HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Ďalšia
Autor Správa

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
kebyze nicim inym, tak tymto by si ma presvedcil o Tvojej vine :D posledny klinec z mojho pohladu :D


Jo, jasne... myslíš že som povedal všetko?


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Teraz je ta spravna chvila vyklopit vsetko co vies, nemyslis?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
so záujmom som čítal čo tu píšete a weertyho priznanie stálo za všetky drobné.. :D a jeho pokusy "vyvliect sa z toho skôr zábavné ako vážne.. :D
už minulý deň som sa s ním pochytil a som rád že sa ukázalo aký som tlčhuba v porovnaní s ním.. :D

čo sa týka mňa a môjho uväznenia, netuším čo sa stalo, zobudili ma výkriky a hlasy a mňa spätaného, s kuklou na hôave odvádzali z domu do cely.. nič som cez ňu nevidel, len obrysy postáv, ale jedna ma zaujala - bol to skôr pach ako zrak čo mi ho prezradilo, smrdel po drogách.. Som presvedčený že biely prášok k mŕtvole tam podhodil práve on, nikto iný to byť nemohol, ja som tvrdo spal, plný istoty že slušnému občanovi sa v meste po ktorom patrolujú policajti, nemôže nič stát.. Ale mýlil som sa, pohodili tam biely prášok a narafičili to na mňa, potrebovali sa zbaviť hlasu ľudu, ktorý by ich ochránil pred zlobov a bezprávim okolitého sveta, kde je ich dvakrát viac ako nás..A kto bol ten koho som zacítil pri mojom zatýkaní? bol to swath tedder :(

tiež som presvedčený že sa riadne skompromitoval (možno bandwagon, možno vlastný rozum :) ), preto - vina: Weerty dôvod myslím že nemusím uvaádzať, proste statky-zmátky.. :)) predpokladám že hlasovať môžem ak som správne čátal pravidlá, je to v rámci jedného povoleného príspevku.. :)

tiež som presvedčený že swath tedder je systemák.. :) ostatných zatiaľ neškatuľkujem, ale naučili ste ma jedno - kto najviac kričí, zvyčajne niečo zakrýva.. :)) a kto úplne mlčí, skrýva sám seba.. :))

na záver, verím, že sa nájde dobrosrdečný mafián alebo chudobný policajt ktorí budú potrebovať moje peniaze za "ochranu" a "úplatky" a vytiahne ma odtiaľ, Gothem musí byť čistý.. :ikonka18:


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Super, cize zajtra ide Patria a potom alef0. Vsetko ide ako po masle. :D

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jo .marty., máš pravdu... ajkeď .. no to je jedno proste Juro písal ešte minulý deň že swath tedder je Alef0... takže

EDIT: idem už spať.. dúfam že vám dopne že som nevinný, a stiahnete všetky zo mňa obvinenia a šlahnete ich na Alefa... No dobrú noc... Vaše Netopierie Knieža
vina: Alef0


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
konečne Marty .... a prečo si sa mohol ozvať až tak neskoro ... veď Juro volal z väzenia skôr???
vina Alef0 myslite si čo chcete ale môj hlas mu patrí za predchádzajúci deň

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok sry ludia je mi to velmi luto :( ale nieje hlas ako hlas .... okrem toho ste ma zaspamovali postami ,problemi robia aj vezni , uz viac ako hodinu som tu nemala byt .... den uzavriem bud potom ako vsetci odhlasuju alebo ked sa oficialne skonci

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a este och .....

patria juro chce aby si ho prisla pozret do basy .... suhlasis ci ee ? :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
a este och .....

patria juro chce aby si ho prisla pozret do basy .... suhlasis ci ee ? :)


súhlasím život je kratký ... zdá sa že sa ďalšieho dňa nedožijem tak prečo nepotešiť francúzskeho taxikára
Au revoir, a bien tˇot

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria napísal:
konečne Marty .... a prečo si sa mohol ozvať až tak neskoro ... veď Juro volal z väzenia skôr???

Ako to, ved Juro sa dnes este neozval. Ci som si nevsimol?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Boss napísal:
Patria napísal:
konečne Marty .... a prečo si sa mohol ozvať až tak neskoro ... veď Juro volal z väzenia skôr???

Ako to, ved Juro sa dnes este neozval. Ci som si nevsimol?

Prave teraz som prebehol posty a neozval sa (aj ked som mal strasny pocit, ze pisal)
ozaj, este otazka na Patriu: to myslis ako, ze este za vcerajsie obvinovanie Teba ma hlas? :) chapem spravne? :)
Len este jednu vec - fakt zahlasujte ludia, ench nam to tu nevykape
oznam: idem spat, vidime sa rano (realne) cez den potom skola vola, cize az kolo stvrtej piatej (taze nie, ze ma niekto bude zhanat a nadavat ze tu neni som :D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vy fetaci :D:D nachvilu necham svoje drogy nestrazene v byte a uz si ich kolujete po meste? sak vy co tu dnes davate?

geez. pamatate co ste nasli v mojej garazi?
NIC
AJAJAJAJAJ
co to asi hovori :D

alef je obcan. velice rad by som sa martyho spytal na to ze ako vonal, ked ma taketo silne vyroky? :D ja si toto viem overit. ale sak dobre, spytam sa ho v base za pomoci uteraku :ikonka16:
weerty je takisto obcan (mas to u mna ty trulko :D), prestante tu saskovat s nim :D. ale ako 4real bez obcanov to tu nema zmysel. alebo mi ho sem poslite, ja si s nim velice rad pokecam. obcan v base je stale lepsi jak mrtvy obcan :D weerty kasli na to a pod sem

alebo hej, vsetci sme jedna velka systemacka konspiracia, asi preto som ten taxikar :D a asi preto som hned ako prvy zacal zhromazdovat informacie, pozyvat kdekoho von cez den i v noci :D good luck with that. este v noci zabite alefa a o par dni tu vykapeme v base a juki zasa vyhra :) (aspon to stihne predtym jak pridu velkonocne sviatky, to aj pojdem na chatu)

a ak mi do dalsieho dna nedonesiete do cely mefedron, budu tu zomierat ludia, TO VAM SLUBUJEM :D :D
a este nejake cinky, 220 na bench mi nestaci uz. ale inac nechcem z basy prec, ja sa tu citim bezpecne ked cekujem co vy tu robite vonku (:

a plx ten underage uz by sa mohol prihlasit?

aha a este aby ste vedeli, svoj dnesny hlas som pouzil na novinky :) a z basy som zavolal patrii ci nedojde na...chvilu

napadla ma este jedna vec. patria este nedosla, ale urcite sa tou navstevou nieco dozviem ja a nieco ona. teraz ak je ona systemak/mafian, mozno vytiahne taktiku "bola som v base a zistila som ze juro je systemak" (priklad), aby potom mohla obvinovat aj alefa. hovorim to teraz dopredu, lebo potom sa uz nebudem moct branit. alebo si hadam aj patria uvedomi (ak je systemak/mafian, a vobec kazdy z vas by si to mohol uvedomit), ze je dobre mat aspon jedneho 100% obcana, lebo toho si musia obe frakcie chranit. a tym som ja. I WIN
a vy ostatni uz prestante tuna zahmlievat s tymi obcanmi sak ste uplne priehladni :D teraz je to na vas aby ste sa navzajom porubali a my sa tuna mozme smiat

now excuse me, i'm gonna bang 7 gram rocks tonight. that's how I roll

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Spoiler! :
vy fetaci :D:D nachvilu necham svoje drogy nestrazene v byte a uz si ich kolujete po meste? sak vy co tu dnes davate?

geez. pamatate co ste nasli v mojej garazi?
NIC
AJAJAJAJAJ
co to asi hovori :D

alef je obcan. velice rad by som sa martyho spytal na to ze ako vonal, ked ma taketo silne vyroky? :D ja si toto viem overit. ale sak dobre, spytam sa ho v base za pomoci uteraku :ikonka16:
weerty je takisto obcan (mas to u mna ty trulko :D), prestante tu saskovat s nim :D. ale ako 4real bez obcanov to tu nema zmysel. alebo mi ho sem poslite, ja si s nim velice rad pokecam. obcan v base je stale lepsi jak mrtvy obcan :D weerty kasli na to a pod sem

alebo hej, vsetci sme jedna velka systemacka konspiracia, asi preto som ten taxikar :D a asi preto som hned ako prvy zacal zhromazdovat informacie, pozyvat kdekoho von cez den i v noci :D good luck with that. este v noci zabite alefa a o par dni tu vykapeme v base a juki zasa vyhra :) (aspon to stihne predtym jak pridu velkonocne sviatky, to aj pojdem na chatu)

a ak mi do dalsieho dna nedonesiete do cely mefedron, budu tu zomierat ludia, TO VAM SLUBUJEM :D :D
a este nejake cinky, 220 na bench mi nestaci uz. ale inac nechcem z basy prec, ja sa tu citim bezpecne ked cekujem co vy tu robite vonku (:

a plx ten underage uz by sa mohol prihlasit?

aha a este aby ste vedeli, svoj dnesny hlas som pouzil na novinky :) a z basy som zavolal patrii ci nedojde na...chvilu

napadla ma este jedna vec. patria este nedosla, ale urcite sa tou navstevou nieco dozviem ja a nieco ona. teraz ak je ona systemak/mafian, mozno vytiahne taktiku "bola som v base a zistila som ze juro je systemak" (priklad), aby potom mohla obvinovat aj alefa. hovorim to teraz dopredu, lebo potom sa uz nebudem moct branit. alebo si hadam aj patria uvedomi (ak je systemak/mafian, a vobec kazdy z vas by si to mohol uvedomit), ze je dobre mat aspon jedneho 100% obcana, lebo toho si musia obe frakcie chranit. a tym som ja. I WIN
a vy ostatni uz prestante tuna zahmlievat s tymi obcanmi sak ste uplne priehladni :D teraz je to na vas aby ste sa navzajom porubali a my sa tuna mozme smiat

now excuse me, i'm gonna bang 7 gram rocks tonight. that's how I roll

Juro, prijmes moju navstevu v base?
uvidime, co sa zisti :)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
(teraz neviem ci sem mozem este napisat, ale sak, ja som uz zavolal patriu a ta prijala. ci to aj vy ma mozte navstivit? jaj akoze ty vyuzijes svoje denne pozvanie za hru na to aby si dosiel za mnou? kludne prijmem :D)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro: ale ak by si bol obcan, preco by ta chcela Patria odbachnut ak by ona bola mafian/systemak? Ved to by si sama zabijala ovecky. "aby som mohla obvinit alefa" je trochu chabe, lebo o alefovi tiez na 100% nemoze vediet ze nie je obcan. Toto tvoje tvrdenie je skor ako robenie si alibi dopredu keby si bol systemak ty :P heh taxikar...one spead one gear - GO!....aj ked ty mi tu asi uz nemozes odpovedat...nevadi...mozno ta niekto vytiahne von.

Svoje obvinenie Weertyho zatial nezmenim a to kvoli tomu, ze klame o tom kto je. Urcite nie je Batman. Viem to. :wink:
Tym ze sam seba vylucil zo stvorice obcanov sa proste selfpwnol...nemam dovod si teraz nemysliet ze je to bad guy.

A ked sa tu takto vsetci svorne pozyvaju na navstevy, tak by som teda aj ja pozval Cerebra na nejaky ten drink.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 71 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun