HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 90 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vina:alef dôvod asi rovnaký, ako udal Morti


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako sa na to pozeram, tak niekto z nas zomrie uplnou nahodou, kedze tato mafia de facto zomrela na neaktivitu. Zatial som to ja :-)

Mam dve otazky: preco sme stale nedostali odpovede na stretnutia, GMica?

Co sa stane, ked budu mat dvaja hraci rovnaky pocet hlasov?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ne, tato mafia skapala skor na to, ze sme vsetci v base :) co keby ste konecne niekoho vytiahli? Ci nemate na to pravomoci? Napriklad mna. Ja neviem jak este furt mozte pochybovat o tom ze som obcan :)

K tomu ze preco by ste ma mali vytiahnut z basy: no nejakeho isteho obcana potrebujete na to aby ste vyhrali, vy mafiani/systemaci :)

Co sa tyka mojho spojenia s alefom, stretol som sa s nim v prvy den a na zaklade toho stretka ho povazujem za obcana. Ratam s tym, ze na kazdom stretku sa nieco odhali o tom druhom cloveku, tj je to obdoba preverovacky - lebo inac kebyze tam nie su podhodene ziadne indicie, tak naco by tie stretka vobec boli? Takto ma kazdy moznost aspon nieco zistit v tomto chaotickom systeme. Ja na zaklade indicii co som dostal, a na zaklade porovnania s inymi stretkami, som usudil, ze alef je obcan. Mozem sa mylit, ale mne ako obcanovi je to uplne jedno - pretoze ja nechcem aby nikto skapal, a ak je on systemak, tak budiz, nech prezije do konca hry, aby zostal balance. Preto proti nemu ani nebudem hlasovat a dnesny den som sa rozhodol nezobrat si noviny, ale pekne zahlasovat za niekoho, aby som praveze prevazil tieto obvinenia na alefa. Radsej obvinim niekoho, o kom neviem ani prd, ako niekoho pri ktorom som si skoro isty ze je obcan.
A este, preco som weertyho oznacil za obcana? Lebo som mu chcel pomoct. V skutocnosti som vobec netusil, ci je obcan, ci nie, ale z tych jeho prispevkov sa mi dost zdalo ze je obcan, akurat dost nesikovny a hlupy a uplne to pokazil (taketo veci sa stavali v mafiach ktore som hral/GMoval na inom fore, najma pri neskusenych mladych hracoch). Anyway, plan bol takyto: podporim ho nech uz je cokolvek, tak ci tak bandwagon od neho neodklonim. On sa dostane do basy, a tam nanho zatlacim a prinutim ho so mnou spolupracovat (a on mi uz bude verit, pretoze som ho podporil a pretoze som obcan, a ak je on mafian/systemak, tak ma potrebuje...). Tj dalsi clovek ktoreho by som mal ocheckovaneho. Akurat jemu sa podarilo suicidovat este v ten isty den.


Cize
vina: DeadBoss
pretoze tu cely cas tlacis do toho alefa, co mi nie je prijemne, nakolko je to jeden z mala ludi o ktorych nieco viem, a o tebe viem naopak nic. Nebol si nahodou s mortim v prvy den na zmrzline? Ak hej, sem s vysledkami, dakujem. Som ochotny zmenit svoje obvinenie kedykolvek (ak mi to dovoluju pravidla, ja neviem, ci sa to bude pocitat ako dalsi prispevok). Alebo iste, no, kludne to cele oznac za mastnu konspiraciu, ja paktujem s alefom a s weertym a vsetci sme mafiani. Dolezite je, ze nikto z vas na mna nevie najst nic, co by dokazovalo ze som mafian/systemak (preco asi?), a znova vam vravim, preverte si ma, pozvite si ma, hocico :) ja sa preverovaciek nebojim kedze ako obcan mam uplne najvyhodnejsiu poziciu

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Co sa stane, ked budu mat dvaja hraci rovnaky pocet hlasov?
toto som sa aj ja chcel opýtať
Juro mi v tom zas robí bordel :D
Radšej by som videl z basy von Quickyho. Alebo možno radšej neskôr, lebo dlho by asi neprežil a definitívne sa to skôr bude lámať ku koncu si myslím (Alebo som mu skočil na jeho hru)


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ako sa na to pozeram, tak niekto z nas zomrie uplnou nahodou, kedze tato mafia de facto zomrela na neaktivitu. Zatial som to ja :-)

Mam dve otazky: preco sme stale nedostali odpovede na stretnutia, GMica?

Co sa stane, ked budu mat dvaja hraci rovnaky pocet hlasov?


GMica teraz prisla zo skoly , GMica robi co moze s casom co jej bol poskytnuty , GMica sa po xzy tyzdnoch konecne chysta domov, GMica konci


Nikto nebude zabity ( zavrety = neuspesne hlasovanie) :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V tom pripade navrhujem sa poobvinovat krizom-krazom tak, aby nik nebol zavrety.

IMHO ziadna z frakcii nedokaze dnes cokolvek spravit -- mafiani su imho vsetci v base a systemaci zalezeni, s tym, ze mafiani to maju na kahanku ovela viac nez systemaci. (Weerty, Morti, Patria, to je jedna atd atd).

Kedze cez den nemame ziadne schopnosti, ktore by zabijali ludi, musime sa zjednotit a pockat na noc, lebo akymkolvek zasahom to len pokazime.

Samozrejme Dead Boss hned zrukne, ze treba zabit mna ako najpodozrivejsieho, ale prosim, som zvedavy, ako vyargumentuje pripadne skody.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro:
Navážam sa do alefa, lebo viem, že klamal o aute na ktorom si prišiel na stretnutie. Áno to je všetko. Nezdá sa to ako dôvod na odsúdenie? Ani mne veľmi.
O Taysovi neviem vôbec nič. Možno by som mal obviniť jeho za neaktivitu, ale touto fázou sme už imo prešli. Teraz treba brať do rúk argumenty, akokoľvek chabé.
Na mojom stretnutí s Mortim som sa dozvedel akurát:
a) je to sexy tridsiatnička
b) má rada jahodovú zmrzlinu
c) má niečo proti úradu šerifa (čo asi znamená, že nie je systemáčka)

Teraz som sa ocitol v takej situácii, že mi je jedno koho dáme dole. Kľudne zahlasujem aj za Taysikuua, aj za Mortiho ak to znamená, že ten dotyčný pôjde dole. Prečo? Lebo nemám čo stratiť.
Ako vravím, sú dve možnosti rozloženia síl:
Jeden mafián a dvaja systemáci (resp. naopak). Šanca 33%, že sa hra skončí. Ak nie, aj tak good.
Jeden mafián, jeden systemák a ešte jeden občan. Šanca 66% na to, že sa hra skončí. Ak nie, tak pôjde jeden občan (čo už).

Podľa mňa je to celkom dobrá šanca.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak nech pocitam ako pocitam, vychadza mi ze ked vonku vystrelim do kohokolvek, takmer s istotou trafim systemaka/mafiana.. :D
a to ze alef je obcan, ja pre zmenu jednoducho neverim, miest pre obcanov uz vela nie je (jeden je mrtvy a zvysni vo väzeni.. ) :) -
preto vina: alef0..
hlasujem zanho uz treti den, preto myslim ze to nikoho neprekvapi a zdovodnenie ani nebudete ocakavat, su tie iste vyhrady co stale boli a su a ako vidim, maju aj ini.. )
Jednoducho weerty, alef, patria, to je jedna mafia ci ako znie ten popevok?.. : D


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.marty., tvoje posty zacinaju vyzerat velmi pozoruhodne.

a) Ty vies strielat cez den????
b) Mozes prosim rozviest, ake vyhrady voci mne? Jedine vyhrady boli s tym autom, to som uz vyelaboroval davno-pradavno, vsetko ostatne je na urovni ,,daco mi tu smrdi". To su krasne argumenty, ze ,,zdovodnenie nebudete ocakavat, myslim, ze to nikoho neprekvapi", takto funguje nasa suseda a potom sa vsetci divia, co to vlastne poschvalovali. Mozem vediet exaktne zdovodnenie?
c) Je pozoruhodne, ze hlasujes dokola proti mne, a to trikrat po sebe!
d) Popevok je jasny, ale keby som bol mafian, tak by to znamenalo odstrelit si Weertyho a to, ako som tiez spominal, by bol uplne chory napad, co by som rozhodne nerobil a uz vobec nie cez den.
e) Ak si si taky isty, ze lubovolny vystrel trafi systemaka/mafiana, naznacujes tym, ze si jediny obcan? Inak povedane, ak hovoris, ze vsetci ostatni obcania su mrtvi / vo vazeni, znamena to, ze my traja, co sa tu hybeme, sme systemaci/mafiani?

Uvedomujes si, co vlastne z toho pre teba vyplyva? :-)
a) ak sme tu aktivni uz len systemaci/mafiani, tak by sme ta mali odstrelit, a byt blizko pri hre, lebo ak vies strielat, tak si nebezpecny a ked nie, tak to urobime cez noc, lebo je to logicke.
b) alebo si realne strielajuci mafian/systemak, ktory klame a ako obcania by sme ta mali odstrelit, lebo ak vies strielat, tak si nebezpecny

Ja hadzat vinu nebudem, jedine ako som hovoril: obvinit sa do kriza.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
toto prosim neratajte ako herny prispevok

myslim ze teraz cez sviatky bude tazka neaktivita, ja by som normalne vyhlasil dovolenku v gotheme, a ked sa vratime po sviatkoch zas budeme mat na to chut :) co vravite? aj tak je tu teraz pasivita

ja idem na chatu as we speak, vraciam sa v nedelu poprosim o imunitu, alebo sak ak ma nevytiahnete z basy tak buduci den asi aj tak skapem nie?:)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z dovodu moje nepritomnosti v poslednych dnoch predlzujem hraci den do Nedele do 20:00.
Kto do tej doby nezahlasuje a nieje pritom v base dostane sa do ruk psychotickeho zabijaka.
Uvedomujem si ze hra viazla hlavne kvoli me, tak slubujem ze vam to urcitym sposobom vynahradim.
Opet vas varujem ze po smrti vsetkych neutralov umriete vsetci.
Je treti hraci den cili je streda. Odohra sa hokejovy zapas na ktory ked chcete mozte ist vsetci. ( aj vezni). Tiez pripominam ze vo stvrtok sa uskutocni Jurova verejna poprava :ikonka17:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takze som tu s nejakymi informaciam... i ked yrovna nie s tzmi co som chcel...moje stretnutie s Tayom sa asi nekonalo :( ale zato viem ze Alef0 je v skutocnosti Stanislav Svorad a co ten google nenajde... hned 10 odkayov a v 8 z nich sa pise o korupicii a uplatkoch ... zeby nahoda?
teda k tomu Tayovi ...aby sa to vysvetlilo ...ak si pamatate smrt Pana Vranu tak ho niekto strasne mocne zaskrtil...a kto by to mal byt iny ako nas sportovec a hokejista Tay-mafian?
takze ako ludia pome sudit MAFIA & SYSTEM WILL GO BANKRUPT!

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jaj a k Dead bossovi... ten sa mi predstavil ako Matt ale inak tam bolo len to ze ned ako som ho videl tak mi bolo vsetko jasne...aj ked mne nic jasne nebolo :D ...ale dovolil by som si tvrdit ze on je neplnolety ktoreho zhanal Juro i ked je to len moja teoria z vylucovacej metody

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale konalo minutku

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
jaj a k Dead bossovi... ten sa mi predstavil ako Matt ale inak tam bolo len to ze ned ako som ho videl tak mi bolo vsetko jasne...aj ked mne nic jasne nebolo :D ...ale dovolil by som si tvrdit ze on je neplnolety ktoreho zhanal Juro i ked je to len moja teoria z vylucovacej metody
Dovolil by som si nesúhlasiť.
alef0 napísal:
.marty., tvoje posty zacinaju vyzerat velmi pozoruhodne.

a) Ty vies strielat cez den????
Nie že by som sa zastával martyho, ale marty už odpovedať nemôže a podľa mňa tým myslel len to, že koho obviní.
alef0 napísal:
Uvedomujes si, co vlastne z toho pre teba vyplyva? :-)
a) ak sme tu aktivni uz len systemaci/mafiani, tak by sme ta mali odstrelit, a byt blizko pri hre, lebo ak vies strielat, tak si nebezpecny a ked nie, tak to urobime cez noc, lebo je to logicke.
b) alebo si realne strielajuci mafian/systemak, ktory klame a ako obcania by sme ta mali odstrelit, lebo ak vies strielat, tak si nebezpecny
Teraz nasleduje meta-game.
Podľa mňa sa z väzenia nedá robiť nič. Veď ako ťa môže zabiť niekto kto je vo väzení? Hráč, ktorý je vo väzení, je pre mňa out. Nevidím dôvod prečo sa ním zaoberať.
Taktiež nie je možné, aby sme boli my štyria len mafiáni/systemáci, lebo to by bol game-over. Tu musí byť jeden občan.
Morti napísal:
ale zato viem ze Alef0 je v skutocnosti Stanislav Svorad a co ten google nenajde... hned 10 odkayov a v 8 z nich sa pise o korupicii a uplatkoch ... zeby nahoda?
Ja by som veľmi prepojenie medzi menom a frakciou/schopnosťou nehľadal. Viem, že sme inšpirovaný postavami z filmov, ale u mňa napríklad je to trošku inak, ako by človek čakal.
JuK-i napísal:
Odohra sa hokejovy zapas na ktory ked chcete mozte ist vsetci. ( aj vezni).
Na hokej určite idem. Kto vie čo sa tam stane?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 90 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun