HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 32 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hrajete někdo? A jaké? Jak vám to jde a obligátní otázka - za koho?


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jediny futbalovy co som hral nebol ani manazer, ale FIFA06 v manager mode za Aberdeen. Dokonca som s tymi kriplami vyhral par krat aj Champions League.   :lol:

Hokejove manazery su zavislost a droga. Stary EHM som hral dlhe roky - par (well, asi 20) sezon aj za Minnessotu, ale inak za Canes. Ta hra ma div sa svete casovy limit a roku 2100 konci.  :lol: Vid:
Obrázok

Aj ked bol kus prilis lahky ked si vedel ake tactics si dat:
Obrázok

Teraz hram pre zmenu EHM 2005. Este som len na sezone 2019-20...  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som hral Football Manager 2006 i 2007, rozhodne najlepsie futbalove trenazery na sucasnom trhu.

Hokejovi som neskusal no rad by som to niekedy vyskusal, ked si nieco zozeniem.

Oh, a hral som za Redbull Salzburg!
:)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mňa bavil ten starý český fussbalový :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2005
Príspevky: 219
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
CSM 2002 FE, Football Manager 200x neviem vzdy za Manchester United

a samozrejme Eastside Hockey Manager, teraz uz velmi nehravam ale z casu nacas ma to chyti ale len na par sezon, hravam za Buffalo a hram dovtedy kym poznam hracov a nie je tam vela vymyslenych mien, potom to pre mna straca zmysel hrat s dajakymi no namernmi


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No musím říct že jak v FM jsem nikdy neměl problém anjít vhodnou taktiku tak v NHL s tím mám problém. Prvnís ezóna ej za mnou vypadl sjem v prvním kole s Calgary. Jenže s Detroitem to je to nejlepší čeho sjem dosáhl, Datsyuka Zetterberg jsou podhodncoeni, Havlát kterého sjem vytrejdoval taky, takže doufám že brzy se jim statistiky vylepší. Detroti má jedinou orpavdouvou Superstar v podobě Lidstroma. Ale snad to v další sezóne půjdě - obměnil jsem - omladil kádr...

Do druhé sezóny se mi povedlo vytrejdovat Modana a brankáře z Buffala - nováčka co letos čaroval v Play off - jméno mi vypadlo - a dobře nadraftovtat (bral jsem No 11 a 15) bohužel Crosbyho má Phoenix.

Co se týče Football  Manageru tak jsem hrál 2001/02 03/04, a teď pařím 2007. A je to nářez. Právě jsem do Rudých ďáblů vytrejdoval Davida Villu (56 mil GBP) a během sezóny se mi povedl Sergio Aguero (21mil GBP). Prostě ManU ruels. přiznáms e ale že si do hry v editoru udělám sám sebe :)


Naposledy upravil Dalcor dňa Ut. 22. Máj 2007, 10:18, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, ja som na EHM2005 tiez zacinal strasne pomaly kym som nasiel taktiku, prve dve sezony disaster, tretia exit v prvom kole. Niekedy koncom tretej som vsak uz taktiku nasiel:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

A priniesla vcelku ovocie:
Obrázok
Obrázok

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v pripade že máte niekde záložnu kopiu alebo viete odkial sa da stiahnuť, skuste mi zatelefonovať formou PMky...
(hokeyove managere)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
EHM obycajny (nie 2005 ani 2007) je freeware.  8)

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Díky Silvere... Doma to vyzkouším... Teda jako Crosby, Maůkin, asi dobře trejduješ...


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
Díky Silvere... Doma to vyzkouším... Teda jako Crosby, Malkin, asi dobře trejduješ...

Free agenti... ono akvizicia Crosbyho bola fest zhoda nahod inac:

Silverbow elsewhere napísal:
A cup (or two?) later, I made the steal of the century on free agent market:
<insert screenshot>

You askin' how the hell did it happen? Well, Crosby was injured as he became free agent. He agreed upon new contract multiple times with multiple teams, but their boards always vetoed it due to him failing physical. His demands decreased rapidly with each such failure. So once he was day-to-day with injury and demanding only 3 millions for 3 years, I struck. I had to waive two good young players totalling $5.2 million in salary to be able to offer him that, but... I think it'll be worth it. Besides, 3.7 and 2.5 million contracts are risky anyway. And my team's loaded on offense and the D-man can be replaced by THREE rookie Ds I drafted this year, all superior...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Já se zatím učím - letos byly na free agent Nidermayer, Gonchar, Zubov a podepsal mi jen Modano...

Jak moc se vyplácejí jedničky draftů? Drafotval jsem O"Marru. Mají vliv na chod týmů? Zlepšují se viditelně statiskty hráčů?


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
Já se zatím učím - letos byly na free agent Nidermayer, Gonchar, Zubov a podepsal mi jen Modano...

Jak moc se vyplácejí jedničky draftů? Drafotval jsem O"Marru. Mají vliv na chod týmů? Zlepšují se viditelně statiskty hráčů?

Zalezi koho draftujes. Moja prva jednotka (#4 ci 5 overall) bol Mueller, ktory uz stihol prekonat Gretzkeho rekord v goloch:
Obrázok

Kazdopadne vybery v prvych 2 kolach zvyknu byt slusne. Hlavne u tych hracov pozeraj, aby mali dobru determination a work rate, nech z nich aj daco vyrastie (work rate teoreticky moze byt aj zlta pokial je hrac fakt superskillnuty - i.e. moj top obranca ma work rate len 7 ale staci lebo zvysne stats ma vsetky dobre). Kazdopadne na vyvoj hraca je podstatna determination, to mat pod 10 tak necakaj, ze sa uz velmi zlepsi. Work rate je skor na konzistenciu snahy pocas kariery.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sakra, ja blbec jsem to neomrknul :( No uvidime. Fakt je ten ze NHL manager mě baví...

Nejhorší je podhodnocení některých hráčů...

Kam se hrabe an Yzermana - 165 bodů nemá ;) Zajímavé první sezóna nic moc, ale pak to rozjel - btw dostal Calder Trophy?


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Caldera asi hej, ale to uz bolo davno, nepamatam a nechce sa mi teraz checkovat.  :lol:

K tej prvej sezone, holt hral v druhom utoku v slabom muzstve vo veku 18 rokov.  :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 32 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun