HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia
Autor Správa

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hral niekto túto zaujímavú hru, ktorá podľa mňa nená konca kraja? :D


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Já a mám oficiálně zaregistrované všechyn datadisky na Bioware. Mám ji moc rád :)

Hraješ na NETu?


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie este to nehram po nete ale co nie je moze byt. zatial to drvim len na pc aj to mi staci :D ale po nete to moze byt celkom zaujimave. Datadisky? to ich je viac? ja viem zatial o jednom a ten bude co nevidiet :twisted:


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Marcus napísal:
Nie este to nehram po nete ale co nie je moze byt. zatial to drvim len na pc aj to mi staci :D ale po nete to moze byt celkom zaujimave. Datadisky? to ich je viac? ja viem zatial o jednom a ten bude co nevidiet :twisted:

Shadows of the Undrentide
Hordes of the Underdark

Já to po netu taky jeste nezkousel tak hledam nekoho s kym zacit :)


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, chystam sa kupit originalku, ale az budu mat vsetky datadisky + hra za celkom slusnu cenu (teda dufam ze mat budu), lebo z piratskou si moc po nete nezahrajem a problemy z updatovanim su tiez nemale (kto ma nakazdy patch hladat crack, ehm NoCD patch :-)). Ked mozem doporucit niektory z modov, tak jednoznacne "Kiss of Fate" a "Hyborian Age 1: Temple of the Spider God". Dost dobre.

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor: hmm no urcite by som to raz po nete zahral ale to by trebalo viac hracov ako dva - traja .. teda min.3. potom to bude ovela zaujimavejsie. skusim niekoho pozhanat a kedy boli ludia zahral by si? :twisted:


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
No, chystam sa kupit originalku, ale az budu mat vsetky datadisky + hra za celkom slusnu cenu (teda dufam ze mat budu), lebo z piratskou si moc po nete nezahrajem a problemy z updatovanim su tiez nemale (kto ma nakazdy patch hladat crack, ehm NoCD patch :-)). Ked mozem doporucit niektory z modov, tak jednoznacne "Kiss of Fate" a "Hyborian Age 1: Temple of the Spider God". Dost dobre.

Ja hraju vsechny mody Dragonlance + doporucuji Pool of Radiance a neco jako Fall of Myth Drannor, pisu y prace :]
Písal Dalcor, pred prihlasenim ja vůl


Hore
   


Odpoveď s citáciou
Marcus napísal:
Dalcor: hmm no urcite by som to raz po nete zahral ale to by trebalo viac hracov ako dva - traja .. teda min.3. potom to bude ovela zaujimavejsie. skusim niekoho pozhanat a kedy boli ludia zahral by si? :twisted:

URČITĚ

Dalcor


Hore
   

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
No, chystam sa kupit originalku, ale az budu mat vsetky datadisky + hra za celkom slusnu cenu (teda dufam ze mat budu), lebo z piratskou si moc po nete nezahrajem a problemy z updatovanim su tiez nemale (kto ma nakazdy patch hladat crack, ehm NoCD patch :-)). Ked mozem doporucit niektory z modov, tak jednoznacne "Kiss of Fate" a "Hyborian Age 1: Temple of the Spider God". Dost dobre.

http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1177

NWN Complete pouze 1499 CZK :)


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
By ma zaujímalo, či sa dajú do NWN naimportovať aj vlastne 3d modely. Neviete je to pri NWN možne?


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iliathan napísal:
By ma zaujímalo, či sa dajú do NWN naimportovať aj vlastne 3d modely. Neviete je to pri NWN možne?

Určitě!
Zkus se mrknout na http://www.NWVault.com , nebo http://www.Bioware.com , nebo http://www.dladventures.com tam treba najdes navod jak na to.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 25.07.2004
Príspevky: 15
Body: 5
Bydlisko: Prievidza

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som to skusal, musis mat ale 3d studio max. Bohuzial, sa mi nepodarilo spravit ani tu tutorialovu lietajucu jednofarebnu gulu...tym NWscriptom fakt nerozumiem...

Inak, singleplayer je fakt o nicom...dost dlhu dobu ma bavili moduly, a potom aj hordes of underdark bolo hodne dobre, len som jaksi prisiel o savy a druhy krat sa mi do toho nechcelo...tak som to ani nedohral. AAle nechyba mi to, viem aj o lepsich hrach...aj ked po nete, keby boli prachy, od compu by ma nikto nedostal...


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Já se te%d budu stěhiovat kde Internet není a já se tak těšil na internet. Teď ho mám jenom v práci, sice tu můžu hrát, ale není to ono. Třeba si tam nějak net zařídím, ale určitě ne přes telefon


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviete ci sa NWN da hrat po nete aj bez originalky? :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Neviete ci sa NWN da hrat po nete aj bez originalky? :roll:

Vzhledem k tomu že mám originálku tak mě to moc enzajímá :)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 103 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun