HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Ďalšia
Autor Správa

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Taaak dobre.

vina: Täysikuu

Lebo sa tvari ako vos pod chrastou a z nicoho nic sa zjavi a pise ako by sa nechumelilo. Proste tak.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a chumelí sa? :D


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ou maj goš, mafia nie je (aspoň myslím) o tom- čo najrýchlejšie všetkých zabiť, ale o vystopovaní.. nie ? :lol:


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no podla toho, za koho kto hrá.


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale dnes niekto pojde do vezenia tak ci tak a my mame rozhodnut kto. Hlas sa da zmenit.
Weerty a ty ako stopujes? Podla teba by sme mali cakat do konca dna, urobit bandwagon na niekoho a dufat, ze trafime dobre?
Cerebro napísal:
konecne mi dosli kontakty a zistil som akurat to, ze Patria nepatri medzi systemakov :-/ kinda crap schopnost, i know

Ano je super zistit nieco, co Patria urcite potvrdi, nech hra za kohokolvek. Ti poviem, to je alibi ako traky.
Täysikuu napísal:
a chumelí sa? :D

No vsak ty povedz. Chumeli sa podla teba? Mr. Crow, kto to podla teba bol? A Juro? A .marty.?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
o Morti nadhodil taku zaujimavu myslienku, ze vsteci sme inspirovany postavami z filmov a taxikar co jazdi na bielom taxiku bol vo francuzkej tetralogii Taxi, kde tento taxikar spolupracoval s policiou. Nevsimol si si alef? Ani trochu?

to bude tym, ze Taxi nepoznam a usla mi aluzia

Citácia:
Formulacia byvaly znamy je dost divna. Bud ho poznas alebo nie. Alebo to myslis tak ze si ho poznal dajme tomu v skole a potom si na neho zabudol a teraz ste sa stretli po X rokoch?

Ano, je to tak, ze sme sa X rokov nevideli, zabudol som nanho a uvidel som ho zas.

Preto byvaly znamy.


Citácia:
1) vaše stretnutie s Jurom... ty si nám prezradil o čom akože bolo ... následne sa začali keci o Jurovej vine... a následne poslanie do chládku .. v konečnom dôsledku si ho tam poslal ty aj so svojimi dvoma hlasmi
2) Juro na teba v podstate nič nepovedal čo je čudné ... keď ty si toho povedal dosť a hneď druhý deň podstatné detaily meníš ( žeby to bolo na základe toho čo nám prezradil zavraždený agent, ktorý Jura vo väzení vypočúval)
a fakt že celý prvý deň si nám na oči predhadzoval že si trafikant a ešte aj fajčíš marišku či čo to hmm rp alebo nie ... ale zaujímavý dôkaz na mieste vraždy nejaký prášok

lolomat.

postupne:
* ja som neposlal Jura do chladku, drága Patria, ja som hlasoval za Quickyho. za jura hlasoval marty, morti, mr crow, quicky (letmo). tvoj zmatok je povestny, ale ked si tahas z ucha ocividne bludy, ktore sa daju overit prostou kontrolou historie dna, tak to nie je zmatenost, to je cesta k sebazahube.
* povedal som jasne, preco som zmenil jedinu vec a to farbu auta a explicitne a racionalne som to vysvetlil, aky som mal na to dovod. ake dalsie podstatne detaily som zmenil? to, ze na mna Juro nic nepovedal je tiez moja vina?
* trafikant som stale, o tom niet reci.
* fajcenie marisky? wtf? kedy som take daco spominal? nepleties si ma nahodou s jurom? ak ,,trafikant => fajcim marisku => nasiel sa prasok => som vinny", tak v kazdej sipke vidim asi tak tri logicke kotrmelce, dva skraty, jeden lutz and a partridge in a pair tree a prekonava to Eluneho ,,mrtvola sa pozerala na zapad, takze vinny je Saimon".

mam ta na muske v druhom rade.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Ou maj goš, mafia nie je (aspoň myslím) o tom- čo najrýchlejšie všetkých zabiť, ale o vystopovaní.. nie ? :lol:


vyhra ten, kto prezije

prehra ten, kto zomrie

o stopovani ziadna rec, ale mozes stopovat a tesit sa z toho kym ta nesejmu

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No každopádne nepáči sa mi obvinenie proti mne na nestabilnej doske :)


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Boss napísal:
Weerty naozaj veľmi jemne naznačuje, že je taxikárom on.


Sorry že postujem z minulosti, ale toto je fakt pi*ovina, bo ja som povedl : Nemyslím ... Mal som radšej byť ticho... a ak na základe tohoto minimálne Alef0 obviňuje moju osobu, tak to je smiešne, ba priam úbohé... A fakt mi to tu začína smrdieť-

-Myslím si že Alef0 niečo kryje, niečo čoho sa tu preriekol... A snaží sa to obrátiť proti mne na základe faktu že som si nebol istý či je Juro taxikár.. (teraz sa pridávam k názoru že Juro proste taxikárom je...) Nuž toto by som si nerád nechal...

vina: Alef0

A Dead Boss- Wtf? (prečo obviňuješ taysika?) Najprv tu dávaš proti bandwagonu a potom robíš niečo dosť bandwagonu podobné? hmm


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
za jura hlasoval marty, morti, mr crow, quicky (letmo).

Pisem preto, aby nahodou niekto nevyskocil a neobvinil ma zo zatajovania faktov, alebo z toho ze ma alef kryje, alebo nieco podobne.
Hlasoval som za Jura. Vlastne som hlasoval ako prvy, nenaskakoval som na ziadny bandwagon. Svoje rozhodnute som odovodnil tu v tomto poste: http://annun.sk/viewtopic.php?p=245416#p245416

Weerty napísal:
No každopádne nepáči sa mi obvinenie proti mne na nestabilnej doske :)

Ak chces hrat na istotu, hraj sach.

Weerty napísal:
A Dead Boss- Wtf? (prečo obviňuješ taysika?)

Dead Boss napísal:
Lebo sa tvari ako vos pod chrastou a z nicoho nic sa zjavi a pise ako by sa nechumelilo. Proste tak.

Ale neboj sa. Aj ty si mi podozrivy. Aj alef. Aj vsetci ostatni.

Weerty napísal:
Sorry že postujem z minulosti, ale toto je fakt pi*ovina, bo ja som povedl : Nemyslím

Co je na tom pi*ovina? Ty si napisal:
Weerty napísal:
Jo a ten taxikár.. nemyslím že by to bol Juro

A ja som napisal:
Dead Boss napísal:
Weerty naozaj veľmi jemne naznačuje, že je taxikárom on.

Napisal som to preto, lebo podobne som v predoslej mafii predstieral ze som policajt, akoby som vedel nieco co ini nevedia.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ale neboj sa. Aj ty si mi podozrivy. Aj alef. Aj vsetci ostatni.


Jo to by som zopakoval Patriine slová: V mafii je každý podozrivý (čím som ja? :) )

A potom:

*proste nie som taxikár, proste nie, nie, nie som- len som si nebol istý o Jurovi či taxikárom je, pretože to bolo najprv len z jedného zdroju- a kým som opäť stihol prísť na net ste ma obvinili... Proste Alef0 sa snaží zahľadiť stopy za sebou tým že obviní mňa.. je to ľahké, ale jak vidím v celku zaberá (žialbohu). Toho trafikanta si vymyslel zdatne, ale nejak tomu neverím...Podľa mňa je to nejaký všivavý systemák...


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
Proste Alef0 sa snaží zahľadiť stopy za sebou tým že obviní mňa.. je to ľahké, ale jak vidím v celku zaberá (žialbohu). Toho trafikanta si vymyslel zdatne, ale nejak tomu neverím...Podľa mňa je to nejaký všivavý systemák...

Alef0 sa moze snazit zahladit co len chce, ale my citame, my vidime.
Nemyslim si, ze by alef klamal o tom, ze je trafikant. Napisal to ako jeden z prvych postov vobec a to by bol privelky risk, keby sa neskor vynoril nejaky iny trafikant. A "byt trafikant" sa nevylucuje s "byt systemak", ba dokonca ani s "byt mafian".

A teraz idem patrat po filmoch a serialoch, kde hraju hlavnu ulohu trafikanti, kvetinarky a barmanky.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jo tie filmy, to už robím aj ja... Juki pekne vymyslela tento, nazvem to "výchovný koncert" ... Proste samy od seba sa skultivovávame :) Jo a to že som Alefa nazval všivavým systemákom- nejsom až tak blbý aby som odhalil svoju nevinnú rolu... Proste som majster chaosu s čistými rukami :)


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty ak ty si majster chaosu tak ja neviem = )... ty si podla mna viac zchaoseny...a prepacte toho pravnika som si nevsimol za to sa ospravedlnujem a to meno mi nic nehovorilo... a to ze by mal byt tajomny novinar Jay ...ludia uvedomte si ze pred prvymi novinami (a.k.a uvodny post) nikto nehral cize nikto do nich nic nepisal... cize len na zaklade toho ze anonymny novinar nic nepisal dnes nepovedal by som ze Jay je novinar...
dalej aby som reagoval...na Jura som svoj hlas zmenil az po konci dna a neviem ci sa ani ratal...inak bol moj hlas na Patrii mozete pozriet byvaly den... na jura som len zmenil pretoze z dvojice co som myslel ze su najhorucejsi kandidati Juro a .martu juro mi prisiel s nahulenymi obrazkami viac podozrivy

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
z Weertyho som zmateny jak hovado... proste wut? :shock:
Dead Boss napísal:
Cerebro napísal:
konecne mi dosli kontakty a zistil som akurat to, ze Patria nepatri medzi systemakov :-/ kinda crap schopnost, i know

Ano je super zistit nieco, co Patria urcite potvrdi, nech hra za kohokolvek. Ti poviem, to je alibi ako traky.

pozri, vcerajsi den som vyhlasil, ze idem niekoho preverovat, dnes mam vysledok... mal som podla Teba radsej mlcat, nedajboze zapierat? ako sorry, ale vlastny hrob sa mi kopat si zatial nechce
Weerty napísal:
Jo a to že som Alefa nazval všivavým systemákom- nejsom až tak blbý aby som odhalil svoju nevinnú rolu... Proste som majster chaosu s čistými rukami :)
ako tym chces povedat co? ze si nevinny ale tvaris sa ako mafian/systemak, aby Ta neodkraglovali? alebo co si tym chcel povedat?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun