HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 72 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak som zacal hrat Freelancer a dost sa mi to paci, pekne animacie, dobry system a celkom pekna vierohodnost ako sci-fi. Presiel som len prvych par misii a je to zabava, ma to skvele ovladanie atd., iba sa bojim ze to bude stereotypne a stale o tom istom, "zhrabni prachy za zabitych manikov aby si si kupil lepsie zbrane na lepsich manikov". Presvedcte ma ze to tak nie je (zrejme su vsak simulatory hlavne o bojoch :) )


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Tak som zacal hrat Freelancer a dost sa mi to paci, pekne animacie, dobry system a celkom pekna vierohodnost ako sci-fi. Presiel som len prvych par misii a je to zabava, ma to skvele ovladanie atd., iba sa bojim ze to bude stereotypne a stale o tom istom, "zhrabni prachy za zabitych manikov aby si si kupil lepsie zbrane na lepsich manikov". Presvedcte ma ze to tak nie je (zrejme su vsak simulatory hlavne o bojoch :) )


Co si pamätam spred sto rokov ked som hral Freelancer, na hre ma velmi zaujal pribeh, ten rozhodne stoji za to, je vsak pravda, ze medzi pribehovymi misiami sa nevyhnes zabijaniu "manikov aby si kupil lepsie zbrane (a lode) na lepsich manikov". Pri prvom hrani sa mi hra velmi pacila a teda mi toto "vyplnovanie volneho casu" vobec neprislo stereotypne, kedze pocas hry objavujes nove systemy a aj ked je zadanie misie na prvy pohlad rovnake ako zadanie tej predchadzajucej, nie je to vzhladom na nove prostredie, novych nepriatelov a nove moznosti vobec to iste. :)

Pribehova linia by vsak predsalen mohla byt trochu dlhsia.

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Deje sa mi cosi cudne vo Freelancerovi, opat som si to po par mesiacoch nainstaloval aby som hru dohral so starym savom ale akosi ho nemam kam supnut, pretoze nikde nie je SAVE folder v adresari kde je hra nainstalovana. Aj som zacal novu hru a ulozil, aby som sa uistil ze tam folder bude (u vacsiny hier sa vytvori az ked sa neozaj savne) a stale nic. Pouzil som aj funkciu search, dal vyhladavat autosave a nic mi nevyhodilo :?

Nemozete sa prosim, prosim, ak to niekto mate nainstalovane pozriet kde ten folder je? Spravim si ho sam ked treba. Viem vsak ze ked som to hral prvy krat, nasiel som ho hned, daco je nedobre :(

A tak som sa tesil na moju nadhernu nadhernu nakladnu lod


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hladaj priecinok Accts/SinglePlayer, tam su hned ulozete savy.
Blizsie ti nepomozem, akurat dneska som reinstaloval win :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
och, vdaka ti, zachranil si mi zivot
akoby bol problem umiestnit save folder do adresara s hrou :? (asi to bude tym ze to robil microsoft)


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dnes dosiel do schranky novy level



darkstar one ftw!!!!

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.freelancer-shatteredworlds.com/

:ikonka33: :ikonka33: :ikonka33:

zase instalujem freelancera ^_^


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Modov na FL je vselikolko vselijakych, multiplayerovych ci singleplayerovych, cim ta zaujal prave tento?

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shattered Worlds vyzeraju dobre, a Freelancer mal vzdy zabavny multac.. ale na FL ma hroznym sposobom irituje skutocnost, ze sa neda (bez pouzitia externych figlov) premapovat palba z RMB na LMB. Ta hra mi tym sposobila krce.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
Modov na FL je vselikolko vselijakych, multiplayerovych ci singleplayerovych, cim ta zaujal prave tento?

ze je zo vsetkych najvacsi
kompletne novy pribeh, takmer vsetky itemy boli nahradene, pridanych je vela lodi a aj system obchodovania by mal byt zlepseny (vsetko je napisane na tej stranke)
akurat instalujem FL tak dam potom vediet...


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
annun ..alebo niekto kto mate skusenosti s hranim X3 (nie tej poslednej ... :D )
viete ma odporucit na neaky dobry hmm .. *navod*... by som to nazval ... take to *how to play X3 for idiots* :ikonka01:
ono *tutorial tips* v podobe mailu ze v pravom hornom okne su objekty ktore mate oznacene su vtipne... hlavne ked pridu do schranky s vasou postou ... a vy nemate ( prvych 10 minut +/- ) ani sajnu ze mate neaku schranku.. nie to este ako sa ku nej dostat ... :roll:
hra samotna vyzera dobre... ale system ovadania a *fungovania v univerze* je bez neakeho zmysluplneho tutorialu tak trochu o nicom ...

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no can do

:(

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kamo, na Xko ti treba bud STRASNE vela trpezlivosti (ja som ta varoval, ja som ta varoval :) ), alebo niekoho, kto to pozna a je ochotny ti to predviest

co sa tyka navodov... najviac info sa da najst na oficialnych forach egosoftu, je tam aj celkom dobra komunita, aj to tam celkom zije, ale tiez to nie je uplne super

ja mozno nieco mam doma (momentalne som v praci), ale to ma bud 300 stran, alebo to neobsahuje vsetko

v skratke, Xko proste treba prezut

keby bolo velmi zle, zavolaj mi, ak budes chciet, mozem ti to niekedy trochu poukazovat

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nejde o to ze to je komplikovane... nevadi mi to ...az tak
skor ide o to ze neviem dostat ovladanie do krvy .. a nemam proste naladu stravit najblizsi polrok tym ze *uuh shiny! ... load... proste pokus omyl*
chcem sa zabavit .. nie robit statnice z xka :D
na druhej strane ... ide mi len o ovladanie.. take tie zaklady.. na zbytok mile rad pridem sam
taky ten uvodny tutorial proste
a to *300 stranove daco* ... mas na papiery ? .. alebo na e-papiery ?
lebo ked na papiery mam pocit ze ideme na pivko .. kde mi to ochotne a s usmevom na tvari urcite pozicias :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
chcem sa zabavit .. nie robit statnice z xka :D


presne preto dostalo Xko u mna nedostatocnu a slo z harddisku prec. zdlhave neznamena automaticky zabavne :)
(MassEffect anyone)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 72 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun