HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 140 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Autor Správa

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som to kupila v Brlohu a cestina je len na tribunal a morrowind ale vravim je to chybova bugova vec neodporucam ak chces hrat hl liniu ak sa chces len tak prehanat hore dole tak si ju daj
ale nebudes moct plnit nektore questy

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Huraa Morrowind vysiel v novej edicii za tri stovky.Uz mi troni na cestom mieste nad kozubom  :P


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v patcedeckovej krabici so vsetkymi datadiskami ? len tam potom urcite nedavaj tu cestinu

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kdeze, jedna normalna krabica s jednym dvd s morrownidom a datadiskami  :lol:
Ale je to super, zabil som nejaku tetu a vypadol z nej skoro cely ten zlaty set  :) dokupil som si helmu, sekeru (1-38) a este mi chybaju rukavice  :D
A to som len splnil uplne prvu ulohu


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
WAW super!  :|

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vrrr nemozem sa tesit?

Otazocka: Ako si postavu dam do pohladu aby som mu videl na chrbat? (neviem ake to je cislo)


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Otazocka: Ako si postavu dam do pohladu aby som mu videl na chrbat? (neviem ake to je cislo)


TAB, ale je to užitočné len pre tých, čo bojujú na blízko.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Thuriazs napísal:
Otazocka: Ako si postavu dam do pohladu aby som mu videl na chrbat? (neviem ake to je cislo)


TAB, ale je to užitočné len pre tých, čo bojujú na blízko.

Dakujem, uz som zistil  :wink:
Preco je to pre nich uzitocne ved ked si dam ten pohlad, nemam predsa zameriavac a bez neho trafim staru belu.


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Dakujem, uz som zistil  :wink:
Preco je to pre nich uzitocne ved ked si dam ten pohlad, nemam predsa zameriavac a bez neho trafim staru belu.


Sa počúvaš, teda, čítaš po sebe tie posty? Práve preto, že zmizne zameriavač, je to užitočné, len pre bojovníkov nablízko, pretože ho nepotrebujú. Ak sa nevieš orientovať v boji nablízko bez zameriavača, tak si podľa mňa mamľas, bez urážky.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Thuriazs napísal:
Dakujem, uz som zistil  :wink:
Preco je to pre nich uzitocne ved ked si dam ten pohlad, nemam predsa zameriavac a bez neho trafim staru belu.


Sa počúvaš, teda, čítaš po sebe tie posty? Práve preto, že zmizne zameriavač, je to užitočné, len pre bojovníkov nablízko, pretože ho nepotrebujú. Ak sa nevieš orientovať v boji nablízko bez zameriavača, tak si podľa mňa mamľas, bez urážky.

Hmm j asom myslel ze tym zameriavacom si zameriavam kde seknem  :ikonka17:


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Aeris napísal:
Thuriazs napísal:
Dakujem, uz som zistil  :wink:
Preco je to pre nich uzitocne ved ked si dam ten pohlad, nemam predsa zameriavac a bez neho trafim staru belu.


Sa počúvaš, teda, čítaš po sebe tie posty? Práve preto, že zmizne zameriavač, je to užitočné, len pre bojovníkov nablízko, pretože ho nepotrebujú. Ak sa nevieš orientovať v boji nablízko bez zameriavača, tak si podľa mňa mamľas, bez urážky.

Hmm j asom myslel ze tym zameriavacom si zameriavam kde seknem  :ikonka17:


Tym zameriavacom centrujes pohlad, teda smerujes sa. A sekas tam kde smerujes takze si myslel dobre.

Co sa vsak Aeris snazi naznacit je asi to, ze sa ti staci nasmerovat na nepriatela (teda v tom pohlade 3rd person) a sekat, tam uz nepotrebujes mierenie. (teda ak nie si fakt slepy; v Morrowinde totiz nie je telo rozdelene na nejake hit-zony ako to je v Construction Sete rozdelene na partie tela)) Pri melee utoku je to snad uzitocne iba ked ides na sneak attack, ked si chces byt stopercentne isty ze bafnes svoju obet presne.

PS: Ake mody pouzivate? Zameriavate sa na Role-Play alebo iba to prechadzate? Morrowind alebo Oblivion?  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon: Skôr role-play... mody čo používam: Assassin's Armory, Better Bodies, Slof's Better Beasts, Rethan Expanded, Suran Archery House, Scripted Spells, Vampire Embrace, Vampire Realism, Vampire Hunger, k tomu ešte jeden mod, čo vylepšuje vzhľad zbraní, ktorý si nespomeniem ako sa volá.... a ešte používam známu utilitu menom Morrowind Graphics Extender (hlavne kvôli tomu, aby mi podporoval notebookovské rozlíšenie a zoptimalizoval výkon). Momentálne som opäť začal hrať za Argoniana, vlastný class Ranger, mám prejdené hlavné questy Morrowindu, Tribunalu aj Bloodmoonu, najvyššie hodnosti v Mages Guild, Morag Tong, House Hlaalu, East Ebony Company, člen Fighters Guild + k tomu člen Blades a Ashlanders, nakoniec ešte upír klanu Aundae. Celkový level 48.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne sa velmi nepacilo ked som bol clenom vela gild. Ja som tusim na zaciatku zobral ten balicek a hoc som vedel kde presne ma Cossades dom, precital som si instrukcie a isiel do South Wall Cornerclub v Balmore. Tam som sa najblizsieho opytal kde je Caius, ten ma odkazal na majitela podniku, ten to uz detailne podpisal a tak som tam isiel. Nechcel som hned plnit hl. dejovu liniu, tak som dal Caiusovi balicek a povedal som ze este sa nechcem pripojit k Blades (teraz si nie som isty, ci to je mozne, alebo sa mi to len mari) a instrukcie som odhodil. Taktiez som sa snazil hlavne chodit v mestach, naco treba taku trpezlivost... samozrejme v dazdi a vo volnej prirode som akoze bezal. Takto nejako som si ja predstavoval Morrowind Role-Playing.

Stiahol som si Better Bodies (s prednastavenym Nude :twisted: ) , Better Heads, Necessities of Morrowind (vyborny mod na RP), Morrowind Enchanced + jeho pridruzene mody (Writing...), nejake grafic packy co vylepsovali vizaz sveta a tak.  Dalej sa mi pacil nejaky Better Signs, co skutocne zobrazil tie tabule, ze tam bolo fakt nieco napisane a skraslil tie emblemy u Mages Guild a Fighters atd... Taktiez je dobry Adventurers mod a Morrowind Comes Alive. (super mody, odporucam)

A hrozne som nemal rad ten plastikovy vzhlad zbrani. Hlavne ked som isiel plavat a chcel som si pozriet aku sexi elfku mam, jej sukna vsak bola ocarovana, tak vyzerala akokeby mala pas cudnosti.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ked som porovnal boj v Morrwonide a Oblivione zistil som ze sa pri Morrowinde viac krat stava ze aj ked by som mal zasiahnut priseru, akoby mec svacol doprazdna a nic sa nestalo.V oblivione som sa s tym nestretol.Ma to by tak?Existuje na to nejaky patch, plugin?


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V Morrowinde nie je temer ziadna fyzika. Vsetko sa tam meria na skilly.

Teda je jedno ze mec ti presiel prisere cez hlavu a ta veselo dalej ohlodava bez toho aby jej to zobralo co i len trochu healthu.

A obavam sa ze plugin/patch na opravenie fyzickeho modelu nie je.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 140 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun