HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Ďalšia
Autor Správa

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Patria: Povedal som prave, ze nechcem vytrubovat svoje schopnosti zatial a ty sa ma toto opytas?
Dalsia vec je, ze sa ma pytas priamo na konkretnu schopnost, co je tiez pozoruhodne. Ako si prisla prave na tuto jednu?

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
ale ja by som skor chcel vediet co za plany pletie potichu Cerebro a Quicky...
cerebro ma aj veci ako skola a ine zaujmy (ked mam navstevu, ako tusim minulu stredu, ked sa zacinalo, tak im epoviem, pockajte, musim mafianit)

K spravam(pojdem odzadu): -Valko wtf?
-nevinny obcania: neviem, ale mne sa to zdalo ako ocividne od zaciatku - sak preto si idu systemaci a mafiani po krku, nie?
-taxikari: obdobne ako Valko, nevidim v tom nejaku uzitocnu info
-mafiani: ako ked o sebe mafiani a systemaci nevedia, tak to aspon mame sancu nejaku na rpezitie tych 6 dni
-policajne patroly: asi ma naozaj niekto moznost ochranovat... alebo mozu byt podplateny ci uz mafiou, alebo su skorumpovany a v tom pripade mohli zbierat pre niekoho informacie
- k smrti: pri obeti sa nasiel nejaky prasok - co ak je to indicia na vraha - drogy? nespominali sa predchadzajuci den drogy v suvislosti s niekym?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
2Cerebro: ja absolutne chapem ze ked nie je net tak nie je ...ale tak pszchologicky ked uvidis svoje meno a narazku na to ci niesi mafian tak ta to dava pod tlak a co ty vies mozno sa prerieknes a povies nam nieco zaujimave... ale nemam zatial na teba nic zato som tak uvazoval nad mojou konspiracnou teoriou...
co je v mafii najnebezpecnejsie? Ked niekto odhali ze klamete...lebo preco by taky obcan mal klamat...
a tak som zacal rozmyslat preco vazne Alef0 tvrdil ze juro mal zeleny citroen... preco by kryl biely Peugot...vsak to nic nenaznacuje ani samo o sebe nehovori... ale potom som zacal rozmyslat nad stopami co sa objavia v novinach po vrazde... i ked som potom zacal rozmyslat nad spojitostov mien filmov a tak... predsa len ked Seely je detektiv tak biely taxik je z filmu Taxi... a hadajte co... bol na strane policie ... a predsa viem ze policia je poriadne skorumpovana... ale stale mi do toho nesdel Alef0 trafikar... ale potom som si povedal ze ak klame o aute mozno klame aj o tom co robi....co ak to bol mega spiklenecky plan? Jura sme zabasli a v noci zomrel Mr. Crow a tak si uvedomil ze pocty systemakov idu rapidne dole a tak vyhlasil ze treba oslobodit jura... a kto iny ako systemak by klamal o aute ktore by sa mohlo ukazat v novinach ako dokazovy material (pretym co sme zabasli Jura)... je to trochu pritiahnute za vlasy... ale v mojej hlave to zatial nenaraza na ziadnu logicku prekzku....
co si o tom mysli mestecko? A preco Alef0 klamal o aute?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti, to je dost pretiahnute za vlasy.
Osobne nechapem, preco by mal alef klamat o aute, kludne mohol povedat, ze Juro neprisiel na aute, ale trojebusom, priletel vesmirnou lodou, alebo hoci aj docvalal na Cthulhuovi. Davalo by to imo vacsi zmysel ako klamat o farbe auta. A tak asi nejaky dovod mal aj ked si neviem celkom predstavit, ze aky.

Ale v kombinacii s alefovym hranim dnes a mojimi osobnymi pocitmi a dojmami musim konstatovat ze tu nie je vsetko s kostolnym poriadkom.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
keby povedal ze dosiel na trolejbuse tak by to bolo tak odveci ze si to moze niekto vsimnut...ale vsak sam dnes povedal ze klamal lebo biely peugot by bol podozrivy... ja sa pytam preco

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mohol povedat, ze nobolo presne povedane ako Juro prisiel, ale ze tam jednoducho bol.
Tak ja teda fakt neviem, ale mne to nejde dokopy. Teoria, ze biely taxik -> skorumpovana policia znie zaujimavo, ale az taka elaborovana schema?
Kym sa alef nevyjadri, tak radsej nebudem robit unahlene zaveri.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti: Hadat sa o farbe auta sa mi zda vazne ako totalna hlupost. Az tak, ze mi to skoro pripada akoby si chcel ociernit alefa za kazdu cenu.

Citácia:
ale vsak sam dnes povedal ze klamal lebo biely peugot by bol podozrivy... ja sa pytam preco

To si sice povedal, ale ja ti nejak neviem. Tvoje konspiracie mi vazne pridu trochu pritiahnute za vlasy. Mozno len hodil random farbu pri prvom poste, kde spominal auto v ramci RP.

Biely peugeot vazne pripomina auto z Taxi, ale ten clovek nebol oficialne s policiou. Bol to normalny obcan.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja nehovorim ze ta teoria nie je hovadina...to len tak rozprudit diskusiu...ale cital som si minuly den a mne ide o to ze alef0 povedal ze juro prisiel na zelenom citroene (a to je jedno ci by povedal ze na nicom neprisiel alebo ze prisel na bicykli)...ale fakt ze vsetky detaily sa mozu objavovat v novinach (vid biely prasok) tak teoreticky to vidim ako dovod preco klamat... predstavte si modelovu situaciu ...nezavreli sme jura a rano by sme nasli ze marty bol zbaleny bez dkoazov do bieleho peugota a odvezeny na policiu ... a bez toho ze by sme vedeli ze juro ma biely peugot ale by sme si stale mysleli ze ma zeleny citroen (co by aj tak bolo kazdemu jedno) by sme nevideli spojitost medzi jurom a zatknutim ... ja sa nesnazim nasilu odsudit alefa... ja sa len chytam toho co sa da ako tak nazvat dokazy...radsej ako len obvinovat Patriu pretoze sa mi nepaci ako hra = )


a jaj ja som na to pozvanie zabudol...kludne mozme ist niekam na kavu...ja len ze mi to neprislo od GM ako oficialne pozvanie tak som nevedel...prijmam pozvanie od Patrie

rozumiete co tou vecou o taxiku myslim? ...a ten zvysok o Mr Crowovi som tam len dopasoval...lebo ak je juro pocitvy obcan ma vobec nenapada preco ho Alef0 kryl...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Osobne nechapem, preco by mal alef klamat o aute, kludne mohol povedat, ze Juro neprisiel na aute, ale trojebusom, priletel

na to je explicitne a prirodzene vysvetlenie, nemohol som povedat, ze na drakovi, somarovi a polar krakenovi, lebo to nedavalo zmysel v linii dialogu.

so far in this movie alias rekapitulacia:

oznamil som, ze som bol na stretnuti s jurom, a ze juro je svalnac
weerty chcel vediet, co som povedal na stretnuti s jurom a usudil, ze nie je vylucene, ze klamem, lebo pokone moze byt juro aj zoslabnuty taxikar
na to som povedal, ze auto nevyzeralo ako taxik
nasledne sa ma weerty spytal, ake auto to bolo
kedze som nemal pocit, resp nevydedukoval, ze biely pežot je taxik, tak som preventivne ostal v defenzive a aby nahodou nedoslo k omylu, zaklamal som, ze je to zeleny citroen, lebo ten taxikom nie je ocividne, weerty dostal pravdivu odpoved, a juro ostal schovany (lebo som nemohol vediet, co je juro zac). ano, moze to vyzerat, ze som ho kryl, lenze to mozete skonstatovat az ex post. keby som ho kryl ocividne, nedavalo by zmysel, ze juro je moj *byvaly* znamy, ako som povedal asi na strane 19 predosleho dna.
nasledne weerty zo zelenej farby a nejakeho filmu vydedukoval, ze Juro je diler, a kedze len mafiani su dileri, usudil, ze je mafianom
juro sa k tomu nevyjadril explicitne a uz nastal bandwagon

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To, ze to weerty vydeduokoval, sa ale perfektne doplnalo s tym, ako sa Juro choval. Mozno aj preto nastal bandwagon. Just sayin'.

Mno ale ked sa ideme drzat indicii z novin, tak ma napada tato analogia :
Citácia:
Z ankety robenej v uliach gothemu vypliva , ze nevinnych obcanov je stale menej a menej , dokonca niektory vyhlasuju ze mafianov a uplatkarov je dvakrat viac ako dokaze bezny obcan s beznym platom pokryt....

Ak sa budeme drzat toho, ze nas je (bolo) teoreticky 4/4/4 a tato sprava by mohla znamenat ze mafianov a systemakov je 2x viac ako obcanov, tak ma napadlo toto: Jediny o ktorom sme rozmyslali ze je obcan je Juro. Ak by bol obcan, tak by hrajucich obcanov bolo 3. Ak vychadzam z tej zpravy, tak bud marty je tiez obcan, alebo jay je obcan....ale neviem ako to je s nim teraz ked ma imunitu v hre a nemoze hrat.

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Ak sa budeme drzat toho, ze nas je (bolo) teoreticky 4/4/4 a tato sprava by mohla znamenat ze mafianov a systemakov je 2x viac ako obcanov, tak ma napadlo toto: Jediny o ktorom sme rozmyslali ze je obcan je Juro. Ak by bol obcan, tak by hrajucich obcanov bolo 3. Ak vychadzam z tej zpravy, tak bud marty je tiez obcan, alebo jay je obcan....ale neviem ako to je s nim teraz ked ma imunitu v hre a nemoze hrat.

Ja ten clanok chapem tak, ze mafianov a systemakov je dokopy dvakrat tolko ako obcanov. Tu vidim dve alternativy:
- Vztahuje sa to k pociatocnemu stavu, ktory bol 4-4-4
- Vztahuje sa to k sucasnemu stavu a teda ak bol pociatocny stav
a) 3-6-3, tak traja obcania su von
b) 4-4-4, tak je vonku jeden z kazdej frakcie
Este existuje viacej moznosti ale su bud nevyvazene (5-3-4), alebo nepravdepodobne (5-2-5).

Ratam tak, ze sa odpocitava Mr. Crow, Juro a marty.

Ale idem spat radsej, lebo uz mi to nemysli. Ak som napisal volovinu, tak prepacte.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja predpokladam ze Jay sa stala rata ako zivy normalny hrac...len ho nemozme odsudit

a dakujem Alef0vi za vysvetlenie... okej chapem ze biely peugot nemusi hned hovorit ze to je taxi... a aj ja by som bol zvedavy na to ako Weerty vysvetli tuto celu taxikomaniu aj ked podla mna z toho nic nebude ... a inak kedze si sa uz dozvedel kto pravdepodobne je Juro (ten tipek z Taxi filmu) zapada ti to do toho ze je tvoj byvaly znamy? ...i ked z toho filmu mi stale vychadza ze vsetkych co poznal boli policajti...
a pre vsetkych co ma planuju obvinit z prilisneho obvinovania alef0a ... ja si len spajam suvislosti a snaizm sa na nieco prist...netvrdim ze je to 100% pravda ...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Boss napísal:
Ja ten clanok chapem tak, ze mafianov a systemakov je dokopy dvakrat tolko ako obcanov. Tu vidim dve alternativy:
- Vztahuje sa to k pociatocnemu stavu, ktory bol 4-4-4
- Vztahuje sa to k sucasnemu stavu a teda ak bol pociatocny stav
a) 3-6-3, tak traja obcania su von
b) 4-4-4, tak je vonku jeden z kazdej frakcie
Este existuje viacej moznosti ale su bud nevyvazene (5-3-4), alebo nepravdepodobne (5-2-5).

Ratam tak, ze sa odpocitava Mr. Crow, Juro a marty.

Ale idem spat radsej, lebo uz mi to nemysli. Ak som napisal volovinu, tak prepacte.


Alebo moze byt este alternativa 2-3-4 kde systemakov je 2 (a teda uz su dvaja vonku...agent a pravnik? tj podla mna Vrana a marty) a mafianov 4. V tom pripade by sme teda museli zacat preriedovat mafiu, aby to bolo vyrovnane a prezili sme do konca hry, kym pride zakon zvonku. :P Ale na druhej strane to by zas nesedela sprava o strielani do vlasnych radov mafianov, takze asi nepravdepodobne. Berte to tak, ze nahlas rozmyslam :)

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jo, sorry... som nebol pri kompe- odvolávam -keďže po mojom poste došlo viac dôkazov (dúfam že sú pravdivé konečne-pretože moja viera v Alef0vu pravdivosť je pri nule...), pridávam sa k tvrdeniu že Juro je taxi-man. A biely peugeout... Svaly- to mi začína fakt sedieť na tie filmy Taxi 1, 2, 3, 4 ... ta francúzska vec proste... a tam dosť spolupracoval s políciou a mal kámoša-starého známeho čo by mohol byť Alef0.. Čo vy na to? A prečo ma obviňuješ Alef0? žeby si sa niečoho bál?

ten právnik čo vám nebolo jasné však: Valko ... :ikonka20:

Noviny napísal:
Skandal na spadnutie! Policia dnes vtrhla do bytu prominentneho pravnika Ernesta Valka. Jeho dceru odniesla socialna starostlivost. Na verejnost prenikli informacie , ze zatial nieje ani obvinenie a ani dokazy voci jeho osobe. Experti preto prehladavaju jeho kancelariu , luxiusne auto a byt. Je vsak jasne ze ak bude prepusteny zazaluje cele mesto


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
ten právnik čo vám nebolo jasné však: Valko ... :ikonka20:

Noviny napísal:
Skandal na spadnutie! Policia dnes vtrhla do bytu prominentneho pravnika Ernesta Valka. Jeho dceru odniesla socialna starostlivost. Na verejnost prenikli informacie , ze zatial nieje ani obvinenie a ani dokazy voci jeho osobe. Experti preto prehladavaju jeho kancelariu , luxiusne auto a byt. Je vsak jasne ze ak bude prepusteny zazaluje cele mesto

predpokladam, ze tu nie je osoba, ktora nevie, kto bol Ernest Valko (prinajmensom kazdy asi vie o jeho zavrazdeni vo vlastnom byte)... len som jaksi nepochopil suvislost a vyber mena s nasou mafiou

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun