HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 84 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Koľko by ste chceli frakcií?
Anketa bola ukončená dňa St. 27. Apr 2011, 12:26
2(banditi,občania) 70%  70%  [ 7 ]
3(banditi, zákonníci, občania) 0%  0%  [ 0 ]
4(banditi, zákonníci, občania, neutrál-bounty hunter) 30%  30%  [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 10
Autor Správa

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
vies co ja by som si rad zahral, lenze neviem este kedy skonci gothem a ako na tom potom budem s casom, predsalen, semester konci atd. ale zaujem z mojej strany je, len neviem nic slubit teraz

inac si trufas na GMovanie? neni to az taka jednoducha vec, zerie to hromadu casu a najma si clovek musi fakt davat pozor aby daco nepokazil alebo neprehliadol alebo nedoplietol, zvlast pri takychto zlozitych mafiach kde je hromada frakcii a vselijakych miest a pravidiel a neviem coho. Lebo ked ako hrac dopleties nieco, tak sa nic nedeje, akurat odvisnes - ale ked to dopleties ako GM tak 12 ludi sklames :D

napriklad, si si isty ze chces az 4 frakcie? nebude to az prilis chaos ked sa bude riesit kto potrebuje koho atd?

s tym serifom odhalenym: dobre, v BANGu to funguje, ale tam to funguje preto, ze nikto nemoze nic robit tajne, tj kazdy vidi akcie vsetkych inych hracov, a ked niekto zacne utocit na serifa, tak je jasny. tuna bude aj faza noci a tam kazdy zlocinec nahadze vsetky svoje bloky, zabijacky a neviem co na serifa, pokial to len pojde. alebo naopak cez den bude prilis silnou postavou, kazdy sa bude nanho odvolavat a co on povie bude svate a neviem co proste. nevravim, ze to nemoze fungovat, napriklad skrz toho ochranu, len nad tym treba velmi silne porozmyslat ci sa to da potom vyvazit a ci nebude hra prilis rychla alebo co, alebo minimalne naklonena jednej/dvom frakciam. a cim vias mas frakcii a povolani, tym tazsia matika to je (a zachvilu to naozaj uz bude cista matematika, tak ako Magic the Gathering vymyslel matematik :))

a dalej, hodilo by sa konecne prepisat pravidla odznova, tak aby boli kompletne, jasne, prehladne a jednoznacne (pripadne mozno aj s prikladmi v kurzive alebo v spoileroch, neviem). tak pokial zatial nemas co robit a mas chut, mozes sa pustit do toho :D


Tak predbežne s tebou rátam ok? Ja mám teraz času dosť-haha dopísal som monitor, prímačky na stredné a už sa len tak flákam.

Ono jasne že keďže budem (ak sa to celé začne) GM prvý krát, tak nebude to také zlaté, úžasné... ale tak snažím sa a myslím si že zatial to vyzerá fajn... tá matematika... riešiť to budem zrejme v excely...

4 frakcie- každá frakcie je vyvážená
-budú tu banditi:
jeden akoby hlavný, ktorý bude mať svojho služobníka, ktorého bude poznať (mali by to vedieť všetci, pretože budú môcť komunikovať cez stôl nonstop)
a počet všetkých banditov by som nerád prezrádzal.. ešte sa uvidí, možno to hra bude potrebovať (čiže nie sú len 2 možno)
-budú tu fanatici zákona:
ako som už spomenul šerif a bude mať svojho pomocníka (ja viem že vám to pripomína bang- však predsalen som od toho závislý pretože nehrám nič iné... Wowko som nedávno osral, etc)
takže ten šerif: asi ho bude teda vidno- možno nie prvý deň, ale druhý- že by prišiel do mesta alebo čo... fakt ešte toto budem musieť s niekym skúseným prekonzultovať... ale myslím si že by to bolo zaujímavé... takisto by bol aj ten hlavný bandita vidieť... a banditi nie sú automaticky zlý a občania budú mať dosť kruté schopnosti, takže si budú môcť vybrať na ktorú stranu sa pripoja (ešte voči tomuto mám výhrady)
-občania: Budú to zaujímavé postavy, s dosť silnými schopnosťami (čojaviem ak tu bude kaderník, tak nie je automaticky občan a zas za to že má nožnice nemusí byť bandita.. kľudne môže byť ten neutrál...) to sa ešte uvidí... asi sa nebudú poznať pretože by boli v dosť veľkej výhode...
-neutrál: v tejto mafii by som chcel dať občanom nejaký ten priestor, pretože sa nikdy o seba tak báť nemuseli (jasne že sa báli,), teraz si bude na seba dávať každý zlatý pozor(nikto nebude o sebe prezrádzať že je občan-proste sa za nič nemôže zakryť), pretože neutrál bude mať za úlohu vyzabíjať občanov- týmto sa tu vyvinie akýsi zaujímavý chaos, ktorý donúti všetkých na chvíľku spojiť sa proti neutrálovi, ktorý má dosť silnú schopnosť, ale ak na neho prídete nemá šancu.. takže bez klamstiev sa nikam nedostanete...

ešte raz ako kto vyhrá:
-Zastanci zákona:
vyzabíjať všetkých banditov, ale najprv neutrála- z toho dôvodu že musí prežiť aspoň jeden občan
-Banditi:
vyzabíjať všetkých zastancov zákona, takisto najprv neutrála- z dôvodu že musí prežiť aspoň jeden občan
-Občania:
zabiť neutrála a ostať v hre až do konca (aspoň jeden)
-Neutrál:
zabiť občanov- týmto vyhráva, ale nekončí, bude môcť zabíjať veselo ďalej, ale to vám už bude asi jasné kto to bol...

jo pustím sa do tých pravidiel... takže takto by som odpovedal Jurovi


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Demon, a ty si kto? :D
myslim ze weerty to myslel tak ze tuto mafiu rozbehne az ked skonci Gothem (co bude mozno za mesiac :D), pochybujem ze chcel robit juki na truc, kedze chcel aby si aj ona zahrala

a co sa tyka okopirovania, v pravidlach forumackej mafie nie je velmi co nove vymysliet :) a samozrejme ziadne autorske prava tam nie su, to je nas kolektivny vytvor ktory sme si vypracovali aby sme sa zabavali, cize je len dobre ked to niekto pouzije :). Ono napriklad to bolo tak, ze ja som tu hral kedysi sto rokov dozadu mafiu ktoru viedla Morwen (lololol :))....potom som chcel taku mafiu GMovat na inom fore, tak som spisal pravidla, a tie som potom o nejake roky neskor vratil sem, ked sa tuna prejavil zaujem. Tuna k nim nieco pridal asi kazdy kto GMoval mafiu, cize nakoniec je to vcelku slusny kompilat (ale opakujem, treba to prepisat!). (sa smejem ked v pravidlach najdem nejaku svoju archaicku vetu :D)

Mafie vzdy budu kopie samych seba a to je dobre, sak keby neboli, museli by sme sa ucit nove principy, pravidla a nikam by sme sa neposunuli - tak ako JuKi zobrala stare pravidla a pridala k nim hromadu vselijakych srand ako dalsiu frakciu a vselijake cudne nocne stoly, co su veci ktore mna nikdy ani nenapadli, tak aj Weerty moze zobrat JuKinu mafiu a pridat k nej nieco co by inych nenapadlo - avsak len ak na to ma. Obavam sa, ze na to treba skusenosti, no. Cize ja by som mozno tiez bol za uplne klasicku mafiu a dve frakcie :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to s tým semestrom má Juro pravdu :(


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
-Zastanci zákona:
vyzabíjať všetkých banditov, ale najprv neutrála- z toho dôvodu že musí prežiť aspoň jeden občan
-Banditi:
vyzabíjať všetkých zastancov zákona, takisto najprv neutrála- z dôvodu že musí prežiť aspoň jeden občan
-Občania:
zabiť neutrála a ostať v hre až do konca (aspoň jeden)
-Neutrál:
zabiť občanov- týmto vyhráva, ale nekončí, bude môcť zabíjať veselo ďalej, ale to vám už bude asi jasné kto to bol...

To znamena co?

Ze ked som Zakon a zabijem ako prveho nie neutrala, tak som prehral? Cielovat konkretneho hraca v konkretnom poradi je nedosiahnutelny masaker, lebo musel by si byt Sibyla kombinovana s vesticou Teodorou, aby si zabil nielen clena frakcie, ale dokonca v spravnom poradi.

Ked uz sa spomina Bang, tak pripomeniem roly v tej hre
* serif: ma vyzabijat banditov. Ma na pomoci vicea a renegada, lebo...
* renegat: ma prezit, lenze nepisane pravidlo je, najprv sa vykombi so serifom, aby vyzabijal banditov, a potom ma ostat so serifom jeden na jedneho
* banditi maju zabit serifa, ale ich je vela
* vice pomaha serifovi.

U teba je to divne:
Zakon ma killnut banditov vs Banditi zakon

Neutral obcanov vs obcania neutrala

a ako bonus zakon i banditi neutrala

Rola ,,neutral zabit obcanov" mi pride ako masaker, to totiz znamena, ze JEDEN clovek musi vlastnymi rukami vyzabijat CELU frakciu, co je riadne WTF a narocne, o to viac, ze Zastanci zakona i Banditi pojdu po nom a obcania maju hladat ihlu v kope sena.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr. Crow napísal:
ajm in. napriek tomu, ze sa obavam, ze to mozno trochu pri tom GMovani dopleties. ale mafia ma nesmierne bavi :)


Ok tak s tebou rátam

1. Dead Boss
2. Mr.Crow
3. Täysikuu

Demon napísal:
Mne sa to zdá celé okopírované - netuším ako to je s autorským právom (predpokladám že nie je žiadne), ale aj tak pridanú hodnotu v tvojom nápade nevidím žiadnu.
Zmeníš postavy a prostredie, áno, ale všetko ostatné budeš čerpať z nápadu iných, až nápadne podľa dejovej línie nie od teba (frakcie, ability, deň/noc).

Ako to máš zabezpečené s moderátormi? Kto ti vytvorí stoly (nielen na začiatku), máš s nimi dobré kontakty a vzťahy či dúfaš že sa to nejako vyrieši?
Okrem rozdelenie (ako to nazývaš ty settingu) máš premyslené aj ďalší vývoj v ďalšie dni? Vieš ako dlhé to chceš mať? Ako komplikovane či budeš improvizovať (okrem prvého dňa si nič ďalšie nezažil v inej Mafii).
A ak som to správne chápal, hráš mafiu prvýkrát - nemáš skúsenosti ani s hraním, trúfaš si na GM?? Či opäť, improvizácia to vyrieši?

A nakoniec, prečo rozbiehaš ďalšiu mafiu ešte predtým ako sa predchádzajúca začala? Nie je to "truc podnik" proti JuK-i a ostatným?

EDIT: oprava gramatických chýb.


Okopírované od ? Bangu? Možno trošku, ale bude to dosť o inom... Autorské práva sú pekná vec, ale tie platia len ak sa predáva materiál iných... A keďže za vás budem zabíjať čas zadarmo... myslím si že žiadne autorské práva a nič...

Možno čerpám z nápadu iných, ale tak ako si si na to odpovedal sám... idem to GMovať prvý krát tak na ten prvý krát by som rád stavil na overené pravidlá (trochu zmodifikované)

Myslím že tie stoly nebudú problém... A to ešte doriešim...

jo ako to bude prebiehať nechávam na vás (čiže trocha tej improvizácie bude, ale bude tu pevná línia- napr. tá dejová)

hrať sa bude dokým nejaká frakcia nevyhrá (teraz sa môže stať napríklad že skapú všetci občania hneď na druhý deň, pretože nejaký nerozmýšlajúci bandita vykosil jedného, ďalšieho šerif a tetieho si vychutnal neutrál... ak sa toto stane- myslím že nebude problém nechať 3 frakcie, ktoré ostanú vraždiť sa medzi sebou-mňa osobne by to bavilo... Proste tu bude priečka kto vyhral prvý a hra bude pokračovať ďalej... Ak mi niekto nepošle PMku kde nesúhlasí)

Nie, nie je to proti Juk-i, ba naopak taký darček.. :) A vlastne ja som nehovoril ani o rozbiehaní, ale o tom kto by sa pridal nie?

to je asi tak všetko k tebe...


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
To znamena co?

Ze ked som Zakon a zabijem ako prveho nie neutrala, tak som prehral? Cielovat konkretneho hraca v konkretnom poradi je nedosiahnutelny masaker, lebo musel by si byt Sibyla kombinovana s vesticou Teodorou, aby si zabil nielen clena frakcie, ale dokonca v spravnom poradi.


Mne to skôr príde ako vcelku fajn frakcia (ten neutrál)- avšak každý si dáva naň pozor-nikto nikomu neverí okrem toho že hlavný bandita má svojho pomocníka, takisto aj šerif svojho vice-a - ono je to určite akási modifikácia bangu.. ja westerny rád...


Alef0 napísal:
U teba je to divne:
Zakon ma killnut banditov vs Banditi zakon

Neutral obcanov vs obcania neutrala

a ako bonus zakon i banditi neutrala

Rola ,,neutral zabit obcanov" mi pride ako masaker, to totiz znamena, ze JEDEN clovek musi vlastnymi rukami vyzabijat CELU frakciu, co je riadne WTF a narocne, o to viac, ze Zastanci zakona i Banditi pojdu po nom a obcania maju hladat ihlu v kope sena.


Tak ešte raz:
neutrál vyhral ak zabije všetkých nevinných občanov mesta- ak vyhrá môže sa veselo zabávať Ďalej (dúfam že neutrála nevylosujem nejakého slabého budižkničemu, ako som bol ja v Gotheme2)

banditi majú síce vojnu medzi šerifom a spol, ale do mesta prichádza akýsi brutálny, chladnokrvný vrah, ktorý príjma objednávky a okrem toho vraždí nevinných... takže nechajú si toto? nie! tak preto sa na neurčitú dobu (kým chcú všetci "občania" mesta - rátam všetky tri frakcie okrem neutrála, zabiť toho chladnokrvného vraha čo došiel do mesta... predsalen nebudú prvý keď vykapú všetci nevinný, predsalen mesto s obyčajnými, pracujúcimiobčanmi je lepšie mesto...) potom sa banditi veselo púšťajú naspäť do šerifa (samozrejme nemusia zabiť najprv neutrála, ale týmpádom neutrál bude vraždiť- nevinných občanov je málo)

zastanci zákona sú v tej vojne medzi banditmi, ale opäť.. do mesta prichádza brutálny vrah (mám tu nápad, žeby bol medzi nevinnými jeden človek, čo ho môže akoby ovládať, ale pred tým musí zistiť kto vlastne ten vrah je) na chvíľku mimo zákoncov- bude tu akási výveska, na ktorej budú povylepované pozvánky do tých miest kde budete môcť tráviť čas (možno ten čas bude nočný-to ešte neviem)-takže vy sa rozhodnete kam chcete na noc ísť (pred nocou mi pošlete PMku s výberom a s chopnosťou, ktorú chcete použiť) nerád kopčím, ale tie stoly sú geniálny nápad :) takže tu budú ďalšie dva stoly, ktoré budete môcť používať stále (resp. udú môcť používať- budú to akési nonstop dorozumievacie stoly, za ktorými budú sedieť frakcie-zákonci, banditi - najprv ako už spomenutý- tí dvaja čo o sebe vedia šerif a pomocník, šéf banditov a jeho pomocník)


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Täysikuu napísal:
to s tým semestrom má Juro pravdu :(


Ok, však ak sa nazbierate, dohodneme sa na termíne (po gotheme2 samozrejme)


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poradim ti ako vystelovat chyby
za prve najdi za intraku ludi ( najlepsie chalanov ty sa daju nakecat na kazdy k...ukuricu za obycajne uvarenie vecere) aby ti robili testovacie kraliky , zistis chyby a hratelnost napadu a tiez sa dobre pobavite a obcas maju aj realne napady :)
Potom mafia je viac menej ako zivy organizmus , skoro ziadne pravidlo nemoze pokryt vsetko a ani nemoze byt pevne , tiez podla stylu hrania ludi , musis niekedy zmenit postupy, a skoro stopercentne sa nebude vyvijat ako chces ty , cize aj ked sa ti to mozno nebude pacit a budes chciet zasahovat tak nato proste kasli ano , aj ked hrozi ze behom vecera sa cela hra skonci, je to ich hra, maju sa hrat ako oni chcu pokial neporusuju zasadne pravidla
za dalsie musis si byt isty ze mas nato dost casu , ja napriklad teraz nemam ,mala som vo februari, v marci teraz uz tolko nie a preto hra trochu ( dost) viazne

A ked sa nieco pokasle , povedz si ze si to tak mal v plane , neboj sa po tvojom style hrania ti to budu verit :D

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Poradim ti ako vystelovat chyby
za prve najdi za intraku ludi ( najlepsie chalanov ty sa daju nakecat na kazdy k...ukuricu za obycajne uvarenie vecere) aby ti robili testovacie kraliky , zistis chyby a hratelnost napadu a tiez sa dobre pobavite a obcas maju aj realne napady :)
Potom mafia je viac menej ako zivy organizmus , skoro ziadne pravidlo nemoze pokryt vsetko a ani nemoze byt pevne , tiez podla stylu hrania ludi , musis niekedy zmenit postupy, a skoro stopercentne sa nebude vyvijat ako chces ty , cize aj ked sa ti to mozno nebude pacit a budes chciet zasahovat tak nato proste kasli ano , aj ked hrozi ze behom vecera sa cela hra skonci, je to ich hra, maju sa hrat ako oni chcu pokial neporusuju zasadne pravidla
za dalsie musis si byt isty ze mas nato dost casu , ja napriklad teraz nemam ,mala som vo februari, v marci teraz uz tolko nie a preto hra trochu ( dost) viazne

A ked sa nieco pokasle , povedz si ze si to tak mal v plane , neboj sa po tvojom style hrania ti to budu verit :D


Jo s kámošmi čo hrávame bang to plánujeme :) takže potom to všetko dokončím, vyvážim.. ale čo hovoríte na ten nápad? resp. hovoríš?


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neviem .... ale skor myslim ze je teraz cas na trosku obyc mafiu :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
neviem .... ale skor myslim ze je teraz cas na trosku obyc mafiu :)


Ináč rozmýšlal som že by som si načítal nejakú klasiku a začínal GMovať na tom... tak fakt neviem...
Ale keď už toto mám takmer pri konci tak by som to najradšej dorobil a hodil vám to ako hladným vlkom...

A tým by som chcel poprosiť radu od niekoho skúseného (kľudne aj od teba Juk-i - ak si hovoríš že skúsená nie si... tak si ;) ) má tu byť ten neutrál, alebo ee?


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zdá sa mi, že rada skúsebých je obyčajná mafia

A vieš čo, radšej so mnou na nerátaj napevno, lebo záver semestra, aj prázdniny vyzerá byť hustý (nielen skúšky, ale aj prax, terén,... čiže aj týždne bez internetu). Len som si včera večer neuvedomil, že už čas pokročil


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
nie


Tak už som toho bounty huntera škrtol... a idem to dorobiť.. vlastne už sú všetky nedomyslené veci preč, keďže odchádza z mesta ten vrah... no...

takže ostanem teda na verzii, ktorú som vytvoril z inšpirácie od tvojej práce:
-Zákonci
-Banditi
-Obyvatelia


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Täysikuu napísal:
Zdá sa mi, že rada skúsebých je obyčajná mafia

A vieš čo, radšej so mnou na nerátaj napevno, lebo záver semestra, aj prázdniny vyzerá byť hustý (nielen skúšky, ale aj prax, terén,... čiže aj týždne bez internetu). Len som si včera večer neuvedomil, že už čas pokročil


ok... však na úplnej pohode s tým počkám až do septembra ak bude treba... ajkeď najradšej by som začal tesne po Juk-inej gothem 2.. Nech tototu hráte svieži, a nech vaše mozgy budú mať plno rozvytý mafiánsky zmysel ;)

EDIT: no a ešte: keďže moja rodina nemá dosť sťahovania, cez leto sa sťahujeme do Nemecka... takže budem mať kopu práce a tak... ale myslím si že jak začne august, september už bude všetko ok... a keďže budem doma (v nemecku) častejšie za kompom jak teraz tak sa tomu budem venovať fakt naplno a bude to fajn :) takže tak


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 84 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun