ako klamať že som ochranca občanov... ale ako batman by som bol silnejší a vy by ste sa báli zaútočiť na mňa...

Volas sa Dade Murphy a si 'poctivy' obcan mestecka gothem. ... Cerstvo si prezil plnoletosti- za chvili budes oslavovat 21 rok tvojho nudneho zivota. Okusil si lasky ale nebolo to ono. ... Takmer nikdy neodchadzas z bytu, lebo stale sedis za pocitacom a si zahrabany v plavajucich cislach az po usi. Od svojej rbustnej macky mau odchadzas len ak si dokupujes suciastky do tvojho stroja, jedlo ti chodi poslikom... Minulost ta sice naucila vela ale ty sa nikdy nevzdas svojho. Peniaze si zaobstaravas roznymi podvodmi v bankovych penaznych databazach ale chytit ta je temer nemozne.... Vo svojom obore si zdatny a preto sa mozes kazdu noc naburat do databazy a zistit o nejakom hracovi viac (posles mi pm napriklad preverujem: Annun , a na zaciatku dna dostanes spatnu pmku z vysledkami)...


A uznajte.. už som odhalil viac než dosť... Stačí dúfam k nevine...

ten text je pekny, taktiez si si ho ale mohol napisat sam (vid Susane Sommers mafiu)
ak je to pravda, tak si zase nie som isty, ci je povolene zverejnovat uvodnu PM, afaik doteraz stale nebol az na pripad prave Susanne Sommers mafie (mea culpa)
na zaciatok este zacnes Jokerovou hlaskou? gr8... chaos nad chaos

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty: Ja neviem...na jednej strane by som ti mozno aj uveril ze si obcan...ale ked ty proste TAK ZLE HRAS, ze si pri tebe niesom isty nicim...
Radsej klamat o tom ze si batman ako povedat ze si obcan? WTF? Aky ma tato veta zmysel? Kazdy je oficialne obcan a mal by sa tak imho tvarit, ked chce prezit. A tiez neviem ci, ak je ta PMka pravdiva, si ju mohol postnut sem...JuK-i myslim varovala nazaciatku bozim trestom.

A to este nehovorim o tvojej snahe zachranit sa tym, ze si sa ma snazil ociernit (podotykam ze dost lolnym sposobom).

Anyway ak si teda tym hackerom a mas schopnost zistit o hracoch viac, co si zistil tuto noc?...Len dufam ze nebudes o par stran dalej zas nejake ine povolanie... :-|

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takže, čo ma znepokojilo:
toto trochu
Spoiler! :
Juro napísal:
vy fetaci :D:D nachvilu necham svoje drogy nestrazene v byte a uz si ich kolujete po meste? sak vy co tu dnes davate?

geez. pamatate co ste nasli v mojej garazi?
NIC
AJAJAJAJAJ
co to asi hovori :D

alef je obcan. velice rad by som sa martyho spytal na to ze ako vonal, ked ma taketo silne vyroky? :D ja si toto viem overit. ale sak dobre, spytam sa ho v base za pomoci uteraku :ikonka16:
weerty je takisto obcan (mas to u mna ty trulko :D), prestante tu saskovat s nim :D. ale ako 4real bez obcanov to tu nema zmysel. alebo mi ho sem poslite, ja si s nim velice rad pokecam. obcan v base je stale lepsi jak mrtvy obcan :D weerty kasli na to a pod sem

alebo hej, vsetci sme jedna velka systemacka konspiracia, asi preto som ten taxikar :D a asi preto som hned ako prvy zacal zhromazdovat informacie, pozyvat kdekoho von cez den i v noci :D good luck with that. este v noci zabite alefa a o par dni tu vykapeme v base a juki zasa vyhra :) (aspon to stihne predtym jak pridu velkonocne sviatky, to aj pojdem na chatu)

a ak mi do dalsieho dna nedonesiete do cely mefedron, budu tu zomierat ludia, TO VAM SLUBUJEM :D :D
a este nejake cinky, 220 na bench mi nestaci uz. ale inac nechcem z basy prec, ja sa tu citim bezpecne ked cekujem co vy tu robite vonku (:

a plx ten underage uz by sa mohol prihlasit?

aha a este aby ste vedeli, svoj dnesny hlas som pouzil na novinky :) a z basy som zavolal patrii ci nedojde na...chvilu

napadla ma este jedna vec. patria este nedosla, ale urcite sa tou navstevou nieco dozviem ja a nieco ona. teraz ak je ona systemak/mafian, mozno vytiahne taktiku "bola som v base a zistila som ze juro je systemak" (priklad), aby potom mohla obvinovat aj alefa. hovorim to teraz dopredu, lebo potom sa uz nebudem moct branit. alebo si hadam aj patria uvedomi (ak je systemak/mafian, a vobec kazdy z vas by si to mohol uvedomit), ze je dobre mat aspon jedneho 100% obcana, lebo toho si musia obe frakcie chranit. a tym som ja. I WIN
a vy ostatni uz prestante tuna zahmlievat s tymi obcanmi sak ste uplne priehladni :D teraz je to na vas aby ste sa navzajom porubali a my sa tuna mozme smiat

now excuse me, i'm gonna bang 7 gram rocks tonight. that's how I roll


toto už viac
Citácia:
btw. ESTE CHCEM PRIPOMENUT , AK SI ZABIJETE VSETKYCH NEUTRALOV, VSETCI DOSTANU INSTANT KILL!!!!! A ZAS NECAKANE VYHRA GM CIZE JA A TYM PADOM NAD VAMI BUDEM VIES 2:0 MUHEHE

plus alefove dva po sebe nasledujúce posty na strane 10, kde chce aby sa čo najskôr skončil deň

A z jedného dôvodu som si takmer istý, že to Weerty skopčil z PM (nepredpokladám, že keby si to vymýšla, bol by pri jednej veci taký dôsledný :) )


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Täysikuu napísal:
A z jedného dôvodu som si takmer istý, že to Weerty skopčil z PM (nepredpokladám, že keby si to vymýšla, bol by pri jednej veci taký dôsledný :) )

a podelis sa s nami o svoje info?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Anyway ak si teda tym hackerom a mas schopnost zistit o hracoch viac, co si zistil tuto noc?


to si si myslím domyslel aj sám...
Cerebro napísal:
na zaciatok este zacnes Jokerovou hlaskou? gr8... chaos nad chaos


To bol pokus o vtip.. Why so serious.. proste :lol:

Dead Boss napísal:
K nevine to podľa mňa nestačí.


Nechceš ešte akú mám RP matku? Alebo rovno koho budem nasledujúcu noc hackovať? myslím si že už som fakt zo seba odhalil viac než dosť... a dúfam že som neporušil žiadne pravidlá...

EDIT: riadim sa týmto: Ak nie je možný návrat, treba ísť vpred.


Naposledy upravil Weerty dňa Št. 14. Apr 2011, 18:51, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
Täysikuu napísal:
A z jedného dôvodu som si takmer istý, že to Weerty skopčil z PM (nepredpokladám, že keby si to vymýšla, bol by pri jednej veci taký dôsledný :) )

a podelis sa s nami o svoje info?

má tam pár čechizmov, či skôr českých slov. A pozri si pár Juk-iiných postov


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Täysikuu napísal:
Cerebro napísal:
Täysikuu napísal:
A z jedného dôvodu som si takmer istý, že to Weerty skopčil z PM (nepredpokladám, že keby si to vymýšla, bol by pri jednej veci taký dôsledný :) )

a podelis sa s nami o svoje info?

má tam pár čechizmov, či skôr českých slov. A pozri si pár Juk-iiných postov


aha ešte mi stále neveríte že som to skopčil zo správ... no tak ja fakt neviem.. hádžem psom mäso a pýtajú sa či nie je sójové.. proste žerte


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Täysikuu napísal:
má tam pár čechizmov, či skôr českých slov. A pozri si pár Juk-iiných postov

nasiel som tam az temer a to pouzivam i ja, hen z dalekeho vychodu

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Barzhul ..... aj ja chcem hrat ....idem robit povinosti pridem okolo 22 vsetkym vsetko poslem a asi vam aj o par hodim predlzim den kedze som dnes chybalo :ikonka17:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 19  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 56 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun