HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 966 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 65  Ďalšia
Autor Správa

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Celkový postoj v histórii handle čo sa týka nintendo sa dá vyjadriť asi takto
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
God of War 3 Trailer a úplne krásny trailer na Spider-man: Web of Shadows ( mesačná sonáta :ikonka05: )


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tekken 6 bude aj na xbox :ikonka33:

vyzera to ze jediny dovod preco kupit ps3 zostane akurat tak GoW 3.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
omg , hram akurat fire emblem (gba) a uz davno mi tak nedrbalo zo ziadnej hry, proste to nedokazem prestat hrat, uzasna hratelnost, pribeh,postavy, skvele....
nechapem to, normalne mam podobny pocit ako pred 6-7 rokmi ked som este hraval dennodenne hry, odporucam kazdemu :P

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bat)R(flaj napísal:
omg , hram akurat fire emblem (gba) a uz davno mi tak nedrbalo zo ziadnej hry, proste to nedokazem prestat hrat, uzasna hratelnost, pribeh,postavy, skvele....
nechapem to, normalne mam podobny pocit ako pred 6-7 rokmi ked som este hraval dennodenne hry, odporucam kazdemu :P

Fire Emblem séria je skvelá, zbožňujem ju viac než Advance Wars. Jediné, čo ma štve je fakt, že nie všetky diely vyšli v nejaponskom vydaní.
totálne OT ps: preboha, mne sa až nechce veriť aký má človek študujúci trojjazyčnú translatológiu problém písať teraz rodným jazykom xD

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
bat)R(flaj napísal:
omg , hram akurat fire emblem (gba) a uz davno mi tak nedrbalo zo ziadnej hry, proste to nedokazem prestat hrat, uzasna hratelnost, pribeh,postavy, skvele....
nechapem to, normalne mam podobny pocit ako pred 6-7 rokmi ked som este hraval dennodenne hry, odporucam kazdemu :P

Fire Emblem séria je skvelá, zbožňujem ju viac než Advance Wars. Jediné, čo ma štve je fakt, že nie všetky diely vyšli v nejaponskom vydaní.
totálne OT ps: preboha, mne sa až nechce veriť aký má človek študujúci trojjazyčnú translatológiu problém písať teraz rodným jazykom xD

blasphemer :ikonka01:

a teraz vazne, nevysiel na tie hry ziaden rom hack?


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mam anglicky hack aj na Fire Emblem: F?in no Tsurugi.

ja mam stale rozohrany Fire Emblem Rekka no Ken.

na fire embleme ma len sere to nahodne zvysovanie atributov. kedze som magor tak to furt skusam aby sa mi levelovalo co najlepsie a zere to cas :lol: viac by mi vyhovoval point buy.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
Tekken 6 bude aj na xbox :ikonka33:

vyzera to ze jediny dovod preco kupit ps3 zostane akurat tak GoW 3.


Tak to asi naozaj nepoznas vela hier napr
resistance 2 http://www.youtube.com/watch?v=w0AiwFop ... re=related
eight days http://www.youtube.com/watch?v=RDOZvKWXDP4
lair http://www.youtube.com/watch?v=IyFmVUaIwyI
a mnoho dalsich...
A este preto ze xbox 360 vytiahol uz maximum a ps3 ma este rezervu.


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
chlapce hovorim o sebe a o hrach ktore zaujimaju mna, o hrach pre ktore by som si bol schopny kupit konzolu. hry ktore si linkol nie su pre mna nicim zaujimave.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mozte postnut nejake odkazy? (ci uz pm)
na tie hacknute romky, ked to spravne chapem tak su to povodne japonske fire emblems v anglictine?
ja hram akurat ten "fire emblem" co vysiel na gba, neviem aky to ma japonsky podtitul ,viem akurat ze to je tusim 6 alebo 7 v poradi....

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na gba vysli 3 fire emblemy. prvy po japonsky a ostatne dva aj po anglicky.
wikipedia is your friend
a pogoogli a urcite najdes aj ten english patch.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus napísal:
chlapce hovorim o sebe a o hrach ktore zaujimaju mna, o hrach pre ktore by som si bol schopny kupit konzolu. hry ktore si linkol nie su pre mna nicim zaujimave.


Chlapce precitaj si este raz svoju spravu.


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
Corvus napísal:
chlapce hovorim o sebe a o hrach ktore zaujimaju mna, o hrach pre ktore by som si bol schopny kupit konzolu. hry ktore si linkol nie su pre mna nicim zaujimave.


Chlapce precitaj si este raz svoju spravu.


boze cross neprovokuj zase s [vymazané], ani mna nezaujima jedina z tebou linknutych hier a urcite by som si kvoli nim nekupoval PS3 ktore stoji raz tolko ako xbox360...rozmyslaj trocha preboha

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ide len o to ze napisal ako keby je tekken jedina dobra hra na ps3 a napisal jediny dovod preco si kupit ps3 a nie jediny dovod preco by si mal kupit ps3 tak som to zobral tak ako to napisal a ja o cene nic nepisem a ani nepisem ze by som si ho isiel kupit.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Predpokladam ze to tu mozem supnut, jedna sa o konzolove hry, aj ked hrane na emulatore

Na SNES mam rozohrate 2 genialne RPGcka: Mother 2 a.k.a. Earthhbound (to druhe je tusim americky release nazov) a Chrono Trigger. Obe su to JRPG, samozrejme, ved na SNES ziadne ine RPGcka ani neboli :)

Earthbound (Mother 2)

Obrázok

Obrázok

Nadherne jednoducha a velmi navykova hra s genialnymi dialogmi a zvlastnym (rozumej zmiesanym) settingom. Postava je totiz chlapec v siltovke, bije sa baseballovou palicou alebo s panvicou proti mimozemstanom, zombikom a hubam, pomahaju mu kamarati carodejnicka, genius, psicek a ini, mozete lietat v podomacko vyrobenom lietajucom tanieri a bez problem stretnete Yetiho a navstivite Stonehenge. Ked som to takto velmi strucne napisal, sameho ma zarazilo aka zlatanina vselicoho mozneho tato hra je. A vsimol som si to az teraz po hodinach a hodinach hrania. Aj to je jeden z dokazov ako majstrovsky je hra spravena, clovek si ani neuvedomi kolko bizarnosti je tam narvatych a za inych okolnosti by to aj mne prislo moc.
Oproti inym hram na SNES je po technickej stranke trochu pozadu aj co sa tyka grafiky (staci porovnat na screenshotoch, rozhodne vsak ma velke caro, a pravdepodobne je takato zamerne ked aj sequel na GBA vyzera vlastne identicky), aj hudby (sice pekne, ale jednoduche melodie sa pred takmer orchestralnymi velkolepymi soundtrackmi z takeho FF III (ci VI? :P) alebo Super Castlevanie IV moze skryt. Aktualnejsou spravou je ze fanovsky preklad sequelu na GBA je takmer hotovy. To bude take PARTY HARD ked to dokoncia....

Chrono Trigger

Obrázok

Obrázok

Zrejme uz trochu znamejsia hra, a priam kultova :ikonka19:
Zamotany pribeh, lovable postavy (Frog ^_^), cestovanie casom, inovativny bojovy system (ktory AFAIK nepouzivaju ani dnesne JRPG), viac endingov, atmosfericke boss fighty, malo grindovania, dejove zvraty, ciny s nasledkami a vynikajuci soundtrack. To je v kocke priblizne vsetko co robi CT genialnym RPG, och, najma ten skvely subojovy system (combo utoky s dvomi a dokonca aj vsetkymi tromi postavami v party a vyuzivanie pohybu postav po bojisku. Loving it.
Do konca roka ma byt vonku remake na DS.


A Cross nepajed sa, kazdy predsa vie ze jedina dobra PS3 exclusive hra je MGS4 (a teda vlastne film :lol:)


Naposledy upravil Thuriazs dňa Št. 16. Okt 2008, 18:59, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 966 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 65  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun