HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 147 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalšia
Autor Správa

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak ktora hra vas skoro priviedla do liecebne? Ktory Boss, lokacia, ci quest vam robil obrovske problemy?? A nevravte, ze ste vsetky hry presli bez problemov. :P

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Diablo 2 LOD v 1.10 Diablo na Hell :ikonka22:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
U mna napriklad Mind Flayer Lair v BG2- to ma tak znechutilo, ze som BG ani nedohral :P

A este v starom dobrom Poldovi nieco, ale uz si nepamatam presne co...Musel som pouzit navod, aby som sa cez tu lokaciu dostal :oops:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dune 2, posledný level. Hral som za Atreidesov a Harkoneni mi vždy po pár minútach rozflákali zakladňu raketou. Po pár pokusoch som to vzdal a nikdy viac to neskúsil.

Dramatické odhalenie: Annun nikdy neprešiel Dunu 2.


A je to vonku.

:ikonka31:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som nikdy nedohral BG1. Ako som uz spominal, hral som iba s magom a proti Sarevokovi a spol. som si ani nepipol. :x

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr_Fixir napísal:
Ja som nikdy nedohral BG1. Ako som uz spominal, hral som iba s magom a proti Sarevokovi a spol. som si ani nepipol. :x


:lol: :lol: :lol:
toto aj mna RIADNE zdeptalo,ale akosi som to vykryl a Sarevok padol :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som to zacal hrat aj od zaciatku hned potom ako som sam ako mag neuspel. Ale daleko som sa nedostal, pretoze som to potom odlozil, pretoze zacat to hrat odznovu kratko po sebe nie je dobry napad. Clovek nestaci zabudnut na vacsinu veci v hre a tak ho to potom nebavi. Dufam, ze sa k tomu este vratim a toho smejda zabijem. :twisted:

Aldy s Mindflayermi som sa aj ja chvilu trapil, ale potom som nasiel vhodnu taktiku a nejako som ich zdolal. Viem, ze som jedneho svojho bojovnika maximalne naboostoval proti tym ich kuzlam, supol som tam par summonov nech sa maju s cim zabavat a potom som tam vtrhol aj so zvyskom bandy. 8)

Inak Irenicus ma sklamal. Ked som prvykrat isiel ukoncit jeho pozemske bytie tak som bol cely vycukany ako ma tam Irenicus vycvici a vuala ani si nepipol. :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som sa s Mindflayermi klasickymi netrapil vobec...Minscovi som dal Lilalcor ci ako sa pise ten ukecany mec a umber hulkovia aj Illithidi mu prvym utokom nic nespravili a potom ich zvysok bandy rozbil

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
belial napísal:
ja som sa s Mindflayermi klasickymi netrapil vobec...Minscovi som dal Lilalcor ci ako sa pise ten ukecany mec a umber hulkovia aj Illithidi mu prvym utokom nic nespravili a potom ich zvysok bandy rozbil


no, mozno keby som mal vtedy Lilacor tak by to slo...Lenze ja som ho predal dost davno pred tym...Ono najvaiac ma vzdy nastvalo,ked som vliezol do miestnosti, Mind Flayer pustil nejaky stun alebo co a potom zrazu bola cela parta na cucky (doslova)...a to asi hodinu v kuse...To ma tak znechutilo, ze som sa na to jednoducho vykaslal :P

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hrozne debilné boli preteky v hre Mafia. Gangsterka a hneď zo začiatku hry preteky formúl, ktoré nie a nie vyhrať. Zabralo to mnoho hodín nervov.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som nepresiel red alert2 za rusakov (ale presiel som za spojencov, a dokonca som presiel aj datadisk..............ja viem aj tak som lama, no a co). v predposlednej misii ked treba znicit kremel tam yuri zacal posielat tolko vojakov ze som sa na to vykaslal lebo ja nie som velmi trpezlivy ani strategicky zdatny...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
cripple v hre gorky 17
kvoli nemu som to nedohral a skoro som zcvokol
napodobne preteky v mafii, nastastie sa to dalo okaslat
teraz ma vysmejete ale baldurs gate 1 -prvy najaty vrah-kuzelnik vo friendly arms inn, v dobe ked som to hral som mal asi 10-11 cize ziadny stary paric cez toho hnupa som sa nevedel dostat

_________________
Blep


Naposledy upravil Ozzy dňa St. 08. Jún 2005, 16:11, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
teraz ma vysmejete ale baldurs gate 1 -prvy najaty vrah-kuzelnik vo friendly arms inn, v dobe ked som to hral som mal asi 10-11 cize ziadny stary paric cez toho hnupa som sa nevedel dostat

heh....noooo.....ja som skoncil TROCHU dalej ale to bolo tak davno ze uz neviem kde......(z tohto mojho prispevku je dufam jasne ze som BG1 nepresiel).

teraz sa chystam na "cerstvych" wizards & warriors z noveho pLEVELu....uvidime ako to dopadne a kolko hodin vydrzim....


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som nedohral Starlancera, co je inak skvela hra, kvoli tomu, ze v jednej misii som musel asi 5 min udrzovat konstantnu rychlost aby som nebol prezradeny. A potom som zautocil na jednu lod a v tom na moju flotilu zautocili nejake stihacky. Blbe bolo, ze som ich musel vsetky dostat skor ako oni dostali jednu dolezitu lod, ktoru ked znicili tak som mohol ist odznova. Potom som uz na to nemal nervy.

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nedavno ma zdeptala NHL 2003, ked mi zakapal save sezony po 80. zapase... 1200 minut zivota v ....

Hm... potom Washington, Early Alt 1 v kampani Civil War Generals 2 za Juzanov... to sa vyhrat neda, ma nakoniec tie svine severne nahanali po mape jak nejakeho prasiveho psa :evil:

A samozrejme ma psychicky znicila Kana, ale to je znicenie uplne ineho razu a nechcem to tu rozoberat.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 147 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun