HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 198 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2005
Príspevky: 491
Body: 5
Bydlisko: Slovnaft Vlčí chrnát

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Kain napísal:
Nintendo 64 nie je zas také staré...
bola to moja prvá konzola a hrávam ju doteraz niekedy niektoré hry na nu boli také že vŚetky PCćkové im nesiahali ani po päty  :P

One word: Zelda.


Zelda : Ocarina of Time - BEST GAME ever made ... tá hra ma priviedla k fantasy  :)
A v tesnom závese Mario Kart (wario forevaaa)

_________________
Does one ever truly have a choice? One can only match, move by move, the machinations of fate, and thus defy the tyrannous stars.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 23.12.2006
Príspevky: 84
Body: 5
Bydlisko: Sedlácka Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
moje skoré zažiatky sprevádzajú mená ako Golden Axe, Wolfenstein 3D, Prince of Presia, Battle chess, Ducktales
neskoré začiatky to už je Age of empires II, Settlers III, HOM&M III, Might & Magic VI- hry čo tvorili moju fantáziu :)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.07.2007
Príspevky: 13
Body: 5
Bydlisko: pistiniens

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
u mna kralovala Duna II  :) a potom doomofky, RTS ala c&c, warcraft, aoe, heroes atd... no ale ked som mal asi 10 rokov a prisiel bracho s BG, tak to zmenilo meine kleine zivot... som za tym presedel dni, tyzdne... ked omrzelo, tak prislo diablo, dalsi zabijak dlhych noci... a vtedy som zistil, ze RPG, RTS, TBS a RPS (original war) su best... ale nepohrdnem ani dobrym FPSkom  :) ...a co nemam rad, tak to su MMORPG (len ma neukamenujte)  :) ale to uz je mimo misu

_________________
"Najväčším a najtrpezlivejším umelcom je príroda."


Hore
 Profil ICQ  

Bezpečnostná manažérka sociálnych zariadení
Obrázok používateľa

Založený: 21.03.2007
Príspevky: 595
Body: 26
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som skoro cele detstvo stravila pri Heroes 3-s brachom sme pri to sedeli od rana do vecera :D ...Okrem toho nejake to Age of Empires (to ma velmi nebavilo-vzdy ked som si postavala mestecko tak prisiel nejaky debil a rozbil mi ho :lol: ) a Roller coaster tycoon...postupne som sa dostala k BG a to ma strasne vzalo,doteraz som nehrala lepsiu hru...nebavia ma veci ako Diablo,kde clovek (orc, elf, whatever) nerobi nic len beha a bije kazdeho kto mu pride do cesty..


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 29.08.2005
Príspevky: 234
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uplne prva vec bola DynaBlaster v skole.. juj to bola sranda

a doma to bolo na staruckom kompiku Heroes of might and magic II... do smrti si to snad budem pamatat..  Zrazu sa mi nahodila krasna kreslena obrazovka, ja, v tom case z anglictiny vymlety som nahodne klikal a sa mi pustila hra..   Si tak beham  hrdinom po mapke, a ani neviem ako sa mi pustila vojna.. 8 halflingov a 4 diviaci proti 40 diviakom, prehral som na celej ciare.. Znechutene som to vypol.

A za mesiac som sa k tomu vratil a zacala moja profesionala zavislacka kariera  :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uplne prva hra na ktoru si dobre pametam a hram ju obcas aj dnes ked sa nudim je Age of empires II. To ma chytilo od zaciatku. Celkom fajn grafika aj kampane sa dali ale ked som zapla death match nikto s kym som vtedy hrala na mna nemal.. Ale uz som vysla z cviku. :(


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som napr. vystrieskal v takom veľkom turnaji všetkých v Strongholde.. super hra.
Prvá hra, akú som si zahral na vlastnom pc bol No One Lives Forever 2. super hra, aj keď pre má dosť krátka.


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ach boha jeho to bolo....
najprv ako krpec pri wolfensteinovi,keenovi,prehistorikovi,ducktalesoch...
neskor som objavil beholderov,lands of lore,goblinov a quest for glory...
heh, potom na scorecku vysli vsetky tri ishary (neviem ci si pamatate) z toho som bol tiez riadnu chvilu uneseny  :lol:
a potom uz to islo prve baldurs gate,iwd,planescape,fallouts...
nošu času som stravil este pry prvom roller coaster tycoon to bol kult heh :P
alebo pri homame 2,3 ;hlavne trojku sme s bratrankom hrali v multiplayeri aj tyzden ked bol u nas na letnych prazdninach...
kde su tie stare casi kedy som vstaval na zakladke o 5 rano aby som stihol odohrat tah v overlande?  :(

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ishar II forever :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
supaplex, prince of persia, sokoban... :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
supaplex, prince of persia, sokoban... :-)


to vsetko som zabudol:D supaplex tam som sa nikdy tusim dalej ako do 5 levelu nedostal:D
princa som hral akurat jednotku (tam kde behal v tom bielom pyzame :lol: ) a sokobana...to si este pamatam moj dedo ked si kupil pocitac, tiez som bol uplny spunt a vzdy ked som bol unho tak sme drtili sokobana hehe

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Manic Miner, Bombarder, On&Duch na PMD
Prvu RPG  som hral na Didaktiku Gama. Volala sa Bloodwish a bol to stary klasicky dungeon crawler - hodne podareny.
Potom som hral viacmenej vsetky co vysli na PC

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bat)R(flaj napísal:
Cerebro napísal:
supaplex, prince of persia, sokoban... :-)


to vsetko som zabudol:D supaplex tam som sa nikdy tusim dalej ako do 5 levelu nedostal:D
princa som hral akurat jednotku (tam kde behal v tom bielom pyzame :lol: ) a sokobana...to si este pamatam moj dedo ked si kupil pocitac, tiez som bol uplny spunt a vzdy ked som bol unho tak sme drtili sokobana hehe
supaplec som si minule stiahol a dostal som sa po nejaky 67 alebo tak... :-D ypzamovka obla dobra... :-D a sokoban... to bolo taky funny... pobehovat a tlacit.. :-D

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prince of Persia a Wolfenstein, este u mamy v robote na nejakej (dnes uz) hroznej sunke. Potom na svojom prvom pociku Thief I a Tomb Raider (tusim 2, kto si to ma pamatat) - ale to uz boli sklonky rokov 90tych.

Niekde medzitym este rozni Heroes, M&M, Dungeon Keeper, a podobne...a hram dodnes, aj ked na taku staru osobu sa to uz vraj nepatri.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 11.01.2008
Príspevky: 14
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na starom compe to bola klasika Civilizacia, Doom 2, Dune 2 a the best game X-Com: Terror From The Deep

na novom compe som zacinal: TES: Morrowind, Gothic, Fallout, Icewind Dale........


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 198 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun