HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
idem to uz serious hrat a mam par otazok :)

-je tam dobry class aj iny nez soldier?
-naco su dobre vsetky tie talenty, kouzla&cary etc... aspon mimo streleckych. mi prijdu useless kvalitne
-particku by som videl na Sheparda a tu ashley soldierku a nevim koho tretieho. ale asi soldiera/nejakeho experta. simpaticky mi je ten policajt

ked ma napadne viac, dam vediet

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je fakt, ze zaklad tvoria zbrane. Co do psionics si moc hlavu robit netreba, ale vysoke electronics a hacking ( nie som si isty nazvami, uz je to davno, co som to hral ) su potrebne na to, aby si sa dokazal dostat k veciam na planetach. Rozhodne je jednym z najlepsich skillov je healing, ale k tym najlepsim skillom sa dostanes az casom, ked ti bude spristupnene nieco ako prestige class. Co do zlozenia party, tazko povedat co je najlepsie, ale je vhodne mat jedneho cloveka na long range, jedneho na short-mid range a support. A nezabudaj skreckovat, bo za milion kreditov dostanes achievement, za ktory je odmena najlepsie zbrane. Krogana by som nepouzival ako support, je totiz dost dobry tank. Hlavne ma o nieco rychlejsi healing rate a vsetky zbrane na specializaciu. Ako support sa mi osvedcil alenko, hlavne koli pouzitelnym zbraniam.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja osobne som hral za infiltratora koli sniper rifle a druha postava by bola soldier. Je to vypocitavost ale mozes sa spolahnut, ze nejakeho psionika a technika urcite dostanes do party a predsalen ME je FPS ked pride na boj.

Partu nazbieras celkom rychlo takze to potom uz iba kombinujes podla potreby. Ked ides napriklad len preskumavat planetu tak si zoberies technicke talenty ked ides do boja zoberies soldierov...

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a ked ides preskumat planetu a dostanes sa do boja? :D

infiltratora som aj ja zvazoval,ale k sniperke sa nedostane troska neskor aj tak?
a ked ma povedzme nekto iny z party vysoky heal, pausalne to plati na celu bandu?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vsetky skilly taketo sa pouzivaju systemom najvyssi v party.
Infiltrator ma zaroven specializaciu na elektroniku plus skill ako taky co ti dava bonusy. Ked si iba soldiet tak si mozes odomknut sniperku ale nebude to take master.

Zas nejsi lama a vystrielas sa z toho ajked mas jedneho technika v parte ne? :P

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
a ked ides preskumat planetu a dostanes sa do boja? :D

infiltratora som aj ja zvazoval,ale k sniperke sa nedostane troska neskor aj tak?
a ked ma povedzme nekto iny z party vysoky heal, pausalne to plati na celu bandu?


Ak ides na povrch, tak sa do boja dostanes urcite, ale vo vseobecnosti plati, ze cim vacsi priestor, tym lahsi suboj. Heal pre ostatnych funguje myslim az na vyssich urovniach, ale to som uz nie isty. Uz som to davno nehral. Nedostanes, bo weapon skills su robene ako primary a secondary weapons a z nich moze ( ale nemusi ) vyplynut specializacia na dalsi. Dalej pri nizsich leveloch ziskas skor special danej weapon ( pri sniperke je to zvyseny damage a locknutie daneho cielu, pri pistoliach zvysena presnost a frekvencia strelby atd ).


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Niektore planety su cisty explore :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
-zatial ma to celkom bavi (akurat najblizsie dva dni si moc nezahram :ikonka05: ) len ma mierne rozculuje ta jednoduchost-konzolovost. ktora brutalne kontrastuje s "velkostou" pribehu, detailami a tak
-explore planety. mrte som sa na to tesil, same minerali, padnute vraky a tak. ze jupiii. ale [vulgarizmus] z toho, len nejake medaile zbieram. super, mam radost... toto nedotialhli, bolo by fajne mat zlepsenia motorov, auticka, zbrani a tak. vsakovako popadane... a za minerali neviem co.
-ciernobielost hry. ale to bude asi aj moj problem pac ked uz som raz dobry, nechce sa mi vystrielat koloniu psionikov hehe . skoda. som pussy
ale celkovo je to take naivne (ta hra) jak japonsky turista / majo na cone
-sex.. respektive "sex" ale furt lepsie nez nist. a vyvoj vztahu.na to som zvedavy jak dlho mi to bude trvat. ale asi do konca hry, kde sa dockam le grande finale... zial.
keby bolo neco, nejaky rozumny preskok medzi zaklinacom (trtkam vsade vsetkych okamzite alebo do 5minut) a tymito emerickymi RGPckami (zomgzomg lovee a len jednu, nemozes si vybrat a cakaj si do konca hry) bolo by super. takto to je vytane, ale zial nezaujimave a nebude to to, co ma udrzi pri hre.
a nakolko p0rn do hry nepatri (ale kref hej) tak si ani chlipne oko hraca neuzije...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
uz je doba co som to hral... ale zahram znova najblizsie :D
co sa zbrani tyka ... sleduj achievmenty... za 150 killov s assault rifle si odomknes specializaciu pre kazdy class (cize aj ako cisty psionik si vies talentovat assault rifle) a kills sa ti pocitaju bez ohladu na to ci mas uz ten talent alebo nemas ( ergo.. achievment som unlockol aj s inflitratorom .. ktory ma len sniper rifle a pistol ) ... logicke dosledky si vies odvodit :D
na explore ti treba vysoky decryption a electronics
do party ti kecat nebudem .. to uz je vec toho na co mas chut a aku *taktiku* puzivas :)

mne osobne sa inak bionicke talenty /technicke haluze moc na hlavnej postave neosvedcili.. vzdy som na nich zabudol :D
ale je uzitocne mat v parte niekoho kto ti to vie zastupit..rozhodne to vie pomoct ked treba ... a aj ked netreba :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Treba povedat, ze AI spolubojovnikov je v tomto schopna a psionici si nepriatelov pohadzuju jedna radost takze som sa v klude sustredil strielanie a pripadne dobijanie stitov ci niektore specificke utoky ked bolo treba.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Treba povedat, ze AI spolubojovnikov je v tomto schopna a psionici si nepriatelov pohadzuju jedna radost takze som sa v klude sustredil strielanie a pripadne dobijanie stitov ci niektore specificke utoky ked bolo treba.

to je pravda.. aj ked niekedy to posoby komicky.. ked na neakeho uplne bezvyznamneho nepriatela pouziju obaja spolubojovnici najsilnejsie schopnosti :D
mno ale tak nemozme mat vsetko ... a v tych väcsich bojoch to je rozhodne poznat a je to pozitivum

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok

preco takto nevyzera Liara?
preco preco preco

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ved mas v dvojke Samaru. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Presne :) ked modre tak

Obrázok

alebo

Obrázok

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no, samara je tiez pekne hnusna :D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun