HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Autor Správa

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
Inak pravda, nejake poriadne marinacke scifi nebolo pekne dlho (snad od Vesmirnej pechoty  :lol: ) ale mali by to urobit so zivymi hercami, nie zase CGI  :?

hah! wacraft movies so zivimi hercami? lolz... a kto by tam podla teba hral? .. chcem vidiet ako skombinuju povedzme undeadov s kostymami... alebo ako spravia "tru paladins of the silver hand" kostym :D
ak to bude renderovany film bude o to lepsie... osobne si myslim, ze blizzard ma snad najlepsie videa so vsetkych hier (vratane cac3 kde hrali herci zo snad vsetkych znamejsich serialov) ..ale to uz som OT.. pardon :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gotrek napísal:
celkom ma chytilo za srdce Ragnarok online :D aj keď MMORPG hry moc nemusim, strašne to namoava :?


Aj mna to abvilo kym som nemal vetky classy lvly 99 po reborne a kym som nezistil ze ej to to iste do okola a je skoda ze v cechach a na slovensku sa to tak hrava ze na priemernom servery najdes okolo 40 hracov okrem cechro kde hrava viac... ale sranda to je celkom na anglickych kde hrava 5000... len treba vediet hladat.


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inak, čo sa týka WoW filmu, tak musia byť veľmi neutrálny. Žiadne, že horda alebo aliancia by trieskala druhú frakciu. Potom by bolo kritiky zo strany hráčov.
Ale je to dosť ťažké.
Rád by som si ale pozrel Arthasov príbeh. Ten je s Thrallovým pre mňa asi najzaujímavejší.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
LOL
musia si predsa vybrat stranu ktora vyhra, nejde len o to zaposobit na hracov ale aj na siroku masu.a dobro predsa vzdy zvitazi  :P im ide o to aby kazdy isiel do kina, nie aby sa to kazdemu pacilo  :lol:


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ani jeden nemate tak celkom pravdu...
chces si pozriet arthasov pribeh? zahraj si warcrafta III aj s datadiskom.. tam uvidis ako to zacalo... chces vediet ako to skonci? pockaj si na datadisk pre wow:P
dobro a zlo? horda nutne nemusi byt zla.... neviem preco si to takto  delite... mas dve alliancie... ani jedna z nich nie je dobra a ani jedna nie je zla ( mno.blood elfovia... ok ehm ^^)

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som nepovedal nikdy, že horda je zlá ( aj keď sa tak dostala do povedomia detí ). Sám som za hordu, lebo sú mi ich rasy a príbehy bližšie k srdcu.
A dá sa to tak spraviť, aby boli spokojné obe strany ( spojenie orkov, ľudí, elfov, ... na konci w3 ) Viem, že si to môžem zahrať, ale sú to asi tie najlepšie príbehy.
Thuriazs si mimo. Ak chceš ísť do kina na niečo, kde stále víťazí dobro, tak je široká ponuka a vo WoW sa nedá povedať, kto je dobrý.
Ľudia? Prečo sa potom správali ako zvery k orkom, keď prišli na zem, v ktorej žili a orkovia nechceli boje? Alebo ako sa ľudia správali k ostatným rasám?
Myslím si, že je pre blizzard hlavné zapôsobiť na hráčov.


Naposledy upravil E´lune dňa St. 26. Dec 2007, 16:16, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som tak strasne mimo
asi si idem podrezat zily


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak chceš..
Ešte niečo k téme, alebo počkáme na forestov post?


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zastupim foresta :-)

Osobne, ako sa snazim-tak sa snazim, neviem si predstavit WoW film inak, nez tragediu. Vacsina filmov, ktore boli robene podla hier, boli dost o nicom a ked to bude este fantasy, tak sanca na tragediu este vzrasta (divajuc sa na zaplavu fantasy/detskych fantasy filmov). Stastie ostatnych filmov bolo to, ze to boli jednopostavove filmy (Doom, Lara Croft, Super Mario) alebo filmy, kde bolo postav viac, lez napriek tomu bola jasna jedna dobra strana a jedna zla strana. Ale vo WoW? Neviem, neviem... Inu vsak, skor nez v 2009tom sa toho nedockame.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A ešte sa teším, čo bude zač Hitman ( na stránke filmu je trailer, aj keď sa herec málo podobá na 47 )


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
A ešte sa teším, čo bude zač Hitman ( na stránke filmu je trailer, aj keď sa herec málo podobá na 47 )


Hitman (neviem co to je) zjavne dodrzal tradiciu a 13% na ZhnitychRajcinach hovori samo za seba :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
wow je nadherne v tom ze ma skvelu minulost z ktorej je mozne cerpat, filmu sa nebojim, pretoze napriek tomu ze tam nie je definovane "dobro" je celkom jasne definovane zlo (lich king, Deathwing, sudruh illidan stormrage, stary bohovia a titani... a podobne) najkrajsie na tom je to, ze obe strany barikady (teraz myslim na allianciu a hordu) maju jednak svoje vlastne pribehy a jednak pribehy spolocne
co sa tyka kvality ... budem neskutocne rad ak to bude renderovany film bez zivych hercov ( ostatne doteraz mam v pameti intra do oboch dielov wow a vecsinu videi z warcaftov :D )
nezabudnite... film nemusi byt len o tom co bude... ale moze byt aj o tom co bolo :p

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nebola tu kdesi tema "Filmy podla PC hier?" (keby fungovalo vyhladavanie aj by som pohladal :) )


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bolo by zaujimave vidiet starcraft/warcraft so zivymi hercami, bolo by to nieco ine na co sme zvyknuty a dalo by to celej veci novy rozmer

Aj ked teda :D.... v starcrafte by mohli hrat ludia jedine terranov v hlavnej ulohe Richard Dean Anderson aka Macgyver & brigadier general Jonathan Jack O'neill with double L hrajuci jima raynora :lol:
Korejcanov aj tak nepustia hrat zergov :P


Hore
 Profil  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
LOL
musia si predsa vybrat stranu ktora vyhra, nejde len o to zaposobit na hracov ale aj na siroku masu.a dobro predsa vzdy zvitazi   im ide o to aby kazdy isiel do kina, nie aby sa to kazdemu pacilo -  :ikonka42:  :ikonka42:  :ikonka42:  
No jasne a potom pride princ a da princezne pusu aby sa zobudila.
Moc pozeravas smolkov. No podla mna ked sa to nikomu nebude pacit kazdy pojde do kina  :lol:  :lol:  :lol:
Nech tam daju pribeh s arthasom jak sa stal kralom lichov bo tam ide obom frakciam o to iste.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun