HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 140 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no naučil som sa rubať drevo, ušiť si handry a vyrezať stôl (asi 5 minut som sa kochal vyrezanym stolom :D)

poradte nejaky mood na vlastny prazdny dom... by som si rad zariadil, ked už blbosti vyrezavam :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na http://www.morrowind.cz je mrte modov na pridavanie domov okrem ineho ani ti to nebude dlho trvat :P


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tusim sii zacnem zhanat mody a znovu nainstalujem :D ale to zas by som iba zariadoval dom pri jazere a kaslal na questy :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
no naučil som sa rubať drevo, ušiť si handry a vyrezať stôl (asi 5 minut som sa kochal vyrezanym stolom :D)

poradte nejaky mood na vlastny prazdny dom... by som si rad zariadil, ked už blbosti vyrezavam :)


Mne sa nikdy nechcelo stracat nervy s tym Complete Morrowind a vyrabanim veci, hoci som ho mal poväcsinou zapnuty.

PS: Co vravite na J'Maiqa ci ako sa vola ten Argonian na ostrove.  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zabudol som ešte na jeden dôležitý mod: Passive Healthy Wildlife

Bez neho je cestovať po vonku strašná otrava.
Saimon napísal:
PS: Co vravite na J'Maiqa ci ako sa vola ten Argonian na ostrove.  :)

Nebol to Khajiit? Inak ja som ho nikdy nenašiel, respektíve ani nehľadal. Stojí za to?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Zabudol som ešte na jeden dôležitý mod: Passive Healthy Wildlife

Bez neho je cestovať po vonku strašná otrava.
Saimon napísal:
PS: Co vravite na J'Maiqa ci ako sa vola ten Argonian na ostrove.  :)

Nebol to Khajiit? Inak ja som ho nikdy nenašiel, respektíve ani nehľadal. Stojí za to?


Ten mod ukludni aj najotravnejsich Cliff Racerov? Ked nie su nakazeni?

Nahliadnutie do Construction Setu mi vravi, ze som skomolil jeho meno, lebo to je M'aiq a naozaj je to Khajiit. Co so tyka vyznamu, je to pre hru absolutne nevyznamna postava, vyznacuje sa nolore, cize nema klasicke temy na pokec ale vlastne (je ich asi 7-9). A konverzacia s nim fakt stoji za to, niektore hlasky su naozaj zaujimave, resp. zabavne.  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mne sa zdalo ze to neni jmaiq ale maiq the liar - maiq knows much!

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Ten mod ukludni aj najotravnejsich Cliff Racerov? Ked nie su nakazeni?

Áno.

Práve som sa ale dočítal, že môže mať konflikty s Morrowind Advanced (tieto dva mody som spolu ešte nikdy nemal, takže osobne neviem), možno by potom bolo lepšie použiť Cliff Racers, to vypne len tých otravných bastardov (resp. spraví racerov pasívnych).

Saimon napísal:
Nahliadnutie do Construction Setu mi vravi, ze som skomolil jeho meno, lebo to je M'aiq a naozaj je to Khajiit. Co so tyka vyznamu, je to pre hru absolutne nevyznamna postava, vyznacuje sa nolore, cize nema klasicke temy na pokec ale vlastne (je ich asi 7-9). A konverzacia s nim fakt stoji za to, niektore hlasky su naozaj zaujimave, resp. zabavne.  :)

Ja si stále hovorím, že ho raz pohľadám, no furt mi do toho niečo príde. :) On je niekde pri Dagon Feli, však?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Ja si stále hovorím, že ho raz pohľadám, no furt mi do toho niečo príde. :) On je niekde pri Dagon Feli, však?


Neda sa povedat, ze by ta konverzacia s nim o nieco dolezite (myslim az na jednu vec, o ktorej hovori pravdu) obohatila no stoji to za to.

A netusim kde je, ale viem ze je na jednom z mnoho ostrovov. V pamäti lovim a pripada mi to, ze asi bude niekde pri Dagon Fell, taky region podobny, mnoho ostrovov, len neviem ci na sever, juh, vychod alebo zapad.  :)

Edit: Construction Set vravi, ze M'Aiqove suradnice su Sheogorad Region 9,21. Pobliz je Dagon Fel, Sorkvild's Tower.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moze mi niekto poradit ako je to s instalaciou datadiskov? Chystam sa zahrat si Morrowind prvykrat a neviem ci datadisky nainstalovat hned s Morrowindom alebo az po dohrani hlavneho pribehu..

a co vsetko do hry pridavaju?

Dakujem


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Moze mi niekto poradit ako je to s instalaciou datadiskov? Chystam sa zahrat si Morrowind prvykrat a neviem ci datadisky nainstalovat hned s Morrowindom alebo az po dohrani hlavneho pribehu..

a co vsetko do hry pridavaju?

Dakujem


To zalezi len od teba.

Oba datadisky pridaju do hry kompletne nove priestory (Tribunal prida mesto Mournhold, Bloodmoon prida ostrov Solstheim.

Oba maju jednu otravnu vlastnost. Bloodmoon to, ze odteraz ti normalni ludia budu na Latest rumors odpovedat nieco so Solsthiemom (cim sa pripravis o ine odpovede, aj ked, niekomu to nevadi; tie questove latest rumors ostanu) Tribunal ma este otravnejsiu, a to to, ze ked si lahnes spat, je ista sanca ze ta napadne najaty vrah, ktory byva dost tazky.

Ked nainstalujes iba Morrowind, kedykolvek mozes doinstalovat datadisky, chvilu ti to bude potom prenasat veci (ci co to je, proste nejake nacitavanie)  :)

Bloodmoon taktiez pridava novu gildu, novy armor a zbrane, samozrejme nove NPC a questy, taktiez nove prisery. A este viac co mi nezide na um. Ale musim spomenut ceresnicku na torte a to lykantropiu.
:wink:

Na druhu stranu, Tribunal je chudsi. Pridava iba Mournhold, to interierove mesto (NPC a questy su samozrejmostou), pridava novy system dennika. Dalej muzeum artefaktov kde je ultra heavy ultra strong hammer a kde si mozes poriadne zarobit. Neviem ci pridava nove prisery, no skor nie.  :?

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dakujem za vycerpavajuce vysvetlenie :) S datadiskami teda asi este chvilu pockam


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj Tribunal pravdaze pridava kopec novych potvor ;) e.g. tuto

Nainstaluj si najprv Morrowind, nezabudni si vsak dat najnovsi patch, naozaj to pomoze - jednak budes vidiet HP nepriatelov, a mozno aj ten novy system journalu tam je etc, no proste oplati sa opatchovat. Totiz kazdy z tych datadiskov v sebe obsahuje aj patch na povodny Morrowind, no ale ked si nejdes davat datadisky, tak si musis opatchovat sam.
A to konkretne patchom Morrowind V1.2.0722. Este su dva patche: Morrowind V1.4.1313, ktory sa vsak pouziva, len ked mas Tribunal, a Morrowind V1.6.1820, ktory sa pouziva, len ked mas Bloodmoon (a pripadne Tribunal).

A este jedna vec, ked budes instalovat datadisky. Nejdu v lubovolnom poradi, najprv musi ist Tribunal, a potom Bloodmoon. Pravda, ak nechces Tribunal, Bloodmoon ide aj bez neho, ale potom ked budes chciet dodatocne instalovat Tribunal, budes mat problem ;)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Aj Tribunal pravdaze pridava kopec novych potvor ;) e.g. tuto


A fakt, ako som mohol zabudnut, ved to aj pri instalovani ti ukazuje tie nove potvory.  :oops:  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zacal som hrat Morrowind (priznam sa este som ho predtym nehral :oops: ), stiahol som si better bodies plugin, ale ked si na svoju krasnu darkelfku dam robu, tak ma hrud rovnu jak letisko :? ... Nepozna nieko nejaky plugin na oblecenie? (na zenske armory plugin mam a aj na niektore oblecenie, ale na roby nie :? )

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 140 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 33 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun