HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 529 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Autor Správa

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
funny, mna to ako tak bavilo ked som to hraval prave len do max levelu.. potom to zbieranie vyzbroje a raidovanie ma nebavilo ani malinko... nuda, nic.. aj dovtedy ma to asi bavilo len preto ze som to so spoluziakmi hral...
a to potom diablo2 alebo napr aj borderlands su ovela lepsie hry na coop lootovanie feat. skype... oh god tento rok diablo3 (maaaaybe this year.. not sure anymore :D) a borderlands2.. nejake WoW sa moze ist schovat :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno, dnesne levelovanie ti zabere mozno 24 hodin cisteho casu, questy su super, ked si citas co sa deje v tych quest liniach tak je to pekna story, cize sa zabavis, taktiez aspon mne pride pvp na nizsich leveloch zabavnejsie. Ale vzhladom na to ze cataclysm je vonka cca 1.5 roka vacsina ludi ma max level postavy ktore su ako tak equipnute tak su questovacie zony pomerne prazdne, ak narazis na 10 ludi v jednej questovej zone tak je dobre (pokial sa nejedna o zonu s nejakym grindom na max level). Proste ludia uz su (az na fanatikov do questenia a altov) niekde uplne inde. Najlepsi cas na expenie je asi zaciatok expanzie.
A praveze, raidovanie je asi najvacsia sranda vo wowku, samozrejme results may vary from person to person. Niekto ma zasa rad pvp alebo areny... Proste treba to odskusat.
A samozrejme nemozme zabudnut na mantru kazdej online hry. grind grind grind....

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
skusal, nechytilo... sak ale to je len moja osobna skusenost... ono ja a mmo sa proste nemame radi.. skusal som este kedysi lineage 2 davno a po wowku este dva mesiace warhammer online ale ten styl hry mi proste nesadne. chcel som teraz SW kupit nastastie som si to rozmyslel bo zas by som tomu dal tak mesiac dva kym by som tie single questy s companionmi presiel tam

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som vo wowku našiel čaru RP a celkovo baví ma žiť v RP guilde :)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 529 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 34 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun