HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 132 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ozveme sa, dali by sme session snad :)
sak byvam na ceste k tvojej drahej :D skoro

inak co sa tyka porovnania F3 a Oblivacu (i ked je to v zasade neporovnatelne), strasne mi tu chyba nieco, co by ma nutilo objavovat.
proste ked sa divam okolo seba vidim obycajnu krajinu. v F3ke som videl 100ky zaujmavych veci... to ma troska mrzi

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no nebudem s drahou zajtra rano o piatej odchadzam a nevedno kedy sa vratim

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
ozveme sa, dali by sme session snad :)
sak byvam na ceste k tvojej drahej :D skoro

inak co sa tyka porovnania F3 a Oblivacu (i ked je to v zasade neporovnatelne), strasne mi tu chyba nieco, co by ma nutilo objavovat.
proste ked sa divam okolo seba vidim obycajnu krajinu. v F3ke som videl 100ky zaujmavych veci... to ma troska mrzi

Na to presne su dobre Unique Landscapes mody.

Poradie je dolezite, lebo inak sa moze stat, ze nieco nebude fungovat ako ma (lebo mod co sa natiahne neskor prepise nieco v skorsom mode).

Je toho tam vela, ale ked sa pozries lepsie, zistis, ze vela espciek patri k tym istym modom.

V kazdom pripade je to na tebe, ci to to stoji za tu hodinku instalovania, ak nie, Oblivion je celkom prijemna hra aj bez modov. Ja ti to z Kosic behat instalovat nemozem. :(

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
-fakt ma nasral goblin, ktory na mna vybehol s dwarven axňou... aj napriek tomu modu. alebo je to normal aj v tom mode? mal som pocit, ze by sa to nemalo stavat casto.
je frustrujuce mat 10lvl a nemat moznost sekat gobosov jak handry. ale zas je to aj trosku realne. no aj tak ma to srdi

-serie ma, ze bez claymoru sa nepohnem. specializujem sa na bladez, mam jeden dwarven short sword, jeden magicky (uz vybity... magicke weapony imo za moc nestoja zatial (cena/vykon) a cena za ich restore je neskutocne velka... ) sabre a claymore.
v jaskyni si bez fuckle neskrtnem, no neda sa s claymorom nosit. ale bez claymoru je kazda bitka s retardovanym goblinom utrpenie
cize ine weapony nez claymore su nahouby

-to iste ale so stitom. stit som zatial mal moznost pouzit len a iba v tych par situaciach, kedy som sa bil za denneho svetla. v tme alebo v podzemi useless uplne

vseho vsudy cakam na dedricku daikatanu a nejaky permanent efekt svetlo - na predmete
inak smiesna hra z tohoto pohladu...

-ked pojdem po main queste za last heirom velmi to zmeni svet? (pocul som o nejakych portaloch pred kazdym mestom ci co)
a cas je dufam nelimitovany... kwatch si na mna pocka?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
-fakt ma nasral goblin, ktory na mna vybehol s dwarven axňou... aj napriek tomu modu. alebo je to normal aj v tom mode? mal som pocit, ze by sa to nemalo stavat casto.
je frustrujuce mat 10lvl a nemat moznost sekat gobosov jak handry. ale zas je to aj trosku realne. no aj tak ma to srdi

Neviem, ja som okolo lelelu 12 a goblinov naozaj dávam ako handry (ale špecializujem sa skôr na luky a sneak attacky, to je fakt). Goblina s dwarven sekerou raz za čas stretnem, ale nestáva sa to často a väčšinou sú to tí vymakanejší goblini (shamani, berserkeri a tak).

Warrior napísal:
-serie ma, ze bez claymoru sa nepohnem. specializujem sa na bladez, mam jeden dwarven short sword, jeden magicky (uz vybity... magicke weapony imo za moc nestoja zatial (cena/vykon) a cena za ich restore je neskutocne velka... ) sabre a claymore.
v jaskyni si bez fuckle neskrtnem, no neda sa s claymorom nosit. ale bez claymoru je kazda bitka s retardovanym goblinom utrpenie
cize ine weapony nez claymore su nahouby

Ja som za celú hru obojručný meč nepoužil, krátke zbrane sú oveľa rýchlejšie a ak majú na sebe dobrý enchant, si s nimi schopný dať za krátky čas oveľa väčšiu nakladačku.

Čo sa týka magic charges, očividne si ešte neobjavil kúzlo soul trapu. :) Ak to nevieš čarovať sám, treba si zohnať predmeť, čo to vie čarovať za teba (ja mám na to dýku) a potom už nebudeš mať s dobíjaním magických predmetov nikdy problém. Plus, po svete sa povaľujú tisícky už nabitých soul gemov, každý z nich vieš použiť na dobíjanie svojich predmetov. A nakoniec, sprav quest pre Azuru, dostaneš Azura's Star, čo je úplne požehnanie (nezničiteľný soul gem).

Čo sa týka svetla, skús niekde pohľadať prsteň, alebo náhrdelník s nigh eye, light, alebo aspoň detect life a budeš za vodou. Ja dungeony riešim tak, že behám so schovanou zbraňou a detect life (tým pádom fakľa svieti) a v momente, keď nájdem zloduchov, vytiahnem zbraň a zapnem nigh eye, keď treba.

Na desiatom leveli by si už mal mať k takýmto veciam prístup.

Warrior napísal:
to iste ale so stitom. stit som zatial mal moznost pouzit len a iba v tych par situaciach, kedy som sa bil za denneho svetla. v tme alebo v podzemi useless uplne

Block sa inak určite nauč používať, bez neho sa nablízko nedá prežiť.

Warrior napísal:
-ked pojdem po main queste za last heirom velmi to zmeni svet? (pocul som o nejakych portaloch pred kazdym mestom ci co)
a cas je dufam nelimitovany... kwatch si na mna pocka?

V určitom momente sa ti začnú všade po svete objavovať oblivion gates (čo mňa osobne dosť sralo), ale kým nemáš spravený ani Kwatch, toto ťa nemusí trápiť.

Časový limit inak neexistuje, toto je Bethesda, v ich hrách sa main quest berie len ako taká bokovka. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hehe no neviem s tymi mecmi... robil som quest pre azuru (koho dusou inak najlepsie doplnittu jej star?) s tymi Vampz a nebyt claymoru nikdy ich nedam. moj trusty ohnivy klaymór mi prijde daleko silnejsi nez napr enchantnuta dyka of uberanie lifu...

mam lvl 11 a zda sa mi to nejako rychle ze postupujem:(

a ten soultrap. no nemam ho este vobec :(
a aj tie magicke predmety. skoro ziaden mi nevypadava a ked, tak len kde tu nejake nieco co nepotrebujem ani
a uz vobec nie nejake night eye a ine useful veci :(
hlavne vypadavaju drain fatigue a magika :roll:

block pouzivam ale len mecom... ja pako som si totiz pouceny z morrouša nedal block (kde mi bol na dve veci) a teraz trpko lutujem...

hehe tak potom super. heir si bude musiet pockat haha :D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
hehe no neviem s tymi mecmi... robil som quest pre azuru (koho dusou inak najlepsie doplnittu jej star?) s tymi Vampz a nebyt claymoru nikdy ich nedam. moj trusty ohnivy klaymór mi prijde daleko silnejsi nez napr enchantnuta dyka of uberanie lifu...

Na Azure je krasne to, ze dusu tam mozes drbnut hociaku a potom, co to pouzijes, ti Star ostane a mozes to pouzit znova s inou dusou... a znova... a znova. Chapes.

Warrior napísal:
mam lvl 11 a zda sa mi to nejako rychle ze postupujem:(

Hej, leveluje sa dost rychlo, to myslim ale Francesco trosku riesi, ale stale to nie je idealne (ja som pred tym hral s OOO, kde to bolo brutalne spomalene, tot dovod, preco po roku hrania som level 12. :)

Nech ta ale hreje pri srdci, ze Oblivion nema level cap, takze v praxi mozes levelovat dovtedy, kym vsetky major skills nebudes mat na stovke.

Warrior napísal:
a ten soultrap. no nemam ho este vobec :(
a aj tie magicke predmety. skoro ziaden mi nevypadava a ked, tak len kde tu nejake nieco co nepotrebujem ani
a uz vobec nie nejake night eye a ine useful veci :(
hlavne vypadavaju drain fatigue a magika :roll:

Treba presmejdit obchody po celej provincii, hlavne take na sperky a magicke, urcite nieco najdes, nechce sa mi verit, ze by si mal taku smolu na toto.

Warrior napísal:
block pouzivam ale len mecom... ja pako som si totiz pouceny z morrouša nedal block (kde mi bol na dve veci) a teraz trpko lutujem...

Poctivo to trenuj - nezabudaj, ze pokazdom vylevelovani mozes u trenerov vytrenovat pat bodov do skillov. Ak by si bol trenoval block po kazdom leveli, teraz by si ho uz mal minimalne na hodnote 50.

Ja som si tak vytrenoval blade, tiez ho nemam v major skills, ale obcas sa sikne.

Nepodcenuj trenerov! (a doporucujem napisat si dakde kde je trener na aky skill, nic nie je horsie nez stravit potom pol dna tym, ze ho hladas) Na block konkretne vies najst trenerov vo fighter's guildach.

EDIT: este ma napadlo, nikdy netrenuj u trenerov major skilly - ono sa to potom totiz rata k postupu na dalsi level a strasne to leveling urychli, co asi nechces.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ten trik s 5 skillmi na level som objavil az nejaky 9 lvl, takze tolko k tomu :)))
momentalne supujem co sa da do alchymie, blokovanie len tak vytahujem..
zistujem ze som postavu a jej tvorbu troosken pokakal, ale zatial som spokojny...

no ziaden lvl cap je sice fajn,ale ako som pisal, stale su tam ti dementi napr gobosi, co ma pacu po siske a som zachyvilku dead... neviem. prijde mi to frustrujuce celkom

sak len tych vampov som riesil utekanim z jaskyne, vyskocenim na suter a shootenim dolu :/

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
no ten trik s 5 skillmi na level som objavil az nejaky 9 lvl, takze tolko k tomu :)))
momentalne supujem co sa da do alchymie, blokovanie len tak vytahujem..
zistujem ze som postavu a jej tvorbu troosken pokakal, ale zatial som spokojny...

no ziaden lvl cap je sice fajn,ale ako som pisal, stale su tam ti dementi napr gobosi, co ma pacu po siske a som zachyvilku dead... neviem. prijde mi to frustrujuce celkom

sak len tych vampov som riesil utekanim z jaskyne, vyskocenim na suter a shootenim dolu :/

Toto je mozno trosku debilna rada, ale ked ti to pride fakt az take tazke, zniz obtiaznost, mozes to spravit hocikedy a pomaha to.

Hra ma byt zabava, ak ti to je frustrujuco tazke, tak to zniz a mas pokoj.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hehe dokelu to moze byt tym. myslim ze mam tu predposlednu obtiaznost :D:D:D
(ja uz ine ani nehravam zvacsa hehe)
krista ja kreten :D
veril by si, ze by ma to ani nenapadlo?
a to som akurat 45minut vypustal dusu na JEDNOM gobliniom samanovi... :DD

dik moc :D

btw:
magicke shopy som nejake skukol. a temer nist nemaju. a co maju je za 8000+.. tolko nemam :D

hm. ten Frančesko nema mat nejake ingame menu?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no tak som znizil obtiaznost trosku... fakt z takych 3/4 na kusok ppod polkou povedzme
a odrazu v bedniach magicke klaymore, obrovia idu na 4-5 ran dolu a tak.. WUT? to je tak vyvazena ta difikulta?

btw: su tam pod vodou jaskyne, lode alebo tak? to sa mi pacilo v Morrowindeeee

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
no tak som znizil obtiaznost trosku... fakt z takych 3/4 na kusok ppod polkou povedzme
a odrazu v bedniach magicke klaymore, obrovia idu na 4-5 ran dolu a tak.. WUT? to je tak vyvazena ta difikulta?

btw: su tam pod vodou jaskyne, lode alebo tak? to sa mi pacilo v Morrowindeeee

Neviem, ja to od zaciatku hram normalne na strednu obtiaznost, ako to bolo defaultne a pride mi to take akurat. Raz za cas zhebnem (som lukostrelec, takze ked na mna vybehnu na blizko dvaja knechti, vacsinou to nerozchodim), ale inak sa da. Raz som skusal tak ako ty na tri stvrtiny, ale ked ma dala hned druha krysa v uvodnom dungeone, tak som sa na to vykaslal. Si debo, vies to? :)

Ale inak mne sa zda, ze obtiaznost neovplyvnuje to, co najdes v bedniach, ale len to, aki silni su nepriatelia. Mozno si mal len stastie? Ale mozem sa mylit, uz to je davno, co som toto studoval.

Pod vodou sa da nieco najst, ale extremne som to tam zatial neskumal (je to obrovska hra), takze ti nechcem zase davat ani falosnu nadej. :)

Francesco myslim in game menu nema (a aj keby mal, kym nemas OBSE, tak ho nespustis), ale nastuduj readme, tam to bude.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
omfg ako sa tu zaraba cash? vo vanilla oblivione? :lol:
secko co mam, miniem na lvlup skillov, lenze tam sa musim zmestit do 5pts na lvl
lenze za ten lvl nezarobim 2000goldov :/

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 28.05.2011
Príspevky: 298
Body: 1
Bydlisko: valal na kopcu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Choď do Vindaselu (ajlejdská ruina), tam nájdeš takú divnú ženu.
Má meč, ktorý ti pomôže ovládnuť Cyrodiil - UMBRA :D (okrem toho má aj ebony zbroj nezávisle od tvojho levelu, i keď trochu menej kvalitnú než generic ebony armor).
Hrať s tým mečom je úžasná sranda. Aspoň mňa to bavilo.
S týmto mečom cash zarobíš za chvíľu... všetky zbrane, ktoré dropnú, proste predáš.

Je to vlastne quest item pre jeden z daedric quests. Donesieš nejakej hovoriacej soche a dostaneš odmenu - problém je v tom, že ten meč je ďaleko kvalitnejší než odmena. Takže v určitom bode hry má NULOVÚ váhu, ako quest item. Len nepamätám, či to bolo pred zobratím toho questu, ale počas questu (samozrejme s tým, že ho "nedokončíš" - meč si necháš, lebo je fakt pecka). Robil som to oboma spôsobmi a fakt si neviem spomenúť, jak to bolo. Každopádne je ten meč super aj bez 0 weight. Lenže s 0 weight...
Okrem toho vyzerá super.


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
umbra sword bol aj v morrowinde :) kazdopadne, taketo klucky, neviem ci treba...co ja viem, sak alchymiou zarabaj, alebo rob questy pre guildy atd a casom proste prachy pridu. ved v nehrime si ako zarabas? ja som tiez na zaciatku zivoril a teraz mam 10k a neviem kde to minut, a to ani nie je velmi vela, v oblivione to slo do desiatok tisicov bez podvadzania a barliciek a modov
proste casom sa tie prachy sypu
alebo sak kradni, nie? vsak ako sa zaraba v realnom zivote? napriklad pokradni v noci hrozne vela knih a predaj nejakemu fence (ktory bude kupovat kradnute veci). do domu sa nie je problem dostat v noci ked vies ako sa lockpickuje (podla zvuku potom vies lockpicknut hocijaky zamok aj so security 10, pozri youtube, normalne bez podvadzania) a veselo kradnes, nerusene

a pokial ta hneva ze teraz v nizkych leveloch nemas dost penazi na trenovanie, tak asi tak ta hra ma byt spravena :) ci?

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 132 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 33 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun