HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Hmmm ale inac...
Gameplay video sa mi paci viac nez trailer. Traile je taky... divny. Divna hudba, divne spomaleny obraz...

Grafika je krasna ale vobec sa mi nepaci komentar k demu. Uz definitvne sa to nezaobide bez konzoloveho ovladaca (no co ajtak som si jeden kupil koli dvojke :P). Proklamovana volnost ale zaroven sidekick ktory povedie hraca takmer za ruku, pristupnost vsetkym typom hracov cize minimalna narocnost a hranie na krasu. Princ to vzdy sice hral na krasu ale ked to vyzdvihovane ako jedna z hlavny zloziek a este aj sidekick je o tom aby hrac vyzeral viac cool... Nie nemam z toho dobry pocit.

To je pravda, teplý islandský post-rockový "výtvor" tomu len ubral.

Ja osobne si už nedokážem predstaviť hrať hry podobného rázu na klávesnici už asi tri roky, odkedy vo veľkom smažím Devil May Cry. Sidekick je podľa mňa veľmi dobrá alternatíva k iritujúcemu "jump, fall down, die ... reload game ... jump, run along wall, fall down, die ... reload game ..." štýlu Warrior Within a Two Thrones. "Stylish" hranie, BEZ hardcore obtiažnosti ako hráč DMC vrelo vítam, v tomto prípade, keďže stále vravia o možnostiach objavovania nových metód zvládania situácií atď.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nemal som ziadny problem s ovladanim v 1-3 princoch. Ani v opakovanom reloadovani - to k tomuto stylu proste patri aj ked je to obcas frustrujuce.
Sidekick moze byt zaujimavy ak spravia aj nejake spolocne komba a spolocne riesenie puzzlov.
V kazdom pripade som velmi zvedavy ci kuulovostou prekonaju 2jku.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen: komba urcite, v interview pre G4TV povedal viac o subojoch a zda sa, ze na x360 ovladaci prezentuje kazdy z tych 4 farebnych tlacidiel nieco ine (sword, jump, block, ellica (ta bjac)) takze pri kombinacii tych tlacidiel vznikaju kombinacie od 3-4 stlaceni az po 15. Vyhoda teda je ze neni nutne biflit sa manual a vsetky komba, kedze si kazdy moze vytvorit vlastne efektivne. Toto sa mi desne paci.


Hore
 Profil  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
nemal som ziadny problem s ovladanim v 1-3 princoch. Ani v opakovanom reloadovani - to k tomuto stylu proste patri aj ked je to obcas frustrujuce.
Sidekick moze byt zaujimavy ak spravia aj nejake spolocne komba a spolocne riesenie puzzlov.
V kazdom pripade som velmi zvedavy ci kuulovostou prekonaju 2jku.

Spoločné kombá už sú (niektoré sekvencie majú až 14 "častí"), zrejme bude aj spoločné riešenie puzzlov (to sa vyslovene ponúka ako dobrá feature). S tou coolovosťou neviem neviem, WW a TT princ bol pekne bad-ass zabijak ala Dante-style, tento tu vyzerá byť menej agresívny, ale rovnako bad-ass, uvidíme čo z neho nakoniec vyžmýkajú. Dúfam, že duely budú lepšou alternatívnou k masovému vraždeniu vo WW a stealth-action v TT, a ich počet bude čo najvyšší.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun