HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 556 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 38  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Ozzy napísal:
omg omg, presne takato grafika mi dnes v hrach chyba, a naozaj mi vadi v rpg 3d, kto mi povie ze nwn, nwn 2 alebo dragon age je krajsie v tri d je [vymazané], nikdy nevyrenderujes take krasne scenerie, este som nenasiel hru ktora by mala take krasne prostredia ako stare baldury

suhlasim

ludia co mi vykladaju ze BG ma skaredu grafiku ma vytacaju do zurivosti


Ti ludia vysoko pravdepodobne myslia, ze to je kockate, nie ze by to nebolo pekne in general a maju pravdu. Cela krasa svojho casu spocivala v malom rozliseni, malom monitore a kreslenej grafike. Dnes ked si tieto hry pustim na 24" monitore tak to nefunguje a nepomozu tomu ani patche na vyssie rozlisenie. Pravdou zostava, ze prechod na 3D zanedbal akekolvek detaily v scenerii, mne osobne sa nejak viac pacilo asi az teraz Diablo 3 kde je naozaj kopec detailov v prostredi ako napr. v BG.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To zalezi na tom, ako je ta hra napisana.

Colonization z roku 1994 je na 24'' nehratelna, lebo pixel ma velkost asi 1 x 1 cm. Teraz vypekam OpenTTD (Transport Tycoon Deluxe), ktory vylepsili a natiahli rozmer hracej plochy a furt to vyzera milo. (A napr. fanusikovia vyrabaju sprajty, ktore funguju aj v ultravysokom rozliseni, nehovoriac o tom, ze nejaki Rusi vyrobil kompletne novy vizual, co z toho robi pomaly 3D hru.)

To sa ale samozrejme neda spravit s kazdou hrou.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
project eternity ma vyse 3.3 milionu a to su este neni zaratane peniaze z paypalu, co je cca 100 000; + ako tak sledujem fora, tak plno ludi caka na poslednych 24 hodin. vyzera to tak, ze [vymazané] predsalen bude to druhe velke mesto. :lol: :lol:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
wormwood napísal:
project eternity ma vyse 3.3 milionu a to su este neni zaratane peniaze z paypalu, co je cca 100 000; + ako tak sledujem fora, tak plno ludi caka na poslednych 24 hodin. vyzera to tak, ze [vymazané] predsalen bude to druhe velke mesto. :lol: :lol:


Uz maju 3,5m, takze to druhe mesto urcite bude. Na jednej strane je skvele, ze to ma taky uspech
(ja som si nebol povodne isty ani tym ci bude paladin, co bolo niekde pri 2.7m),
na druhej strane som zvedavy, ci to vsetko stihnu. Dost vela si toho nakydali. :)

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pozerali ste niekto blockscape?
v podstate krajsi ripoff minecraftu, ja som extremne zvedavy



http://blockscape.com/

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som o tom uz pocul a vyzera to naozaj krasne, bohuzial zatial je to velmi jednoduche, viac menej v tom vies len stavat neinteraktivne konstrukcie. Chybaju zlozitejsie mechanizmy, chyba survival, kraftenie, nejaka zaujimava kvazi-fyzika (napriklad mechanika vody v MC) a podobne. Vela z tych veci ma autor naplanovane, ale zatial myslim nic z toho neukazal.

Zatial mi to pride ako pekny, aj ked maximalne neprakticky 3D editor.

V kazdom pripade ale drzim autorovi prsty, bude to mat velmi tazke. Notch to svojim sposobom vymyslel genialne, lebo extremne jednoduche graficke spracovanie a jednotny stavebny blok (kocka) mu dal velku slobodu v tom, co vsetko si mohol dovolit naimplementovat. Akonahle zacnes tento zakladny system komplikovat, skomplikuje sa ti vsekto (to je dovod preco moderne hry s tisickami polygonov este stale nevedia poskytnut taku slobodu nicenia a konstrukcie, ako Minecraft).

Uvidime.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.kickstarter.com/projects/709089895/the-ship-full-steam-ahead

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spike TV revealed their list of nominees and for this year's Video Game Awards show. The Walking Dead: The Game, Assassin's Creed III, Mass Effect 3, Journey, and Dishonored are up for Game of the Year.

davam to sem len tak pretoze som prekvapeny nakolko mi ten list pride rozumny (ok, to ze tam nieje Borderlands 2 JE neospravedlnitelne sice) az na Mass Effect 3 (namiesto toho tam mal byt Borderlands2 ktory to obviously mal aj vyhrat)

Walking Dead bol pre mna hodne prijemne prekvapenie a uz sa tesim na poslednu epizodu (planoval som pripravit si druhy walktrough kym to vyjde ale nejak neostal cas zatim)
Dishonored ma bavil settingom a moznostami postupovania, na druhu stranu bol trochu kratky, ale replay value tam je.... ale tuto si viem predstavit ze ak niekomu nesadne story a setting nezachrani to uz nic
Journey podla vsetkeho vyzera na skvely herny zazitok a som prekvapeny ze nieco take bolo nominovane, zatial som to nehral pretoze som prilis lenivy vymysliet ako sa k tomu cez PSNetwork dostat kedze keketi nepodporuju slovensko (kedze mam ucet aj tak na anglicana tipujem ze asi kupit nejake kupony na digital money, bah)
ME3 - vymenit za Borderlands 2, lebo Borderlands 2 you da best, youda youda best
Assassin's Creed 3 je so far so good, KONECNE je tam ten konflikt assassinov s templarmi grey vs. grey nie ako doteraz kde to sice "akoze" bolo grey vs grey ale templari z toho aj tak vysli vzdy ako bad guys, takisto konflikt briti vs patrioti je prezentovany ako grey vs grey more or less... jo jasne amikov to neurazi a stale to vyzera ze viac templarov je u britov ako u patriotov ale nieje to nastastie hura bojujeme za americu fuck yeah :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
LOL, ME3 tam je akurat jediny co dava zmysel.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fight!

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ME3 ako game of the year? Hear me laugh...
HA!
Chyba tam FTL :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mno... sak je mile ze aspon niekomu sa ten mass effect 3 pacil..... sak ono to zas nebolo zle ale sklamalo ma to aj tak, z hier ktore tento rok vysli a hral som ich by som ME urcite na hru roka nevidel....

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ME3 mal debilnych poslednych 10 minut, fascinuje ma ako to ludia kvoli tomu strasne hatuju. To ze zvysnych 30 hodin bolo velmi dobrych ich netankuje. (teraz nemyslim prave teba Wolf ale allgemein po nete hore dole)

Inak hra roka je pre mna jednoznacne Crusader Kings II, bez debaty. :ikonka19:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
debilnych momentov tam bohuzial bolo viac ako poslednych 10 minut (co by som inak rozsiril celkovo od londyna, najprv si dostal pekny vizual, pekne rozlucenia s postavami a potom uplne genericku a zlu misiu zakoncenu tromi boss banshees co bolo ani nie tak challenging ako frustrujuce a co nastalo potom... no, na to sa snazim nemysliet radsej :D), najzaujimavejsie momenty z celej hry boli niektore odkazy na postavy zo serie etc (napr ten shepardov fanboy to som sa usmieval ked dosiel a zachranil ta a stal sa z neho hero aj ked ten gun nebol nabity :D), hlavny pribeh bol.. divny. cele to zhromazovanie assetov sa mi zas tak nepacilo, crucible bola jedna wtf deus ex machina, interakcie s postavami sa obcas tvarili ako keby nebrali v uvahu predosle hry (ako napr znovuromancovanie love interestu, u ashley mozno este pochopitelne kedze v dvojke ta vyfakovala ale u liary hlavne vzhladom na shadow broker dlc uplne odveci) and stuff.. skratka nie zla hra, este lepsie ked to berieme ako celu seriu povedzme ale... not really game of the year material, hlavne ked tie ostatne si to zasluzia z tych nominovanych a napr uzasny borderlands 2 tam nieje vobec, ts :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto, ME3 doslova vynegoval niektore predosle rozhodnutia a prisposobil si to svojim potrebam. To nebolo len 10 minut konca.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 556 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 38  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun