HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 35 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
North este vobec funguje? ja ze ti co zostali boli prerozdelovani do inych teamov.... (ale nesom vobec isty)
a ti co odisli do Flagu - je vidno ako skoncila ich hra (nic svetaborne aj ked snad po D2ke najlepsie z hack and slash...)
A aj keby bol North v povodnom obsadeni a mal by spravit D3ku - bez novych ludi +napadov by spravili snad tak D3 ako kopiu D2 v inych krajinach Sanctuary (alebo aky velky rozdiel spravili medzi 1kou a 2kou? -pridali postavy, rozsirili lokacie, pridali zbrane etc. super! to je velky skok :roll: )


a ktomu witch doktorovi:
pri D2ke to bola snad najlahsia postava (horda monstier pred nim co ho chrani) a ziadny adrenalin pri hre s nim, zatial co witchovi snad tie moznosti vyvolania potvor znizia a bude musiet ist pan doktor blissie k smrti/potvoram.
a Witch doktor do "settingu" zapada dost, z Kurastu predsa dana postava pochadzat moze (napr. ten Ormus (?) sa tomu co ukazali podoba troska. (nevraviac o tom ze necraci vlastne tiez pochadzali z tade, len asi hlbsie z dzungle :D )
Taka poznamka k tomu: na Hardcore boli v drvivej vacsine prave necraci ....

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
North uz nie je.

Citácia:
However on June 30, 2003, several key employees left Blizzard North to form the new companies Flagship Studios (8 moved here) and Castaway Entertainment (9 moved here). The Blizzard North exodus continued on with around 30 employees leaving the company in total.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslel som si ... (ako vidiet troska vyssie)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ono to je vzdy take osemetne ked niekto iny preberie pokracovanie oblubenej hry. vid. Fallout 3.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Horus: A čo si myslíš, že robí teraz Blizzard? Klon D2 s iba pomenenými (zase ich bude len 5) postavami a novými itemami/mapami, len navyše je to akési spomalené, ubrali tomu na zbesilej akcii, teda tomu, čo robilo Diablo Diablom.

Čo sa týka witchdoctora, práve to je ten problém, pretože pochádza z presne tej istej oblasti ako necromancer. Mal si pocit, že je necromancer zahnedlá smradľavá kopa kríženca flayera so zombie? Ja nie. A o balanse skelemancera nehovorím, za tie výkyvy v efektívnosti postáv a buildov počas rôznych patchov môže sám Blizzard. Najprv sa to hrať nedalo, potom to bolo príliš uber, prečo mi to pripomína kolegu paladina? Lebo Blizzard.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne je jedno kto to robí a do značnej miery aj to "aké to bude." Tak či tak to budem mať len na jedno zahranie ako oddychovku večer po práci. Dôležitý je ten pocit nostalgie :) Ten "diablo" faktor "mého mládí" :lol:

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Horus: A čo si myslíš, že robí teraz Blizzard? Klon D2 s iba pomenenými (zase ich bude len 5) postavami a novými itemami/mapami, len navyše je to akési spomalené, ubrali tomu na zbesilej akcii, teda tomu, čo robilo Diablo Diablom.

ehm, hodnotit nieco co este ani zdaleka nevyslo, je troska ...weird :roll:

ale suhlasim s tym ze ak by to bol vlastne len cisty klon (s mensimi vzhladovymi upravami-vid ine pomenovanie necra), tak to buhvico nebude, pritom je tolko moznej inspiracie (z jednej hry - Hellgate -a) a preto by to celo aj ine smerovanie D3ky - najma s tym pribehom a tak, dat tomu vacsiu hlbku, vacsia interaktivita s okolim by bodla tiez (a nielen to co ukazali v gameplayi).

zatial jedine mensie plus ma u mna jeden artwork (taky dol s postavou- maybe tradesman in wilderness)

a inak ja len dufam ze to uz nebude len a len ciste D2 v novom kabate, ale ze to bude mat tu hlbku (ak cem ciste hack and slah tak mylsim ze bude a je dost titulov, a pritom hracom by vlastne stacil jeden jediny...) Celo by to Diabla posunut do inej roviny uz.
Ako som spominal na inom fore, s tou holkou na konci teaseru, by sa dalo co-to vymysliet. (

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyhoda je ze ide o rpg( :ikonka15: ) s pohladom zhora, ktory som naposledy videl u Titan Questu ak si spravne pamatam. Kedze bude d3 asi masivny uspech, mozno sa k takemu stylu rpgciek vratia aj ini vyrobcovia. Zahrat si obohatenu verziu BG2 v next gen grafike by bolo uzasne.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prepacte taku lama otazku, ale to sa rotuje?

Rozumej, ze mam to ako BG2, len si viem rotovat obrazovku?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
skor nerotuje
ak je to styl ako titans quest (Imho dost biedna hra) tak tam sa to rotovat nedalo.

A ano nepochybne bude mat diablo3 uspech.
reklama + trademark je silne spojenie a teliatka to pokupia aj ked to bude len priemerna hra.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Diablo 3 je typicky priklad z hier, ktore z casti na cast nezakladaju na radikalnych zmenach (ci vylepseniach), ale na dobre meno vybudovane svojimi predchodcami.

Ak to bude bezducha honba za lepsim equipmentom... ak to bude bezduche zabjinanie hord priser... ak tam bude pribeh ziadny az primitivny, s dorazom na rychle prsty... tak ja si to zahram, lebo toto je Diablo. Jedina vec, ktoru staci vylepsit vyraznejsie je grafika resp. engine. Ziadne vyrazne zmeny v hratelnosti, lebo to by znicilo celu podstatu Diabla, a tou je bohapusty clickfest, ktory je prave to, co ludi na tejto hre zaujalo. :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
+ kvalitne CGI filmiky. Clovek chce ked cez to ide prvy raz poriadnu odmenu :)
teda aspon clovek ako ja.

Texty medzi chaptermi v Titan Queste boli hroznee.

A nemuselo by to byt old school Izometricke zobrazenie.

Podla mna by tomu styl Hellgate velmi prospel. S roznorodostou prostredia aku mozu do diabla narvat by to bola bomba - aspon pre mna

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
+ kvalitne CGI filmiky. Clovek chce ked cez to ide prvy raz poriadnu odmenu :)
teda aspon clovek ako ja.

Texty medzi chaptermi v Titan Queste boli hroznee.

A nemuselo by to byt old school Izometricke zobrazenie.

Podla mna by tomu styl Hellgate velmi prospel. S roznorodostou prostredia aku mozu do diabla narvat by to bola bomba - aspon pre mna

tak si hraj dalej hellgate :ikonka01:
wannabe FPS alebo 3th person hlupost...
kde po neviem akom case ma kazda trieda stale len jeden build co za to stoji ...
kazdopadne
whinovanie nad tym co "bude" nema vyznam.. do doby kym to skutocne nebude k dispoziici na hranie
taky je moj nazor na fallout 3 a taky je aj na Diablo 3

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
wannabe FPS alebo 3th person hlupost...
kde po neviem akom case ma kazda trieda stale len jeden build co za to stoji ...

Hned sa pozna objektivny odbornik!

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Citácia:
wannabe FPS alebo 3th person hlupost...
kde po neviem akom case ma kazda trieda stale len jeden build co za to stoji ...

Hned sa pozna objektivny odbornik!

poznal si sa ze? ..
to bolo zrkadlom tvojej reakcie na diablo 3 totiz :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 35 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun