HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 28 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poznáte? Hrali ste? Nedávno dali týpci zo Score Europu 1400 Gold ako plnú hru, tak som to opäť nainštovala, čo ma v konečnom dôsledku prinútilo checknúť stránku Jowoodu, či už náááááhodou nevydali ĎALŠÍ opravný patch na Guild dvojku a čuduj sa svete - vydali. Ale vzhľadom na to, že toto je už tretí "patch" a prvé dva takmer nič nevyriešili, som ešte pred radostným zvýsknutím pozrela na ich fóra, že reku ako sa k patchu vyňadrujú ľudze. Názov jedného z topicov to celé zhrnul: "Patch 1.3 instant crash"  :lol: Je to ale strašná škoda, keby tá hra fungovala tak ako má, tak viac mi k šťastiu ani netreba :( Chcem hospodársky ovládnuť Newark aj Mansfield! Anyway, Europa 1400 fachá a je to jedna skvelá hra :) Čo si myslíte vy?

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Europa 1400: The Guild sa mi velmi paci. Doma to mam ako plnu hru taktiez zo Score, uz vsak starsieho data. Inak, nevies Iliuviel nahodou, co vsetko pridava datadisk? Rozmyslam, ze si ho zaobstaram, len neviem ci sa to oplati, ci nejak vyraznejsie obohacuje hru alebo nie. Chcem pocity cloveka co to uz hral, teda ak si to hrala.  :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
určite si to zaobstaraj, pridáva to okrem ... myslím že dvoch nových povolaní  (hrobár  :lol:  cool strašidelné, vyvoláva duše za prachy a tak  :lol: a taký entertainer, to je niečo ako bard, vcelku funny oberá ľudí o prachy pri hrách atď) aj nové featury, nejaký hrad s alchymistom, ktorý vyrába kadejaké haluziny a vie aj strieľať zo svojej vežičky na znepriatelené dynastie   :lol: a koooopec drobností, už si to ani poriadne nepamätám, ale mám z toho datadisku dobrý pocit, určite to neodflákli...

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK, vdaka za radu. :)

Aj ked sa urcite pokusim vyskusat nove povolania, moja oblubena parketa je vsak knaz, co ked si vypracujes business, tak to vynasa nehorazne peniaze a ostatne povolania sa len ztazka dotahuju.

Raz som narazil na jeden bug, mi napisalo ze nemozem vykonavat akcie so svojou postavou, pretoze uz coskoro opusti svet zivych, preslo vsak este peknych par zim kym naozaj skonala a ja som nemohol nic robit.  :P

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ty si môj človek, aj ja hrám najradšej za kňaza (kňaž...nú... či čo  :lol: ) a v dvojke je to vymakané ešte o dosť lepšie, omše sa naozaj slúžia, vidíš koľko ti tam príde ľudí, aj uja farára ako káže a ľudia ho povzbudzujú a hádžu peniažky do zvončeka - a keď máš farárika na vysokom leveli (hlavne ide tuším o rétoriku), tak do zvončeka hádžu oveľa intenzívnejšie  :lol:  a musíš aj vystihnúť presný čas, najviac zarobíš ak urobíš omšu dvakrát denne, a to ráno kokolo deviatej a potom na noc okolo siedmej večer (lenže tie omše hocikedy trvajú aj tri hodiny, takže noooo money please don`t stop  :lol: )

preto ma tak mrzí, že tá dvojka tak blbne, naposledy som už mala vcelku dobrý business, už som stavala tretiu katedrálu a vtedy mi zmizol family tree, takže som po skapatí nemohla menovať nástupkyňou svoju dcéru, ale zahralo to do outu akože mi vymrel rod, pritom som mala asi 6 detvákov    :x

no čo už, aj horšie bugy sú, to Europa 1400 je ešte oproti Guild dvojke dokonalá hra bez najmenších chybičiek... nechápem ako tí autori mohli vypustiť do sveta tak nehorázne zabugovanú hru a ani po 3 patchoch to stále nejde...

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuz, co sa tyka dvojky, cital som, ze v Score (alebo to bol Level?), ze ked vysla hra tak na prvykrat to radsej ani nerecenzovali, pretoze by tam bolo fakt nizke cislo, pockali si az do vydania opravneho patchu a az potom to zrecenzovali, aj tak tomu dali nizke hodnotenie.

Ja osobne mam nazor postaveny len na recenziach, pretoze rozbehnut to nerozbehnem. Graficka stranka sa mi pozdava, aj ked tie bugy su fakt povestne.

Ked si uz teraz spomenula ze v dvojke to je pekne aj zobrazene tie omse a vsetko, trosku mi je luto ze v jednotke to tak nie je, neuveritelne sa mi vsak paci atmosfera ked je zima a "den" este len zacina a do toho sa pusti taka hudba zo soundtracku. Bezchybna atmosfera.  :) A pri tej omsi tiez mozes, ako v jednotke, tak "ohovarat" istu osobu v meste ako v jednotke? To mi pripadalo neuveritelne zaujimave ako zverstva som mohol pachat ako knaz, aj ked v stredoveko to asi nebolo tak "z normalu" ako by to vyzeralo v sucasnosti...  :P

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej jasné, môžeš ohovárať koho chceš  :lol: a keď ťa menujú tým oným... mestským duchovným, tak sa ti všetci začnú pchať do análu, len aby si o nich dačo zlé na omši nepovedal, je to strašný fun, keď dovtedy znepriatelené dynastie zrazu dvíhajú sympatie  :lol:

to s tou atmosférou je také isté aj v dvojke, možno aj lepšie, lebo grafika je o dosť krajšia a tá ranná atmosféra, to áno... keď chceš pošlem ti také tri empétrojky, ktoré sa viažu na výkon povolania duchovného, sú neskutočne krásne, akože soundtrack v dvojke sa im fakt podaril...

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mňa na dvojke najviac mrzí to, že je to ešte stále furt brutálne preplnené micromanagementom. Neviem ako vás, ale mňa nebaví vkuse manuálne obskakovať tridsať vozíkov a tucty budov, je to fakt frustrujúce. Navyše u dvojky mi do toho vstupujú nároky, keďže to síce rozbehám, ale mám znateľné miniloadingy pri vstupe a výstupe z budov, takisto pri odzoomovaní idú fps prudko dolu.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a funguje ti to bez problémov? mne to občas hodí nejaký major bug, kvôli ktorému sa to nedá hrať ďalej... akú máš PC zostavu?

no ja akonáhle dosiahnem určitý finančný status, tak nechám business na majstrovi a už len užívam prachy, prípadne staviam ďalšie budovy, najčastejšie vily  :P a zvádzam chlapov  :P

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jednotka patri medzi moje najoblubenejsie hry. Hlavne sa mi pacila ta moznost robit karieru v mestskej rade ci co to bolo  :) Akurat som mal vzdy velky problem vychovat potomka, pretoze som vacsinou umrel skor ako decko dospelo  :?


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to by si mal riešiť tak, že sa oženíš hneď ako sa dá a potom nemáš s deckami problém, lenže ja viem, v čom tkvie ten hlavný problém - človek si chce zobrať dáku prachatú baroness, čo?  :lol: aj ja som vždy chcela zvyšovať majetok rodiny finančne výhodným sobášom  :lol: ale tak nie vždy vyšlo, aj tak som v jednotke bola stále Sovereign  8)

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mno..
dal som na vas a naistaloval dvojku aj s "opravnym patchom" na 1.1
ehm.. zazil som vela... ale taku padavost som este nevidel teda...
inak je to celkom fajn hra :)

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aaa tak skus dat patch aspon 1.2, s nim to ide kustok lepsie.... 1.3-jka mi sposobila tolko, ze sa hra vobec nespusti  :lol: patch jak svina  :lol:

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
znesiem vela ale aby mi hra padala kazdych 15-20 minut tak nie... islo z disku
skoda.. je to inak skvela vec... alebo bola by teda... :?

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iluviel of Darnassus napísal:
a funguje ti to bez problémov? mne to občas hodí nejaký major bug, kvôli ktorému sa to nedá hrať ďalej... akú máš PC zostavu?

no ja akonáhle dosiahnem určitý finančný status, tak nechám business na majstrovi a už len užívam prachy, prípadne staviam ďalšie budovy, najčastejšie vily  :P a zvádzam chlapov  :P

Padať to padá (a buguje), ale tak vyskúšať treba, nie? Čo sa týka zostavy, mám Dual Core 1.66 GHz, 512 MB RAM (hlavný problém, ja viem) a ATI Mobile Radeon x1300.

Hej, to je rozumné riešenie, pokiaľ majster nerobí kraviny (u zlodeja sa mi často stáva, že sa akosi menej venovali zarábaniu a skôr unášali a vypaľovali).

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 28 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun